» » Krilli õli: Kasutab, Kõrvaltoimeid Ja Koostoimeid Hoiatused

Krilli õli: Kasutab, Kõrvaltoimeid Ja Koostoimeid Hoiatused

Teised nimed krilli õli

Krilli õli: Kasutab, Kõrvaltoimeid Ja Koostoimeid HoiatusedAceite de krilli, Acide Docosahexaénoïque, Acides Gras Oméga 3, Acides Gras N-3, Acides Gras Polyinsaturés, Acides Gras W3, Antarktika krilli õli, Concentré de Protéines Marines, DHA, Docosahexanoic hape, EPA, Euphausia Superba õli, Euphausiacé, Euphausiids õli, Huile d' Euphausia Superba, Huile de krilli, Huile de krilli Antarctique, Huile d'Oméga 3, mere proteiini kontsentraat, n-3 rasvhapete, Omega 3, Omega-3 rasvhapete, Omega-3Oméga 3, Omega-3 rasvhapete, Omega-3 õli, polüküllastumata rasvhapped, W-3 rasvhapete

Ülevaade krilli õli

Krilli õli on õli, pisike, kreveti-nagu loom. Baleen vaalad, mantas ja vaal haid söövad peamiselt krilli. Norra, tähendab sõna "krilli", "Vaal toitu." Inimesed ekstrakt õli kapslid asetatakse krilli, ning kasutada seda ravimit. Mõned brändi nimi krilli naftatoodete näitavad, et nad kasutavad Antarktika krilli. See viitab tavaliselt nimetatakse Euphausia superba krilli liigid.

Krilli õli kasutatakse südamehaiguste, kõrge teatud vere rasva (triglütseriidide), kõrge kolesteroolitase, kõrge vererõhk, insult, vähk, osteoartriit, depressioon, Premenstruaalne sündroom (PMS) ja valulik menstruatsioon.

Kuidas see toimib? Krilli õli sisaldab rasvhapete sarnane kalaõli. Need rasvad on arvatavasti kasulikud rasvad, et vähendada turse, madalam kolesteroolitase, ja teha vähem kleepuvad trombotsüüdid. Trombotsüüdid on vähem kleepuv nad on vähem tõenäoline, et vormi trombide.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Kasutab & tõhusust krilli õli

Piisavad tõendid:
  • Kõrge kolesteroolitase. Teadusuuringute näitab, et võttes teatud krilli õli toode (Neptune krilli õli, Neptuun tehnoloogiate & Bioresources, Inc) 1-1,5 grammi päevas vähendab üldkolesterooli ja kolesterooli "halb" madala tihedusega lipoproteiin (LDL) ja "hea" kõrge tihedusega lipoproteiin (HDL) kolesterooli patsientidel koos kõrge kolesteroolitase suurendab. Suuremates annustes 2-3 grammi päevas ilmuda ka oluliselt vähendada triglütseriidide, teist liiki vere rasv.
  • Premenstruaalne sündroom (PMS). On mõningaid tõendeid, et võttes teatud krilli õli toode (Neptune krilli õli, Neptuun tehnoloogiate & Bioresources, Inc) 2 grammi päevas võib vähendada sümptomid PMS; kuid mõned eksperdid küsimus neid järeldusi, sest nad usuvad, et uuring ei olnud hästi mõeldud.
  • Artriit. Mõned uuringud näitavad, et inimesed artriit kes võtavad konkreetsed krilli õli toode (Neptune krilli õli, Neptuun tehnoloogiate & Bioresources, Inc) 300 mg päevas on vähem valu ja jäikus ja paremini toimida pärast 30 päeva kestnud ravi.
  • Kõrge vererõhk.
  • Insult.
  • Vähk.
  • Depressiooni.
  • Muud tingimused.
Krilli õli kasutusalal tõhususe hindamiseks on vaja täiendavaid tõendeid.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Kõrvaltoimed & ohutuse krilli õli

Krilli õli tundub turvaline Enamik täiskasvanuid kui asjakohaselt lühikest aega (kuni kolm kuud). Krilli õli uuringuid ei ole hinnanud piisavalt oma ohutuse või tõhususe ja võimalike kõrvaltoimete. Siiski on tõenäoline, et krilli õli võib põhjustada mõningaid kõrvaltoimeid sarnane kalaõli nagu halb hingeõhk, kõrvetised, kahtlane maitse, seedehäired, iiveldus ja kõhulahtisus.

Eriettevaatusabinõud & hoiatused: Rasedus ja Imetamine: ei piisa, on teada krilli õli kasutamine raseduse ja imetamise ajal. Ohutu poolel jääda ja vältida kasutamist.

Mereannid Saadaval toad: mõned inimesed, kes on allergilised mereannid võib olla ka allergilised krilli õli toidulisandid. Puudub usaldusväärne teave, kuidas võivad inimesed koos mereandidest valmistatud allergia nähtaval on on allergiline reaktsioon krilli õli; Aga seni, kuni veel on teada, vältige krilli õli või kasutada ettevaatlikult, kui teil on mereannid allergia.

Kirurgia: Kuna krilli õli võib aeglustada, vere hüübimist, pole muret, et see võib suurendada riski verejooksu ajal ja pärast operatsiooni. Lõpetada kasutades krilli õli vähemalt 2 nädalat enne plaanitud operatsiooni.

Krilli õli sobiv annus sõltub mitmetest teguritest nagu kasutaja vanuse, tervise ja mitmed muud tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikku teavet, et otsustada sobilik dooside krilli õli. Pidage meeles, et looduslikud tooted ei ole alati tingimata ohutu ja doos võib olla oluline. Olla kindel, et järgida asjakohaseid juhiseid toote etiketil ning nõu oma apteekriga või arsti või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel