» » Typy Vypadávanie Vlasov ženy

Typy Vypadávanie Vlasov ženy

Zavedenie

Omylom považované za prísne muž choroby, ženy skutočne tvoria štyridsať percent osoby trpiace stratou vlasov americký. Vypadávanie vlasov u žien môže byť absolútne zničujúce pre poškodený 's self obrazu a emocionálne pohodu.

Bohužiaľ, spoločnosti prinútila ženy trpia v tichosti. Považuje sa za oveľa prijateľnejšie pre mužov prejsť toho istého procesu strata vlasov. Lekárskej komunity ešte viac bohužiaľ rovnako ošetruje problém vypadávanie vlasov žien ako keby bol neexistujúce. Vzhľadom k tomu, že vypadávanie vlasov sa nezdá byť výhražný, väčšina lekárov venujú malú pozornosť žien sťažnosti vypadávanie vlasov a v podstate povedať svojich pacientov, že “ je to žiadny veľký problém ”, a že “ len budete musieť žiť s prezentáciou. ”

Samozrejme to, čo tieto lekári nezdajú si uvedomiť, je to psychického poškodenia spôsobené vypadávanie vlasov a pocit neatraktívne môže byť rovnako devastačný, ako závažných chorôb, a v skutočnosti brať emocionálne mýta priamo ovplyvňuje fyzickej zdravie.

Americká asociácia vypadávanie vlasov uznáva, že vypadávanie vlasov je, ženy je vážne život zmenil stav, ktorý môže už byť ignorovaný lekárskej komunity a spoločnosti ako celku.

Zobraziť najlepší vypadávanie zaobchádzania pre ženy

Typy vypadávanie vlasov ženy

Vypadávanie vlasov môže byť dočasné alebo dlhotrvajúce. Vypadávanie vlasov dočasné možno ľahko opraviť pri jej príčinou je identifikovať a riešiť alebo ťažké, ak nie je okamžite jasné, čo je príčinou. Vypadávanie vlasov, ktorá by prípadne mohla byť dočasné, sa môže stať dlhotrvajúce v dôsledku nesprávnej diagnóze. Potenciál pre takéto misdiagnoses je snáď najviac frustrujúca aspektom vypadávanie vlasov pre ženy. Informácie v tejto časti vám pomôže identifikovať príčinu vašich vypadávanie vlasov a v ideálnom prípade viesť vás a vaše lekárov na správne liečby pre vaše konkrétne druh vypadávanie vlasov, skôr skôr ako neskôr.

Alopécia je lekárske termín pre vypadávanie vlasov nadmerné alebo abnormálne. Existujú rôzne druhy Alopécia. Čo všetky vypadávanie vlasov má spoločné, či je v mužov alebo žien, je, že je vždy príznaku na niečo iného, že je preč špatně vo vašom tele. Vaše vlasy zostane na hlavu, kam patrí ak hormonálna nerovnováha, choroby alebo nejaké iné podmienka nie je náhodou. Táto podmienka môže byť rovnako jednoduché ako so génov, ktoré ste muž alebo žena pattern lyzínu alebo jedna z foriem areata Alopécia, alebo môže byť ako komplexná, ako celý rad chorôb. Našťastie, vypadávanie vlasov môže byť príznakom krátkodobé udalosťou, ako napríklad stres, tehotenstvo a uskutočnenie určitých liekov.

V takýchto situáciách vlasy budú často (aj keď nie vždy) rastú späť po udalosti. Látky, vrátane hormóny, lieky a chorôb môžu vyvolať zmenu v rast vlasov, padaním fáz a v ich trvania. V takom prípade synchrónne rastu a zbavujú vyskytnúť. Akonáhle sa zaoberá príčinou, koľkokrát vlasy sa vrátiť k ich náhodný model rastu a zbavujú a problém strata vlasov zastaví. Unfortuantely, pre niektoré ženy, vypadávanie vlasov sa stáva života dlhý boj.

Zobraziť najlepší vypadávanie zaobchádzania pre ženy