» » Spôsobuje Vypadávanie Vlasov U Mužov

Spôsobuje Vypadávanie Vlasov U Mužov

Zavedenie

Spôsobuje Vypadávanie Vlasov U MužovAndrogenetic Alopécia alebo spoločné male pattern lyzínu (MPB) predstavuje viac ako 95% vypadávanie vlasov u mužov. Podľa veku tridsať päť dve tretiny mužov zažijú určitý stupeň vypadávanie vlasov značný, a veku päťdesiat približne 85% mužov majú výrazne úbytkom vlasov. Približne dvadsať päť percent mužov, ktorí trpia s male pattern lyzínu začať bolestný proces, predtým, ako dosiahnu vek dvadsaťjeden.

V rozpore s spoločenské viery, väčšina mužov, ktorí trpia male pattern lyzínu sú veľmi nespokojní s ich situáciu a robiť niečo zmeniť. Vypadávanie vlasov ovplyvňuje každom aspekte života sufferer strata vlasov. To ovplyvní medziľudských vzťahov, ako aj profesionálny život tých utrpenie. Nie je nezvyčajné pre mužov zmeniť ich ötúdia kvôli ich vypadávanie vlasov.

Los združenie vlasy rozpozná Aké ničivé male pattern lyzínu môže byť z žien všetkých vekových kategórií a vytvoril zdrojov pre mužov získať úplne objektívne odpovede na svoje otázky strata vlasov.

Dôrazne odporúčame pred skúmaním možnosti prostredníctvom yellow pages alebo obchodné webové stránky. Existujú stovky výrobkov a služieb, ktoré sa predávajú straty spotrebiteľovi citlivé vlasy, ale v súčasnosti existujú iba dva FDA schválený výrobky, ktoré boli klinicky dokázané zastaviť alebo zabrániť vypadávanie vlasov. Okrem toho len hŕstka lekárov vykonávajú chirurgické vlasy obnovenie na stav normy.

Kliknite tu pre zobrazenie najlepšie vypadávanie zaobchádzania

Spôsobuje vypadávanie vlasov u mužov

Androgénnym Alopécia alebo male pattern lyzínu (MPB) je zodpovedný za prevažnú väčšinu vypadávanie vlasov u mužov. Hoci existuje mnoho možných príčin, ktoré ľudia stratili svoje vlasy, vrátane závažných chorôb, reakcia na niektoré lieky a v zriedkavých prípadoch veľmi stresujúce udalosti, väčšina vypadávanie vlasov u mužov môže byť príčinou o dedičstve.

Čo sú samcov vzor plešatosti trpí skutočne dedenie sú vlasových vačkov s genetických citlivosťou na dihydrotestosterón (DHT). Vlasové folikuly, ktoré sú citlivé na DHT začať miniaturize, skrátenie životnosť každý vlasový folikul ovplyvnené. Nakoniec, tieto postihnutých vačkov zastaviť výrobu mechanicky prijateľné vlasy.

Male pattern lyzínu všeobecne charakterizuje s nástupom receeding vlásek a presvetľovaním korunu. Zdá sa, že vlasy v týchto oblastiach, vrátane chrámy a polovici prednej skalp najviac citlivé na DHT. To vzoru nakoniec pokračuje do viac zrejmé plešatosti počas celej hornej časti pokožky, opúšťa len rim alebo “ podkovy ” vzoru vlasy zostáva v pokročilejších štádiách MPB. Pre niektoré mužov aj tejto zostávajúce ráfika vlasov môžu ovplyvniť DHT.

Kliknite tu pre zobrazenie najlepšie vypadávanie zaobchádzania

Bližší pohľad na DHT

Dihydrotestosterón (DHT) je derivát alebo vedľajšieho produktu testosterónu. Testosterón konvertuje DHT pomocou enzýmu typu II 5-alfa-reductace, ktoré sa koná v vlasový folikul oleja žľazy. Zatiaľ čo celý proces genetických male pattern lyzínu nie je úplne pochopiteľné, vedcov vedieť, že DHT zmenší vlasových vačkov, a že keď DHT potlačené, vlasových vačkov naďalej prosperujú. Vlasové folikuly, ktoré sú citlivé na DHT, musí byť vystavená hormónu, a to na dlhší čas v poradí pre postihnutých folikulu na dokončenie miniaturization procesu. Dnes, s riadne intervenčných tento proces možno spomalilo alebo dokonca zastavil, ak ulovených včasnému.

Kliknite tu pre zobrazenie najlepšie vypadávanie zaobchádzania