» » Krilių Aliejus – Pagrindinis šaltinis Omega 3

Krilių Aliejus – Pagrindinis šaltinis Omega 3

Dviejų paprastų būdų pagerinti savo sveikatos

Krilių Aliejus – Pagrindinis šaltinis Omega 3Du iš geriausių ir dar paprastas būdų, kaip pagerinti jūsų bendrą sveikatos papildai apima:

 • Padidinti savo suvartojamų antioksidantų.
 • Padidinti savo suvartojamų omega-3 aliejai.
Antioksidantai yra jūsų kūno būdas neutralizuoti laisvųjų radikalų, šių kenksmingų medžiagų apykaitos šalutiniai produktai, kurie pažeisti ląstelių ir audinių visame savo kūno.

Moksliniais įrodymais ne kartą parodė, kad antioksidantai yra kertinis akmuo kovojant, širdies sveikatos, imuninės sistemos palaikymas ir atminties skatinimo. Antioksidantų taip pat gali vaidmuo siekiant padėti sulėtinti jūsų senėjimo požymiai.

Nors daugelio maisto produktų sudėtyje yra antioksidantų, šiandien prastos kokybės dietos beveik visada yra nepakankamas pačių įvairiausių šių teigiamą laisvųjų radikalų šiukšlynų monės. Štai kodėl aš primygtinai rekomenduojame padidinti suvartojamų antioksidantas vertingas kaip optimizuoti jūsų sveikatai.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Du gyvybiškai svarbus riebalų, yra raktas į savo sveikatą

Aš tikiu, kad jūs girdėjote iš dabar apie du riebalai omega-3 aliejai, kurie svarbūs jūsų sveikatai – DHA ir EPA. Šie junginiai yra ne tik itin svarbu išlaikyti jūsų sveikatai – mokslinių tyrimų rodo, kad jie taip pat gali skatinti širdies sveikatos ir imuninę sistemą ir nuotaikos paramos.

Dabar in perfect world, jums bus suteikta galimybė gauti visus omega-3s jums reikia valgyti žuvį. Deja, tyrimai rodo, kad valgant žuvies gali potencialiai atskleisti jums aukštą užteršimas pramonės teršalų ir toksinų kaip gyvsidabrio, PCB, sunkiųjų metalų ir radioaktyviųjų nuodai.

Iš tikrųjų, FDA ir EPS yra įdiegusios iš sveikatos rekomendacijas įspėjimas prieš tam tikrų žuvų ir vėžiagyvių vartoti vaikams, moterims, kurios yra nėščios arba gali tapti nėščioms ir krūtimi maitinančioms motinoms.

Aš anksčiau rekomenduojama, kad išgėrėte žuvų aliejus padidinti savo suvartojamų omega-3 riebalų. Ir aukštos kokybės žuvų taukai yra tikrai puikių produktų, su daug svarbių sveikatos nauda.

Tačiau yra ir trūkumų.

Pavyzdžiui, … žuvų aliejus yra silpna antioksidantų. Kaip galite padidinti savo suvartojamų omega-3 esminių riebalų rūgščių vartojančiomis žuvų taukus, jums gali iš tikrųjų padidinti savo reikia dar daugiau antioksidantų apsaugą buvo susidūręs su pernelyg daug deguonies ar turi tapti apkartęs žuvų taukus.

kodėl? Na, žuvų taukų, greitai gendančių. Antioksidantai padeda užtikrinti, kad žuvų taukus nėra lengvai oksiduoti. Kaip mes tiesiog pažymėti, oksidacijos veda prie tų nesveikų laisvųjų radikalų susidarymo.

Tai jaudina problema ilgą laiką …

Iki krilių aliejus-atradimas jūros aliejus, kuris padeda išspręsti dilemą, unikaliai ir sinergistiškai derinant antioksidantų ir omega-3s išnyksta.

Ji pasirodė gerokai pranašesnis anksčiau rekomenduojama žuvų taukai. Štai kaip …

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Galingi Antioksidantai + esminius Omega-3 aliejai = stulbinantys sveikatos

Kai aš pirmą kartą sužinojo apie šį grynas jūros aliejus, man buvo labai sužavėtas jo daug naudos ir rimtus tyrimus už savo unikalios antioksidantų, omega-3 aliejai ir kitų sudedamųjų dalių.

Sąrašo kaip krilių naftos remia jums bus tikriausiai įspūdį jums per:

Daug būdų krilių naftos palaiko jus

 • Sveikos širdies
 • Koncentracijos, atminties ir mokymosi
 • Cukraus kiekis kraujyje sveikatos
 • Sveikų sąnariams, padidinant bendrą komfortą
 • Kova su savo senėjimo požymius
 • Sveikų smegenų ir nervų sistemos funkcijai ir vystymuisi
 • Ląstelių membranų apsaugą
 • Cholesterolio ir kitų kraujo lipidų sveikatos
 • Sveiką kepenų funkciją
 • Stiprinantys imuninę sistemą
 • Sveikas nuotaika paramos
 • Optimalų odos sveikatos
Taigi, jei jūs ieškote būdas pagerinti jūsų sveikatą ir produktas, kuris tikrai pristato prekes, tada prašome imtis per minutę atrasti kaip grynas krilių aliejus gali padėti jums.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Naujas perspėjimas apie Omega-3 papildų...

Nauja laboratorija tyrimų vartotojų Lab atskleidžia kai nerimą nustoja galioti kokybės tarp populiariausių žuvų aliejus ir krilių naftos papildai.

Šias problemas svyravo nuo netikslūs etiketes, gedimą (įskaitant vieną vaikų produkto) ir žarnų dengtos produktus, išleistas per anksti. Ir dangaus PCB, skirtos naminiams gyvūnėliams.

Atrado kitą nepriklausomos laboratorijos?

Tuo tarpu, nepriklausomų bandymų buvo padaryta palyginti trys didieji gamintojai krilių aliejus. Gamintojas yra vienas iš šių trijų.

Labai griežti protokolas buvo taikomas siekiant užtikrinti nešališką aklas tyrimas trijų markių. Analitiniai tyrimai buvo padaryta iš trečiosios šalies gerai žinomi ir gerai žinomas labs.

Jie analizuojami lygiai astaksantino, omega-3 riebalų rūgštys, fosfolipidų ir lyso-phosphatidylcholine ir šviežumo ir saugos rodiklius.

Štai jų svarbiausių rezultatų...

Analizuojant aiškiai nurodė, kad mūsų gamintojo krilių aliejuje yra aukščiausio lygio EPA, DHA, taip pat visų omega--3, palyginti su kitų dviejų.

Astaksantino yra labai reaktyviųjų (ir todėl yra labai stiprus antioksidantas), todėl laboratorijoje naudojami birių krilių aliejus iš trijų gamintojų studijuoti astaksantino stabilumą.

Jie padarė išvadą, kad vienas produktas buvo labai nestabilus, vienas buvo vidutiniškai, ir trečias – mūsų gamintojas-buvo aiškus nugalėtojas stabilumo.

Kai jie išbandyti šviežumo rodiklių, Trimetilaminas oksido (TMAO), trimetil amino (TMA) ir bendros lakiųjų azoto (TVN), jie nustatė, kad krilių aliejus pagamintas iš mūsų gamintojas turėjo nustatytą mažiausią (po daugeliu atvejų, neaptinkamas).

Tuo tarpu krilių aliejus gaminamas viena bendrovė parodė labai didelės koncentracijos TMA, TVN ir TMAO, nurodant gedimą... ir vienu atveju net netinkama žmonių maistui pagal Komisijos sprendimo 95/149/EB Spauskite čia Norėdami peržiūrėti rezultatus sau.

Džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mūsų gamintojas išlaikė šiuos bandymus krūvos viršuje. Bet yra dar viena priežastis, kodėl aš manau, grynas krilių aliejus yra aukščiausios...

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Kas yra tiek daug informacijos apie Licaps ®?

Mes dabar tiekiame Pure krilių aliejus "Licaps ®" kapsulė vietoj caplique arba softgel. Licaps naudojamas naujoviškas "sintezės technologija" antspaudas 2-piece kapsulė be sujungimo.

Ši neeilinis skysčio kapsulės technologija gali suteikti daug naudingų privalumų nei kiti, nes jį...

 • Sumažina oksidacijos galimas paraudimas skysčio sudėtis azotu kapsulė pildymo metu – sukuria šviežumo bubble
 • Užtikrina 2-piece kapsulės yra hermetiškai uždarytos žymiai sumažinti nuotėkio – galimybė duoda tiksliai stora, vientisas kapsulė
 • Pagerina prailgina per pavyzdingai užpildymo ir užplombavimo procesai
Bottom line su Licaps... galimybę nuotėkio iš esmės sumažinti iki nulio o absorbcijos yra sustiprintas.

Ir tai ne visą istoriją...

Per metus išleidote pasirenkant tik teisę gamintojas

Mano komanda ir aš praleido daugiau nei 18 mėnesių daro mūsų deramo su Licaps' gamintoju prieš sutikdamas su bet kokio pobūdžio partnerystės.

Kaip pažvelgti į kredencialus, kai jūs esate nuomos sutarties arba darbuotojo, jis yra protingas, kad labai nagrinėja įgaliojimų įmonė padaryti savo papildai … ir tai yra būtent tai, ką aš padariau su šio gamintojo.

Renkantis bendrovei gaminti grynas krilių aliejus, atsargūs, daug dėmesio buvo skirta jų kokybės procesai... todėl jūs turite geriausias krilių naftos produktų galėčiau rasti stiprinti savo sveikatą.

Štai tik keletas šios įmonės istorija...

 • Sukūrė sandarinimo kapsulė be "sujungimo", reaguodama į vartotojų saugumo sumetimais in the late 1980 (vadinamas "Licaps")
 • Praleido daugiau nei 15 metų Licaps kapsulės dizainas bei procesų
 • Sėkmingai gautas CGMF sertifikavimo savo įrenginį, Prancūzija 2003
 • Pasaulio lydere kapsulė gamina daugiau nei šimtmetį – yra 10 gamybos vietų veikia 24/7 Amerikoje, Azijoje ir Europoje
 • Gamina daugiau nei 50 % visų 2-piece kapsules ten šiandien – daugiau nei 180 milijardų kapsulės kasmet
Galite būti tikri žinant, kad mano komanda ir padarė gerai apgalvotos ir tiriamų pasirinkimas – suteikti Jums kokybišką produktą.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Įkeitimas kokybės

Yra kitas labai svarbus draudimo kad jūs gaunate labai geriausios kokybės produkto.

Kaip pažvelgti į kredencialus, kai jūs esate nuomos sutarties arba darbuotojo, taigi jums būtų protinga pažvelgti į įmonė padaryti savo papildai kredencialus.

Štai kodėl mūsų komanda pasirinko mūsų grynas krilių naftos gamybos bendrovės labai atidžiai, mokėjimo ypatingą dėmesį į jų kokybės praktika-todėl jūs turite labai geriausias produktas jūsų sveikatai.

Mūsų pasirinkto gamintojo negailestingai siekia puikios kokybės kontrolės standartus, kurie apima veiksmams, pavyzdžiui, …

 • Žemėlapių, visi pagrindiniai procesai ir juos stebėti griežtai
 • Kokybės tikslus kiekvienam produktui
 • Vidaus audito įvertinti veiklos
 • Tinkamą testavimą kiekviename vystymosi etape
 • Išsamiais paaiškinimais dėl visų priemonių
Ir daug daugiau!

