» » Zabiegi Do Pielęgnacji Włosów, Które Możesz Zrobić Sobie

Zabiegi Do Pielęgnacji Włosów, Które Możesz Zrobić Sobie

Zabiegi Do Pielęgnacji Włosów, Które Możesz Zrobić SobieJaja, jogurt i miód są na pierwszy rzut oka wszystkie składniki, smaczne śniadania, ale zdarzają się również do włosów Leczenie składników, a te niedrogie, naturalnych, w tym. I nie są one jedynymi. Na przykład, czy wiesz, że oleju z awokado więcej zbliżonych do własnej skóry oleje niż jakikolwiek produkt w przejściu piękno? Lub że łagodne kwasowości w cytryny jest skutecznym — i łagodniejsze – alternatywa dla produktów chemicznych z ładunkiem? Następnym razem zamki potrzebujesz pomocy, zaoszczędzić pieniądze przy użyciu jednej z tych poprawek kuchnia.

Do wszystkich rodzajów włosów Jajko jest naprawdę najlepszym ze światów, mówi Janice Cox, autor piękno w domu. Żółtka, bogaty w tłuszcze i białka, jest naturalnie nawilżający, a biały, który zawiera bakterie jedzenia enzymów, usuwa niechciane oleje, wyjaśnia.

Aby użyć: do włosów normalnych, użyj całe jajko do stanu włosów; Użyj białka tylko do leczenia włosów przetłuszczających; żółtka należy używać tylko do nawilżają suche, łamliwe włosy, Cox mówi. Użyj 1/2 szklanki niezależnie od mieszaniny jaj jest odpowiedni dla Ciebie i stosuje się do czyszczenia, wilgotne włosy. Jeśli nie ma wystarczającej ilości jaj płaszcz skóry głowy i włosów, użyć więcej, w razie potrzeby. Pozostawić na 20 minut, spłukać zimną wodą (aby zapobiec gotowania jaj) i szampon włosy. Całe jajko i żółtka, tylko zabiegi można stosować raz w miesiącu; tylko do białych leczenia można stosować co dwa tygodnie.

Matowe włosy Stylizacja produkty (a także zanieczyszczenie powietrza) można zostawić film, który wysysa wilgoci i otępia butów, ale nabiał jak śmietanę i jogurt może pomóc odwrócić szkód. Kwas mlekowy paski delikatnie brudu, a tłuszczu mlekowego nawilża, mówi Lisa Belkin, autor The Cookbook kosmetyki.

Do użytku: Masaż 1/2 szklanki kwaśnej śmietany lub jogurtu na wilgotne włosy i odstawić na 20 minut. Spłukać ciepłą wodą, a następnie zimną wodą, następnie szampon włosy, jak zwykle. Zabiegi można wykonywać co drugi tydzień.

Na swędzenie skóry głowy Do walki z płatków-wywołane przez nieodpowiednia dieta, stres i klimat, wśród innych czynników — spróbuj mieszanina cytryny sok i oliwy z oliwek we włosach. Kwasowość w soku z cytryny pomaga pozbyć się skórę głowy wszelkie luźne, suchych płatków skóry, podczas gdy oliwa z oliwek nawilża skórę na głowie, mówi Cox.

Do użytku: Wymieszać 2 łyżki świeżej cytryny sok, 2 łyżki oliwy i 2 łyżki wody i wmasuj w skórę głowy wilgotnym. Niech mieszanki, pozostaw na 20 minut, a następnie spłukać i szampon włosy. Zabiegi można wykonywać co drugi tydzień.

Włosy wiotki lub dobrze Aby dodać ciała, włosów, dotrzeć do mało piękna napoje: piwo! Fermentowanego napoju zawiera obfite dostawy drożdże, które działa do pulchny zmęczony warkocze, wyjaśnia Cox.

Obsłudze: wymieszać z 1/2 szklanki piwa płaskie (wlać piwo do pojemnika i niech się usiąść na kilka godzin do nasycania się wyczerpywać) 1 łyżeczka olej lekki (słonecznik lub rzepakowy) i surowe jaja. Stosuje się czystą, wilgotne włosy i niech się usiąść na 15 minut, a następnie spłukać zimną wodą. Lub dodać tylko mieszkania piwa sprayem i spritz na suche włosy. Gdy płyn odparuje, nadal pozostały pozostałości białka (z pszenicy, słodu i chmielu) do wzmocnienia struktury włosów, mówi Belkin. Zabiegi można stosować co drugi tydzień.

Dla włosów suchych lub zniszczonych przez słońce Co Twoje włosy odwodnienia demona-twarda woda, słońce prześwietlenie, twój wierny żelazka — natury słodzik można pomóc. Miód naturalny nawilżający, co oznacza, to przyciąga i zatrzymuje się w wilgotności, mówi Cox.

Aby użyć: masaż około 1/2 szklanki miodu w czystą, wilgotne włosy i niech się usiąść na 20 minut, a następnie spłukać ciepłą wodą. Można również dodać 1-2 łyżki oliwy z oliwek, aby rozluźnić miód przyrzad montazowy. Do włosów bardzo zniszczonych przez słońce, stara, mieszanie miodu z 1-2 łyżki składnik potrawy bogate w białko jak awokado lub jajko żółtka, które pomogą uzupełnić białko keratynę obligacji ataku promienie UV. Zabiegi można wykonywać raz w miesiącu.

Włosy tłuste lub tłuste Używane prawidłowo, jest niedrogi sposób, aby usunąć olej i tłuszcz, mówi Belkin.

Aby użyć: wlać 1 łyżkę kukurydziana lub skrobi kukurydzianej w puste shaker soli lub pieprzu i posypać na suche włosy i skóry głowy, dopóki wykorzystał to wszystko. Po 10 minutach używać grzebienia łopatki całkowicie go odświeżyć. Zabiegi można wykonywać co drugi dzień.

Do włosów kręconych Eksperci domu urody przysięgać awokado- i nie tylko po to, aby naprawić zniszczone włosy. Jego oleje, (które są lekkie i wilgotne, jak nasze własne wydzieliny skóry naturalne) i białka, pochwalić się najlepszą kombinację składników odżywczych do wygładzania i obciążania włosów niesfornych, wyjaśnia Cox.

Aby użyć: mashup pół awokado i masaż w czystą, wilgotne włosy. Odstawić na 15 minut przed płukaniem wodą. Amp się nawilżający moc łącząc puree awokado z 1-2 łyżki składnik nawilżający, takich jak śmietana, żółtka lub majonez. Zabieg można stosować co dwa tygodnie.

Dla pozostałości jeździł włosów Nic nie je poprzez nagromadzenie produktów jak sody oczyszczonej, Cox mówi. Wodorowęglan sodu zasadniczo psuje wszystko kwaśne.

Do użytku: Mix 1-2 łyżki sody oczyszczonej z niewielką ilością wody do postaci gęstej pasty. Wmasuj w wilgotne włosy i odstawić na 15 minut. Spłukać wodą, a następnie szampon włosy. Zabieg można stosować co dwa tygodnie.