» » Zastrzyki Z Botoksu, Leczenia I Skutki Uboczne

Zastrzyki Z Botoksu, Leczenia I Skutki Uboczne

Zastrzyki BOTOX ® (Toksyna botulinowa A)

Botox (Toksyna botulinowa typu A) jest traktowanie stosowane skurcze mięśni, które pochodzą ze szczepu bakterii o nazwie Clostridium Botulinum. Botox jest nazwą przemysłu Toksyna botulinowa typu A.

Kiedy Botox jest wstrzykiwany do mięśni zmniejsza skurcze przez blokowanie transmisji między włókien mięśniowych i zakończeń nerwów. Botox skutecznie osłabia mięśnie i powoduje miejscowy paraliż.

Co mogą być przeznaczone Botox?

Zastrzyki Z Botoksu, Leczenia I Skutki UboczneBotox jest wstrzykiwany do mięśni, aby zapobiec funkcji zaburzenia mięśni i skurcze w ludzi, którzy mają warunki, które powodują stymulacji nerwów nadmierne. W tym przypadku działa poprzez zapobieganie nerwy od komunikowania się z komórek mięśniowych, od kiedy komunikacja jest zabronione to powoduje paraliż mięśni i zatrzymuje skurcze.

Jest to również coraz bardziej popularne leczenie dla osób, które chcą osiągnąć młodziej wyglądającej cery. Botox może być wstrzyknięty do obszarów twarzy do wygładzania zmarszczek i bruzd i zmniejszenie zmarszczek, które zwykle zaczynają się pojawiać, kiedy ludzie osiągnąć w średnim wieku. Botox stał się niezwykle popularny w ostatnich latach, jak ludzie go zobaczyć jako skuteczna i bezpieczna alternatywa dla więcej inwazyjnych zabiegów, takich jak lifting twarzy.

Leczenie jest również stosowany w leczeniu ludzi, którzy cierpią na nadmierne pocenie się (nadmierne pocenie się), z zastrzyki Botox wstawionych do pachy lub innych dotkniętych obszarów, aby zapobiec sygnały nerwowe do gruczołów potowych.

Botox może być również stosowany w leczeniu migreny. Zastrzyki są podane do mięśni z tyłu szyi, na czole i świątyń, aby zapobiec produkcji sygnały, które powoduje, że czuje ból. Jednak zabieg tylko jest zalecane dla osób z przewlekłą migreny, gdy leki nie uzyskała.

Kliknij tutaj, aby spróbować Natox – alternatywa dla botoksu

Kto nadaje się do leczenia Botox?

Wyszkolonych i wykwalifikowanych lekarzy lub lekarzy dentystów powinno dać tylko Botox, a coraz większa liczba dental praktykami obecnie oferuje usługi estetyki twarzy. Botox jest na ogół bezpieczne i przydatne leczenie, ale nie może być odpowiednie dla każdego. Lekarz lub stomatolog sprawdzi, historię choroby i zdrowia w celu zapewnienia, że jesteś odpowiednim kandydatem. To ważne, że możesz powiedzieć twój lekarza jeśli jesteś obecnie na leki lub zatrzymaniu, karmienia piersią, że warunki zdrowotne, mających wpływ na mięśnie lub nerwy lub jeśli wiadomo, że ma alergii.

Procedura leczenia Botox

Zastrzyki Z Botoksu, Leczenia I Skutki UboczneProces leczenia Botox kosmetycznych jest bezpieczna i prosta. Przed zabiegiem, który lekarz omówi obszary, które mają miejsce docelowe i małe dotacje zostanie wstawiony do tych obszarów. Zazwyczaj polega to kierowanie obszary wokół oczu, nosa i ust, jak to jest, gdzie zmarszczki i drobne linie mają tendencję do rozwoju. Procedura jest szybkie i zastrzyki nie powinno być bolesne.

Kiedy Botox jest stosowany w leczeniu nadpotliwości (nadmierne pocenie się), dodaje się zastrzyki w skórę pod pachami.

Czy Botox jest stosowany w leczeniu przewlekłych migren, zastrzyki są wstawiane do czoła, świątynie i mięśnie karku.

Procedura leczenia Botox jest zwykle bardzo szybko i w większości przypadków leczenie trwa krócej niż 20 minut. Będzie to zależało od liczby zastrzyki. To nie trzeba mieć znieczulenie przed leczeniem Botox i ból powinien być minimalny.

Kliknij tutaj, aby spróbować Natox – alternatywa dla botoksu

Po zabiegu

Jedną z głównych zalet Botox jest, że ma niewielki lub żaden czas powrotu, a większość ludzi czuje się dobrze i można natychmiast wrócić do normalnego życia...

Wyniki leczenia zależą od indywidualnych, ale zmarszczek i zmarszczki pojawiają się obniżoną w ciągu zaledwie kilku dni. Wyniki leczenia należy ostatnio około 3-6 miesięcy i procedury można powtórzyć po upływie tego czasu. Jak wyniki leczenia zaczyna mijać linii rozpocznie ponownie pojawiać się, więc powtórzyć leczenie jest konieczne przywrócenie cerze młodzieńczy.

Jak często można otrzymywać zastrzyki z botoksu?

To na pewno trzeba powtórzyć zastrzyki z botoksu i większość ludzi trzeba zachować "doładowane" wyniki leczenia co 4-6 miesięcy. Więcej zabiegów masz już wyniki będzie trwać, jak mięśnie odpowiedzialne za formowanie zagniecenia i zmarszczek będzie stopniowo słabną. Jednakże nadmierne leczenie może spowodować organizm do produkcji przeciwciał przeciwko Botox, który będzie zmniejszyć jego skuteczność.

Kliknij tutaj, aby spróbować Natox – alternatywa dla botoksu

Jaki jest koszt Botox?

Koszt Botox jest bardzo kliniki lub lekarza, które odwiedzasz. Zazwyczaj można spodziewać się zapłacić około 200 zł na leczenie. Jeśli chcesz skontaktować się z lekarzem z ogromne doświadczenie lub odwiedź ekskluzywnej klinice, ceny są może być wyższa.

Czy istnieją jakieś skutki uboczne Botox?

Botox jest zwykle uważane za bardzo bezpieczny zabieg, ale to możliwe efekty uboczne występują. Te działania niepożądane obejmują:

 • Bóle głowy.
 • Objawy grypopodobne i ogólnie samopoczucie.
 • Nudności (mdłości).
 • Opadanie powieki (to jest tymczasowy).
 • Bóle twarzy.
 • Drganie powieki.
 • Zaczerwienienie i łagodny ból w miejscu wstrzyknięcia.
 • Słabość mięśni.
 • Podwójne widzenie.
 • Zez.
Ważne jest, aby jak najszybciej skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z mową, trudności w połykaniu lub trudności w oddychaniu po Botox leczenie.

Kliknij tutaj, aby spróbować Natox – alternatywa dla botoksu

Kto powinien uniknąć Botox?

Botox nie jest odpowiednie dla każdego, i nie trzeba zastrzyki z botoksu, jeśli możesz:

 • Masz infekcję w miejscu planowanego zastrzyku.
 • Są obecnie w ciąży lub czuć, że może być w ciąży.
 • Mają alergię na składników znalezionych w Botox.
 • Jeśli masz chorobą, która dotyka nerwów lub mięśni.
 • Jeśli jesteś obecnie karmienia piersią.
Należy zadbać podczas leczenia Botox:

 • Jeśli masz zaburzenia, które zwiększa ryzyko krwawienia; na przykład, Hemofilia.
 • Jeśli masz historii (dysfagia) trudności w połykaniu.
 • Jeśli masz trudności w oddychaniu przewlekłe.
 • Jeśli pacjent choruje na padaczkę.
 • Jeśli miał chirurgii oka.

Przeciwwskazania

Zastrzyki Z Botoksu, Leczenia I Skutki Uboczne Botox jest znany na reakcję z innych rodzajów medycyny, który jest dlaczego to jest ważne, o poinformowanie lekarza, jeśli jesteś na leki (w tym leki ziołowe) zanim się leczenia. Paraliż mięśni może być zintensyfikowane, jeśli jesteś obecnie na każdym z następujących leków:

 • Antybiotyki tetracykliny, polymyxins i linkomycynę.
 • Zwiotczających mięśnie.
 • Należy dodać spektynomycynę.
 • Antybiotyki aminoglikozydowe, neomycynę, gentamycyna i tobramycyna.
Kliknij tutaj, aby spróbować Natox – alternatywa dla botoksu