» » Kur Nusipirkti Krilių Aliejus?

Kur Nusipirkti Krilių Aliejus?

Kur Nusipirkti Krilių Aliejus?Šis straipsnis yra apie žmones, kurie turi tikėjimą, natūralios medicinos, bet kurie yra painiojama tarp perkant žuvų taukų ir krilių aliejus gydyti jų sveikatos negalavimų natūraliai, tačiau prieš perkant krilių aliejus, jie nori žinoti, kas yra krilių aliejus ir kokie privalumai krilių aliejus, krilių aliejus ir žuvų taukus, teisę...

Taigi toliau skaityti šį straipsnį, per kurią jūs sužinosite kas yra krilių, kaip krilių yra bio-Fluorescentinė gyvūnų, ir kokie privalumai krilių aliejus. Patikėkite, perskaičius visą informaciją apie krilių, jūs sutinkate, kad krilių aliejus yra tikrai naudinga ir jūsų sprendimas yra teisinga. Taigi galime pradėti:

Kas yra Krills?

Krilių yra vėžiagyviai, primenantys krevečių, bet tik 2,5 cm ilgio koeficientas 2 gramai. Jis randamas Antarktikos vandenynas ir tarpsta fitoplanktono Plūduriuojantis vandens ir mėgstamą maistą banginių, ruonių, paukščių, pingvinas ir kitų rūšių jūros gyvūnų.

Pertraukos į maisto grandinę, kuri yra krilių, gali turėti katastrofiškų padarinių ekologinių sąlygų. Todėl yra strateginėje Antarkties biologija, sudarančių galbūt vienas iš svarbiausių maisto interneto nuorodos. 85 Žinomų rūšių, labiausiai paplitusi yra Euphausia Superba (taip pat galite ieškoti Euphausia Superba aliejaus), visuotinai žinomas kaip Antarktikos kriliai, vienas iš labiausiai paplitęs planetoje.

Manoma, kad Antarktida, viso paviršiaus ploto paskirstymą, krilių sudaro keturių kartų plotas, Australija. Jos gausa ir kurių sudėtyje yra žinomas stiprus antioksidantas maistinių medžiagų derinys, mokslininkai mano, kad jis galėtų tapti vienu iš svarbiausių maisto produktų dėl ateities. Atlikti įvairūs tyrimai visame pasaulyje yra atskleisti ypatingų mitybos ir terapinių savybių krilių aliejus.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Krilių-Bioluminescent gyvūnų

Išskyrus keletą rūšių euphausiids, bendrasis mokslinis pavadinimas krilių, užsidegti lemputė, gaminančių organų (photophore) į pilvo, struktūrą, kuri leidžia jiems skleisti šviesą per cheminės reakcijos su deguonimi ir kelių junginių vadinamas luciferin, luciferase ir ATP (adenozino trifosfato).

Nors nėra žinoma, kodėl jie tai bioliuminescencija: bakterijos kalba gebėjimus, kai prielaidų, kad šis pajėgumas krilių padeda jiems pritraukti priešingos lyties asmenų reprodukcijos tikslais, o kiti mato jį kaip užsimaskuoti kompensuoti jų šešėlis siekiant išvengti pripažintų jų grobuonims gyvenimo sekliuose vandenyse.

Kriliai – daugelio rūšių – naudojimo krilių

Dažniausiai naudoja krilių įtraukti krilių akvakultūros, kaip masalas – Sportas žvejyba, žuvų maistas, akvariumai, ir todėl dietos produktų. Japonijoje, jis yra naudojamas kaip maisto produktas ir yra vadinamas "okiami", yra garsaus komponentą – sriubos, salotos ir užkandžiai. Jis yra būdingas jo sūrus ir stiprus skonis kaip Omaras. Likusioje pasaulio dalyje, krilių panaudojimas yra tik jos dariniai, pvz., aliejus, kuris yra naudojamas kaip maisto papildas dėl savo vaistinių ir maistinių savybių.

Antarkties vandenyse, metinių sugavimų šis pirmiau paminėtą vėžiagyvių rūšį yra apie 100000 tonų ir Japonijoje, apie 70.000. Išteklių pereikvojimo reglamentuojamas nuo 1993 m., “, Antarkties jūrų gyvųjų išteklių apsaugos Komisijos ” siekiant užtikrinti tvarumą ateityje. Šis nedidelis gyvūnų, šeimos “ Euphausiaceas ”, yra vienas iš didžiausių grupių vandenynų. Jos bankai pasiekė apie 20 kilogramų vienam kubiniam metrui vandens tankio.

Manoma, kad yra 90 rūšių visame pasaulyje, ir tik Antarktikos kriliai biomasės dalį nuo 50 iki 150 milijonų tonų. Manoma, kad krilių biomasė yra didžiausia pasaulyje šiandien ir ji gali būti tarp 220 ir 440 milijonų tonų. Natūralus šios biomasės pratęsimas yra pagamintas per dvejus metus.

Tarp labiausiai daugelio rūšių yra Antarktikos kriliai (Euphausia superba) ir Šiaurės Ramiojo vandenyno krilių (Euphausia pacifica).

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Sveikatai teikiama nauda, krilių aliejus

Krilių aliejuje yra daug galingas omega-3 riebalų rūgštys ir maistinių medžiagų, antioksidantų, vitaminų, fosfolipidų, flavonoidų, ir tt, kurie būtų aliejaus su puikus gydomųjų savybių veiksmingas gydant hiperlipidemija, sąnarių skausmas, raumenų skausmai ir skausmai, uždegimas, priešmenstruacinio sindromo ir daugelio kitų ligų. Iš tiesų krilių aliejus yra tik jūros aliejus, kuris sujungia omega-3 riebalų rūgštys, fosfolipidų ir antioksidantų, trijų pagrindinių pagrindinių medžiagų žmogaus organizmui tinkamai veiktų ir išlaikyti ar atgauti sveikatą.

Krilių aliejus ir žuvų taukai

Iš krilių aliejus prieinama rinkoje, Antarkties krilių aliejus yra labiau stabili ir atsparesni nei tradicinių žuvų taukus, tai reiškia, ji trunka ilgiau ir ne oksiduoti organizme. Trukmė yra 2 metai iš šaldytuvo ir 4 metų viduje šaldytuvą. Krilių aliejus nepalieka fishy skonis kaip bendrą žuvų taukus ir nėra jokių stemplės refliukso, kuri atsiranda su vartoja krilių naftos softgels, krilių aliejus kapsulės ar krilių aliejus kapsules.

Taigi Atminkite, krilių aliejus kapsulės per dieną išlaiko gydytojo toli nes krilių aliejus yra 48 kartų geriau nei žuvų taukuose.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Kas yra krills? -Atnaujinta informacija

Krilių, mažas jūrų vėžiagyvius, kaip krevečių, plaukimo tankus pulkuose, ypač Antarkties vandenyse. Dauguma apie 90 rūšių, kurios skiriasi ilgis nuo 8 iki 70 mm naudotis filtruoti maža titnagdumblių, jie pašarų, paprastai skleidžia galingas žalsvai mėlyna šviesa, kad tikriausiai padeda joms surinkti už neršti plunksninis kojas. Krilių gyventi atviroje jūroje ir yra svarbus elementas maisto grandinės. Ji tarnauja kaip maisto, žuvų, paukščių ir ypač banginių, kurie suvartoja iki 2 tonų krilių. Šių vėžiagyvių bankai turi tankis 20 kg kubiniame metre; kai kurios rūšys išlieka arti paviršiaus ir toliau iki 2000 m gylį.

Dėl krilių 's didžiulę reikšmę kaip baltymų šaltinis, japonų ir lenkų laivynų krilių žvejoti. Krilių aliejus yra žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Trylika narių Antarkties sutarties sukūrė pastojo Australijoje, turi įgaliojimus apriboti sugavimus.

Kiekvienais metais, Bedančiai banginiai migruoti į Antarkties vandenyse valgyti tonų krilių. Yra daugiau kaip 85 šią mažų vėžiagyvių rūšių panašus į krevečių. Tai yra geras šaltinis, baltymų jų daug plėšrūnų, įskaitant žmonės, paukščiai ir žuvys.

Antarktida, ten buvo puikių mokslinių tyrimų tarp jų apima tyrimus, glaciology, meteorologija, geomagnetism, klimato kontrolės, seismologijos ir ionospheric fizikos. Maistinių medžiagų turtingi vandenynų aplink Antarktida – tai svarbus atramos mokslinių tyrimų. Biologai aptiko, kad žuvų iš Antarkties vandenyse yra komponentas, antifrizo savo kraujo, kuris leidžia jiems ištverti temperatūra žemiau nulio.

Tyrimai apie biologinės istorijos pingvinų, ruonių ir krilių (potencialių pasaulio maisto šaltinis) pateikė naujos informacijos apie šių rūšių ekologija. Tarptautinių studijų pagerėjo supratimą apie krilių tiražavimas ir leido mokslininkams pagerinti savo saugių ribų šis gyvūnas derliaus prognozes.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės