» » Léčba Ztráta Vlasů Pro ženy

Léčba Ztráta Vlasů Pro ženy

Lékaři se zdráhají používat systémová léčba (prášek nebo jinou formu vnitřní léčby, která má vliv na celý systém) Pokud vědí, že Padání vlasů je vzhledem k nadbytku androgen v systému nebo senzibilizovaných bratr over-response Pehlídka takzvaných bratr normální Pehlídka výši androgen v systému. To je proto, že tyto systémové léčby může snížit tělesnou androgen úrovně. Lékaři proto, často rozhodují aktuální léčby (ty, které jsou aplikovány přímo do na temeni hlavy).

Zobrazit nejlepší léčba ztráta vlasů pro ženy
Jako vždy léčba bude nejlepší šanci být účinná, pokud jsou zaměřeny na příčinu ztráty vlasy a nastartování růstu vlasů. V současnosti existuje pouze jeden schválen FDA léčba pro Padání vlasů ženského vzoru.

Níže najdete seznam výkonů v současné době používá k léčbě vypadávání vlasů u žen. Některé z těchto léků ještě schválen FDA pro tuto konkrétní aplikaci, avšak byly schváleny pro jiné aplikace a jsou použity z popisku k léčbě vypadávání vlasů.

Zobrazit nejlepší léčba ztráta vlasů pro ženy
Minoxidil 2 % aktuální léčby

Ve skutečnosti zdá se být efektivnější pro ženy ve srovnání s muži a ženy s vypadání srsti rozptýlených androgenetic slouží minoxidil. Tvůrci minoxidil doporučuji ženy používají pouze 2 % koncentrace minoxidil a ne 5 %. Tvůrci minoxidil neobdržely schválení FDA pro podporu 5 % minoxidil nebo minoxidil extra síla pro použití žen. Mnoho dermatologové minoxidil předepsat, 5 % u žen s androgenetic vypadání srsti, pokud pod jejich dohledem. Některé malé klinických hodnocení bylo provedeno na minoxidil 5 % pro vypadání srsti androgenetic žen, ukazuje, že skutečně 5 % roztok je výrazně efektivnější zachovat i obnovitelných vlasy než 2 % roztok.

Aldactone / spironolakton

Spironolakton je Antiandrogeny, která funguje dvěma způsoby. Primárně to zpomaluje produkci androgens v nadledvinek a vaječníky. Za druhé blokuje akce androgens zčásti tím, že zabraňuje Dihydrotestosteron z vazby na jeho androgenetic receptor.

Cimetidin používá k léčbě hirsuitism žen (růst přebytku vousů) a studoval v žen s androgenním vypadání srsti ukazující slibné výsledky. Z důvodu vysokých dávkách potřebných k dosažení jeho vlasy zvýšení výsledků neber muži cimettidine k léčbě jejich vypadávání vlasů z důvodu možných feminizing efekty včetně sexuální nežádoucí vedlejší účinky.

Estrogen/progesteron

Zobrazit nejlepší léčba ztráta vlasů pro ženy
Orální antikoncepce