» » Krill Olej – Konečným Zdrojem Omega – 3

Krill Olej – Konečným Zdrojem Omega – 3

Dva jednoduché způsoby, jak zlepšit své zdraví

Krill Olej – Konečným Zdrojem Omega – 3Dva z nejlepších a přitom jednoduché způsoby, jak zlepšit váš celkový zdravotní stav s doplňky patří:

 • Zvyšování příjem antioxidantů.
 • Zvyšování příjem omega-3 oleje.
Antioxidanty jsou vaše tělo způsob, jak neutralizovat volné radikály, těchto škodlivých metabolických vedlejších produktů, které poškozují buňky a tkáně v celém těle.

Vědecké důkazy opakovaně prokázal, že antioxidanty jsou základním kamenem v podpoře zdraví srdce, podpora imunitního systému a podporu paměti. Antioxidanty se také hrát roli v pomoci zpomalit příznaky stárnutí.

Přestože mnohé potraviny obsahují antioxidanty, dnešní nekvalitní strava nestačí téměř vždy v plném rozsahu těchto mrchožroutů prospěšné volný radikál. Proto důrazně doporučujeme, zvyšuje antioxidační příjem jako cenný způsob, jak optimalizovat své zdraví.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

Dvě zásadní tuků, které jsou klíčem k vašemu zdraví

Jsem si jistý, že jste slyšeli od teď asi dva tuky omega-3 oleje, které jsou klíčové pro vaše zdraví-EPA a DHA. Tyto sloučeniny jsou nejen zásadní pro udržení zdraví – vědecký výzkum ukazuje, že mohou rovněž podporovat zdraví srdce a imunitní systém a podporu náladu.

Nyní v dokonalém světě, byste mohli získat všechny omega 3, které potřebujete jíst ryby. Bohužel studie ukazují, že jíst ryby může potenciálně vystavit vás k vysokému stupni průmyslové znečišťující látky a toxiny, jako je rtuť, PCB, těžké kovy a jedy radioaktivní kontaminace.

Ve skutečnosti FDA a EPA se uhasit osvěta varování před některých ryb a korýšů spotřeba pro malé děti, ženy, které jsou těhotné nebo mohou být těhotné a kojící matky.

Dříve jsem doporučil, abyste si rybí olej na příjem omega-3 tuků. A vysoce kvalitní rybí oleje jsou rozhodně skvělé výrobky, s mnoha důležitých zdravotních výhod.

Ale existují nevýhody.

Jako například … rybí tuk je slabý v antioxidační obsah. Jak zvýšit příjem omega-3 esenciálních mastných kyselin o náročné rybí tuk, může ve skutečnosti zvýšit vaši potřebu ještě větší antioxidační ochrany rybí tuk byli vystaveni nadměrnému množství kyslíku nebo se stala žluklé.

Proč? No rybí olej je zkáze. Antioxidanty pomáhají zajistit, že rybí olej není snadno oxidují. Jak jsme již poznamenali, oxidace vede ke vzniku těchto nezdravých volných radikálů.

To bylo matoucí problém na dlouhou dobu …

Až do objevu krunýřovky ropy – mořský olej, který pomáhá řešit dilema tím, že jednoznačně a synergicky kombinuje antioxidanty a omega 3.

To předvedl, že mnohem lepší než dříve doporučil rybí oleje. Tady je jak …

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

Silné antioxidanty + esenciální Omega-3 oleje = překvapující zdraví

Když jsem se poprvé dozvěděl o tento čistý mořský olej, byl jsem velmi zapůsobilo s jeho mnoha výhod a solidní výzkum za jeho jedinečná kombinace antioxidantů, omega-3 olejů a jiných složek.

Seznam jak krunýřovky olej podporuje vás pravděpodobně vás přesvědčí také:

Mnoho způsobů krunýřovky olej podporuje vás

 • Zdravé srdce
 • Podpora pro koncentraci, paměť a učení
 • Hladiny cukru v krvi zdraví
 • Zdravé klouby, se zvýšením společných pohodlí
 • Boj vaše známky stárnutí
 • Zdravý mozek a nervové soustavy funkce a vývoj
 • Ochrana buněčných membrán
 • Cholesterol a další zdraví krevních lipidů
 • Zdravá jaterní funkce
 • Posílení imunitního systému
 • Podpora zdravého náladu
 • Optimální zdraví kůže
Takže pokud hledáte způsob, jak zlepšit své zdraví s produktem, který skutečně dodá zboží, pak věnujte chvíli zjistit, jak čistý krunýřovky olej může pomoci.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

Nové varování o doplňky stravy Omega-3...

Nové laboratorní testování z laboratoře spotřebitelů odhaluje některé rušivé výpadky v kvalitě mezi populární ropy a kril rybího tuku.

Tyto problémy se pohybovala od nepřesné štítky, znehodnocením (včetně jednoho v dětské produktu) a potahované produkty které vydána příliš brzy. A nebetyčné PCB v jedné určené pro domácí zvířata.

Co objevil další nezávislé laboratoře?

Mezitím nezávislé testování bylo provedeno porovnání tři hlavní výrobci krunýřovky oleje. Výrobce je jeden z těch tří.

Velmi přísné protokol byl použit pro zajištění nestranného slepého testování tří značek. Analytické zkoušky byly prováděny třetích stran dobře zavedené a známé laboratoře.

Jsou analyzovány úrovně astaxanthin, omega-3 mastných kyselin, fosfolipidy a lyso fosfatidylcholin a čerstvosti a bezpečnostních ukazatelů.

Zde jsou nejdůležitější výsledky...

Analýza jasně uvedeno, že náš výrobce krunýřovky olej obsahuje nejvyšší úroveň EPA, DHA, stejně jako celkové omega-3, ve srovnání s těmi druhými.

Astaxanthin je vysoce reaktivní (a je tedy velmi silný antioxidant), takže laboratoře používají hromadné krunýřovky olej od tří výrobců studovat stabilitu astaxanthin.

Došli k závěru, že jeden produkt je velice nestabilní, jeden byl mírně, a třetí – naše výrobce – byl jasným vítězem pro stabilitu.

Testovaná čerstvosti ukazatelů, oxid trimethylamine (TMAO), Kateřina trimethyl (TMA) a celkového těkavého zásaditého dusíku (TVN), zjistili, že krunýřovky olej vyrábí naše výrobce měl nejnižší (ve většině případů nezjistitelné) limity.

V kontrastu krill olej vyrábí jedna firma ukázala velmi vysoké koncentrace TMA, TVN a TMAO, což naznačuje kažení... a v jednom případě dokonce nevhodné k lidské spotřebě podle Komise rozhodnutí 95/149/ES Klepnutím sem zobrazíte výsledky pro sebe.

S potěšením říci, že naše výrobce předány tyto testy na vrcholu haldy. Ale je tu další důvod, proč jsem přesvědčen, že čistý krunýřovky olej je lepší...

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

Co je tak skvělého na Licaps ®?

Nyní dodáváme čistý krunýřovky olej v "Licaps ®" kapsle softgel nebo caplique. Licaps technologii inovativní "Fusion" k utěsnění kapsle 2dílná bez použití řazení do pásem.

Tento mimořádný tekuté kapsle technologie může poskytnout mnoho prospěšné výhody oproti jiným, protože to...

 • Snižuje oxidační potenciál proplachováním kapalná formulace s dusíkem během procesu kapsle náplň – vytvoří bublina čerstvosti
 • Zajišťuje 2dílná kapsle jsou hermeticky uzavřeny výrazně snížit potenciál pro únik – dává právě těsný, jednodílný kapsle
 • Zvyšuje trvanlivost díky příkladné plnění a uzavírání procesy
Spodní linie s Licaps... možnost úniku prakticky snížena na nulu při absorpci je lepší.

A to není celý příběh...

Více než rok strávila výběrem jen správný výrobce

Můj tým a já jsem strávil více než 18 měsíců dělají naši due diligence Licaps od výrobce než jakýkoli druh partnerství.

Stejně jako na pověření když sháníš dodavatele nebo zaměstnance, je moudré vysoce zkoumat pověření společnosti provádějící vaší stravy … a to je přesně to, co jsem udělal s tímto výrobcem.

Při výběru společnosti vyrábět čisté krunýřovky ropy, pozor, byla pozornost věnována jejich kvality procesů... takže máte nejlepší krunýřovky olej produktu jsem nenašel posílit své zdraví.

Tady je jen některé z historie za inovativní společnosti...

 • Vyvinul koncept utěsnění kapsle bez pruhů, v reakci na obavy ohledně bezpečnosti spotřebitelů na konci osmdesátých let (nazývané "Licaps")
 • Více než patnáct let vyvíjí Licaps kapsle design a procesy
 • Jsou úspěšně certifikovány cGMP pro své zařízení ve Francii v roce 2003
 • Světový lídr v kapsli vyrábí více než sto – má 10 výrobní servery běží 24/7 v Americe, Asii a Evropě
 • Produkuje více než 50 % všech 2dílná kapsle tam dnes – více než 180 miliard kapslí ročně
Můžete si být jisti, věděl, že můj tým a já udělali dobře promyšlený a vyšetřované volbou v poskytování vysoce kvalitní výrobek.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

Závazek kvality

Je tu další velmi důležité ujištění že jste získali to nejlepší kvality produktu.

Stejně jako na pověření když sháníš dodavatele nebo zaměstnance, tak by bylo moudré se podívat na pověření společnosti provádějící vaší stravy.

Proto se náš tým rozhodl produkční společnost pro naši čistý krunýřovky olej velmi opatrně, věnovat zvláštní pozornost jejich kvalitě praktiky – takže máte nejlepší produkt pro vaše zdraví.

Naše vybrané výrobce neúnavně sleduje standardy kvality vynikající, které zahrnují akce, jako …

 • Zmapování všech klíčových procesů a jejich důsledné sledování
 • Kterým se stanoví jakostní cíle pro každý produkt
 • Interní audity posoudit výkonnost
 • Vhodné testování v každé fázi vývoje
 • Rozsáhlá dokumentace všech kroků
A mnohem více!

Všechny procesy jsou podpořeny přísná certifikace – ISO 9001 a ISO 17025 – dává klid v duši, že jste získali nejlepší kvalitní výrobek, že peníze mohou koupit.

Obří velryb vyprávět jejich malé tajemství zdraví posílení

Co jsou kril?

Krunýřovky jsou malé krevety nebo krevetky-mít rádi zvířata, které krmení na světě nejvíce mamutí zvířat – velké velryby. Bezzubý velryb sluply obrovské množství krunýřovek energie, které potřebují k jejich masivní hromadné. Modrá velryba jí až 8000 liber krunýřovky každý den v průběhu krmení sezóny.

Tyto vysoce inteligentní velryb nejsou jen zvířata, která závisí na kril pro jejich nutriční potřeby. To také tuleni, tučňáci, mořští ptáci, chobotnice a ryby.

Otužilá krunýřovky sklizené z drsných antarktických vod-ty, které tvoří náš čistý krunýřovky olej – jsou tak důležité, jsou považovány za “ klíčový druh, ” organismu, na nichž závisí mnoho živých dravců.

Tyto poloprůsvitnými korýši se shromažďují v husté hmoty nebo roje, které může proměnit v oceánu povrchu růžová nebo červená.

Společně se planktonem, tvoří kril největší biomasu na zemi … jeden z dostupných zdrojů snadno obnovitelné zdroje potravin, vynikajícím zdrojem výživy z hlediska životního prostředí.

Krunýřovky nejsou ani nový zdroj výživy. Bylo jim sklizeny jako zdroj potravy pro lidi i domácí zvířata od roku 1800. Možná dokonce i dříve v Japonsku, kde jsou považována za pochoutku.

Však potřebujete vědět …

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

EFA je kritická pro vaše zdraví

Esenciální mastné kyseliny (EFA) patří omega-3 tuků (vysoká v životně důležitých sloučenin EPA a DHA) a omega-6 tuků. EFA nemohou být vyrobeny ve vašem těle, ale jsou prospěšné pro normální zdraví a metabolismus. EFA tedy musí být získány prostřednictvím vaší stravě.

Přestože některé omega-6 tuků jsou dobré pro vaše zdraví, zbytek omega 6 k omega 3 je rozhodující. Bohužel většina lidí konzumovat nadbytek omega-6 tuků.

Vaši předkové přijali strava s přibližně stejnou omega-6 a omega-3 tuků zdravou rovnováhu. Ale současná západní strava je příliš vysoko v omega-6 tuků. Průměrný omega-6 k omega-3 poměr je nyní blíže k 20:1 a v některých případech dokonce i 50: 1. To může zabránit optimální zdraví.

Z důvodu Tento nevyvážený poměr a proto, že jste pravděpodobně mohli využívat více omega-3 tuků …

Důrazně doporučujeme, přidání čistý krunýřovky olej do svého arzenálu zdraví.

Kromě DHA a EPA, tento unikátní mořský olej má další “ tajná zbraň ” nebyl nalezen v rybích olejů, což vysvětluje, proč jsem přesvědčen, že je lepší než …

Ostatní krunýřovky olej tajemství

Na rozdíl od rybích olejů nese čistě krunýřovky olej omega 3 ve formě fosfolipidů – liposomy nebo malé balíčky, které dodávají mastných kyselin přímo do buněk vašeho těla.

Vědecké důkazy ukázaly, že nejbezpečnější a nejefektivnější dopravci EPA a DHA jsou tyto fosfolipidy.

Bohužel standardní rybí oleje (a nižší krunýřovky olej značky) chybí toto fosfolipid komplexu. Místo toho obsahují omega-3 mastných kyselin v méně výhodné podobě volné hladiny triglyceridů.

Proč jsou fosfolipidy důležité?

Jsou to stavební kameny pro své buněčné membrány, regulace buněčné dopravy tím, že pracuje jako ‘ hlídačům. " V této roli chrání buněčné membrány před útokem volných radikálů.

Tento jedinečný vztah mezi fosfolipidy a omega-3 mastných kyselin značně usnadňuje průchod molekul mastných kyselin přes střevní stěnu. To vám pomůže dvěma způsoby …

 • Je omega-3 tuků v čisté krunýřovky ropy podstatně více biologicky než v rybím tuku tím, že EPA a DHA vstoupit přímo do své buňky.
 • Zlepšuje omega-3 poměr omega-6.
Další důležitou skutečnost: nejvíce převládající fosfolipidů v čisté krunýřovky olej phosphatidyl cholin, který je částečně skládá z cholinu.

Četné studie prokázaly význam cholinu v rozvoji mozku, učení a paměť. Ve skutečnosti cholin je obzvlášť důležité pro rozvoj mozku plodu a dítěte v těhotné a kojící ženy.

Cholin je prekurzorem pro zásadní neurotransmiteru acetylcholinu (která posílá nervové signály do mozku) a trimethylglycine, uznávané ochráncem jater.

Dále nabízí také doplní potřebné antioxidanty v ryb nebo tresčích jater olej.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

Čistý krunýřovky olej je vítěz nad rybí tuk

Není pochyb, že mohou mít prospěch z užívání vysoce kvalitní rybí olej. Čistý krunýřovky olej však nabízí jasné výhody rybího tuku v mnoha důležitých ohledech.

Máš stejné Vícesystémová zdravotní přínosy bohaté na omega-3 rybí tuk, včetně klíčové EPA a DHA …

Ale čistě krunýřovky olej také nabízí:

 • MNOHEM lepší absorpce než rybí OilThis znamená si můžete vzít 1/5 dávky – dvě malé kapsle spíše než 10 ty velké. Vazba fosfolipidů zvyšuje biologickou dostupnost omega 3, zlepšuje poměru omega-6 k omega-3 a podporuje fungování zdravé buněčné membrány.
 • Vynikající Antioxidant ProtectionUnique antioxidanty – včetně astaxanthin a nové mořské flavonoid – může chránit před poškozením volnými radikály.
 • Znečištění-Free krunýřovky jsou na konci potravního řetězce a využívána daleko od znečištění v nedotčené moří obklopujících Antarktidu. Takže nemáte bát nebezpečné nahromadění rtuť, PCB, těžké kovy nebo jiné toxiny nízké kvality rybí ropné produkty mohou obsahovat.
 • Průběžné SupplyKrill jsou vysoce obnovitelným zdrojem. Jsou to největší biomasu v oceánu a nehrozí jednoduše přimět je ke zkáze z nekontrolovaný.
 • Stabilita antarktických čistý krunýřovky olej je stabilnější a odolnější vůči žluknutí než konvenční rybí oleje. To znamená, že to bude trvat déle. To bude trvat dva roky při pokojové teplotě. (Prosím chladem.)
 • Žádná rybí pachuť, Reflux nebo jiné vedlejší účinky i ryb spotřeba ropy často vede k nežádoucí účinky rybí pachuť, kondenzace nebo říhání s chutí ryb, nedojde s antarktické čistý krunýřovky ropy. Žádné nežádoucí účinky byly zaznamenány i při vysokých dávkách.
 • Obnovitelné zdroje krunýřovky potraviny představují zdroj obnovitelné a udržitelný ekologicky pozitivní výživy.

Skóre velké na další antioxidanty

Čistý krunýřovky olej je jam-packed s antioxidační sílu, včetně antioxidační vitaminy A a E, plus astaxanthin a kanthaxanthin.

Astaxanthin je Karotenoid typ antioxidant, který je ještě silnější než beta-karoten, alfa tokoferol, lykopenu a lutein.

Čistý krunýřovky olej obsahuje také nově objevil flavonoid román molekulární strukturou. Pravděpodobně jste slyšeli, že flavonoidy jsou silné antioxidanty. Překvapivě než nyní, že nebyly nalezeny v nic, kromě rostlin – zelenina, ovoce a řasy.

Astaxanthin a tato unikátní mořské zdroj flavonoidů v čisté krunýřovky ropy vytvářet zvláštní pouto s EPA a DHA, umožňující přímé metabolismus antioxidanty.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

Proč čistý krunýřovky ropy dostane můj hlas

Pozor na levné napodobeniny, které podporují vaše zdraví, stejně jako čistý krunýřovky olej. Jako slovo o výhodách krunýřovky ropy pomazánky můžete očekávat, že vidět mnoho značek nižší krunýřovky ropy povodní na trhu, se snaží předat sami jako vysoce kvalitní výrobky.

Bohužel většina z těchto údajných krunýřovky ropných produktů obsahují méně než 10 % omega-3 a to vše v podobě triglyceridů, bez jedinečné fosfolipidy a astaxanthin antioxidační ochranu.

Ale to není jen obsah, které jsou důležité – stejně hodnotné, jako jsou. Je to systém doručování, který dostane do vašeho systému, rychleji a efektivněji …

Vzít své zdraví do nové úrovně

Tak tady je to, co je v obchodě pro vás:

 • Bohatým zdrojem omega 3 DHA a EPA – ochranné antioxidanty a fosfolipidy – které podporují vaše zdraví
 • Vysoce kvalitních standardů, které umožňují celkem klid
Můžeme vidět na vlastní oči, jak vaše zdraví a kvality života mohou prosperovat na novou úroveň?

Možná se divíte, kolik antarktické čistý krunýřovky olej je třeba … a jaký druh investic se jedná.

Ve skutečnosti, které potřebujete závisí do značné míry na vašem osobním zdravotní potřeby. Ale jen dvě kapsle tohoto dodatku s vaší první jídlo každý den vás podporuje bohatý sortiment zdraví posílení složek … a naprosto ne TRANS-tuků!

Přestože tuk-rozpustné vitamíny v čisté krunýřovky ropy se nejlépe že vstřebává s jídlem, obsah fosfolipidů pomáhá Emulgace a absorpci tuku, takže s jídlem není podstatné.

Jsem si jistý, že budete souhlasit, že 24,95 dolarů je velmi rozumné, aby takový vysoce kvalitní výrobek s tolika způsoby, jak vás skvělý pocit. To je jen 83 centů denně získat výhody srdce zdraví, podporu pro zdraví kloubů a mnoho dalších!

Ale tady je způsob, jak ušetřit čas pořadí a je zajištěno průběžné dodávky.

Trvanlivost čistého krunýřovky ropy je celé dva roky.

Takže si můžete objednat 3měsíční dodávky a dojít k pohodlí, které mají stabilní dodávky na stranu, když vyprší současný láhev. Šetří čas, dopravu dolarů a riziko přerušení dodávek. A nejlepší ze všech – to umožňuje zachování výhody čistého krunýřovky ropy neustále pracuje pro vás.

Takže jak vidíte, dala jsem vám každý myslitelný důvod investovat malou částku v podpoře zdraví s antarktické čistý krunýřovky ropy.

Věřím, že dlužíte si to pro sebe, aby tento krok … přidat tyto dva důležité nutriční prvky – více omega-3 oleje a další antioxidanty – do svého jídelníčku. Proč nevyužít stejný osvědčený zdroj, který teď používám zůstat zdravý?

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky