» » Vypadávanie Zaobchádzania Pre Mužov

Vypadávanie Zaobchádzania Pre Mužov

Vypadávanie Zaobchádzania Pre MužovV posledných niekoľkých rokoch, medicína urobila ohromnú kroky pri liečbe Pánske vypadávanie vlasov. S príchodom 5-alfa-reduktáza inhibítorov ako Propecia a vývoj chirurgické vlasy obnovenie pre mnohé, život s vypadávanie vlasov znateľný už nie je nevyhnutné. Po prvýkrát v histórii ľudstva, je teraz možné zastaviť alebo spomaliť progresii vypadávanie vlasov a strate vlasov prostredníctvom chirurgia nahradiť úplne prirodzené výsledky. S tým povedal, prevažná väčšina vypadávanie vlasov ošetrenie, ktoré sa predávali na trhu dnes sú však stále nič, ale "snake oleje."

Ste všetci videli reklamy zadnej časti pánskych časopisov, ste počuli reklám v rádiu a prečítanými infomercials podporu zázrak liečby vypadávanie vlasov. Pointa je, že drvivá väčšina inzerovanej “ liečby ” nepracujú pre prevenciu a liečbu vypadávanie vlasov. Ak vypadávanie zaobchádzania nie schválené FDA alebo odporúčané americká asociácia vypadávanie vlasov, šance sú ste marníte svoj drahocenný čas a peniaze. Pamätajte si, že úspešnej liečby vypadávanie vlasov je výrazne závislá od včasného zásahu. Je dôležité začať zaobchádzanie s efektívne produkt, ako zistíte, že nástup vypadávanie vlasov.

Kliknite tu pre zobrazenie najlepšie vypadávanie zaobchádzania
Nasledovné ošetrenia dva boli klinicky preukázateľne úspešne liečbu vypadávanie vlasov u mužov rôznej.

Finasterid, Proscar/Propecia

Finasterid je všeobecný názov pre značkových drog Proscar a Propecia. Finasterid bola pôvodne vyvinutá Merck ako liek na liečbu rozšírenej prostaty žliaz (Proscar). Počas skúšok na mužov s problémy prostaty bola pozorovaná úchvatná vedľajší účinok rast vlasov. Vzhľadom k tomu, že Finasterid už bol schválený FDA na liečbu rozšírenej prostates u mužov, Merck a spoločnosť sa rozhodol pokračovať možnosť vytvorenia finasterid ako prvý pilulky na liečbu male pattern lyzínu.

22. Decembra 1997 FDA schvaľuje 1 mg dávka Finasterid na zaobchádzanie s androgénnym Alopécia u mužov (samec-vzor plešatosti). Propecia je prvý drog v histórii účinne liečiť male pattern lyzínu v prevažná väčšina mužov, ktorí ju používať.

Kliknite tu pre zobrazenie najlepšie vypadávanie zaobchádzania

Ako funguje Propecia/Finasterid:

Finasterid je vlas-zvyšovanie úspech je jeho schopnosť osobitne, bránila typu II 5-alfa-reductace, enzým, ktorý konvertuje testosterónu na účinnejší androgénny dihydrotestosterón (DHT). Propecia je 1 mg dávka Finasterid môže účinne zmenšiť DHT úrovne rovnako ako 60% pri denne. Je to DHT, ktoré zmenšuje alebo miniaturizes vlasy folikulu, čo nakoniec vedie k plešatosti. Toto 60% zníženie DHT sa ukázala zastaviť progresie vypadávanie vlasov v 86% mužov užívajúcich drogy počas klinických skúšok. 65% účastníkov skúšobnej skúsený, čo bolo považované za podstatné zvýšenie rast vlasov.

V tomto momente jedinou skutočne efektívne lekársky preukázané spôsobom zadržať procesu strata vlasov je nižšie úrovne DHT. Americká asociácia vypadávanie vlasov odporúča Finasterid ako prvý riadok útoku na všetkých mužov, ktoré sú zainteresované na liečenie ich male pattern lyzínu.

Kliknite tu pre zobrazenie najlepšie vypadávanie zaobchádzania

Minoxidil (loniten)

Minoxidil (loniten) bol prvý drog schválené FDA pre liečbu muž pattern lyzínu. Pre mnoho rokov, minoxidill, formou pilulku, bol široko používa na liečbu vysokého krvného tlaku. Rovnako ako Finasterid výskumníkov sa objavil veľmi zaujímavé vedľajší účinok tejto drogy. Ľudí, pričom medikácie, boli rastúci vlasy neočakávané miestach ako na ich tváre a chrbta svojich rukách, niektoré dokonca vzrástla vlasy na čelo.

Niektoré podnikavej výskumníkov mal pojem uplatňovania minoxidil tematicky, priamo na hlavu, môže rast vlasov na plešatějící oblasti. Dobre je to urobil rôznej v závislosti od rozsahu vypadávanie vlasov. Je čas, toto ošetrenie bolo revolučné.

Zatiaľ čo minoxidil bolo klinicky dokázané spomaliť progresii vypadávanie vlasov a zabezpečia ich opätovný rast niektorých vlasy, najviac informovaní odborníci vidieť ako relatívne okrajovo účinnej drogovej v boji proti vypadávanie vlasov. Vzhľadom k tomu, že minoxidil nemá vplyv na hormonálne proces vypadávanie vlasov jej pozitívne účinky sú na najlepšie dočasné a zvyčajne prinášajú trochu sklamaním dlhodobých výsledkov.

S tým povedal, americká asociácia vypadávanie vlasov stále odporúča drogy pre tých, ktorí neodpovedali výhodne Finasterid spracovaniu alebo pre tých, ktorí by chceli pridať iného výrobku na ich režime. AHLA neodporúča minoxidil ako prvý riadok útoku pre mužov utrpenie s male pattern lyzínu, ale uznávajú, je za účinnú liečbu pre malé percento jej užívateľov.

Kliknite tu pre zobrazenie najlepšie vypadávanie zaobchádzania