» » Rodzaje Strat Włosów Kobiet

Rodzaje Strat Włosów Kobiet

Wprowadzenie

Błędnie uważa się, że ściśle płci męskiej choroby, kobiet faktycznie uzupełnić czterdzieści procent chorzy straty amerykański włosy. Włosów straty w kobiet może być absolutnie niszczące dla "Sufferer" 's self obrazu i emocjonalne dobre samopoczucie.

Niestety społeczeństwa wymusił kobiet do suffer in silence. Uznaje się za daleko bardziej akceptowalny dla mężczyzn do przechodzą przez ten sam proces straty włosy. Nawet bardziej Niestety medycznych Wspólnoty również traktuje problem utraty włosów kobiet tak, jakby były nieistniejący. Ponieważ włosów straty nie wydają się być grożący pozbawieniem życia, większość lekarzy interesuje się kobiet skarg o utracie włosy i zasadniczo stwierdzić ich pacjentów który “ jest nie big deal ” oraz że “ należy zdać się na żywo z it. ”

Oczywiście co te lekarze nie zdają sobie sprawę jest psychologiczne szkód spowodowanych sierści straty i nieatrakcyjne może być po prostu jako niszczące jako poważnej choroby i w rzeczywistości, można podjąć emocjonalnego przejazd który bezpośrednio wpływa na zdrowie fizyczne.

American Association straty włosów rozpoznaje, że ubytek włosów jest kobiet jest życia poważne zmiany warunek, który już może być ignorowane przez Wspólnotę medycznych i społeczeństwa jako całości.

Widok włosów najlepsze straty traktowania kobiet

Rodzaje strat włosów kobiet

Straty włosów może być tymczasowe lub długotrwały. Tymczasowe włosów straty mogą być łatwy do rozwiązania podczas jego przyczyną jest zidentyfikowane i zajmuje się lub trudne, gdy nie jest natychmiast jasne, co jest przyczyną. Straty włosów, która prawdopodobnie mogło być tymczasowe, może stać się długotrwały wyniku niepoprawne diagnozy. Potencjał dla takich misdiagnoses jest prawdopodobnie najbardziej frustrujące aspekt włosów straty dla kobiet. Informacje w tej sekcji ułatwi identyfikowanie przyczyny utraty włosów i najlepiej prowadzić i Twój lekarzy do prawo zabiegów dla użytkownika określonego rodzaju strat włosów, wcześniej, niż później.

Łysienie stanowi medycznych dla nadmiernego lub nienormalne włosów straty. Istnieją różne rodzaje Łysienie. Co wszystkie straty włosów ma wspólne, czy jest w mężczyzn lub kobiet, że jest zawsze symptom of coś innego, który jest złego w waszym ciele. Your hair pozostanie on your head, gdzie należy jeśli hormon brak równowagi, choroby lub innych warunek nie wzrasta. Warunek ten może być tak proste, jak posiadające genu, który powoduje podatnych na wzorzec samców lub samic Łysienie lub jedną z form Łysienie plackowate, lub może być złożonym mnóstwo chorób. Na szczęście strata włosów również może być objawem krótkoterminowych zdarzeń takich jak stres, ciąży oraz podjęcie pewnych lekarstw.

W tych sytuacjach, włosów będzie często (chociaż nie zawsze) rośnie po upływie zdarzenia. Substancji, w tym hormonów, leków i chorób mogą powodować zmiany w wzrost sierści, rozsiewający faz i w ich czasy trwania. W takim przypadku, synchroniczne wzrostu i wydalaniem wystąpić. Po przyczyną jest rozpatrywane, wielokrotnie korzonkowych będzie Wróć do ich losowy wzorek wzrostu i wydalaniem, i zatrzymuje problem utraty włosy. Unfortuantely, niektóre kobiet, włosów straty staje się długiej walce życia.

Widok włosów najlepsze straty traktowania kobiet