» » Kust Osta Krilli õli?

Kust Osta Krilli õli?

Kust Osta Krilli õli?See artikkel on mõeldud inimestele, kes ei usu looduslik ravim, kuid kes on segaduses vahel kokkuostu kalaõli ja krilli õli ravida oma arsti tervisehäired, loomulikult, kuid enne ostu krilli õli, nad tahavad teada, mis on krilli õli ja millised on eelised krilli õli, krilli õli versus kalaõli, eks...

Nii et jätkata lugemine see artikkel, mille kaudu õpid krilli, kuidas krilli on bio-luminestsentsmaterjalide looma, ja Millised eelised krilli õli. Usu mind, pärast lugemist kõik detailid krilli, te olete nõus, et krilli õli on tõesti kasulik ja sinu otsus on õige. Nii saab alustada otsast:

Mis on Krills?

Krilli on koorikloom, meenutav on krevetid, kuid ainult 2,5 cm pikk kaalumine 2 grammi. See on leidnud ookeanis Antarktika ja toitub fütoplanktoni ujuvad vee peal ja on lemmik toit, vaalad, hülged, linnud, pingviinid ja muud liiki mereloomi.

Toiduahelas, mis on krilli, paus võiks olla katastroofilised tagajärjed ökoloogiliste tingimustega. Seetõttu on Antarktika bioloogia, mis on võib-olla üks kõige olulisemad lingid toitumisvõrgustikus strateegiline element. 85 Tuntud liikide, kõige levinum on Euphausia Superba (saad otsida ka Euphausia Superba õli), mida tuntakse Antarktika krilli, üks kõige arvukama planeeti.

See on hinnanguliselt, et Antarktikas, kogupindala jaotus on krilli esindab neli korda ala Austraalia. Tema arvukus ja sisaldavad tuntud tugev antioksüdant toitainete kombinatsioon, teadlased usuvad, et see võib muutuda üks tähtsamaid toiduaineid tuleviku. Erinevad uuringud viiakse läbi kogu maailmas on paljastamine krilli õli erakorralise toiteväärtust ja ravi omadused.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Krilli – Bioluminescent looma

Välja arvatud mõned liigid euphausiids, krilli, teadusliku üldnimetus on toodavad kõhus, struktuur, mis võimaldab neil kiirgama valgust läbi keemilise reaktsiooni, millega kaasneb hapniku ja mitmeid ühendeid nimetatakse luciferin, luciferase ja ATP (adenosiintrifosfaadi) elundi (photophore) tuli.

Kuigi pole teada, miks nad on Bioluminestsents võimsus, mõned eeldused on, et see võimsus krilli aitab neid meelitada liikmete vastassoost paljundamise eesmärgil, samas kui teised näevad seda kompenseerida oma varju selleks, et vältida nende röövloomade elu madalas vees tunnustatud kamuflaaž.

Krilli krilli – arvukama liigi – kasutab

Krilli kõige levinumad kasutusviisid hõlmavad krilli akvakultuuri, Sport Kalapüük, kala akvaariumis, toit ja toitumine toodete söödaks. Jaapanis kasutatakse toidu ja nimetatakse "okiami", kuulsa koostisosa kasutatakse supid, Salatid ja eelroad. Seda iseloomustab oma soolane ja tugev maitse nagu homaar. Ülejäänud maailma, krilli kasutamine piirdub selle derivaadid, nagu õli, mida kasutatakse ravimite ja toiteväärtusele omaduste tõttu toidulisandiga.

Antarktika vetes, selle kooriklooma iga-aastane saak on umbes 100 000 tonni ja Jaapanis umbes 70000. Ülepüük on reguleeritud alates 1993 ning “ Antarktika vete elusressursside kaitse komisjoni ” jätkusuutlikkuse tagamiseks tulevikus. See pisike loom, pere “ Euphausiaceas ”, on üks suuremaid gruppe, ookeanide. Selle kaldad on jõudnud umbes 20 kilo kuupmeetri vee tihedus.

Hinnanguliselt on olemas 90 liikide kogu maailmas, ja ainult Antarktika krilli on biomass vahel 50 ja 150 miljonit tonni. Usutakse, et krilli biomass on suurim maailmas täna ja see võiks olla 220 ja 440 miljonit tonni. See biomassi loodusliku uuendamise tehakse kahe aasta jooksul.

Hulgas kõige arvukama liigi on Antarktika krilli (Euphausia superba) ja Põhja Pacific krilli (Euphausia pacifica).

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Krilli õli kasu tervisele

Krilli õli sisaldab palju võimas omega-3 rasvhappeid ja toitaineid, antioksüdante, vitamiine, fosfolipiidid, flavonoidid, jne, mis oleks tähelepanuväärne ravi omadustega õli efektiivne hüperlipideemia, liigesevalu, lihasvalu ja valud, põletik, Premenstruaalne sündroom ja paljud muud tervisehäired. Krilli õli on tõepoolest ainult mere õli, mis ühendab omega-3 rasvhappeid, fosfolipiidid ja antioksüdante, kolm suurt põhiõiguste ainete inimkeha nõuetekohane toimimine ning säilitada või taastada tervist.

Krilli õli Versus kalaõli

Krilli õlid saadaval turul, Antarktika krilli õli on stabiilsem ja vastupidavamad kui tavapärased kalaõli, mis tähendab, et see kestab kauem ja ei oksüdeeru organismis. Kestus on 2 aastat külmkapis ja sees on külmik 4 aastat. Krilli õli jätta kahtlane maitse nagu ühine kalaõli ja ei ole mingit söögitoru refluks, mis esineb koos tarbivad krilli õli softgels, krilli õli kapslid või krilli õli caplets.

Seega pidage meeles, krilli kalaõli kapsel päevas hoiab arsti eemal, sest krilli õli on 48 korda parem kui kalaõli.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Mis on krills? -Ajakohastatud teave

Krilli, väike mere koorikloomad, nagu krevetid, ujumine tihe karjades, eriti Antarktika vetes. Enamik umbes 90 liigi, mis on eri pikkusega 8 kuni 70 mm abil filtreerida pisike ränivetikad, mida nad sööda, üldiselt paisata võimas rohekas sinine valgus, mis ilmselt aitab neil koguda kudema sulgkerge jalad. Krilli elame avatud merele ja on toiduahela oluline osa. See toimib kalade, lindude ja eriti vaalu, mida tarbida kuni 2 tonni krilli. Need vähid pangad on tihedus 20 kg kuupmeetri; mõned liigid pinna all ikka veel edasi ja edasi kuni 2000 m sügavust.

Kuna krilli on tohutu tähtsus valgu allikana, Jaapani ja Poola laevastiku kala krilli. Krilli õli on tuntud oma raviomadusi. Antarktika lepingu kolmteist liiget on loodud kontor asub Austraalia, millel on volitused piirata saagi.

Igal aastal baleen vaalad rändavad Antarktika vete süüa krilli tonni. Seal on üle 85 liikide see väike koorikloom sarnane krevette. See on hea allikas valgu saavad paljud kiskjad, sealhulgas inimeste, lindude ja kalade puhul.

Antarktikas, on olnud tähelepanuväärne teaduslik uurimistöö, nende hulgas hõlmavad uuringuid, glaciology, meteoroloogia, glatsioloogia, globaalse kliimamuutuse kontrolli, seismoloogia ja ionosfäär. Toitainete-rikas ookeanide ümber Antarktika on oluline keskenduda uuringuid. Bioloogid on avastanud, et Antarktika vetes kala on osa antifriis oma verd, mis võimaldab neil taluvad temperatuuri alla nulli.

Uuringud bioloogilise ajalugu pingviinid, hülged ja krilli (potentsiaalne toidu allikas maailmas) on esitanud uut teavet kõnealuste liikide ökoloogia kohta. Rahvusvahelised uuringud on parandada arusaamist krilli reprodutseerimine ja on võimaldanud teadlastel täiustada oma prognoose ohututes piirides saagi seda looma.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel