» » Włosów Straty Traktowania Mężczyzn

Włosów Straty Traktowania Mężczyzn

Włosów Straty Traktowania MężczyznW ostatnich latach medycyny poczynił ogromne w zaawansowanych w traktowaniu mężczyzn włosów straty. Z nadejściem 5-alfa reduktazy inhibitory takich jak Propecia i ewolucji przywrócenie chirurgiczne włosów, dla wielu życia zauważalne włosów utraty już jest nieuniknione. Po raz pierwszy w historii ludzkości jest obecnie możliwe do zatrzymać lub spowolnić progresji straty włosów oraz do zastąpienia utracone włosów poprzez chirurgii z całkowicie naturalnych wyniki. Jednakże, z który powiedział, większość włosów straty obróbki sprzedawany, dziś są nadal nothing but "snake olejów."

Wszystkie widzieliśmy reklamy mieszka magazynów dla mężczyzn, słyszałeś reklamach radiu i oglądanymi już infomercials promowanie cud techniki włosów straty. Konkluzja jest, że zdecydowana większość anonsowane “ zabiegi ” nie działają dla zapobiegania i leczenia włosów straty. Jeśli traktowanie utraty włosów nie jest zatwierdzony przez FDA lub zalecane przez The American Association straty włosów, są że są marnowania cenny czas i pieniądze. Należy pamiętać, pomyślne pokrycia straty włosów jest znacznie zależna od wczesnej interwencji. Istotne jest aby rozpocząć działaniu skutecznego produktu tak szybko, jak można zauważyć początkiem włosów straty.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić najlepsze traktowania strat włosów
Następujące zabiegi dwóch klinicznie okazały pomyślnie traktować włosów straty w mężczyzn w różnym stopniu.

Finasteryd, Proscar/Propecia

Finasteryd jest ogólna nazwa narkotyków marką Proscar i Propecia. Finasteryd został pierwotnie opracowany przez Merck jako narkotyków w leczeniu rozszerzonej gruczoły gruczoł krokowy (Proscar). Podczas prób na mężczyzn z problemami gruczołu krokowego zaobserwowano intrygujące uboczny efekt wzrost sierści. Ponieważ Finasteryd został przyjęty przez FDA w leczeniu prostates rozszerzonej w mężczyzn, Merck i firma postanowiła rozpocząć możliwości rozwoju Finasteryd jako pierwszy pill w leczeniu Łysienie płci męskiej deseń.

W dniu 22 grudnia 1997 FDA zatwierdziła dawce 1 mg Finasteryd do obróbki androgennym Łysienie w mężczyzn (wzorzec płci męskiej Łysienie). Propecia jest pierwszym narkotyków w historii skutecznie traktować Łysienie płci męskiej deseń w większości mężczyzn, korzystający z niego.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić najlepsze traktowania strat włosów

Jak działa Propecia/Finasteryd:

Finasteryd 's hair-raising sukces jest ze względu na jego zdolność do specjalnie powstrzymanie typu II 5-alfa reductace, enzym, który konwertuje testosteronu na coraz bardziej prawdopodobne dihydrotestosterone androgenów (DHT). Propecia's 1 mg dawka Finasteryd można skutecznie niższym poziomie DHT przez jak 60% przy podejmowaniu codziennie. Jest DHT, który zmniejsza lub miniaturizes Graafa włosów, co ostatecznie prowadzi do Łysienie. Obniżka ta 60% w DHT okazał się zatrzymać progresji włosów straty w 86% mężczyzn biorąc pod narkotyków podczas badań klinicznych. 65% uczestników próbnego doświadczenie, co zostało uznane za znaczny wzrost wzrost sierści.

W tym momencie tylko prawdziwie skuteczny sposób lekarskie sprawdzone do zatrzymania procesu utraty włosów jest niższe poziomy DHT. American Association straty włosów zaleca Finasteryd jako pierwszy wiersz ataku dla wszystkich ludzi zainteresowanych leczenie ich Łysienie płci męskiej deseń.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić najlepsze traktowania strat włosów

Minoksydyl (loniten)

Minoksydyl (loniten) był pierwszym narkotyków zatwierdzone przez FDA do traktowania Łysienie płci męskiej deseń. Przez wiele lat minoxidill, w formie pill, został powszechnie stosowane w leczeniu wysokie ciśnienie krwi. Podobnie jak Finasteryd naukowców odkrył bardzo interesujące uboczny efekt narkotyku. Ludzi z powodu lekarstw zostały włosów rosnące w nieoczekiwanych miejscach jak na ich policzków i z powrotem ręce, niektóre nawet wzrósł włosów na ich foreheads.

Niektórzy badacze przedsiębiorczej miał pojęcie że stosowania minoksydylu stosowanie, bezpośrednio na głowie, może rosnąć włosów na obszarach balding. Dobrze jak to w różnym stopniu w zależności od stopnia utraty włosy. Nadszedł czas, takie traktowanie był rewolucyjnej.

Podczas gdy Minoksydyl klinicznie okazał się wolno progresji straty włosy i regrow niektóre włosów, większości poinformowanych ekspertów zobacz go jako stosunkowo nieznacznie skuteczne narkotyków w walce z włosów straty. Ponieważ Minoksydyl ma wpływu na działanie hormonalne procesu utraty włosów jej pozytywny wpływ są na najlepsze tymczasowe i zazwyczaj dają nieco disappointing długoterminowych wyniki.

Z tym powiedział The American Association straty włosów nadal zaleca narkotyków dla tych, którzy nie odpowiedziały przychylnie Finasteryd obróbce lub dla tych, którzy chcieliby dodać inny produkt do ich reżim. AHLA nie zaleca Minoksydyl jako pierwszy wiersz ataku dla mężczyzn cierpienia z Łysienie płci męskiej deseń, ale rozpoznać jej jako skutecznej obróbce dla niewielki procent jego użytkowników.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić najlepsze traktowania strat włosów