» » Krilli õli – ülim Allikas Omega 3

Krilli õli – ülim Allikas Omega 3

2 Lihtsal viisil, et parandada oma tervist

Krilli õli – ülim Allikas Omega 3Kaks parimat ja lihtsa viise, kuidas parandada oma üldist tervist toidulisandeid sisaldavad:

 • Suurendada oma tarbimist antioksüdante.
 • Suurendada oma tarbimist omega-3 õli.
Antioksüdandid on keha viis neutraliseerida vabu radikaale, need kahjulike ainevahetuse kõrvalsaadused, mis kahjustab rakkude ja kudede kogu keha.

Teaduslikud tõendid on korduvalt näidanud, et antioksüdandid on südame tervist, immuunsüsteemi toetust ja mälu tugi nurgakiviks. Antioksüdandid ilmuda ka rolli, aidates oma märke vananemine aeglustub.

Kuigi paljud toidud sisaldavad antioksüdante, täna on halva kvaliteediga toit on peaaegu alati kõiki neid kasulik vabade radikaalide sorbentide ebapiisav. Sellepärast soovitan soojalt, suurendades oma antioksüdant tarbimist väärtuslikud nii, et optimeerida oma tervist.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Kaks olulist rasvad, mis on olulised teie tervist

Ma olen kindel, et sa oled kuulnud nüüd umbes kaks rasvade omega-3 õli mis on väga olulised teie tervist – DHA ja EPA. Need ühendid ei ole mitte ainult oluline, et säilitada oma tervist-teaduslikud uuringud näitavad, et nad võivad ka südame tervise edendamine ja annab immuunsüsteemi ning meeleolu.

Nüüd ideaalne maailm, teil oleks võimalik saada kõik omega-3s teil vaja süüa kala. Kahjuks, uuringud näitavad, et süüa kala haavatavaks teil kõrge saastatuse tööstuslike saasteainete ja toksiinid nagu elavhõbe, PCB, raskmetallide ja radioaktiivsete mürgid.

Tegelikult, FDA ja EPA on välja pandud tervise teateid hoiatus vastu teatavate kalade ja vähkide tarbimise lastele, naistele, kes on rase või võib muutuda rasedatele ja imetavatele emadele.

Olen varem soovitanud, et te võtate kala õli suurendada oma tarbimist omega-3 rasvu. Ja kõrge kvaliteediga kalaõli on kindlasti suur, paljusid olulisi tervise kasu.

Kuid on ka puudusi.

Nagu … kalaõli on nõrk Antioksüdandi sisaldus. Kui teil suurendada oma tarbimist oomega-3 rasvhapped tarbivad kalaõli, sa tegelikult suurendada oma vajadust veelgi antioksüdant kaitse kui kalaõli on kokku puutunud liigses koguses hapnikku või muutunud räästunud.

Miks? Noh, kalaõli on riknevad. Antioksüdandid aitavad tagada, et kalaõli ei oksüdeerimiseks lihtsalt. Nagu me lihtsalt märkida, oksüdeerimine viib need ebatervislik vabade radikaalide teket.

See oli keerukamatele probleem juba pikka aega …

Enne avastamist krilli õli – mere õli, mis aitab lahendada dilemma kombineerides üheselt ja sünergistlikult antioksüdante ja omega-3s.

See osutunud palju parem kui varem soovituslik kalaõli. Siin on, kuidas …

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Võimsad antioksüdandid + olulised Omega-3 õli = üllatavalt tervise

Kui ma esimest õppinud seda puhta mere õli, olin väga muljet oma mitmeid eeliseid ja usaldusväärsele teadustööle taga oma ainulaadset kombinatsiooni antioksüdante, omega-3 õli ja muid koostisaineid.

Loetelu, kuidas krilli õli toetab sa tõenäoliselt muljet teile ka:

Palju võimalusi krilli õli toetab sa

 • Terve südame
 • Kontsentratsiooni, mälu ja õppimise toetamine
 • Veresuhkru tervise
 • Tervete liigeste, koos ühise mugavuse suurenemine
 • Võitlus oma märke vananemine
 • Terve aju ja närvisüsteemi funktsiooni ja arengut
 • Rakumembraani kaitse
 • Kolesterool ja teised vere lipiidide tervise
 • Terve maksafunktsiooniga
 • Immuunsüsteemi toetamine
 • Terve meeleolu tugi
 • Optimaalse naha tervis
Niisiis, kui te otsite viis suurendada oma tervist toode, mis tõesti toimetab kauba, siis Palun võta minut aega, et avastada, kuidas krilli puhast õli aitab teil.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Uus hoiatus Omega-3 toidulisandid...

Uus tarbija Lab testimine lab paljastab mõned häiriv aegub kvaliteedi seas populaarne kalaõli õli ja krilli täiendab.

Need probleemid varieerusid ebatäpne etiketid, riknemine (sealhulgas laste toote) ja soolte kaetud tooted mis välja liiga vara. Ja taevani PCBde ühes lemmikloomadele mõeldud.

Teise sõltumatu Lab avastanud?

Vahepeal iseseisev katsetamine toimus võrrelda kolme suuremad tootjad krilli õli. Tootja on üks neist kolmest.

Väga range protokolli kohaldati tagada erapooletu pime katsetamine kolme marki. Analüütilised testid olid teinud kolmanda osapoole väljakujunenud ja hästi tuntud labs.

Neid analüüsida Astaksantiinirikas, omega-3 rasvhappeid, fosfolipiidid ja lyso-phosphatidylcholine ja värskuse ja ohutuse näitajad.

Siin on nende kõige olulisemad tulemused...

Analüüs näitas selgelt, et meie tootja krilli õli sisaldab kõrgeimat EPA, DHA, samuti kokku oomega-3, võrreldes ülejäänud kaks.

Astaksantiinirikas on väga reageeriv (ja on seetõttu väga tugev antioksüdant), nii et lab kasutada lahtise krilli õli uuringu ja Astaksantiinirikas stabiilsuse kolm tootjatelt.

Nad jõudsid järeldusele, et üks toode väga ebastabiilne, üks oli mõõdukalt nii, ja kolmas – meie tootja – oli stabiilsuse selge võitja.

Testimisel värskuse näitajad, trimethylamine oksiid (TMAO), trimetüül amiin (TMA) ja kogu lenduvate lämmastikaluste lämmastiku (TVN), leidsid nad, et krilli õli meie tootja poolt valmistatud oli madalaim (enamasti märkamatut) piirid.

Seevastu ühe äriühingu toodetud krilli õli näitas väga kõrges kontsentratsioonis TMA, TVN ja TMAO, näidates ära riknemist... ja ühel korral isegi inimtoiduks vastavalt komisjoni otsuse 95/149/EÜ Vajuta siia, et vaadata tulemusi ise.

Mul on hea meel öelda, et meie tootja möödunud need katsed on hunnik ülaosas. Aga seal on veel üks põhjus, miks ma usun krilli puhast õli on hea...

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Mis on nii suur umbes Licaps ®?

Anname nüüd puhas krilli õli "Licaps ®" kapsli asemel softgel või caplique. Licaps Kasuta uuendusliku "termotuumasünteesi tehnoloogia" pitsat ilma banding kapsel 2-osaline.

Erakorralise vedel kapsli tehnoloogia võib pakkuda palju kasulik eeliseid teiste ees, sest see...

 • Vähendab oksüdatsiooni võimaliku õhetus vedeliku koostis lämmastikuga kapsel-täitmise käigus-tekitab värskuse mull
 • Tagab 2-osaline kapslid on hermeetiliselt suletud oluliselt vähendada võimaliku lekke-saagi just tihe, ühes tükis kapsel
 • Säilivusaeg eeskujuliku täitmise ja sulgemise protsesside kaudu suurendab
Alt kooskõlla Licaps... võimalus leke on praktiliselt vähendada-null samas suurendab imendumist.

Ja see ei ole kogu lugu...

Aasta jooksul kulutatud valida lihtsalt õige tootja

Minu meeskond ja ma kulutatud üle 18 kuu, teeme meie hoolsusega ning Licaps tootjaga enne nõustudes mingisugune partnerlus.

Nagu sa vaatad mandaadi, kui sa oled palkamine töövõtja või töötaja, on mõistlik firma tegemisel oma toidulisandeid mandaati äärmiselt kontrollida … ja see on täpselt, mida ma tegin selle tootja.

Valides firma krilli puhast õli tootmiseks, hoolikat tähelepanu pöörati nende kvaliteet protsesside... nii, et teil oleks head krilli õli toode ma võiksin leida oma tervist parandada.

Siin on vaid mõned ajalugu taga see innovatiivne firma...

 • Töötatud mõiste kapsel tihendus ilma "Ribajaotuse," tarbijate turvalisuse huvidele 1980ndate lõpus (nn "Licaps")
 • Veetnud rohkem kui 15 aastat Licaps kapsel disain ja protsesside arendamine
 • Edukalt saanud cGMP sertifikaadi saamiseks oma Prantsusmaa 2003
 • On maailma juhtiv kapsel valmistanud rohkem kui sajandi – on 10 tootmiskohtade töötab 24/7, Ameerikas, Aasias ja Euroopas
 • Toodab üle 50% kõik 2-osaline kapslid seal täna – rohkem kui 180 miljardit kapslid igal aastal
Võite olla kindel teadmine, et minu meeskond ja teinud hästi läbimõeldud ja uuritud valik teile pakkuda kvaliteetset toodet.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Kvaliteedi pantimine

Seal on teine väga oluline kindluse, et teil on saada väga parim kvaliteet toode.

Nagu sa vaatad mandaadi, kui sa oled palkamine töövõtja või töötaja, nii et oleks mõistlik pilk mandaat firma tegemisel oma toidulisandeid.

See on põhjus, miks meie meeskond valis meie krilli puhast õli tootmise ettevõte väga hoolikalt, pöörates erilist tähelepanu nende kvaliteedinõudeid – nii, et teil oleks väga parim toode teie tervisele.

Meie valitud tootja taotleb järeleandmatult suurepärase kvaliteedi kontrolli standardid, mis hõlmavad meetmed nagu …

 • Läbi kõikide peamiste protsesside kaardistamine ja nende range järelevalve
 • Millega kehtestatakse kvaliteedieesmärgid iga toote kohta
 • Sisekontrolli tulemuslikkuse hindamisel
 • Asjakohaste katsetamata igas arengustaadiumis
 • Ulatuslik dokumentatsiooni kõik sammud
Ja palju muud!

Kõigi nende protsesside toetavad ranged kinnitamine – ISO 9001 ja ISO 17025 – annab teile meelerahu, et te ei saada parima kvaliteediga toote, et raha saab osta.

Hiiglane vaalad öelda nende pisikeste tervise suurendavad saladus

Just see, mida on krilli niikuinii?

Krilli on väike krevette või krevetid-like olendid, et toita maailma kõige mammut loomad-suur vaala. Hambutu suur vaalu kugistama suures koguses krilli nad vajavad oma tohutu lahtiselt kütuse energia. Blue whale sööb kuni 8000 naela krilli toitmine hooaja jooksul iga päev.

Need väga intelligentsed suur vaalu ei ole ainult loomi, mis sõltuvad nende toitumisvajadused krilli. Nii et ärge tihendid, pingviinid, merelindude, Kalmaarid ja kala.

Vastupidav krilli koristatud karm Antarktika vete – need, mis sisaldavad meie krilli puhast õli – on nii oluline, peetakse neid ka “ nurgakivi liigid, ” organism, millest sõltub palju Antarktika kiskjad.

Nende pool-läbipaistev koorikloomade kogunema tiheda massi või sülemid, mis võib omakorda, et ookeani pinna roosa või punane.

Planktoni, koos krilli moodustavad suurima biomassi maal … üks kõige lihtsamini taastuvenergia toidu vahendeid, suurepärane toiteväärtust allikas keskkonna seisukohast.

Krilli ei ole uus allikas toitumise kas. Nad pole koristatud toidu allikas nii inimesed kui koduloomad alates 1800. Võib-olla isegi varem on Jaapan, kus nad on lugeda delikatess.

Siiski, mida pead teadma …

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

EFA tasakaal on kriitiline teie tervisele

Asendamatute rasvhapete (EFAs) sisaldab omega-3 rasvu (kõrge oluline ühendid EPA ja DHA) ja omega-6 rasvad. EFAs ei valmistada oma keha, kuid on kasulik normaalse tervise ja ainevahetust. Seetõttu tuleb dieeti kaudu saadud EFAs.

Kuigi mõned omega-6 rasvad on hea sinu tervisele, omega-6s-omega-3s tasakaal on otsustava tähtsusega. Kahjuks, enamik inimesi tarbima omega-6 rasvad küllus.

Oma esivanemate omaks toitumine tervislik tasakaal ligikaudu võrdne omega-6 ja omega-3 rasvad. Aga praegune Lääne-dieeti on liiga kõrge omega-6 rasvad. Keskmise omega-6 omega-3 suhe on nüüd lähemal 20:1, ja mõnel juhul isegi ülemahutavust. See võib hoida sind optimaalse tervise.

Kuna see tasakaalustamata suhe, ja sest sa võiksid tõenäoliselt kasu rohkem omega-3 rasvu …

Soovitan soojalt, lisades krilli puhast õli oma tervist arsenal.

Lisaks DHA ja EPA, see ainulaadne mere õli on teise “ salajane relv ” ei leitud kalaõli, mis selgitab, miks ma usun, et see on parem kui …

Muud krilli õli Secret

Erinevalt kalaõli, krilli puhast õli viib omega-3s fosfolipiidid-liposoomid või vähe pakette, et pakkuda rasvhapete otse oma keha rakkude kujul.

Teaduslikke tõendeid, et kuupäev on näidanud, need fosfolipiidid on turvalisem ja kõige tõhusam vedajate EPA ja DHA.

Kahjuks standardse kala õlid (ja madalama krilli õli kaubamärke) puudub see fosfolipiidi keeruline. Selle asemel nad sisaldavad oomega-3 rasvhappeid, vähem kasulik tasuta triglütseriidide näol.

Miks on fosfolipiidide oluline?

Nad on sinu rakumembraani, reguleerivad raku transpordi poolt toimib ehitusplokkide ‘ värava pidajad. " See roll, nad kaitsevad rakumembraani vabade radikaalide rünnaku.

See ainulaadne seos omega-3 rasvhapete ja fosfolipiidide oluliselt lihtsustab läbipääsu rasvhapete molekulide kaudu oma soole seina. See aitab teil kahel …

 • Muudab omega-3 rasvu krilli puhast õli oluliselt rohkem bioloogiliselt saadaval kui kalaõlis lubab EPA ja DHA otse sisestada oma rakke.
 • Parandab teie oomega-3 ja omega-6 suhe.
Teine oluline asjaolu: kõige ülekaalus fosfolipiidi krilli puhast õli on phosphatidyl koliini, mis koosneb osaliselt koliini.

Arvukad uuringud on näidanud, kui oluline koliini aju arengut, õppimist ja mälu. Tegelikult koliin on eriti oluline, et rasedad ja imetavad naised loote ja imiku aju arengut.

Koliin on väga oluline neurotransmitter atsetüülkoliini (mis saadab närviimpulsside aju) ja trimethylglycine, tunnustatud maksa kaitsja.

Lisaks muusikaga ning vajalikud antioksüdandid ei näinud kala või tursa maksa täiskomplekti õli.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Krilli puhast õli on võitja üle Fish Oil

Ei ole kahtlust, et te saate kasu võttes kõrge kvaliteediga kalaõli. Siiski krilli puhast õli pakub selgeid eeliseid kalaõli mitmel tähtsal viisil.

Sa saad kõik sama multi-system tervisele kasulik omega-3-rikas kalaõli, sealhulgas oluline EPA ja DHA …

Kuid krilli puhast õli pakub ka:

 • PALJU parem imendumine kui kala OilThis tähendab, et te võite võtta 1/5 doosi – kahe väikese kapslid pigem kui 10 suur ones. Fosfolipiidi siduva suurendab biosaadavust omega-3s, omega-3 ja omega-6 suhe parandab ja toetab tervete rakkude membraani toimimise.
 • Suurepärane antioksüdant ProtectionUnique antioksüdante – sealhulgas Astaksantiinirikas ja uudseid mere flavonoidide – võib kaitsta teid vabu radikaale kahjustada.
 • Krilli saaste-Free on allosas toiduahelas ja kogutud põlised Antarktika ümbritsevate merede reostuse kaugel. Nii ei pea muretsema ohtlike hankimisest, elavhõbedat, PCB, raskmetalle ega muid toksiine et madala kvaliteediga kalaõli tooted võivad sisaldada.
 • Pidev SupplyKrill on väga taastuvatest allikatest. Nad on suurim biomassi ookeani ja lihtsalt puudub oht, põhjustades neile kaotusi, over-harvesting.
 • Stabiilsuse Antarktika puhas krilli õli on stabiilsem ja rääsumine vastupidavamad kui tavapärased kalaõli. See tähendab, et see kestab kauem. See kestab kaks aastat, toatemperatuuril. (Palun mitte külmkapis.)
 • Puudub kahtlane järelmaitse, refluks või muud kõrvaltoimed kuigi kala nafta tarbimine tavaliselt viib kõrvaltoimed kahtlane järelmaitse, refluks ja röhitsus kala maitsega, see ei ole esinenud Antarktika krilli puhast õli. Nr kõrvaltoimeid on täheldatud isegi kell suurtes annustes.
 • Taastuvenergia toidu allikas krilli moodustab taastuvenergia, säästva ja keskkonnasõbraliku positiivne toitumine allikas.

Keskmine suur rohkem antioksüdante

Krilli puhast õli on Täpötäysi antioksüdant võimu, sealhulgas antioksüdantsete vitamiinide A ja E, pluss Astaksantiinirikas ja kantaksantiini.

Astaksantiinirikas on antioksüdant, mis on veelgi võimsamad kui beeta-karoteen, alfa-tokoferooli, lükopeen ja Luteiini karotenoidide-tüüpi.

Krilli puhast õli sisaldab ka äsja avastatud flavonoidide romaan molekulaarne struktuur. Sa oled ilmselt kuulnud, et flavonoidid on võimsad antioksüdandid. Üllatavalt, enne nüüd, nad ei leidnud midagi peale taimede – köögiviljad, puuviljad ja vetikad.

Astaksantiinirikas ja selle ainulaadne mere-allikas flavonoidide krilli puhast õli luua eriline EPA ja DHA, mis võimaldab otsest ainevahetuse antioksüdante.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Miks krilli puhast õli läheb minu hääl

Olge odavad imitatsioone, mis ei toeta teie tervisele kui ka krilli puhast õli. Kasu krilli õli levib sõna nagu oodata näha palju marki halvem krilli õli üleujutuste turul, püüdes ise pähe kõrge kvaliteediga tooteid.

Kahjuks enamuse nende väidetavalt krilli naftatoodete sisaldavad vähem kui 10 protsenti omega-3 ja kõik triglütseriidide, ilma et ainulaadne fosfolipiidid ja Astaksantiinirikas antioksüdant kaitse näol.

Kuid see ei ole lihtsalt sisu, mis on oluline – nii väärtuslik, nagu nad on. See on jaotussüsteem, mis saab oma süsteemi kiiremini ja tõhusamalt …

Võta oma heaolu uuele tasemele

Nii et siin on, mida on laos teie jaoks:

 • Rikkalikult omega-3S DHA ja EPA-kaitsev antioksüdante ja fosfolipiidide – et teie tervise edendamine
 • Kõrgetele kvaliteedistandarditele, mis annavad teile meelerahu, kokku
Valmis, et Vaata ise, kuidas oma tervise ja elukvaliteedi parandamine võib õitseda uuele tasemele?

Sul võib olla imestavad, kui palju Antarktika puhas krilli nafta peate … ja millised investeeringud on seotud.

Tegelikult, sa vajad summa sõltub suuresti teie isiklikke vajadusi. Aga lihtsalt kaks kapslit iga päev täienduse oma esimese söögikorra toetab tervise suurendavad koostisosade Runsaskätinen sortimenti … ja absoluutselt nr TRANS-rasva!

Kuigi rasvlahustuvate vitamiinide krilli puhast õli on parim toit imendub, fosfolipiidi sisu aitab Emulgeerimine ja rasva imendumist, nii et võta seda toitu ei ole oluline.

Ma olen kindel, et sa nõus, et $24,95 on väga mõistlik sellise kõrge kvaliteediga toote nii palju võimalusi, et hoida sind tunne suur. See on pelgalt 83 senti päevas südame tervisele kasu saada, toetada ühiste tervis ja nii palju!

Aga siin on nii, et säästa aega kordustellimise ja on tagatud pidev varustamine.

Krilli puhast õli säilivusaeg on täis kaks aastat.

Nii saab tellida 3 kuu tarnimise ja mugavuse võttes pideva varustamise käsi, kui oma praeguse pudeli otsa saab kogemust. Säästa aega, laevandus dollarit ja elektrikatkestuse riski. Ja kõige parem-see võimaldab teil hoida puhas krilli õli töötavad teie jaoks pidevalt kasu.

Nii et näete, ma olen andnud teile iga mõeldava põhjus investeerima väike summa, toetada oma tervist Antarktika krilli puhast õli.

Usun, et sa owe ise, et võtta see samm … need kaks – rohkem omega-3 õli ja rohkem antioksüdante – oluline toitainete elementide lisamise oma dieeti. Miks mitte kasutada sama tõestatud allikas, et kasutan nüüd terveks jääda?

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel