» » Krill Olej: Používá, Vedlejší účinky, Interakce A Varování

Krill Olej: Používá, Vedlejší účinky, Interakce A Varování

Další jména krunýřovky oleje

Krill Olej: Používá, Vedlejší účinky, Interakce A VarováníAceite de kril, Acide Docosahexaénoïque, Acides Gras Omega 3, Acides Gras N-3, Acides Gras Polyinsaturés, Acides Gras W3, Antarktický kril olej, mariňáci Concentré de Protéines, DHA, Docosahexanoic kyselina, EPA, Euphausia Superba olej, Euphausiacé, Euphausiids olej, Huile d' Euphausia Superba, Huile de Krill, Huile de Krill Antarctique, Huile d' Omega 3, mořské proteinový koncentrát, n-3 mastných kyselin, Omega 3, Omega-3 mastných kyselin, Omega-3Omega 3, Omega-3 mastných kyselin, Omega-3 olej, Omega 3 nenasycené mastné kyseliny, W-3 mastných kyselin

Přehled krunýřovky oleje

Krill olej je olej z malé, krevety jako zvíře. Neukazovalo, manty, žraloci a jíst převážně kril. V norštině slovo "kril" znamená "velryba jídlo." Lidé extrahovat oleje z kril, umístěte do kapsle a použít jej pro medicínu. Některé značky krunýřovky ropných produktů ukazují, že používají krunýřovka krillová. To obvykle označuje druh krunýřovky zvané Euphausia superba.

Krill olej se používá pro srdeční choroby, vysoká úroveň některých krevní tuky (triglyceridy), vysoká hladina cholesterolu, vysoký krevní tlak, mrtvice, rakovina, Artróza, deprese, premenstruační syndrom (PMS) a bolestivé menstruace.

Jak to funguje? Krill olej obsahuje mastné kyseliny podobně jako rybí tuk. Tyto tuky jsou myšlenka být prospěšné tuky, které sníží otok, nižší hladinu cholesterolu a krevních destiček méně důležité. Když krevní destičky jsou méně důležité jsou méně pravděpodobné, že tvořit sraženiny.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

Využití & účinnost krunýřovky oleje

Nedostatek důkazů pro:
  • Vysoká hladina cholesterolu. Rozvíjet výzkum ukazuje, že užívat denně 1-1,5 g produktu specifických krunýřovky ropy (Neptun krunýřovky ropy, Neptun technologie & Bioresources, Inc) snižuje celkový cholesterol a "špatné" lipoproteinu (LDL) cholesterolu a zvyšuje hladinu cholesterolu "dobrého" high-density lipoprotein (HDL) u pacientů s vysokým cholesterolem. Vyšší dávky 2-3 g denně se rovněž jeví výrazně snížit hladiny triglyceridů, jiný typ krevních tuků.
  • Premenstruační syndrom (PMS). Tam je nějaký důkaz, že užívání specifických krunýřovky olej produktu (Neptun krunýřovky ropy, Neptun technologie & Bioresources, Inc) o 2 gramy denně může snížit příznaky PMS; ale někteří odborníci otázka tato zjištění, protože jsou přesvědčeni, že studium nebylo dobře navržené.
  • Artritida. Některé výzkumy naznačují, že lidé s artritidou, kteří denně 300 mg specifických krunýřovky olej produktu (Neptun krunýřovky ropy, Neptun technologie & Bioresources, Inc) mají méně bolesti a ztuhlost a fungovat lépe po 30 dnech léčby.
  • Vysoký krevní tlak.
  • Tah.
  • Rakovina.
  • Deprese.
  • Jiné podmínky.
Další důkazy je třeba hodnotit účinnost krunýřovky ropy pro tato použití.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

Vedlejší účinky & bezpečnost krunýřovky oleje

Zdá se, že krunýřovky olej bezpečné pro většinu dospělých při vhodném použití po krátkou dobu (až tři měsíce). Výzkum v oblasti krunýřovky olej nebyl odpovídajícím způsobem vyhodnocena její bezpečnost nebo možné vedlejší účinky. Je však pravděpodobné, že krunýřovky oleje mohou způsobit některé nežádoucí účinky podobně jako rybí olej jako zápach z úst, pálení žáhy, rybí příchuť, žaludeční nevolnost, nevolnost a řídkou stolici.

Speciální preventivní opatření & varování: Těhotenství a kojení: nestačí, není známo o využívání krunýřovky ropy během těhotenství a kojení. Zůstaňte v bezpečí a vyhnout se používání.

Mořské plody alergii: někteří lidé, kteří jsou alergičtí na plody moře může být také alergii na krunýřovky olej doplňky. Neexistuje žádné spolehlivé informace, které ukazují jak mohou lidé s alergií na mořské plody mají mít alergickou reakci na krunýřovky olej; Nicméně dokud nebude více známo, nepoužívejte krunýřovky olej nebo opatrně ji použít, pokud máte alergii na mořské plody.

Chirurgie: Protože krunýřovky ropy může zpomalit srážlivost krve, existuje obava, že to může zvýšit riziko krvácení v průběhu a po operaci. Přestaňte používat krunýřovky ropy nejméně 2 týdny před naplánovanou operací.

Vhodná dávka krunýřovky oleje závisí na několika faktorech věku uživatele, zdraví a několik dalších podmínek. V současné době není dostatek vědeckých informací k určení odpovídající rozsah dávek pro krunýřovky olej. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nutně bezpečné a dávkování může být důležité. Nezapomeňte postupujte podle příslušných pokynů na etiketách výrobků a poraďte se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem před použitím.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky