» » Naiste Juuste Põhjused

Naiste Juuste Põhjused

Dihüdrotestosteroon (DHT), mees hormoon testosterooni derivaat, on juuksed follicles pea vaenlane. Lihtsamalt öeldes, teatavate tingimuste DHT soovide kohaselt nende follicles surnud. Seda lihtsat toimingut on mitut tüüpi Juuste kaotus, nii me teile käsitleda seda kõigepealt.

Androgenetic karvkatte kadumist, nimetatakse sageli isas- või emasloomadel muster kiilaspäisus, vaid osaliselt mõisteti kuni viimase paari aastakümne jooksul. Aastaid, teadlaste arvasin, et androgenetic karvkatte kadumist põhjuseks olnud ülekaalus meessoost sugu hormoon testosteroon, mille naised on ka water equivalent tavapärastes tingimustes. Aga testosteroon Kaljuuntuva protsessi keskmes on DHT-le arvatavasti peamine süüdlane.

Testosteroon teisendab DHT ensüümi II tüübi 5-alfa reduktaasi, mida hoitakse juuste folliikuleid õli näärmed abiga. Teadlaste nüüd arvan, et see summa olevate testosteroon, mis on probleem, kuid DHT sidumine vastuvõtjad Peanaha follicles tase. DHT kahandab juuksed follicles võimatuks terved juuksed ellu jääda.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele
Testosteroon teisendamine DHT-le, mis seejärel kahjustab juuksed follicles, hormonaalsete protsessi juhtub nii meeste kui naiste. Tavalistes tingimustes, naiste on minuti sellises ulatuses, mis on meeste testosterooni taset, kuid isegi madalam võivad põhjustada DHT-käivitatud juuste naiste. Ja kindlasti kui tasemele tõusta DHT on veelgi probleemile. Nende võib ja veel tuleb milliseid arstide jooksul kaaluda "normaalse" vere katses, isegi juhul, kui need on piisavalt kõrge, et tekitada probleeme. Piirnorme võib põhjustada üldse ning veel olla probleeme keha keemia, mis on liiga tundlikud isegi regulaarne taseme kemikaalide, sealhulgas hormoonide liiki.

Kuna hormoonide tegutseda tervislikemaid viisil, kui need on tasakaalus, androgens, kui seda nõuavad meeste hormoone, ei pea tõstatatud probleeme põhjustada. Oma vastaspooleks naiste hormoone kui alandada, anda nende androgens, näiteks DHT serva. Selline tasakaalustamatus võib põhjustada ka probleeme, kaasa arvatud Juuste kaotus.

Hormoonide on tsükliline. Mõned mehed testosterooni taset dropping 10 protsenti iga kümne aasta jooksul pärast 30. Naiste hormoon menopausi saabudes väheneb ja kukutage järsult menopausi ajal ja pärast. Nii meie juuksed ja hormoonide tsükliline iseloom on üks põhjus, miks juuste võib suurendada lühikese aja jooksul isegi kui teil esineb juuksed kahjumi (ja pikaajalise kasvu juuksed kasvu) samal ajal pikaajalise aeglustumine kohtlemise, mis reguleerib Juuste kaotus.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele
Naiste juuste kõige levinumad põhjused on järgmised:

Andogenetic karvkatte kadumist

Androgeenseid alopeetsia naiste osa on hajutatud kohta kõigis valdkondades on Peanaha harvendus. Meeste teisest küljest harva on hajutatud harvendamisaasta, kuid selle asemel on kiilaspäisus juhtkoering mustrid. Mõned naiste võib olla muster kahte kombinatsioon. Naiste androgeenseid alopeetsia on tegevuse androgens, mees hormoone, mis on tavaliselt olemas ainult väikestes kogustes. Androgeenseid alopeetsia põhjuseks võib olla erinevatest teguritest, hormoonide, kaasa arvatud ovariaalvedeliku tsüstide meetmete seotud kõrge androgeeni indeksi sünni kontrolli pillid, raseduse ja menopausi. Just nagu meestel on hormoon DHT näib olevat vähemalt osaliselt süüdi kuklataguse karvanääpse naiste muster kiilaspäisus kannatusi naiste miniaturization. Pärilikkuse mängib haiguse oluliseks teguriks.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele

Telogen Effluvium

Kui keha läheb läbi midagi nagu lapse sünni, alatoitluse, raske nakkuse, peamiste kirurgia, või äärmiselt stressi traumade, paljud 90 protsendi või seda (kasvav) anagen juuksed faasi või catagen (puhkamise) etapi saab nihutada korraga võtta nakkuse levikut (telogen) faas. Tavaliselt on umbes 6 nädalat kolme kuu pärast stressitekitav, kui nähtust nimetatakse telogen effluvium alustada. On võimalik kaotada juuksed kourallinen ajal kui tegevuse telogen effluvium. Enamikule, kellele TE koos täieliku vähendamine on tõenäoline, kui rangelt stressitekitav üritused on võimalik vältida. Mõned naistele, telogen effluvium on salapärane kroonilise tervisehäire ja saab kestab kuu või isegi aastaid ilma õige mõistmise mis tahes triggering tegurite või tekitajate.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele

Anagen Effluvium

Anagen effluvium toimub pärast seda, kui mis tahes insult mitootiline või metaboolse tegevuse tavapärasest juuste folliikuleid. Juuste kaotus on tavaliselt seotud kemoteraapiast. Kuna kemoteraapiast suunatud teie keha kiiresti jagatakse Vähiinstituudi rakkude, keha on muude kiiresti jagatakse lahtrite nagu kuklataguse karvanääpse kasvufaasi (anagen) on samuti märgatavalt mõjutada. Varsti pärast kemoteraapiast algab ligikaudu 90% või rohkem need karvakesed saab fall out ajal pooleliolevate anagen faasis.

Anagen effluvium on omadus on juuksed šahtis kokkutõmmatud pragu. Juuksed võlli erialadele maatriksi kahjustamise tõttu. Lõpuks, varre tegutsemisviisid kohas murrangute ja põhjustab Juuste kaotus.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele

Veojõu karvkatte kadumist

See tingimus on põhjustatud lokaliseeritud trauma juuksed follicles tiheda juuksesoengut, mis tõmmake juuksed on aja jooksul välja. Kui tingimus on piisavalt vara, regrow juuksed. Nailonkiududest, cornrows, kitsa ponytails ja laiendid on tavalisematest stiil.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele