» » Krill Olej – Hlavným Zdrojom Omega – 3

Krill Olej – Hlavným Zdrojom Omega – 3

Dva jednoduché spôsoby, ako zlepšiť vaše zdravie

Krill Olej – Hlavným Zdrojom Omega – 3Dva najlepšie a zároveň jednoduché spôsoby, ako zlepšiť vaše celkové zdravie s doplnkami patria:

 • Zvyšuje váš príjem antioxidantov.
 • Zvýšením príjmu omega-3 olejov.
Antioxidanty sú vaše telo je spôsob, ako neutralizovať voľné radikály, tie škodlivé metabolické vedľajšie produkty, ktoré poškodenie buniek a tkanív v celom tele.

Vedecké dôkazy opakovane preukázala, že antioxidanty sú základným kameňom pri podpore zdravia srdca, podporu imunitného systému a podporu pamäte. Antioxidanty sa tiež zdajú hrať úlohu v pomáha spomaliť vaše známky starnutia.

Hoci mnohé potraviny obsahujú antioxidanty, dnešné chudobný-kvalitnej stravy sú takmer vždy nedostatočné v rozsahu týchto požitkov free radikálnej metař. Preto vám dôrazne odporúčam zvýšiť príjem antioxidantov ako cenný spôsob, ako optimalizovať svoje zdravie.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Dve zásadné tuky, ktoré sú kľúčom k vášmu zdraviu

Som si istý, ste počuli od teraz asi dve tukov omega-3 olejov, ktoré sú rozhodujúce pre vaše zdravie-EPA a DHA. Tieto zlúčeniny sú nielen nevyhnutné pre udržanie vášho zdravia – vedecký výskum naznačuje, že môže tiež podporovať zdravie srdca a imunitného systému a podporu náladu.

Teraz v dokonalom svete by ste mohli dostať všetky omega-3 je potrebné tým, jesť ryby. Bohužiaľ, štúdie ukazujú, že konzumácia rýb môže vystaviť vám vysoký stupeň znečistenia priemyselných znečisťujúce látky a toxíny ako ortuť, PCB, ťažké kovy a rádioaktívne jedy.

V skutočnosti, FDA a EPA dali von zdravotné výstrahy varovanie proti spotreba určitých rýb a kôrovcov pre malé deti, ženy, ktoré sú tehotné alebo môžu byť tehotné a dojčiace matky.

Predtým som odporučil si vziať rybí olej zvýšiť príjem tukov omega-3. A high-kvalitné rybie oleje sú určite skvelé produkty, s mnohými dôležitý prínos pre zdravie.

Ale sú tu nevýhody.

Ako … rybí olej je slabá v antioxidačné obsah. Ako si zvýšiť svoj príjem omega-3 esenciálnych mastných kyselín náročné rybí olej, môže skutočne zvýšiť vaše potreba ešte väčšiu antioxidačnú ochranu ak rybí olej bolo vystavené nadmerným množstvom kyslíka alebo sa stane zatuchnuté.

prečo? No, rybí olej je skaze. Antioxidanty pomáhajú zabezpečiť, že rybí olej nie je ľahko oxidujú. Ako sme práve uviedli, oxidácia vedie k tvorbe tých nezdravých voľných radikálov.

Bol to nepríjemný problém na dlhú dobu …

Až do objavenia krill olej – morské olej, ktorý pomáha vyriešiť dilemu jedinečne a synergicky kombinuje antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny.

Predviedol oveľa lepšie ako predtým-Odporúčaná rybieho oleja. Tu je ako …

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Silné antioxidanty + dôležité Omega-3 olejov = prekvapujúce zdravie

Keď som sa prvýkrát dozvedel o tejto čistej morskej olej, bol som veľmi zapôsobila jeho mnohých výhod a pevnej výskumu za jeho jedinečnú kombináciu antioxidantov, omega-3 olejov a iných prísad.

Zoznam ako krill olej podporuje vás pravdepodobne uchváti vás taky:

Mnoho spôsobov Krill olej podporuje vás

 • Zdravé srdce
 • Podpora pre koncentráciu, pamäť a učenie
 • Zdravie cukru v krvi
 • Zdravé kĺby, s nárastom spoločného komfort
 • Boj vaše známky starnutia
 • Zdravý mozog a nervový systém funkcie a vývoj
 • Ochranu bunkových membrán
 • Cholesterol a zdravie iných krvných lipidov
 • Zdravú funkciu pečene
 • Posilnenie imunitného systému
 • Podpora zdravého náladu
 • Pleť optimálne zdravie
Takže, ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie s produktom, ktorý skutočne dodáva tovar, potom prosím venujte chvíľku času objaviť ako čistý Krill olej vám môžu pomôcť.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Nové upozornenie o Omega-3 doplnky...

Nové laboratórne testovanie od spotrebiteľa Lab odhaľuje niektoré znepokojujúce zaniká v kvalite medzi populárne rybieho oleja a krill olej doplnky.

Tieto problémy sa pohybovala od nepresné popisy, kazenie (vrátane jedného detského produktu) a výrobkov-enterickej vrstvené ktoré vydala príliš skoro. A neba-vysoká PCB v jednej určené pre domáce zvieratá.

Čo iného nezávislého Lab objavil?

Medzitým, nezávislé testovanie bolo vykonané porovnanie troch hlavných výrobcov krill olej. Výrobca je jeden z tých troch.

Veľmi prísny protokol bolo uplatňované s cieľom zabezpečiť nestranné slepý testovanie troch značiek. Analytické skúšky boli vykonané treťou stranou dobre zavedený a dobre známe labs.

Analyzované úrovne Astaxantín, omega-3 mastné kyseliny, fosfolipidy a lyso-fosfatidylcholín a ukazovatele čerstvosť a bezpečnosť.

Tu sú ich najdôležitejšie výsledky...

Analýza jasne uvedené, že naše výrobcu krill olej obsahuje najvyššie množstvo EPA, DHA, rovnako ako celkový omega-3, v porovnaní s ďalšími dvoma.

Astaxantín je vysoko reaktívny (a preto je veľmi silný antioxidant), takže lab používaných hromadne krill olej od troch výrobcov na štúdium stability Astaxantín.

Dospeli k záveru, že jeden výrobok bol veľmi nestabilný, jeden bol mierne, a tretí-náš výrobca-bol jasný víťaz stability.

Keď sa skúša sviežosť ukazovateľov, trimetylamín oxid (TMAO) amín trimetyl (TMA) a celkového prchavého zásaditého dusíka (TVN), zistili, že krill olej vyrába naša výrobca mal najnižšiu (vo väčšine prípadov nezistiteľný) limity.

V kontraste, krill olej vyrobené jednou spoločnosťou ukázal veľmi vysoké koncentrácie TMA, TVN a TMAO, s uvedením kazenie... a v jednom prípade dokonca nepožívateľné podľa Komisia rozhodnutím 95/149/ES. Kliknite tu pre zobrazenie výsledkov pre seba.

Som rád, že naša výrobca prešli tieto testy na vrchole haldy. Ale je tu ďalší dôvod, prečo som presvedčený, čistý krunýřovky olej je lepší...

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Čo je tak veľká, o Licaps ®?

Teraz dodávame Pure Krill olej v "Licaps ®" kapsule miesto tobolka alebo caplique. Licaps technológiám inovatívne "Fusion" pečať 2-dielna kapsuly bez použitia bandáž.

Tento mimoriadne tekutých kapsúl technológie môže poskytnúť mnoho prospešné výhody nad ostatnými, pretože to...

 • Znižuje oxidačný potenciál splachovacie tekutej formulácii dusíkom počas procesu kapsule-plniace – vytvára "čerstvosť bubliny"
 • Zabezpečuje 2-dielna kapsuly sú hermeticky uzavreté výrazne znížiť potenciál pre únik – výnosy presne tesné, jednodielne kapsule
 • Zvyšuje trvanlivosť cez príkladné plnenie a uzatváranie procesov
Spodná línia s Licaps... možnosť úniku prakticky je znížená na nulu a zároveň sa zvyšuje vstrebávanie.

A to nie je celý príbeh...

Cez rok strávený výberom len právo výrobcu

Môj tím a ja som strávil vyše 18 mesiacov robí naše due diligence s Licaps výrobca pred schválením nejakú partnerstva.

Rovnako ako pozriete poverenia Ak ste prenájom dodávateľa alebo zamestnancovi, je múdre vysoko skúmať poverenia spoločnosti doplnkami … a to je presne to, čo som urobil s týmto výrobcom.

Pri výbere spoločnosti vyrábať čistý Krill olej, starostlivé pozornosť bola venovaná ich kvality procesov... takže by si veľmi najlepší produkt krunýřovky olej som nenašiel zlepšiť svoje zdravie.

Tu je len niekoľko z histórie za tejto inovatívnej spoločnosti...

 • Vyvinula koncepciu tesniace kapsuly bez "ryhy", v reakcii na obavy o bezpečnosť spotrebiteľa v neskorých 1980s (nazývané "Licaps")
 • Strávil vyše 15 rokov rozvoj Licaps kapsula dizajnu a procesy
 • Úspešne prijaté cGMP certifikácie pre svoje zariadenia vo Francúzsku v roku 2003
 • Vedúce postavenie v kapsule vyrába pre viac ako jedno storočie – má 10 miest výroby beží 24/7 v Amerike, Ázii a Európe
 • Produkuje viac ako 50% všetky 2-kus kapsule tam dnes – viac ako 180 miliárd kapsule na ročnej báze
Môžete byť istí vedomím, že môj tím a urobili dobre premyslená a vyšetrovaných výber pri zabezpečovaní vám vysoko kvalitný produkt.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Záväzok kvality

Tam je ďalší veľmi dôležité istotu, že dostávate najlepšiu kvalitu výrobku.

Rovnako ako pozriete poverenia Ak ste prenájom dodávateľa alebo zamestnanca, takže by bolo múdre sa pozrieť na poverenia spoločnosti vašej stravy.

To je dôvod, prečo náš tím vybral produkčnej spoločnosti pre náš čistý Krill olej veľmi opatrne, venujúc zvláštnu pozornosť ich kvalitatívne postupy – takže by si veľmi najlepší produkt pre vaše zdravie.

Naše vybrané výrobca neúnavne sleduje vynikajúcu kontrolu kvality noriem, ktoré zahŕňajú aktivity ako …

 • Zmapovanie všetkých kľúčových procesov a sledovanie ich prísne
 • Stanovenie kvalitatívnych cieľoch pre každý produkt
 • Interné audity na posúdenie výkonnosti
 • Vhodným testovaním v každej fáze vývoja
 • Rozsiahlu dokumentáciu všetkých krokov
A oveľa viac!

Všetky svoje procesy sú podporené prísne certifikácia-ISO 9001 a ISO 17025-dáva vám pokoj, že ste získali najlepšie kvalitný produkt, ktorý peniaze môžete kúpiť.

Obrie veľryby povedať tajomstvo ich drobné zdravie-posilnenie

Len čo sa kryl rovnako?

Krill sú malé krevety alebo krevety-ako zvieratá, ktoré kŕmenie na svete najviac mamutie zvierat – veľrybu. Bezzubé veľrybu dúškom obrovské množstvá krill na poskytovanie energie potrebujú palivo ich masívny hromadne. Modrá veľryba jej až do 8.000 libier kryl každý deň počas kŕmenia sezóny.

Tieto vysoko inteligentné veľrybu nie sú jediné zvieratá, ktoré závisia od kryl pre potreby ich výživy. Tak urobiť, tulene, tučniaky, morské vtáky, chobotnice a ryby.

Vytrvalý kryl zozbierané z drsných antarktických vodách-tie, ktoré tvoria náš čistý Krill olej-sú tak dôležité, sú považované za “ kameňom druhov, ” organizmus na ktorých závisí veľa antarktickej predátorov.

Tieto kôrovce polopriepustnými schádzajú v hustej masy alebo kŕdle, ktoré môže obrátiť oceáne povrchová ružová alebo červená.

S planktón, kryl tvoria najväčšie biomasy na zemi … z potravín najviac ľahko obnoviteľné zdroje, vynikajúcim zdrojom výživy z hľadiska životného prostredia.

Krill nie buď nový zdroj výživy. Že som zberalo ako zdroj potravy pre ľudí a domáce zvieratá od roku 1800. Prípadne aj skôr v Japonsku, kde sú považované za pochúťku.

Avšak, musíte vedieť, …

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

EFA rovnováha je kritické pre vaše zdravie

Esenciálne mastné kyseliny (EFA) patrí omega-3 tukov (vysoký obsah životne dôležité látky EPA a DHA) a omega-6 tukov. EFA nemôžu byť vyrobené v tele, ale sú prospešné pre normálne zdravie a metabolizmus. Preto EFA musí získať prostredníctvom vašej strave.

Hoci niektoré omega-6 tukov sú dobré pre vaše zdravie, zostatok omega-6 k omega-3 je rozhodujúci. Bohužiaľ, väčšina ľudí konzumujú nadbytok omega-6 tukov.

Vaši predkovia prijali diétu s zdravú rovnováhu približne rovnaké omega-6 a omega-3 tukov. Ale súčasnej západnej strava je príliš vysoký obsah omega-6 tukov. Priemerná omega-6 pomer omega-3 je teraz bližšie k 20:1, a v niektorých prípadoch dokonca 50: 1. To môže vás z optimálneho zdravia.

Pre tento nevyvážený pomer, a pretože by ste mohli pravdepodobne využívať viac omega-3 tuky …

Odporúčame pridávať čistý Krill olej do svojho arzenálu zdravie.

Okrem DHA a EPA, tento jedinečný morský olej má ďalšiu “ tajnú zbraň ” nebol nájdený v rybom oleji, ktoré vysvetľuje, prečo som presvedčený, je to vynikajúca …

Ostatné Krill olej tajomstvo

Na rozdiel od rybieho oleja, nesie čistý krill olej omega-3 vo forme fosfolipidy-lipozómy alebo malé balíky, ktoré dodajú mastných kyselín priamo bunky vášho tela.

Vedeckých dôkazov ukazuje, že najbezpečnejší a najefektívnejší dopravcovia EPA a DHA sú tieto fosfolipidy.

Bohužiaľ, štandardné ryby oleje (a nižšej krunýřovky olej značky) nedostatok tohto komplexu fosfolipidov. Namiesto obsahujú omega-3 mastných kyselín vo formulári menej prospešné zadarmo triglyceridov.

Fosfolipidy prečo sú dôležité?

Oni sú stavebnými kameňmi na bunkových membránach, regulácia bunkovej dopravy fungovanie ako ‘ sprostredkovatelia. " V tejto úlohe chráni bunkové membrány pred útokmi voľných radikálov.

Tento jedinečný vzťah medzi fosfolipidy a omega-3 mastných kyselín značne uľahčuje prechod molekúl mastných kyselín cez črevnú stenu. To vám pomôže dvoma spôsobmi …

 • Robí omega-3 tukov v Pure Krill olej výrazne viac biologicky ako v rybom tuku tým, že EPA a DHA priamo zadať vaše bunky.
 • Zlepšuje váš omega-3 pomer omega-6.
Ďalší dôležitý fakt: najviac prevažujúca fosfolipidov v čistej krill olej je phosphatidyl cholínu, ktorý je čiastočne zložený z cholínu.

Početné štúdie preukázali význam cholínu v mozgu rozvoja, učenie a pamäť. V skutočnosti, cholín je obzvlášť dôležité pre vývoj plodu a dieťaťa mozgu u tehotných a dojčiacich žien.

Cholín je prekurzorom pre životne dôležité neurotransmitera acetylcholínu (ktorý vysiela nervové signály do mozgu) a trimethylglycine, uznávaný pečene protektor.

Ďalej sa tiež môže pochváliť plný potrebné antioxidanty neaktívny ryby alebo tresky pečeň olej.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Čistý Krill olej je víťaz nad rybieho oleja

Nie je pochýb, že môže ťažiť z užívania vysoko kvalitnej rybí olej. Čistý Krill olej však ponúka jasné výhody rybieho oleja v mnohých dôležitých ohľadoch.

Môžete získať všetky rovnaké multi-systém zdravotných výhod bohaté na omega-3 rybí olej, vrátane zásadný EPA a DHA …

Ale čistý Krill olej tiež ponúka:

 • OVEĽA lepšie vstrebávanie než ryby OilThis znamená, že 1/5 kapsúl dávka – dve malé skôr než 10 veľkých. Väzba fosfolipidov zvyšuje biologickú dostupnosť omega-3, zlepšuje omega-3 pomer omega-6 a podporuje fungovanie zdravej bunkovej membrány.
 • Vynikajúci Antioxidant ProtectionUnique antioxidantov – vrátane Astaxantín a román morské flavonoid – môžu chrániť vás z poškodenia voľnými radikálmi.
 • Bez znečistenia Krill sú v spodnej časti potravinového reťazca a zozbierané od znečistenia v nedotknutej morí, ktoré obklopujú Antarktídu. Takže sa nemusíte obávať nebezpečné nahromadenie ortuť, PCB, ťažké kovy alebo iné toxíny, ktoré low-kvalitné rybí tuk výrobky môžu obsahovať.
 • Prebiehajúce SupplyKrill sú vysoko obnoviteľný zdroj. Sú najväčšie biomasy v oceáne a nie je jednoducho riziko spôsobenia im chcete vyhynie z over-harvesting.
 • Stabilita antarktickej Pure Krill olej je stabilnejší a odolnejší proti žltnutiu než konvenčné rybieho oleja. To znamená, to bude trvať dlhšie. To bude trvať dva roky pri izbovej teplote. (Prosím nie chladom.)
 • Žiadne rybia pachuť, Reflux alebo iné vedľajšie účinky hoci olej spotreby rýb bežne vedie k vedľajšie účinky rybia pachuť, reflux alebo grganie ryby chuťou, nie došlo s antarktickej čistý Krill olej. Žiadne nepriaznivé účinky neboli zaznamenané ani pri vysokých dávkach.
 • Obnoviteľné potravinový zdroj Krill predstavujú zdroj výživy z obnoviteľných zdrojov, udržateľné a ekologicky pozitívne.

Skóre veľký pre viac antioxidantov

Čistý Krill olej je jam-packed s antioxidačné silu, vrátane antioxidačných vitamínov A a E, plus Astaxantín a kantaxantin.

Astaxantín je karotenoid-typ antioxidant, ktorý je ešte silnejší ako beta-karotén, alfa-tokoferol, luteín a lykopén.

Čistý Krill olej obsahuje aj novo-objavil flavonoidov s román molekulovou štruktúrou. Pravdepodobne ste počuli, že flavonoidy sú účinné antioxidanty. Prekvapivo, ako teraz, im nie bol nájdený v nič okrem rastlín-zeleniny, ovocia a riasy.

Astaxantín a tento jedinečný marine-zdroj flavonoidov v čistej Krill olej vytvoriť zvláštne puto s EPA a DHA, umožňujúce priamu metabolizmus antioxidantov.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Prečo čisté Krill olej dostane môj hlas

Pozor na lacné napodobeniny, ktoré nepodporujú vaše zdravie, ako aj čistý Krill olej. Ako slovo o výhody kryl olej nátierky, môžete očakávať, že vidieť veľa značiek horšie krunýřovky olej povodňových trhu, sa snaží presadiť sa ako high-kvalitné výrobky.

Bohužiaľ, väčšina týchto výrobkov údajnej krunýřovky olej obsahuje menej ako 10 percent omega-3 a všetkých vo forme triglyceridov, bez unikátny fosfolipidov a Astaxantín antioxidačnú ochranu.

Ale to nie je len obsah, ktorý je dôležité-ako cenný ako sú. Je to dodanie systému, ktorý dostane do vášho systému rýchlejšie a efektívnejšie …

Vezmite svoj blahobyt na novú úroveň

Takže tu je to, čo je v obchode pre vás:

 • Bohatým zdrojom omega-3 DHA a EPA – ochranné antioxidanty a fosfolipidy-ktoré podporujú vaše zdravie
 • Vysokej kvality, ktoré vám celkom pokoj
Ste pripravení vidieť pre seba, ako vaše zdravie a kvalita života môže prosperovať na novú úroveň?

Môžete sa opýtať, koľko antarktickej Pure Krill olej potrebujete … a aký druh investície sa podieľa.

Skutočne, suma, ktorú potrebujete závisí do značnej miery vaše osobné zdravotné potreby. Ale len dve kapsule tento dodatok s vašou prvou jedlo každý deň vás podporuje s bohatý sortiment zdravie-posilnenie zložky … a absolútne žiadny TRANS-tuk!

Hoci tuku-rozpustné vitamíny čistý Krill olej sú najlepšie vstrebáva s jedlom, obsah fosfolipidov pomáha emulsification a vstrebávanie tukov, takže nie je potrebné užívať s jedlom.

Som si istý, môžete sa dohodli, že 24,95 dolárov je veľmi výhodné pre takýto výrobok vysokej kvality s tak veľa spôsobov, ako udržať cítite skvele. To je len 83 centov denne získať výhody zdravie srdca, podpora pre zdravie kĺbov, a ešte oveľa viac!

Ale je tu spôsob, ako ušetriť čas na preskupenie a uistení, priebežné dodávky.

Trvanlivosť čistý Krill olej je celé dva roky.

Takže si môžete objednať 3-mesačné dodávky, a skúsenosť je výhodné mať stabilné dodávky na strane pri vašej aktuálnej fľašu vyčerpá. Vám ušetrí čas, lodné dolárov a riziko prerušenia dodávok. A najlepšie zo všetkých-to umožňuje zachovať výhody čistej Krill olej pracujú pre vás nepretržite.

Tak vidíte, som dal vám každé mysliteľné dôvod investovať malú čiastku pri podpore svojho zdravia s antarktickej čistý Krill olej.

Verím, že dlhujete si to pre seba urobiť tento krok … pridať tieto dva dôležité výživové prvky – viac omega-3 olejov a viac antioxidantov – do svojho jedálnička. Prečo používať rovnaké osvedčené zdroja, ktorý používam teraz zostať zdravý?

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky