» » Priežastis, Moterų Plaukų Slinkimas

Priežastis, Moterų Plaukų Slinkimas

Dihydrotestosterone (DHT), išvestinė vyriškojo hormono testosterono, yra plaukų folikulai ant savo galvos priešų. Paprasčiau tariant, pagal tam tikras sąlygas DHT nori tuos folikulai mirę. Šis paprastas veiksmas yra daug rūšių plaukų slinkimas, šaknis, mes spręsti jį pirmą kartą.

Androgenetic nuplikimas, paprastai vadinamas moteriškosios arba vyriškosios lyties nuplikimas, buvo tik iš dalies suprantama iki pastaruosius kelis dešimtmečius. Daugelį metų mokslininkai maniau, kad androgenetic alopecia sukėlė vyriškosios lyties hormonų, testosterono, kuris moterys taip pat turi sekti sumos įprastomis sąlygomis visus. Nors testosterono balding proceso pagrindas, DHT manoma, kad pagrindinis kaltininkas.

Testosterono konvertuoja į DHT su fermentų II tipo 5-alfa reduktazė, kurie yra laikomi, plaukų folikulus naftos liaukos pagalba. Mokslininkų dabar manau, kad ne suma apyvartoje esančių testosterono, kad yra problemų, tačiau DHT privalomas į galvos odą folikulai receptorius lygį. DHT sutraukia plaukų folikulai, todėl neįmanoma healthy plaukai išgyventi.

Peržiūrėti geriausias plaukų gydymas moterims
Konvertavimas į DHT, kuris tada kenkia plaukų folikulai, testosterono hormoninį procesas vyksta vyrų ir moterų. Esant normalioms sąlygoms, moterys turi minutę frakcija vyrų testosterono lygį, bet net žemesnio lygio gali sukelti DHT-sukėlė plaukų slinkimas moterimis. Ir tikrai kai tuos lygius, augimas, DHT yra dar daugiau problemų. Tuos lygius, gali atsirasti ir vis dar būti per ką gydytojų mano "normalus" dėl kraujo tyrimas, net jei jie yra pakankamai didelis, kad sukelti problemų. Lygiai ne kyla ne visiems ir gali vis dar būti problema, jei jūs turite kūno chemija, kad yra pernelyg jautrus net jos reguliariai kiekius, cheminių medžiagų, įskaitant hormonų rūšies.

Kadangi hormonai veikia sveikiausią būdu, kai jie yra subtili pusiausvyra, Androgenai, kaip vadinami vyrų hormonų, nereikia būti pakelta iki sukelti problemų. Jų atitikmens moterų hormonų, kai nuleistas, suteikti pranašumą šių Androgenai, pvz., DHT. Tokiam disbalansui taip pat gali sukelti problemų, įskaitant plaukų slinkimas.

Hormonai yra ciklinė. Testosterono lygį, kai kurie žmonės sumažėjo 10 procentų kiekvieną dešimtmetį po trisdešimt. Moterų hormono lygį atmesti kaip Menopauzė metodus ir smarkiai sumažėjo per Menopauzė ir už jos ribų. Ciklinio mūsų plaukų ir hormonų pobūdis yra viena priežastis plaukų slinkimas gali padidinti per trumpą laiką net kai susidūrėte ilgalaikio augimo sulėtėjimo plaukų praradimas (ir ilgalaikių plaukų augimo padidėjimas) tuo pat metu dėl režimo, kuris valdo plaukų slinkimas.

Peržiūrėti geriausias plaukų gydymas moterims
Dažniausiai pasitaikančios moterų plaukų slinkimas yra šie:

Andogenetic Alopecia

Moterų, turinčių androgeninį alopeciją dauguma turi difuzinių retinimo visų sričių į galvos odą. Vyrų kita vertus, retai būna pasklidųjų taršos retinimo, tačiau vietoj to daugiau skirtingų modelių nuplikimas. Kai kurios moterys gali turėti du modelio rūšių derinį. Androgeninį alopeciją moterų yra dėl Androgenai, vyriškos lyties hormonai, paprastai yra tik mažais kiekiais. Androgeninį alopeciją gali būti sukeltas į įvairius veiksnius, susieta su hormonų, įskaitant, kiaušidžių cistos, veiksmų atsižvelgiant didelio Androgenai indeksas gimimo kontrolės tabletes, nėštumo ir menopauzės. Tiesiog kaip vyrai hormonas DHT atrodo bent iš dalies kalta dėl miniaturization plaukų folikulus moterų kenčia su moteris Planas nuplikimas. Paveldimumo elementų medžiagą vaidina pagrindinis veiksnys ligos.

Peržiūrėti geriausias plaukų gydymas moterims

Telogen Effluvium

Kai jūsų kūno eina per ką trauminius kaip vaiko gimimo, prasta mityba, sunkus infekcijos, pagrindinių chirurgija, arba ypatingos streso, daugelis iš 90 procentų ar taip (auginimo) Daze plaukų etapą arba catagen (poilsio) fazė gali pereiti visus iš karto į barstančių (telogen) etapas. Apie 6 savaites iki trijų mėnesių po stresinėje įvykio paprastai kai reiškinys vadinamas telogen effluvium galite pradėti. Tai galima prarasti keletas plaukų tuo metu kai pilnos telogen effluvium. Dauguma, kurie kenčia su TE tikėtina visiškai atsisakyti juos išieškoti, kol griežtai stresinėje įvykius, galima išvengti. Tačiau kai kurios moterys telogen effluvium yra paslaptingas lėtinių sutrikimų ir gali išlikti mėnesių ar netgi metų be bet tiesa supratimas orientacinio veiksnių ar dirgiklių.

Peržiūrėti geriausias plaukų gydymas moterims

Daze Effluvium

Daze effluvium atsiranda, kai bet kuri įžeidimas, pakenks jo mitozinis arba metabolinės veiklos plaukų folikulus. Šis plaukų slinkimas yra dažniausiai susijusi su Chemoterapija. Kadangi Chemoterapija tikslus savo kūno greitai vėžio ląstelių, jūsų kūno 's kitų greitai dalijant langelių kaip plaukų folikulai auginimo (Daze) etape, taip pat labai paveikė. Netrukus po chemoterapijos prasideda maždaug 90 procentų ar daugiau plaukai gali būti taikoma nors vis dar Daze etapas.

Rasti Daze effluvium būdinga tai, kad kūginis plaukų velenai trūkis. Plaukų veleno siaurina dėl žalos, su matrica. Galų gale, veleno fractures vietoje, mažėja ir sukelia plaukų praradimas.

Peržiūrėti geriausias plaukų gydymas moterims

Traukos alopeciją

Ši sąlyga yra sukeltos lokalizuota traumos į plaukų folikulus griežta šukuosena, kad traukti į plaukų per tam tikrą laiką. Jei sąlyga yra pakankamai anksti, bus atauginti plaukų. Gijos, cornrows, griežtą ponytails ir plėtiniai yra dažniausiai pasitaikančios stiliaus.

Peržiūrėti geriausias plaukų gydymas moterims