» » Liiki Naiste Juuste Kaotus

Liiki Naiste Juuste Kaotus

Sissejuhatus

Arvatavasti ekslikult rangelt meessoost haiguse, naised tegelikult moodustavad nelikümmend protsenti Ameerika juuste kannatajatele. Juuste kaotus naiste võib olla täiesti laastav ning sufferer on ise pildi ja emotsionaalne heaolule.

Kahjuks on ühiskonna sunnitud naiste vaikuses tekkimist. Leiti palju rohkem sobib meeste minna läbi sama Juuste kaotus protsessi. Isegi rohkem kahjuks meditsiinilise ühenduse ka käsitab naiste juuste välja nii, nagu oli olematu. Juuste kaotus ei kuvata-mõrvaähvardusega olema, kuna enamik arstid pööratakse vähe tähelepanu naiste kaebusi Juuste kaotus ja sisuliselt φelda patsientide, et “ ei ole kuigi palju ”, ning et “ lihtsalt teil seda koos ”

Muidugi mis nende arstid ei vasta mõista, on see, et psühholoogilist kahju, Juuste kaotus ja Tunne rahanduslikus mõttes võib nii laastav tõsiste haiguste ja tegelikult võib võtta emotsionaalne teemaksust et otseselt mõjutab füüsilist tervist.

Ameerika Hair Loss Association tunnustab, et Juuste kaotus on naised on raskete elu, muutmata tingimusel, et ei ole enam vaja arvesse võtta meditsiinilise ühenduse ja ühiskonnale tervikuna.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele

Liiki naiste Juuste kaotus

Juuste võib ajutise või püsiva. Ajutine juuste võib kehtestada, kui selle põhjuseks on kindlaks teha ja lahendada lihtne või keeruline ei ole kohe selge, milline põhjus on. Juuste kaotus, et võimaluse korral oleks olnud ajutine, võivad saada juba pikka aega kestvat vale diagnoosi tõttu. Selliste misdiagnoses jaoks potentsiaal on võib-olla Juuste kaotus naistele kõige heidutav aspekt. Selles jaotises toodud teave aitab teil tuvastada teie juuste põhjused ja ideaaljuhul plii teile ja teie arstide oma teatavat liiki Juuste kaotus, õigus töödelda, pigem varem kui hiljem.

Karvkatte kadumist on meditsiiniline tähtaeg ülemäärase või ebatavalise Juuste kaotus. On eri liiki karvkatte kadumist. Mida kõik Juuste kaotus on ühiselt, kas on meeste ja naiste, ei ole tarvis alati sümptomist midagi muud, mis on läinud valesti keha. Oma juuksed jääb oma pea juhul, kui see kuulub kui hormoon tasakaalustamatust, haiguse või mõni muu tingimus on aset leidnud. See tingimus võib olla sama lihtne kui võttes geeni, mis muudab isas- või emasloomadel muster kiilaspäisus või üks karvkatte kadumist areata või see võib olla nii keerukas kui suur hulk haiguste. Õnneks võib juuste lühiajaliste sündmus, nagu stress, raseduse ja teatavate toplesstantsijatele võttes tunnuseid.

Sellistes olukordades juuksed on sageli (kuigi mitte alati) kasvada tagasi, kui sündmus on möödunud. Ainete, sealhulgas hormoonide, ravimeid ja haigused võivad põhjustada muutuse, juuksed majanduskasvu, toodab etappide ja nende kestuse. Kui see juhtub, sünkroonse kasv ja võõrkehade ilmneda. Kui põhjus on käsitletud, mitu korda karvu läheb tagasi nende juhuslik tüübile kasv ja võõrkehade ja Juuste kaotus probleem peatab. Unfortuantely, mõned naistele, Juuste kaotus muutub elu pikk võitlus.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele