» » Kur Nopirkt Krils Eļļas?

Kur Nopirkt Krils Eļļas?

Kur Nopirkt Krils Eļļas?Šis raksts ir paredzēts cilvēkiem, kas ir ticības dabas medicīna, bet kuras ir sajaukt starp pērkot zivis un krils eļļas izturēties pret to veselības kaites dabiski, bet pirms pirkuma izdarīšanas krils eļļa, viņi vēlas zināt, kas ir krils eļļas un kādas ir priekšrocības krils eļļas, krils eļļa pret zivju eļļa, labi...

Tātad turpināt rīdinga šo rakstu, caur kuru jūs uzzināsiet, kāda ir krils, kā krils ir bio-luminiscences dzīvnieks, un kādas ir priekšrocības krils eļļas. Ticiet man, izlasot visu informāciju par krils, jūs piekrītat, ka krils eļļa ir ļoti izdevīga un jūsu lēmums ir taisnība. Tā ļauj sākt no jauna:

Kas ir Krills?

Krils ir vēžveidīgais atgādina garneļu, bet tikai 2,5 collas garš svērumu 2 gramus. Ir atrodami Antarktikas okeāns un pārtiek no peldošās ūdenī fitoplanktona un ir mīļākie pārtika, vaļu, roņu, putnu, pingvīni un citām jūras sugām.

Pārtikas ķēdē, t.i., krils, pārtraukums varētu būt katastrofālas sekas no ekoloģiskā viedokļa. Tas ir stratēģisks elements Antarktikas bioloģijā ir varbūt viens no svarīgākajiem pārtikas tīmekļa saites. 85 Zināmo sugu visizplatītākā ir Euphausia Superba (var meklēt arī Euphausia Superba eļļa), pazīstams kā Antarktikas krils, viens no visvairāk bagātīgs planētas.

Tiek lēsts, ka Antarktīdā, krils kopējās platības sadalījums atspoguļo četras reizes Austrālijas teritorijā. Savu bagātību un kurā ir zināmas spēcīgu antioksidantu barības vielu kombinācija, zinātnieki uzskata, ka tas var kļūt par vienu no svarīgākajiem nākotnes pārtiku. Visā pasaulē tiek veikti dažādi pētījumi ir pakļaujot krils eļļas ārkārtas uztura un ārstnieciskās īpašības.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Krils-biolumi dzīvnieku

Izņemot dažas sugas no euphausiids sugas zinātnisko nosaukumu krils, ir gaismas ražo vēders, struktūra, kas ļauj izstarot gaismu, izmantojot ķīmisku reakciju ar skābekli un vairāki savienojumi luciferin, luciferase un ATP (adenozīna trifosfātu) orgānu (photophore).

Kamēr nav zināms, kāpēc viņiem ir Bioluminiscence ietilpība, daži pieņēmumi ir, ka šo jaudu krils viņiem palīdz piesaistīt pretējā dzimuma reprodukcijas mērķiem, dalībniekiem, kamēr citiem redzēt to kā maskēties, lai kompensētu savu ēnu izvairoties atpazīs to plēsoņām seklos ūdeņos dzīvo.

Krils – bagātīgs sugu – izmanto krils

Krils visbiežāk izmanto kā ēsmu sporta zveja, zivju barībai akvārijos, un padarīt tās sākotnējās diētas produktu daļas, kam ietver krils akvakultūras. Japānā, tā tiek izmantota kā pārtika un tiek saukta par "okiami", slaveno sastāvdaļu izmantot, zupas, salāti un uzkodas. To raksturo tā sāļa un spēcīga garša omāru. Pārējā pasaule krils izmantošana ir ierobežota līdz tās atvasinājumiem, tādiem kā eļļas, ko izmanto kā uztura papildinājums dēļ tās zāļu un uztura īpašības.

Gada nozveju šajā vēžveidīgo Antarktikas ūdeņos ir apmēram 100 000 tonnas un aptuveni 70.000 Japānā. Kopš 1993. gada, nozveja tiek regulēta “ Komisiju Antarktikas jūras dzīvo resursu saglabāšanas ” lai nodrošinātu ilgtspēju nākotnē. Šo mazo dzīvnieku, ģimenes “ Euphausiaceas ”, ir viena no lielākajām grupām par jūrām un okeāniem. Tās bankas ir sasniegušas blīvums ir apmēram 20 kilogrami uz vienu kubikmetru ūdens.

Tiek lēsts, ka ir 90 sugas visā pasaulē, un tikai Antarktikas krils biomasu no 50 līdz 150 miljoniem tonnu. Tiek uzskatīts, ka krils biomasa ir lielākais pasaulē šodien un tas varētu būt starp 220 un 440 miljoni tonnu. Šīs biomasas dabiskā atjaunošana tiek veikta divu gadu laikā.

Starp visvairāk bagātīgs sugu ir Antarktikas krils (Euphausia superba) un North Pacific krils (Euphausia pacifica).

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Ieguvumi veselībai no krils eļļa

Krils eļļa satur daudz spēcīgu omega-3 taukskābes un uzturvielas, antioksidanti, vitamīni, fosfolipīdi, flavonoīdus, uc, kas padara eļļu ar ievērojamo ārstnieciskas īpašības efektīvi ārstē hyperlipidemia, locītavu sāpes, muskuļu sāpes un sāpes, iekaisums, premenstrual sindroms un daudzām citām kaitēm. Patiešām krils eļļa ir tikai jūras naftas, kas apvieno omega-3 taukskābju, antioksidantus, trīs galvenās pamata vielas cilvēka ķermenī, lai darbotos pareizi un uztur vai atgūt veselību un fosfolipīdu.

Krils eļļa pret zivju eļļa

No krils eļļas pieejami tirgū, Antarktikas krils eļļa ir stabilākas un izturīgākas nekā parasto zivju eļļu, kas nozīmē, ka tas ilgst ilgāk un nav oksidēt organismā. Ilgums ir 2 gadi no ledusskapja un iekšpusē ledusskapī 4 gadus. Krils eļļas neatstāj neticams garša kā kopējo zivju eļļa un nav neviena esophageal refluksa, kas notiek ar patērējošā krils eļļas softgels, krils eļļas kapsulas vai krils eļļas caplets.

Tāpēc atcerieties: krils eļļas kapsulas dienā uztur doctor away, jo krils eļļa ir 48 reizes labāk nekā zivju eļļa.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Kas ir krills? -Atjaunināta informācija

Krils mazo jūras vēžveidīgie, piemēram, garneļu peldēšana blīvs saimēs, it īpaši Antarktikas ūdeņos. Lielākā daļa no apmēram 90 sugas, kas var atšķirties ar garumu no 8 līdz 70 mm spalvainā kājām izmantojiet, lai filtrētu sīkās plaši turpina kramaļģes, kurā tās plūsmu, parasti izdala spēcīgs zaļgani zilu gaismu, kas iespējams var palīdzēt savākt micēlijs. Krils dzīvojam atklātā jūrā un ir svarīgs pārtikas ķēdē. Tas kalpo par barību zivīm, putniem, jo īpaši vaļi, kas patērē ne vairāk kā 2 tonnas krils. Šos vēžveidīgos bankām ir blīvums 20 kg uz kubikmetru; dažas sugas joprojām ir tuvu virsmai un tālāk līdz 2000 m dziļumā.

Krils ir milzīga nozīme kā proteīna avots, jo japāņu un Polijas flotes krils zivis. Krils eļļa ir slavena ar tās ārstnieciskas īpašības. Trīspadsmit Antarktikas līguma dalībnieki ir radījuši birojs atrodas Austrālijā, kuram ir pilnvaras ierobežot nozveju.

Katru gadu, baleen vaļi migrē uz Antarktikas ūdeņos ēst krils tonnas. Ir vairāk nekā 85 šo mazo vēžveidīgo sugas garneles ir līdzīgs. Tas ir labs avots olbaltumvielu to daudz plēsoņām, tostarp cilvēkiem, putni un zivis.

Antarktīdā, ir ievērojams zinātniskās pētniecības starp tām ietver glaciology, meteoroloģija, geomagnetism, globālās klimata kontrole, Seismoloģija un ionospheric fizikas pētījumi. Uzturvielu bagātu okeānos ap Antarktiku ir svarīgi koncentrēt izpētes. Biologiem ir atklājuši, ka zivis no Antarktikas ūdeņos ir sastāvdaļa antifrīzs asinīs, kas dod tām iespēju izturēt temperatūru zem nulles.

Pētījumus par bioloģisko vēsturi pingvīni, plombu un krils (iespējamo pārtikas avots pasaulē) ir sniegušas jaunu informāciju šīs sugas ekoloģiju. Starptautiskos pētījumos ir uzlabojuši izpratni par reproducēšanu krils un ļāvuši zinātniekiem, lai uzlabotu viņu drošās robežās šis dzīvnieks ražas prognozes.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa