» » Krill Olej: Použitie, Vedľajšie účinky, Interakcie A Upozornenia

Krill Olej: Použitie, Vedľajšie účinky, Interakcie A Upozornenia

Ostatné mená Krill olej

Krill Olej: Použitie, Vedľajšie účinky, Interakcie A UpozorneniaAceite de Krill, kyselina Docosahexaénoïque, väčšine slabým Gras Oméga 3, väčšine slabým Gras N-3, väčšine slabým Gras Polyinsaturés, väčšine slabým Gras W3, Antarktída Krill olej, Concentré de Protéines Marines, DHA, Docosahexanoic kyseliny, EPA, Euphausia Superba olej, Euphausiacé, Euphausiids olej, Huile d "Euphausia Superba, Huile de Krill, Huile de kryl Antarctique, Huile d" Oméga 3, morské proteín sústrediť, n-3 mastných kyselín, Omega 3, Omega-3 mastných kyselín, Omega-3Oméga 3, Omega-3 mastných kyselín, Omega-3 olej, polynenasýtené mastné kyseliny, W-3 mastných kyselín

Prehľad Krill olej

Krill olej je olej z maličké, krevety-mať radi zvieratá. Kosticovcov, manty a žraloky jesť hlavne kryl. V nórskom, slovo "kryl" znamená "velrybštinou potravín." Ľudia extrahovať olej z krill, umiestnite ho v kapsuliach a používať ho pre medicínu. Niektorých značkových výrobkov krunýřovky olej naznačujú že používajú antarktickej kryl. To zvyčajne sa odkazuje na druh kryl nazýva Euphausia superba.

Krill olej sa používa pre srdcové choroby, vysoké hladiny určitých krvných tukov (triglyceridov), vysoká hladina cholesterolu, vysoký krvný tlak, mŕtvica, rakovina, osteoartrózy, depresie, predmenštruačný syndróm (PMS) a bolestivej menštruácie.

Ako to funguje? Krill olej obsahuje mastné kyseliny podobne ako rybí olej. Tieto tuky sú považované za prospešné tuky, znížiť opuch, nižšiu hladinu cholesterolu, a urobiť krvné doštičky menej lepivé. Pri krvných doštičiek menej lepivé sú menej pravdepodobné tvoriť zrazeniny.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Použitie & účinnosť Krill olej

Nedostatočné dôkazy:
  • Vysoká hladina cholesterolu. Rozvíjať výskum ukazuje, že užívať 1-1,5 g špecifické krunýřovky olej produktu (Neptún Krill olej, Neptún technológie & Bioresources, Inc) denne znižuje celkový cholesterol a "zlé" low-density lipoprotein (LDL) hladinu cholesterolu a zvyšuje "dobré" high-density lipoprotein (HDL) cholesterolu u pacientov s vysokou hladinou cholesterolu. Vyšších dávkach 2-3 gramy denne tiež objaví výrazné zníženie hladiny triglyceridov, iný typ krvných tukov.
  • Predmenštruačný syndróm (PMS). Tam je nejaký dôkaz, že užívať 2 gramy špecifické krunýřovky olej produktu (Neptún Krill olej, Neptún technológie & Bioresources, Inc) denne môžu znížiť príznaky PMS; ale niektorí odborníci otázku tieto zistenia, pretože sa domnievajú, že štúdia nebol dobre navrhnutý.
  • Artritída. Niektoré výskumy naznačujú, že ľudia s artritídou, čerpajúci špecifické krunýřovky olej produktu (Neptún Krill olej, Neptún technológie & Bioresources, Inc) 300 mg denne majú menej bolesti a stuhnutosť a lepšie fungovať po 30 dňoch liečby.
  • Vysoký krvný tlak.
  • Zdvih.
  • Rakovina.
  • Depresia.
  • Iné podmienky.
Viac dôkazov je potrebné hodnotiť účinnosť krill olej pre tieto spôsoby použitia.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Nežiaduce účinky & bezpečnosť Krill olej

Krill olej sa zdá byť bezpečné pre väčšinu dospelých pri použití vhodne na krátku dobu (maximálne tri mesiace). Výskum krill olej má nevyhodnocujú primerane jej bezpečnosť alebo možné nežiaduce účinky. Je však pravdepodobné, že krill olej môže spôsobiť niektoré nežiaduce účinky podobné rybieho oleja ako zlý dych, pálenie záhy, rybia príchuť, žalúdočná nevoľnosť, nevoľnosť a riedku stolicu.

Osobitné bezpečnostné opatrenia & varovanie: Tehotenstvo a dojčenie: nie dosť je známe o použitie krunýřovky oleja počas tehotenstva a dojčenia. Zostať na bezpečnej strane a vyhnúť sa používania.

Morské plody alergie: niektorí ľudia, ktorí sú alergickí na morské plody môžu byť aj alergický na kryl olej doplnky. Neexistuje žiadne spoľahlivé informácie zobrazené ako pravdepodobné, že ľudia s alergiou na morské plody sú mať alergickú reakciu na krill olej; Avšak, pokiaľ nie je známych viac, vyhnúť použitím kryl olej alebo používať opatrne, ak máte alergiu na morské plody.

Chirurgia: Pretože krill olej môže spomaliť zrážanlivosť krvi, existuje obava, že to môže zvýšiť riziko krvácania počas a po operácii. Prestať používať krill olej najmenej 2 týždne pred plánovaný chirurgický zákrok.

Primeranú dávku krill olej závisí na niekoľkých faktoroch užívateľa veku, zdravia a niekoľkých ďalších podmienok. V tejto dobe neexistuje dostatok vedeckých informácií na stanovenie vhodnej škály dávok pre krill olej. Majte na pamäti, že prírodné produkty nie sú vždy nevyhnutne ako bezpečné a dávkovanie môže byť dôležité. Uistite sa postupujte podľa príslušných pokynov na etikete výrobku a konzultovať svojho lekárnika alebo lekárom alebo iným zdravotníckym pracovníkom pred použitím.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky