» » Procedury Pro Péči O Vlasy, Které Si Můžete Udělat Sami

Procedury Pro Péči O Vlasy, Které Si Můžete Udělat Sami

Procedury Pro Péči O Vlasy, Které Si Můžete Udělat SamiVejce, jogurt a med jsou na první pohled všechny složky chutné snídaně – ale i stalo se, vlasy ošetření složek a cenově dostupný, čistě přírodní a ty na to. A oni nejsou jediní. Věděli jste, že oleje v avokádo více podobají naší vlastní kůže oleje například, než jakýkoliv výrobek v uličce krásy? Nebo že mírná kyselost v citronu je efektivní – a jemnější – alternativa k naloženým chemické výrobky? Příště vaše zámky potřebují svézt, ušetřit peníze pomocí jednoho z těchto oprav kuchyně.

Pro všechny typy vlasů Vajíčko je skutečně nejlepší ze všech světů, říká Janice Cox, autor přírodních krás doma. Žloutek, bohaté na tuky a bílkoviny, je přirozeně hydratační, zatímco bílá, která obsahuje enzymy bakterií jíst, odstraňuje nežádoucí oleje, vysvětluje.

Použití: pro normální vlasy, používejte celé vejce na stav vlasů; bílky pouze k péči o vlasy; Používejte žloutky jen hydratují vlasy suché, lámavé, říká Cox. Použijte 1/2 šálku ať vaječné směsi je vhodné pro vás a pro čištění, vlhké vlasy. Pokud není k dispozici dostatek vejce plášť pokožky a vlasů, použijte více podle potřeby. Ponechejte na 20 minut, opláchněte studenou vodou (aby se zabránilo vajec od vaření) a šampon vlasy. Celé vejce a žloutky pouze ošetření lze použít jednou za měsíc; bílé pouze léčbu lze použít v každé dva týdny.

Pro nudné vlasy Stylingové výrobky (stejně jako znečištění ovzduší) nechat film, který jak šťávy vlhkost a otupuje lesk – ale mléčné výrobky jako Zakysaná smetana a jogurt může pomoci zvrátit poškození. Kyselina mléčná opatrně odříznout nečistoty, zatímco mléčného tuku hydratuje, říká Lisa Belkin, autor The Cookbook kosmetiky.

Využití: Masáž 1/2 hrnku zakysané smetany nebo jogurt do vlhkých vlasů a nechte sedět za 20 minut. Opláchněte teplou vodou, poté chladnou vodou, pak šampon vlasy běžným způsobem. Léčba může být použita každý druhý týden.

Pro svědivou pokožku hlavy Bojovat vločky – způsobený špatnou stravou, stresem a podnebí, kromě jiných faktorů – Vyzkoušejte směsi citronové šťávy a olivového oleje ve vlasech. Kyselost v citrónové šťávy pomáhá zbavit váš skalp jakékoliv volné, suché vločky kůže, zatímco olivovým olejem hydratuje pokožku na hlavě, říká Cox.

Použití: Směs 2 lžíce čerstvé citrónové šťávy, 2 lžíce olivového oleje a 2 lžíce vody a vmasírujte do vlhké pokožky. Nechte směs sednout na 20 minut, pak opláchněte a šampon vlasy. Léčba může být použita každý druhý týden.

Pro ochablé nebo jemné vlasy Chcete-li přidat tělo vlasy, dosáhnout pro neobvyklé krásy nápoj: pivo! Kvašené nápoje obsahuje štědré dodávky kvasinek, která pracuje na baculaté unavená kadeře, vysvětluje Cox.

Použití: smíchejte 1/2 šálku bytu piva (pivo nalijeme do nádoby a nechat to sedět na pár hodin poškozují sycení) s 1 lžičky lehkého oleje (slunečnicového nebo řepkový) a syrové vejce. Vztahuje na čisté a vlhké vlasy, nechte sedět za 15 minut, pak opláchněte studenou vodou. Nebo přidat plochý pivo pouze do rozprašovače a stříknout na suché vlasy. Když kapalina vypařuje, zbývající zbytek (z pšenice, slad nebo směrování) i nadále posilovat a struktury vlasů, říká Belkin. Léčba může být použita každý druhý týden.

Pro suché a sluncem poškozené vlasy Ať už vaše vlasy dehydrataci démon – tvrdé vody, slunce přeexpozici, váš věrný ploché železo – přírodní sladidla mohou pomoci. Med je přírodní zvlhčující, což znamená přitahuje a uzamkne vlhkost, říká Cox.

Použití: vmasírujte cca 1/2 šálku medu do čisté a vlhké vlasy, nechte sedět za 20 minut, pak Opláchněte teplou vodou. Můžete také přidat 1 až 2 lžíce olivového oleje uvolnit med pro snadnější aplikaci. Pro mimořádně sluncem poškozené vlasy, snaží smícháním medu s 1 až 2 lžíce látky bohaté na bílkoviny jako avokádo nebo vaječného žloutku, který vám pomůže doplnit keratinové proteiny dluhopisy UV paprsky útoku. Léčba může být použita jednou za měsíc.

Pro olejové a mastné vlasy Správně používány, je levný způsob, jak odstranit oleje a maziva, říká Belkin.

Použití: nalijte 1 lžíce kukuřičná mouka nebo kukuřičný škrob do prázdné sůl nebo pepř třepačky a posypeme na suché vlasy a pokožku hlavy dokud jste použili to všechno. Po 10 minutách použijte pádlo kartáč zcela vyčistit to. Léčba může být použita každý druhý den.

Pro kudrnaté vlasy Domácí krása Odborníci přísahají na avokádo – a nejen k opravě poškozené vlasy. Jeho oleje (které jsou lehké a vlhký jako naše vlastní přírodní kůže sekrety) a proteiny pochlubit nejlepší kombinaci živin pro vyhlazení a vážení nepoddajné vlasy, vysvětluje Cox.

Chcete-li použít: Mash až půl avokádem a masáže do čisté a vlhké vlasy. Necháme 15 minut před máchání s vodou. Zesilovač hydratační moc kombinací rozmačkané avokádo s 1 až 2 lžíce hydratační složky, jako je Zakysaná smetana, žloutky nebo majonézy. Ošetření lze použít v každé dva týdny.

Pro zbytek jel vlasy Nic jí prostřednictvím nahromadění produktů jako je jedlá soda, říká Cox. Hydrogenuhličitan sodný v podstatě štěpí nic kyselého.

Použití: Směs 1 až 2 lžíce jedlé sody s malým množstvím vody až do formy hustou pastu. Vmasírujte do vlhkých vlasů a nechte 15 minut. Opláchněte vodou a pak šampon vlasy. Ošetření lze použít v každé dva týdny.