» » Olej Z Kryla Antarktycznego – Omega 3 I Przeciwutleniające

Olej Z Kryla Antarktycznego – Omega 3 I Przeciwutleniające

Olej z kryla Antarktycznego

Olej Z Kryla Antarktycznego – Omega 3 I PrzeciwutleniająceŚwieżo zebrane z wody czyste i wolne od toksyn Antarktyki, olej kryla Antarktycznego łatwo przewyższa oleju z ryb ze względu na swoją bogatą zawartość omega-3 i przeciwutleniacz. To jest czystsze, bardziej przyswajalne, a pochodzi z najbardziej obfite biomasy na ziemi! Wielkie rzeczy często wyglądają niepozornie. W tym przypadku duże żywienia pochodzi od najmniejszych źródeł.

Kryl antarktyczny (nazwa naukowa Euphasia superba) są wśród 85 gatunki kryla, Grupa półprzezroczyste krewetki jak skorupiaków morskich.

Na pierwszy rzut oka nie myśleć, że Kryl antarktyczny, duże czarne oczy i różowawym odcieniem, są niczego specjalnego. Ale te małe stworzenia, które są nieco większe, niż małe spinacza do papieru, są zasadniczo paliwo napędza silnik ekosystemu Antarktyki.

Naukowcy szacują Kryl antarktyczny liczby w zakresie od 170 mln do 7 mld ton. Łączna waga wszystkich kryla na Antarktydzie jest cięższy od całkowitej wagi całej ludzkiej populacji. Dzięki temu Kryl antarktyczny, jeden z najbardziej bogate i udane gatunków zwierząt na ziemi.

Kryl antarktyczny numery są tak ogromne, że mogą karmić setki różnych zwierząt, ryb, pingwiny, foki i wielki blue wieloryby.

Największych i najdłużej żywych ryb i ssaków także karmić na fitoplankton, niebieski wielorybów i wiele innych gatunków wielorybów. Zwiększaliśmy żyć między 80 i 150 lat życia, utrzymanie ich wielką siłę i wytrzymałość całego ich życia.

Największa ryba, rekin wielorybi, żywi się fitoplanktonu. Mieszka od ponad 150 lat, rośnie do 12 metrów długości, waży 15 ton i jest aktywny seksualnie, zanim padnie.

Olej z kryla Antarktycznego stanowi najbogatszy, najczystszej i najbardziej wydajne źródła olejków tłuszczów omega-3.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej

Fitoplanktonu: Lepsze odżywianie dla Kryl antarktyczny

Kryl antarktyczny żerują głównie na odżywcze fitoplanktonu. Te mikroskopijne organizmy składają się z różnych roślinnych substancji odżywczych, Znalezione w oceanie.

Fitoplankton jest podstawą do morskiego łańcucha pokarmowego. Obecnego wybrzeża Oceanu na Antarktydzie przynosi wielkie ilości rozpuszczonych składników pokarmowych, które nawożenia fitoplanktonu. 24-Godzinny intensywny sunlight letnim pozwalają również fitoplanktonu produkować więcej chlorofilu.

Fitoplankton mają wyjątkową zdolność do przekształcenia nieorganiczne mineraly, woda, naturalne ciepło, światło słoneczne i dwutlenku węgla w przyswajalne aminokwasy, węglowodany, białka i witamin. Kryl antarktyczny bezpośrednio wchłaniania tych substancji odżywczych z komórek minut fitoplanktonu.

Kryl antarktyczny ma niesamowite trwałości do 10 lat, bo ukrywają się w głębiny oceanu, w ciągu dnia, aby uniknąć drapieżników i kanały na fitoplanktonu w nocy.

Źródłem pełnowartościowych produktów spożywczych w fitoplanktonu jest jednym z głównych powodów, dlaczego Kryl antarktyczny jest źródłem żywienia optymalnego dla ludzi.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej

4 Powody dlaczego Antarktycznego kryla oleju jest źródłem Omega-3 Your Best Animal-Based

Uważam, że olej kryla Antarktycznego jest najlepszym rozwiązaniem, gdy chodzi o uzyskanie wysokiej jakości, zwierzęce omega-3 tłuszcze, ponieważ:

1. Antarktycznego kryla oleju są zbierane od krystalicznie czyste wody Antarktydy i jest wolna od rtęci, toksycznych substancji chemicznych, metali ciężkich i innych toksyn.

Zasobów rybnych na świecie mają stać się tak szeroko i wyczerpująco zanieczyszczone do tego stopnia, że nie jest już bezpiecznie spożywać produktów rybnych,-być może nawet ryb olej, dobrym źródłem tłuszczów omega-3. Około 40 ton rtęci jest zwolniony rocznie w Stanach Zjednoczonych tylko w wyniku spalania węgla do wytwarzania energii elektrycznej. Inne typowe zanieczyszczenia w rybach to polichlorowane bifenyle (PCB), substancje radioaktywne, jak Stront i toksycznych metali takich jak kadm, ołów, chrom i arsenu.

Ryb hodowlanych, nie jest to zdrowsze alternatywy. Badania pokazują, że nawet najmniej zanieczyszczonych łososia hodowlanego miał wyższych poziomów zanieczyszczeń – w szczególności dioksyn i PCB-niż złowionych w środowisku naturalnym. Warunki w hodowli ryb są jak warunki w ferm wszędzie: przepełnione, chorowity, zarażone zwierzęta są karmione, wszystko im się tak duży, jak to możliwe w tak krótkim czasie jak to możliwe – i zawiera kał, kurczak, Kaczka, i świnie.

Technik hodowli ryb są przyczyną choroby się do ryb, jak łososia dzikiego dziecka z morza wszy zarażenia.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej

2. Antarktycznego kryla oleju łączy synergistycznie przeciwutleniaczy i tłuszczów omega-3.

Astaksantyna jest karotenoidy typ przeciwutleniacz, Znalezione w Kryl antarktyczny, która jest uważana za 300 razy silniejsze niż witaminy A i E, 47 razy silniejsze niż luteiny i 34 razy silniejsze niż CoQ10. Kryl antarktyczny zawiera nowo flawonoidów o nowej strukturze molekularnej.

Kryl antarktyczny zawiera omega 3 w postaci fosfolipidów – liposomów lub małe pakiety, które wprowadzają tłuszczów omega-3 kwasy tłuszczowe EPA i DHA bezpośrednio do komórki. Olej z ryb i oleju kryla gorsze nie zawierają ten kompleks fosfolipidów.

Dominującym fosfolipidów w czystej Antarktycznego kryla oleju jest fosfatydyloseryna choliny, który składa się częściowo z choliny, niezbędnych składników odżywczych ważnych dla rozwoju mózgu, uczenia się i pamięci. Cholina jest prekursorem acetylocholiny, która wysyła sygnałów nerwowych do mózgu, i trimetyloglicyna, który pomaga chronić wątrobę.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej

3. Antarktycznego kryla oleju jest lepiej wchłaniany przez organizm niż olej z ryb.

Fosfolipidy stanowią twój błon komórkowych i składają się głównie z kwasów tłuszczowych, grupy fosforanowej i związkiem organicznym. Fosfolipidy i triglicerydów, rodzaj tłuszczu we krwi, działają jako nośniki omega-3. Jednak badania wykazują, że omega-3 kwasy tłuszczowe, powiązany z fosfolipidów znacznie poprawili biodostępność i stabilności omega-3, niż kwasów tłuszczowych triglicerydów przewoźników.

To sprawia, że tłuszcze omega-3 z Antarktydy olej kryla łatwiej dostępne do ważnych obszarach ciała, takich jak twój mózg. Także musisz mniej oleju kryla Antarktycznego doświadczenie korzyści w porównaniu do oleju z ryb omega-3 daje Ci więcej każda zainwestowana złotówka na dłuższą metę.

Olej z kryla Antarktycznego jest bardziej stabilny i bardziej odporne na jełczenie niż olej z ryb. Nie wymaga chłodzenia i może trwać do dwóch lat, w temperaturze pokojowej. I w przeciwieństwie do oleju z ryb, nie daje rybi posmak lub powodować refluks/odbijanie ryb smaków.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej

4. Antarktycznego kryla oleju jest odnawialnym źródłem tłuszczów omega-3.

Zbioru kryla jest jednym z najbardziej ekologiczny na świecie. Kryl antarktyczny teraz został zebrany przez 47 lat, począwszy od 1961 r., ze zbiorów historycznych szczyt tuż pod 529,000 ton w sezonie 1981/82. Średnia roczna stopa połów od 2002 do 2007 był mniej niż 120000 ton rocznie.

Jednak było wiele bezpodstawne taktyki zastraszania stwierdzające, że kryla jest zagrożonym gatunkiem, i wieloryby są zagrożona przez kryla zbiorów. Te pochodzą z witryn, które sprzedają inne źródła omega-3.

California został pierwszy Państwa zakaz kryla zbiorów, ale to nie ma nic wspólnego z populacji kryla globalnego. Rybołówstwa handlowego w Kalifornii są za pomocą kryla karmić ich niezdrowe łososia gospodarstw rybnych w Oregonie i Waszyngtonie, nie do spożycia przez ludzi. Prawie wszystkie ludzkie kryla zbiorów odbywa się na Antarktydzie.

Kryl antarktyczny biomasy jest pod kierownictwem Komisji dla ochrony o morskich żyjących zasobów Antarktyki (CCAMLR), który składa się z 25 krajów. CCAMLR jest tylko oficjalne i wiarygodne międzynarodowe organizmu zaangażowanych w zarządzanie kryla zrównoważonego rybołówstwa i monitorowania zapasów kryla. Brak kryla ma kiedykolwiek był przewidywany przez CCAMLR.

Wiele badań wskazuje biomasy Kryl antarktyczny wahają się od 170 mln 740 mln ton, średnio około 420 mln ton; czas stoi z roczną reprodukcji kilka sto milionów ton. Oznacza to, że tam jest więcej niż wystarczająco kryla, do dalszego wspierania ekosystemów morskich i spożycia.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej

Kryl dziennie trzyma od pigułki

To niesamowite, jak coś tak małe jak Kryl antarktyczny daje zdrowie duży impuls na więcej sposobów niż jeden zapewniając silne przeciwutleniacze i promowanie zdrowia tłuszczów omega-3.

Ten Czysty olej kryla ma wszystkie zalety czystego oleju kryla Antarktyki, w formie capliques (dwuczęściowy twardą skorupą kapsułki z zespołem), zamiast czapki żel zwykle zwiększyć odporność na włamania, czystość i czystości produktu.

Idealnie tylko dwa capliques czystego oleju kryla, zrobionego pierwszego posiłku codziennie daje zdrowie ostateczny wsparcie, bez strachu przed skażeniem i bez obawy o szkody dla ekosystemu morskiego świata.

Spróbuj Czysty olej kryla dziś i kontrolować swoje zdrowie!

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej