» » Tipų Moterų Plaukų Slinkimas

Tipų Moterų Plaukų Slinkimas

Įvadas

Klaidingai manoma, kad yra griežtai vyriškos lyties ligos, moterys iš tikrųjų sudaro Keturiasdeπimt procentψ Amerikos plaukų praradimas sergantiems. Plaukų slinkimas moterimis gali būti visiškai niokojančių už tuos, kurie kenčia Autoportretas vaizdo ir emocinę gerovę.

Deja, visuomenės privertė moterų kenčia tyloje. Jis yra priimtinas kiek daugiau vyrų eiti per tą patį plaukų praradimas procesą. Net daugiau Deja, medicinos Bendrijos taip pat traktuoja moterų plaukų slinkimas klausimas, jeigu jis buvo neegzistuojantis. Kadangi plaukų slinkimas neatrodo, kad būti gyvybei, dauguma gydytojų mažai dėmesį į moterų skundus dėl plaukų slinkimas ir iš esmės pasakyti savo pacientų, “ it's no big deal ”, ir kad “ tik jums gyventi sąveikavimo su ”

Žinoma kas šie gydytojai neatrodo suprasti, yra tai, kad psichologinės žalos, dėl plaukų slinkimas ir nepatraukli jausmas gali būti tik sukrečiantys kaip kokių nors rimtų ligų, ir iš tiesų gali imtis emocinės rinkliava, kad tiesiogiai veikia fizinei sveikatai.

Amerikos plaukų praradimas asociacijos pripažįsta, kad plaukų slinkimas yra moterų yra rimtą gyvenime, nekeičiant sąlyga, kad nebebus galima nepaisyti medicinos Bendrijos ir visai visuomenei.

Peržiūrėti geriausias plaukų gydymas moterims

Tipų moterų plaukų slinkimas

Plaukų slinkimas gali būti laikinai arba ilgalaikį. Laikinai plaukų slinkimas gali būti lengva nustatyti, kai jos priežastis yra nustatyti ir sprendžiami arba sunku kai nebus iš karto aišku, kas yra priežastis. Plaukų slinkimas, kad galbūt galėjo būti laikinas, gali tapti ilgai dėl neteisingai diagnozę. Toks misdiagnoses potencialas galbūt labiausiai nelinksma aspektas moterų plaukų slinkimas. Šio skyriaus informacija padės jums nustatyti priežastis plaukų slinkimas ir geriausia sukelti jums ir jūsų gydytojai teisę būdų jūsų ypač natūra plaukų slinkimas, anksčiau, o ne vėliau.

Alopeciją yra medicinos terminas, pernelyg arba nenormalus plaukų slinkimas. Yra įvairių rūšių alopeciją. Kas visų plaukų slinkimas turi bendrai, nesvarbu, ar tai vyrai ar moterys, yra, kad visada yra simptomas ką nors kita, kad yra sutrikus savo kūno. Jūsų plaukai liks ant savo galvos, kur jis priklauso, jei ne vyksta hormonų pusiausvyros, ligos arba kitos sąlygos. Ši sąlyga gali būti taip paprasta, kaip turintys genų, kad daro jus moteriškosios arba vyriškosios lyties nuplikimas arba vieną iš Židininis formų, arba jis gali būti sudėtinga, kaip visos priimančiosios ligų. Laimei, plaukų slinkimas taip pat gali būti simptomas, trumpalaikių įvykis, pvz., stresas, nėštumo ir tam tikrus vaistus atsižvelgiant.

Šiose situacijose bus dažnai plaukų (nors ne visada) augti atgal, kai vyko renginys. Medžiagų, įskaitant hormonų, vaistus ir ligų gali sukelti pakeisti plaukų augimo, barstančių etapus ir jų trukmę. Kai tai atsitiks, sinchroninio augimo ir barstančių atsirasti. Kai priežastis yra nagrinėjamas, daug kartų plaukai bus grįžti į savo atsitiktinai modelio augimo ir barstančių ir plaukų praradimas problema sustabdo. Unfortuantely, kai kurių moterų plaukų slinkimas tampa gyvenimo ilgą kova.

Peržiūrėti geriausias plaukų gydymas moterims