» » Veida Sieviešu Matu Izkrišana

Veida Sieviešu Matu Izkrišana

Ievads

Kļūdaini tiek uzskatīts par stingri vīriešu slimība, sievietes faktiski veido četrdesmit procenti amerikāņu matu zudums slimniekiem. Matu izkrišana sievietēm var būt absolūti postošas cietējs ir sevis tēlu un emocionālo labklājību.

Diemžēl sabiedrībā ir panācis sieviešu ciest klusu. Tiek uzskatīts, daudz vairāk pieņemams vīriešiem iet caur vienu un to pašu matu zaudēšanas procesu. Pat vairāk Diemžēl medicīnas sabiedrība uztver arī jautājums par sieviešu matu izkrišana, it kā tas būtu neeksistējošā. Tā kā matu izkrišana nešķiet bija izteikti draudi viņu dzīvībai, lielākā daļa ārstu maksāt maz uzmanības sieviešu sūdzības par matu izkrišana un būtībā pateikt saviem pacientiem, kas “ tas ir liels darījumu ”, un ka “ nāksies sadzīvot ar to. ”

Protams, tas, ko šie ārsti neliekas saprast, ir tas, ka psiholoģisko kaitējumu, ko izraisa matu izkrišanu un nepievilcīgu sajūta var būt tikpat postoša kā nopietnas slimības, un patiesībā var būt emocionāls nodevu, kas tieši ietekmē fizisko veselību.

American matu zudums asociācija atzīst, ka matu izkrišana ir sievietēm ir nopietns dzīvības nemainot nosacījumu, ka vairs ilgāk nedrīkst ignorēt mediķu aprindās un sabiedrībā kopumā.

Apskatīt vislabāko matu izkrišana ārstēšana sievietēm

Veida sieviešu matu izkrišana

Matu izkrišana var īslaicīgi vai ilgstoši. Pagaidu matu izkrišana var viegli noteikt, ja tās cēlonis ir identificēts, un nodarbojas ar vai grūti, ja tas nav uzreiz skaidrs, cēlonis ir. Matu izkrišana, kas iespējams ir bijuši īslaicīgi, var kļūt par ilgstošu sakarā ar nepareizu diagnozi. Šādu misdiagnoses potenciāls ir varbūt visvairāk nomākta aspektiem matu izkrišana sievietēm. Šajā sadaļā informācija palīdzēs jums noteikt cēloni jūsu matu izkrišana un ideālā gadījumā radīt jums un jūsu ārstiem tiesības jūsu noteikta veida matu izkrišana ārstēšanas ātrāk, nevis vēlāk.

Matu izkrišana ir medicīnas termins, ar ko pārmērīgu vai patoloģiska matu izkrišana. Pastāv dažāda veida matu izkrišana. Ko visi matu izkrišana ir kopīgs, vai tas ir vīrieši vai sievietes, ir tāda, ka tas ir vienmēr simptoms par kaut ko citu, kas ir nogājis greizi, jūsu organismā. Tavi mati paliks tavā galvā ja tā pieder, ja hormonu nelīdzsvarotība, slimība vai cits nosacījums nav noticis. Šis nosacījums var būt tikpat vienkārša kā gēnu, kas padara jūs uzņēmīgo sieviešu vai vīriešu modelis baldness vai viena veida matu izkrišana areata, vai var būt sarežģītas, jo visai daudzām slimībām. Par laimi, matu izkrišana var būt simptoms īstermiņa notikumu piemēram, stress, grūtniecību un ņemot dažas zāles.

Šajās situācijās, mati būs parasti (bet ne vienmēr) augt atpakaļ, kad notikums pagājis. Vielām, ieskaitot hormoni, medikamentiem un slimību var izraisīt izmaiņas matu augšanu, kaisa fāzes un to ilgumu. Kad tas notiek, Sinhronā izaugsmi un kaisa notikt. Kad cēloni risināti daudzreiz matiņi dosies atpakaļ uz izlases veidu izaugsmi un izplatīšanos un matu zudumu problēmu apstājas. Unfortuantely, dažām sievietēm matu izkrišana kļūst dzīves ilgajā cīņā.

Apskatīt vislabāko matu izkrišana ārstēšana sievietēm