» » Krils Eļļas Savietojama Galvenais Avots Omega 3

Krils Eļļas Savietojama Galvenais Avots Omega 3

Divi vienkārši veidi, kā uzlabot savu veselību

Krils Eļļas Savietojama Galvenais Avots Omega 3Divi no labākajiem un vēl vienkārši veidi, kā uzlabot jūsu vispārējo veselību ar papildinājumiem ir šādi:

 • Palielināt savu devu antioksidantiem.
 • Palielinot savu omega-3 eļļas patēriņš.
Antioksidanti ir jūsu ķermeņa veids, kā neitralizēt brīvo radikāļu kaitīgo vielmaiņas blakusprodukti, kas bojāt šūnas un audus visā organismā.

Zinātniski pierādījumi liecina vairākkārt antioksidanti ir stūrakmens, veicinot sirds veselību, imūnās sistēmas atbalsts un atmiņas atbalstu. Antioksidanti ir redzamas arī loma palīdzēt palēnināt jūsu pazīmes novecošanās.

Kaut arī daudzi pārtikas produkti satur antioksidantus, šodienas zemas kvalitātes uztura gandrīz vienmēr ir nepietiekami šīs izdevīga brīvo radikāļu vācējiem pilnā diapazonā. Tas ir iemesls, kāpēc es ļoti iesakām palielināt antioksidantu deva kā vērtīgs veids, kā optimizēt jūsu veselībai.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Divi būtiski tauki, kas ir ļoti svarīgi jūsu veselībai

Es esmu pārliecināts, ka jūs esat dzirdējuši, tagad par diviem tauku omega-3 eļļas, kas ir ļoti svarīgi jūsu veselībai-DHA un EPA. Šie savienojumi ir ne tikai svarīgi uzturēt savu veselību-zinātniskās pētniecības norāda, ka viņi var arī sirds veselības veicināšanai un imūnsistēmu un garastāvokļa atbalstu.

Tagad ir perfekta pasaule, jūs varētu saņemt visu omega-3s jums nepieciešams ēst zivis. Diemžēl pētījumi liecina, ka ēdot zivis, var potenciāli radīt jums augsts piesārņojums ar rūpniecisko piesārņotāju un toksīniem, piemēram, dzīvsudraba, PCB, smago metālu un radioaktīvo indes.

Patiesībā FDA un EPA ir nodots veselības padomus brīdinājumu pret dažu zivju un gliemeņu, kuras pārtikā maziem bērniem, sievietēm, kas ir grūtniecības stāvoklī vai var par tādām kļūt grūtniecēm un barojošām mātēm.

Man ieteica agrāk esat lietojis zivju eļļu, lai uzlabotu jūsu uzņemšanu omega 3 tauki. Un augstas kvalitātes zivju eļļas ir noteikti lielu produktiem, ar daudziem svarīgiem veselības pabalstus.

Bet ir arī trūkumi.

Piemēram, … zivju eļļa ir vāja antioksidantu saturs. Kā jūs palielināt savu devu būtiski omega-3 taukskābēm, patērē zivju eļļā, var faktiski palielināt jūsu vajadzību vēl vairāk antioksidantu aizsardzību, ja zivju eļļa ir bijis pakļauts pārmērīgi daudz skābekļa vai kļuvis smirdīgi.

kāpēc? Nu, zivju eļļa ir bojājas. Antioksidanti palīdz nodrošināt zivju eļļa nav viegli oksidēt. Kā mēs tikko minējām, oksidācijas rezultātā šos neveselīga brīvo radikāļu veidošanos.

Tas bija ilgu laiku vexing problēmu …

Līdz krils eļļa-noteikšanu jūras naftas, kas palīdz atrisināt dilemmu, unikāli un sinerģiski apvienojot antioksidantiem un omega-3s.

To pierādījusi sevi daudz pārāka par iepriekš ieteikusi zivju eļļu. Lūk, kā …

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Spēcīgi antioksidanti + būtiski Omega-3 eļļas = pārsteidzošu veselības

Kad es pirmo reizi uzzināja par šo tīru jūras naftas, es biju ļoti iespaidu ar tās daudzajām priekšrocībām un pārliecinošiem zinātniskās izpētes aiz tās unikālā kombinācija antioksidantu, omega-3 eļļas un citas sastāvdaļas.

Sarakstu kā krils eļļa nodrošina jums varētu ieskaidrot jums pārāk:

Daudzos veidos krils eļļa nodrošina jums

 • Healthy heart
 • Koncentrēšanās, atmiņa un mācību atbalsts
 • Cukura līmeni asinīs veselības
 • Veselīga locītavām ar kopīgu komforta pieaugumu
 • Cīņa pret jūsu novecošanās pazīmes
 • Veselīgu smadzeņu un nervu sistēmas darbību un attīstību
 • Aizsardzības šūnu membrānas
 • Holesterīna un citām asins lipīdu veselības
 • Veselīga aknu funkciju
 • Stiprināja savu imūnsistēmu
 • Atbalstīt veselīgu noskaņojums
 • Optimāla ādas veselības
Tātad, ja jūs meklējat veidu, kā uzlabot savu veselību ar produktu, kas tiešām piegādā preces, tad lūdzu, veltiet minūti laika, lai kā tīra krils eļļa var palīdzēt jums atklāt.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Jaunu brīdinājumu par Omega-3 papildinājumi...

Jaunā lab testēšanai no patērētāju Lab atklāj dažas satraucošas beidzas kvalitāte vidū populāru zivju eļļa un krils eļļas piedevas.

Šīs problēmas svārstījās no kļūdaini etiķetes, bojāšanās (ieskaitot bērnu produktu) un zarnu pārklāti produkti, kas izdots pārāk agri. Un debesīm PCB koncentrāciju viena paredzēta mājdzīvniekiem.

Citas neatkarīgas laboratorijas atklāja?

Tikmēr neatkarīgā testēšana tika veikta salīdzināt trīs lielāko ražotāju krils eļļa. Ražotājam ir viens no šiem trim.

Ļoti stingri protokolā tika piemērota nodrošināt objektīvu akls testēšanas trīs markas. Analītiskie testi tika veikti ar trešās puses labi izveidota un labi zināms, labs.

Tie analizēti Astaksantīns, omega-3 taukskābēm, fosfolipīdi un lyso-phosphatidylcholine un svaigumu un nekaitīguma rādītājiem.

Piedāvājam saviem svarīgākajiem rezultātiem...

Analīze skaidri norāda, ka mūsu ražotājs krils eļļa satur augstākā līmeņa EPA DHA, kā arī kopējais omega-3 salīdzinājumā ar abiem pārējiem.

Astaksantīns ir ļoti reaktīvs (un tādējādi ir ļoti spēcīgs antioksidants), lai lab izmanto lielapjoma krils eļļas no trim ražotājiem studēt Astaksantīns stabilitāti.

Viņi secināja, ka viens produkts bija ļoti nestabila, viens bija mēreni, un trešais – mūsu ražotāju – bija skaidrs uzvarētājs par stabilitāti.

Pārbaudot svaiguma indikatori trimethylamine oksīds (TMAO) trimetil amīns (TMA), un kopējo gaistošā bāziskā slāpekļa (TVN), viņi konstatēja, ka mūsu ražotājs ražo krils eļļas bija viszemākais (kas vairumā gadījumu nav nosakāma) robežas.

Savukārt vienam uzņēmumam, kas ražo krils eļļas parādīja ļoti augstas koncentrācijas TMA, TVN un TMAO, norādot brāķa... un vienā gadījumā pat dēļ tie nav derīgi lietošanai pārtikā saskaņā ar Komisijas Lēmumu 95/149/EK Uzklikšķināt šeit, lai skatītu rezultātus par sevi.

Man ir prieks teikt mūsu ražotāju izturējis testus augšdaļā kaudze. Bet ir vēl viens iemesls, kāpēc es uzskatu, ka tīra krils eļļa ir pārāka...

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Kas ir tik liela, par Licaps ®?

Tagad mums sniedz tīra krils eļļa "Licaps ®" kapsulu vietā softgel vai caplique. Licaps izmantot inovatīvas "kodolsintēzes tehnoloģijas" zīmogs 2 gabals kapsula, neizmantojot grupēšanu.

Šīs ārkārtas šķidruma kapsulas tehnoloģijas var sniegt daudzas noderīgas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem, jo tas...

 • Samazina iespējamo oksidācijas skalošanas šķidruma sastāvā ar slāpekli kapsulas pildīšanas procesā – izveido svaiguma burbulis
 • Nodrošina 2 gabals kapsulas ir hermētiski noslēgta ievērojami samazināt iespējamo noplūdes-ražu tieši saspringts, viengabala kapsulas
 • Uzlabo ar priekšzīmīgu aizpildīšanas un noslēgšanas procesu derīguma
Grunts līnija ar Licaps... iespēja noplūde ir samazināta gandrīz nulle, kamēr uzlabotu absorbciju.

Un tas nav viss stāsts...

Vairāk nekā gadu pavadīja, izvēloties pareizo izgatavotāja

Mana komanda un es pavadīju vairāk nekā 18 mēnešus pirms jebkāda veida partnerības vienošanās dara mūsu uzticamības ar ražotāju, Licaps.

Tāpat kā jūs iepazīties ar akreditācijas datus, kad esat darbā darbuzņēmējs vai darbinieks, tas ir gudrs, ļoti rūpīgi pārbaudīt uzņēmumu, padarot jūsu bagātinātāju akreditācijas … un tas ir tieši tas, ko es izdarīju ar šo ražotāju.

Izvēloties uzņēmumam ražot tīru krils eļļa, rūpīga uzmanība tika pievērsta to kvalitātes procesi... Tātad jums ir ļoti labāko krils eļļas produktu es varētu atrast, lai uzlabotu savu veselību.

Šeit ir tikai daži no vēstures aiz šis novatorisks uzņēmums...

 • Jēdzienu blīvējuma kapsulas bez "joslas" izstrādāti, ņemot vērā patērētāju drošības apsvērumi vēlu 1980 (ko sauc par "Licaps")
 • Pavadīja vairāk nekā 15 gadus, attīstot Licaps kapsulas konstrukcijai un procesiem
 • Veiksmīgi saņemts cGMP sertifikāciju vadītajās Francija 2003.
 • Ir bijis pasaules līderis kapsulu izgatavošanas jau vairāk nekā gadsimtu-ir 10 ražošanas vietām darbojas 24/7, Amerikā, Āzijā un Eiropā
 • Kas tur ražo vairāk nekā 50 % no visiem 2 gabals kapsulas šodien-vairāk nekā 180 miljardu kapsulas katru gadu
Jūs varat būt pārliecināti, zinot, ka mana komanda un es ir veikušas labi pārdomāts un izpētītās izvēle, sniedzot jums augstas kvalitātes produktu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Kvalitātes ķīlu

Ir cita ļoti svarīga garantijas, ka jūs saņemat vislabāko kvalitātes produktu.

Tāpat _ kā jūs iepazīties ar akreditācijas datus, kad esat darbā darbuzņēmējs vai darbinieks, tāpēc jums būtu gudrs un apskatīt uzņēmumu, padarot jūsu bagātinātāju akreditācijas.

Tas ir iemesls, kāpēc mūsu komanda izvēlējās mūsu tīra krils eļļas ražošanas uzņēmums ļoti rūpīgi, pievēršot īpašu uzmanību to kvalitātes praksi – Tātad jūs ir ļoti labāko produktu jūsu veselībai.

Mūsu atlasīto ražotāju neatlaidīgi īsteno izcilas kvalitātes vadības standartiem, kas ietver darbības, piemēram, …

 • Kartēšana, kas visus galvenos procesus un tos stingri uzraudzību
 • Ar ko izveido kvalitātes mērķiem attiecībā uz katru produktu
 • Iekšējo revīziju, lai novērtētu sniegumu
 • Katrai attīstības fāzei atbilstošu pārbaudi
 • Sīka dokumentācija visas darbības
Un kopumā daudz vairāk!

To procesu atbalsta stingras sertifikāti – ISO 9001 un ISO 17025-dod jums mieru, ka jūs saņemat vislabāko kvalitātes produkts, ka naudu var nopirkt.

Milzu vaļi pateikt savas sīkās veselību uzlabojošu noslēpums

Tikai to, kas ir krils anyway?

Krils ir nelielu garneļu vai garnele līdzīgi radījumi, kas uzturētu pasaules visvairāk mamuts dzīvniekus – lielu vaļu. Bezzobu lielu vaļu rīt pa lielu krils nodrošinātu enerģiju, kas tām vajadzīga, lai to masveida lielāko degvielas daudzumu. Zilais valis ēd līdz 8000 £ krils barošanas sezonas laikā katru dienu.

Šie ļoti inteliģentas lieliska vaļi nav tikai dzīvnieki, kas atkarīgas krils to vajadzības pēc barības vielām. Lai to plombas, pingvīni, jūras putniem, kalmāriem un zivis.

Izturīgas krils ievāktas no skarbajiem Antarktikas ūdeņos-tiem, kas veido mūsu tīra krils eļļa-ir tik svarīgi, tie tiek uzskatīti par “ nozīmīga suga ” saņēmējsabiedrību Antarktikas plēsējus daudz atkarīgs no organisma.

Šie Puscaurspīdīga vēžveidīgo pulcējas baros, kas var kļūt okeāna virsmas rozā vai sarkanas vai blīvu masu.

Kopā ar planktonu, krils veido lielāko biomasas uz zemes … viens no visvieglāk atjaunot pārtikas resursus, lielisks barošanas avots no vides aizsardzības viedokļa.

Krils nav jauns avots uzturs vai nu. Tie ir jānovāc kā pārtikas avots cilvēkiem un mājdzīvniekiem kopš 1800. Iespējams pat agrāk, Japāna, kur viņi uzskatīja, delikatese.

Tomēr, jums ir jāzina, …

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

EFA saldo ir jūsu veselībai kritiskā

Neaizstājamās taukskābes (EFAs), kas ietver omega 3 tauki (liela EPA un DHA būtiski savienojumi) un tauku omega-6. EFAs nevar izgatavot savu ķermeni, bet ir izdevīga normāla veselība un vielmaiņu. Tāpēc EFAs jāiegūst ar savu diētu.

Kaut arī dažas omega-6 tauki ir laba jūsu veselībai, omega-6s ar omega-3s bilance ir izšķiroša nozīme. Diemžēl lielākā daļa cilvēku patērē overabundance omega-6 tauki.

Jūsu senči paustās diētu ar veselīgu līdzsvaru aptuveni vienādas omega-3 un omega-6 tauku. Bet pašreizējā rietumu diēta ir pārāk augsts omega-6 taukos. Vidējais omega 6 omega 3 attiecība pret tagad ir 20:1 tuvāk, un dažos gadījumos pat 50. Tas vari neļaut jums optimālu veselību.

Sakarā ar šo nesaskaņotu attiecība, un tāpēc, visticamāk, var gūt labumu no vairāk omega 3 tauki …

Es ļoti ieteiktu Pure krils eļļas pievienojot veselības aizsardzības arsenālu.

Turklāt DHA un EPA, šīs unikālās jūras naftas ir vēl viens “ slepenais ierocis ” nav atrasts zivju eļļu, kas izskaidro to, kāpēc es uzskatu, ka tā ir pārāka …

Citi krils eļļas noslēpums

Atšķirībā no zivju eļļas tīras krils eļļas nes omega-3s fosfolipīdi-liposomes vai maz paketes, kas piegādātu tieši jūsu ķermeņa šūnas taukskābes formā.

Zinātniskie dati, kas līdz šim liecina, ka drošākais un visefektīvākais pārvadātājiem EPA un DHA šos fosfolipīdi.

Diemžēl, standarta zivju eļļu (un zemākas krils eļļas markas) trūkst šo fosfolipīdu komplekss. Tā vietā tie satur omega-3 taukskābes bez triglicerīdu mazāk izdevīga formā.

Kāpēc ir svarīgi fosfolipīdi?

Tie ir šūnas membrānas, regulē šūnu transporta, darbojas kā celtniecības bloki ‘ vārtiem apsaimniekotājiem. " Veicot šos pienākumus, tās aizsargā šūnu membrānas no brīvo radikāļu uzbrukumu.

Šo unikālo fosfolipīdi un omega-3 taukskābju attiecības ievērojami atvieglo taukskābju molekulām caur zarnu sienas fragments. Tas palīdz jums divos veidos …

 • Padara omega 3 tauki tīra krils eļļa ievērojami vairāk bioloģiski nekā zivju eļļā, ļaujot EPA un DHA ievadīt tieši jūsu šūnas.
 • Uzlabo omega-3 un omega-6 attiecība.
Vēl viens svarīgs fakts: dominējošākais fosfolipīdu tīra krils eļļa ir phosphatidyl holīna, kas daļēji sastāv no holīna.

Vairāki pētījumi ir pierādījuši, holīna smadzeņu attīstību, mācīšanās un atmiņā nozīmi. Patiesībā, holīna ir īpaši svarīgi attiecībā uz grūtniecēm un barojošām sievietēm mātes un augļa smadzeņu attīstībai.

Holīna ir prekursors vitāli Neiromediatoru acetilholīns (kas sūta smadzeņu nervu signālu) un trimethylglycine, atzītu aknu aizsargs.

Turklāt tā arī lepojas ar pilnu papildus nepieciešami antioksidanti nav manīts zivis vai mencu aknu eļļas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Tīra krils eļļa ir uzvarētājs pār zivju eļļa

Nav šaubu, ka jūs varat gūt labumu no tādu augstas kvalitātes zivju eļļa. Tomēr tīrā krils eļļas piedāvā skaidras priekšrocības zivju eļļa vairākās nozīmīgās jomās.

Jūs saņemsiet to pašu multi-system veselības ieguvumiem no bagātināta ar omega-3 zivju eļļa, tostarp būtiski EPA un DHA …

Bet tīri krils eļļa arī piedāvā:

 • DAUDZ labāk absorbcijas nekā zivis OilThis nozīmē, ka jūs varat veikt 1/5 devas – divas nelielas kapsulas drīzāk nekā 10 lieliem uzņēmumiem. Fosfolipīdu saistīšana palielina biopieejamības omega-3s, omega-3 un omega-6 attiecība uzlabo un atbalsta veselīgu šūnu membrānu darbību.
 • Lielisku ProtectionUnique antioksidantu antioksidanti-tai skaitā Astaksantīns un jaunu jūras flavonoīdu-var pasargāt jūs no kaitīgo brīvo radikāļu.
 • Krils piesārņojuma brīvu pārtikas ķēdes apakšā un savāc tālu no senatnīgs ūdeņos ap Antarktika piesārņojumu. Tāpēc jums nebūs jāuztraucas par nedrošu uzkrāšanu dzīvsudraba, PCB, smagos metālus un citus toksīnus, zemas kvalitātes zivju eļļas produkti var saturēt.
 • Pašreizējā SupplyKrill ir ļoti atjaunojamo avotu. Tie ir lielākais biomasas okeānā un nav vienkārši riska nodarīt viņiem jāmirst no over-harvesting.
 • Stabilitātes Antarktikas tīra krils eļļa ir stabilākas un sasmakuma izturīgākas nekā tradicionālā zivju eļļu. Tas nozīmē, ka tā kalpo ilgāk. Tas ilgst divus gadus, istabas temperatūrā. (Lūdzu nedrīkst sasaldēt.)
 • Nav šaubīgs pēcgarša, refluksa vai citas blakusparādības gan zivju eļļas patēriņš parasti izraisa blakusparādības neticams pēcgarša, refluksa vai atraugas zivju flavors, tas nav noticis ar Antarktikas tīra krils eļļa. Negatīva ietekme ir atzīmēts pat pie augstas devas.
 • Atjaunot pārtikas avots krils pārstāv atjaunojamās, ilgtspējīgas un videi pozitīvo uztura avots.

Rezultāts ir liels vairāk antioksidantu

Tīra krils eļļa ir ievārījuma pildīta ar antioksidantu pilnvaras, tostarp antioksidanti vitamīnu A un E, plus Astaksantīns un kantaksantīna.

Astaksantīns ir antioksidanti, kas ir pat vēl spēcīgāks, nekā beta-karotīnu un alfa-tokoferols, Likopēns, luteīns karotinoīdu-paveids.

Tīra krils eļļa satur arī nesen atklāja flavonoīdu ar jaunu molekulāro struktūru. Jūs esat dzirdējuši, flavonoīdus ir spēcīgi antioksidanti. Pārsteidzoši, līdz šim, viņi nav konstatēti neko izņemot augus – dārzeņus, augļus un aļģēm.

Astaksantīns un šī unikālā jūras avots flavonoīdu tīra krils eļļas izveidot īpašo obligācijas ar EPA un DHA, ļaujot tieši antioksidanti vielmaiņu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Kāpēc tīrs krils eļļas izpaužas mana balss

Skatīties, kas par lētu atdarinājumiem, kas neatbalsta savu veselību, kā arī tīra krils eļļa. Kā par ieguvumiem no krils eļļas izplatās vārdu, jūs varat sagaidīt daudz zīmolu zemākas krils eļļas plūdu tirgū, cenšas iet paši kā augstas kvalitātes produkciju.

Diemžēl lielākā daļa šo līdzekļu apliecinātu krils eļļa satur mazāk nekā 10 procentiem omega-3, un visi triglicerīdu bez Astaksantīns antioksidantu aizsardzību un unikāls fosfolipīdi formā.

Bet tas ir ne tikai saturu, kas ir svarīgs-vērtīga, jo tie ir. Piegādes sistēmu, kas nonāk jūsu sistēmas, ātrāk un efektīvāk ir …

Veikt jūsu labklājību jaunā līmenī

Tātad šeit ir tas, kas ir uzglabāts jums:

 • Bagātīgs avots omega-3s ar DHA un EPA-kopā ar aizsardzības antioksidantiem un fosfolipīdi-, kas veicinātu jūsu veselībai
 • Augstas kvalitātes standartus, kas sniedz jums pilnīgu mieru
Gatavs redzēt sevi kā savu veselību un dzīves kvalitāti var plaukt jaunu līmeni?

Jums var būt jautājums, cik daudz Antarktikas tīra krils eļļa ir … un ir iesaistīta kāda veida investīcijām.

Faktiski, summa, kas jums nepieciešams, lielā mērā atkarīgs personas veselības vajadzībām. Bet tikai divas kapsulas, par šo papildinājumu ar pirmo maltīti katru dienu nodrošina jūs ar veselību uzlabojošu sastāvdaļu apmierinātiem sortimentu … un absolūti nē TRANS-taukiem!

Kaut arī taukos šķīstošo vitamīnu tīra krils eļļa ir labākais apsēsta ar pārtiku, Fosfolipīdu saturs palīdz pārklājošs un tauku uzsūkšanos, tāpēc, ņemot to ar pārtiku nav būtiska.

Es esmu pārliecināts, ka jūs piekrītat, ka 24,95 $ ir ļoti saprātīgi attiecībā uz šādiem augstas kvalitātes produkts ar tik daudzos veidos, lai saglabātu jums sajūta liels. Tas ir tikai 83 centi dienā iegūt sirds veselības ieguvumus, atbalstītu locītavu veselībai un tā daudz vairāk!

Bet šeit ir veids, kā ietaupīt laiku, pārkārtošana un ir pārliecināti par pastāvīgu piegādi.

Pure krils eļļas uzglabāšanas periods ir pilnībā divos gados.

Tik var pasūtīt 3 mēnešu piegādes un izjust ērtības kam pastāvīgas piegādes rīcībā, kad pašreizējā pudeli beigušies. Ietaupa jūsu laiku, piegādes dolāriem un piegādes pārtraukšanas risks. Un labāko no visiem-tas ļauj saglabāt priekšrocības tīri krils eļļas nepārtraukti strādā priekš jums.

Tātad jūs redzat, es esmu devis jums katru iedomājamos iemesls ieguldīt nelielu summu atbalstīt savu veselību ar Antarktikas tīra krils eļļa.

Es uzskatu, jums parādā to uz sevi, lai šo soli … pievienojot šos divus būtiska uztura elementi – vairāk omega-3 eļļas un vairāk antioksidantu – diētu. Kāpēc gan neizmantot pierādīta viena un tā paša avota, kuru es tagad palikt veseliem?

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa