» » Powoduje, że Straty Włosów Kobiet

Powoduje, że Straty Włosów Kobiet

Dihydrotestosterone (DHT), pochodna testosteronu męskich hormonów, is the enemy rdzennych hair on your head. Po prostu obejmowane, niektórych warunków DHT wants tych rdzennych martwych. To proste działania jest w katalogu głównym wiele rodzajów utraty włosów, więc będziesz rozwiązać ten po raz pierwszy.

Łysienie Androgenetic, powszechnie nazywanego Łysienie deseń samców lub samic, tylko częściowo została zrozumiana aż do ostatnich dziesięcioleci. Przez wiele lat mu naukowców Łysienie androgenetic była spowodowana dominację męskich hormonów płci, testosteronu, których kobiety mają również w śladowe ilości w normalnych warunkach. Podczas gdy testosteronu jest istotą balding procesu, DHT jest uznawane za głównym sprawcą.

Testosteron konwertuje DHT przy pomocy enzymu reduktazy 5-alfa typu II, które są przechowywane w Graafa włosów oliwy gruczoły. Naukowcy uważają, że nie jest kwotą z poruszających się testosteronu, który jest problem ale poziom DHT wiążące do receptory w rdzennych skóra głowy. DHT zmniejsza włosów rdzennych, uniemożliwiających zdrowych włosów do przetrwania.

Widok włosów najlepsze straty traktowania kobiet
Działanie hormonalne proces testosteronu konwersja na DHT, które następnie szkodzi rdzennych włosy, ma miejsce w mężczyzn i kobiet. W normalnych warunkach kobiety mają ułamek minuta poziom testosteronu mężczyzn, ale nawet niższy poziom może spowodować utratę włosów DHT-wyzwalane w kobiet. I z pewnością kiedy te poziomy rise, DHT – nawet więcej problemu. Te poziomy może spowodować i nadal być w jaki lekarze rozważyć "normalnej" na badanie krwi, mimo że są one wystarczająco wysoka, aby spowodować problem. Poziomy nie może spowodować na wszystkich i nadal stanowić problem, jeśli masz rodzaju Chemia ciała, który jest zbyt wrażliwe na nawet jego regularne poziomy substancjami chemicznymi, w tym hormonów.

Ponieważ hormonów działać w sposób najzdrowsze, gdy są one w delikatne równowagi, tyroksyna, jak nazywa się męskich hormonów, nie ma potrzeby być podniesiona do wyzwalania problem. Ich odpowiednikiem płci żeńskiej hormonów, gdy obniżona, nadania krawędź tych androgenów, takich jak DHT. Taki brak równowagi może również spowodować problemy, włączając straty włosy.

Hormony są cykliczne. Testosteron poziomów w niektórych mężczyzn upuść o 10 procent każdej dekady po trzydzieści. Kobiety hormon poziomy spadek udziału menopauza podejścia i i upuść gwałtownie podczas menopauza poza. Cykliczny charakter zarówno naszych włosy i hormonów jest powodem utraty włosów może zwiększyć się w krótkim czasie nawet kiedy występuje spowolnienie długoterminowych strat włosów (i długoterminowy wzrost wzrost sierści) podczas na traktowanie, który steruje włosów straty.

Widok włosów najlepsze straty traktowania kobiet
Oto najczęstsze przyczyny utraty włosów kobiet:

Łysienie Andogenetic

Większość kobiet z androgennym Łysienie ma rozproszonych Przerzedzanie na wszystkich obszarach skóra głowy. Mężczyzn z drugiej strony, rzadko mają rozproszonych Przerzedzanie ale zamiast uprzednio różni się znacznie desenie Łysienie. Niektóre kobiety może być kombinacją dwóch typów deseń. Łysienie androgennym w kobiet jest z powodu działań androgenów, męskich hormonów, które zazwyczaj występują w tylko niewielkich ilości. Łysienie androgennym może być spowodowane przez szereg czynników wiązanej do działań w ramach hormonów, tym, jajnika żółciowych, podjęcie wysokiej androgenów indeksu urodzenia kontroli pills, ciąży i menopauza. Podobnie jak w mężczyzn hormon DHT wydaje się być przynajmniej częściowo usprawiedliwieniem miniaturyzacja rdzennych włosów w kobiet cierpienia z Łysienie płci żeńskiej deseń. Dziedziczenia odgrywa głównym czynnikiem w choroby.

Widok włosów najlepsze straty traktowania kobiet

Telogen Effluvium

Gdy ciała przechodzi przez coś pourazowych urodzenia dziecka, niedożywienie, poważnych infekcji, chirurgii głównych lub jak extreme stress, wiele z 90 procent lub tak sierści w anagen (uprawy) można przesunąć faza lub fazy catagen (odpoczynku) od razu do fazy rozsiewający (telogen). Około 6 tygodni do trzech miesięcy po zdarzeniu stresujące jest zwykle, gdy można rozpocząć fenomen nazwany telogen effluvium. Istnieje możliwość utraty garść sierści w czasie kiedy w pełni rozwiniętej telogen effluvium. Dla większości, który cierpi z EW pełną umorzenie jest prawdopodobne, tak długo, jak poważnie ciągle powtarzane można uniknąć. Jednakże dla niektórych kobiet telogen effluvium jest tajemniczy zaburzenia przewlekłej i może przetrwać miesięcy lub nawet lat. bez właściwego zrozumienia wszystkich czynników wyzwalającego lub czynników stresowych.

Widok włosów najlepsze straty traktowania kobiet

Anagen Effluvium

Anagen effluvium występuje po żadnej insult do Graafa włosów, który utrudnia działalności mitotyczny lub metabolicznej. Ta strata włosów jest zwykle skojarzona z chemioterapii. Ponieważ chemioterapii celów your body szybko podzielenie raka komórek, ciała w innych szybko podzielenie komórek takich jak rdzennych włosów w rosnącym fazy (anagen), są również bardzo przeżył. Wkrótce po chemioterapii rozpoczyna się około 90 procent lub więcej korzonkowych fall out będąc jeszcze w fazie anagen.

Cecha Znajdowanie w anagen effluvium jest stożkowym pęknięcie wały włosy. Włosy zawęża wyniku szkód do matrycy. Ostatecznie wał fractures w witrynie metoda i powoduje utratę włosy.

Widok włosów najlepsze straty traktowania kobiet

Łysienie trakcji

Warunek ten jest spowodowany przez zlokalizowane trauma rdzennych włosów z jest ścisła, które ściągania na włosy z czasem. Jeśli warunek zostanie odpowiednio wcześnie wykryta, będzie regrow włosy. Braiding, cornrows, ponytails ścisła i rozszerzeń są najczęstsze przyczyny stylizacji.

Widok włosów najlepsze straty traktowania kobiet