» » Vīriešu Matu Izkrišana ārstēšana

Vīriešu Matu Izkrišana ārstēšana

Vīriešu Matu Izkrišana ārstēšanaPēdējos gados medicīnā ir guvusi milzu soļiem vīriešu matu izkrišana ārstēšana. Ar advent no 5-alfa-reduktāzes inhibitori, piemēram, Propecia un ķirurģiskās matu atjaunošana daudziem attīstība dzīvo ar manāms matu izkrišana vairs ir neizbēgama. Pirmo reizi cilvēces vēsturē, tagad ir iespējams apturēt vai palēnināt progresēšanu matu izkrišana un aizstāt zaudēto matus ar ķirurģija ar pilnīgi dabiski rezultātus. Tomēr, ka teica, matu zudums ārstēšanas tirgo šodien lielākā daļa joprojām ir nekas, bet "čūska eļļas".

Jūs visi esam redzējuši reklāmas aizmugurē vīriešu žurnālos, esmu dzirdējis pa radio reklāmas un esmu redzējis infomercials veicināt matu izkrišana ārstēšanas brīnumu. Bottom line ir lielākā daļa no reklamē “ ārstēšanas ” nestrādā profilaksei un ārstēšanai matu izkrišana. Ja matu izkrišana ārstēšana nav apstiprinājusi FDA vai ieteikusi Hair Loss American Association, izredzes ir, jūs cienām jūsu dārgo laiku un naudu. Atcerieties, ka veiksmīgas matu izkrišana ārstēšana ir lielā mērā atkarīga no agrīnās iejaukšanās. Ir svarīgi, lai sāktu apstrāde ar efektīvu līdzekli, tiklīdz pamanāt, ka matu izkrišana rašanos.

Uzklikšķināt šeit, lai apskatītu labāko matu izkrišana ārstēšana
Divi ārstēšanām klīniski pierādīts sekmīgi ārstēt matu izkrišana vīriešiem dažādās pakāpēs.

Finasteride, Proscar/Propecia

Finasteride ir sugasvārds Proscar un Propecia zīmolvārdu zālēm. Finasteride sākotnēji izstrādātās Merck kā narkotiku, lai ārstētu palielināts prostatas dziedzeri (Proscar). Vīrieši ar prostatas problēmas izpētes laikā tika novērota intriģējošs blakusparādība matu augšanu. Jo finasteride bija jau ir apstiprinājusi FDA ārstēšanai paplašinātas prostates vīrieši, Merck un kompānija nolēma turpināt iespēju attīstīt finasteride kā pirmo tableti, lai ārstētu vīriešu modelis baldness.

Uz 1997. gada decembrī 22 FDA apstiprināti 1 mg devas finasteride androgēnas matu izkrišana vīriešiem (vīriešu kārtas modelis baldness) ārstēšanai. Propecia ir pirmais narkotiku vēsturē lielākā daļa vīriešu, kas to izmanto efektīvi ārstēt vīriešu modelis baldness.

Uzklikšķināt šeit, lai apskatītu labāko matu izkrišana ārstēšana

Kā Propecia Finasteride darbi:

Finasteride ir matu kopšanas panākumi ir saistīts ar spēju īpaši kavēt Type II 5-alfa-reductace fermentu, kas pārvērš testosterona spēcīgāks Androgēns dihidrotestosterons (DHT). Finasteride Propecia ir 1 mg devas var efektīvi mazākā mērā, DHT cik vien 60 %, ja ņem katru dienu. Tas ir DHT, kas samazina vai miniaturizes matu folikulu, kas galu galā noved pie baldness. Šo 60 % samazinājumu DHT ir pierādījusi, ka pārtraukt progresēšanu matu izkrišana vīriešiem ņemot narkotiku klīniskās izpētes laikā 86 %. 65 % pētījuma dalībnieku pieredze, kas tika uzskatīts par būtisku pieaugumu matu augšanu.

Šajā brīdī DHT zemākie līmeņi ir tikai patiesi efektīvu medicīniski pierādīts veids, kā aresta mati zaudēšanas procesu. American matu zudums asociācija iesaka finasteride uzbrukuma visi cilvēki interesējas par ārstē vīriešu modelis baldness pirmajā rindā.

Uzklikšķināt šeit, lai apskatītu labāko matu izkrišana ārstēšana

Minoksidils (loniten)

Minoksidils (loniten) bija pirmais narkotiku apstiprinājusi FDA attieksmi pret vīriešu modelis baldness. Daudzus gadus, minoxidill, tableti formā plaši izmantoja augsta asinsspiediena ārstēšanai. Tāpat kā finasteride zinātnieki atklājuši ļoti interesants blakusparādība narkotikas. Cilvēkiem, ņemot zāles augšanas matu bija negaidīti vietās, piemēram, uz saviem vaigiem un atpakaļ viņu rokās, daži pat kļuva matu kumšķi uz to pieri.

Daži uzņēmīgs pētnieki bija radušās aizdomas, piemērojot minoksidils ārīgi, tieši uz galvas, varētu pieaugt mati gandrīz plikpaurainais jomās. Nu tā darīja tas lielākā vai mazākā mērā, atkarībā no tā, cik matu izkrišana. Ir pienācis laiks, šī attieksme bija revolucionārs.

Kamēr minoksidila ir klīniski pierādīts, ka lēna progresēšanu matu izkrišana un regrow mati dažas, visvairāk informēts eksperti uzskata par relatīvi nedaudz efektīvu narkotiku cīņā pret matu izkrišanu. Jo minoksidila ir nekādu ietekmi uz matu izkrišana hormonālo procesu pozitīvā ietekme ir labākais pagaidu un parasti raža nedaudz vilties ilgtermiņa rezultātus.

Ar to teica, matu zudums American Association joprojām iesaka šīs narkotikas tiem, kas nav atbildējušas pozitīvi finasteride ārstēšanu vai tiem, kas gribētu, lai pievienotu citu produktu viņu režīms. AHLA minoksidils nav ieteicams vīrieši slimo ar vīriešu modelis baldness uzbrukuma pirmajā rindā, bet atzīst kā efektīva ārstēšanas metode nelielu daļu no tās lietotājiem.

Uzklikšķināt šeit, lai apskatītu labāko matu izkrišana ārstēšana