Visi jų procesai remiama griežtas sertifikatai – ISO 9001 ir ISO 17025-suteikia jums ramybę, kad jūs gaunate geriausią kokybės produktą, kad pinigus galima nusipirkti.

Milžinišką banginiai pasakyti jų maža sveikatos skatinimas paslaptis

Tik tai, kas yra krilių anyway?

Krilių yra mažų krevečių ar krevečių panašių būtybių, kad pašarų pasaulyje labiausiai mamutas gyvūnų – banginių. Bedantis banginių išmaukti didelius kiekius krilių teikti energijos jiems reikia kuro savo masyvi urmu. Mėlynasis banginis valgo iki 8000 svarų krilių kiekvieną dieną šėrimo sezono metu.

Šie labai protingi banginių nėra nurodyti tik tie gyvūnai, kurie priklauso nuo krilių savo mitybos poreikius. Taigi ar plombos, pingvinas, jūrų paukščiams, kalmarai ir žuvų.

Atsparių krilių nuimta nuo atšiaurių Antarkties vandenyse – tie, kurie sudaro mūsų grynas krilių aliejus – yra labai svarbūs, jie laikomi, “ kertinis akmuo rūšių, ” organizmo nuo kurių priklauso daug Antarkties plėšrūnų.

Šie pusiau permatomo vėžiagyviai susirinkti spiečių, kuri gali paversti vandenyno paviršiaus rožinėmis arba raudonomis ir tankus mases.

Kartu su planktono, krilių sudaro didžiausią biomasę žemėje … vienas iš labiausiai lengvai atsinaujinančių maisto išteklius, yra puikus maistinių medžiagų šaltinis aplinkosaugos požiūriu.

Krilių nėra naujų mitybos šaltinį arba. Jie jau nuimtas kaip maisto šaltinis žmonėms ir naminiai gyvūnai nuo 1800. Galbūt dar anksčiau Japonijoje tais atvejais, kai jie laikomi delikatesas.

Tačiau, jums reikia sužinoti …

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

EFA balansas yra labai svarbus jūsų sveikatai

Pagrindinių riebalų rūgščių (EFAs) yra omega-3 riebalų (daug gyvybiškai junginiai EPA ir DHA) ir omega-6 riebalų. EFAs negali būti gaminamas organizme, bet yra naudinga normalią sveikatos būklę ir medžiagų apykaitą. Todėl EFAs turi būti gaunami per jūsų maistą.

Nors kai kurie omega-6 riebalų yra gera savo sveikatai, omega-6s, omega-3s išnyksta pusiausvyra yra labai svarbi. Deja, dauguma žmonių vartoja, omega-6 riebalų overabundance.

Jūsų protėviai apėmė dietos su sveiką pusiausvyrą apytikriai omega-6 ir omega-3 riebalų. Bet dabartinės Vakarų mityba yra pernelyg daug omega-6 riebalų. Vidutinis omega-6 ir omega--3 santykis yra dabar arčiau 20:1, o kai kuriais atvejais net reikia. Tai gali apsaugoti jus nuo optimalią sveikatą.

Dėl šio nesuderintos santykį, ir todėl, kad tu gali gali pasinaudoti daugiau omega-3 riebalų …

Aš primygtinai rekomenduojame pridėti grynas krilių aliejus į jūsų sveikatos arsenalą.

Be DHA ir EPA, šis unikalus jūrų aliejus turi kitą “ slaptas ginklas ” nerasta, žuvų taukai, kuris paaiškina, kodėl aš manau, jis yra pranašesnis už …

Kiti krilių naftos paslaptis

Skirtingai nei žuvų taukai, grynas krilių aliejus vykdo omega-3s išnyksta fosfolipidų – liposomes arba mažas pakuotes, kad riebalų rūgštys tiesiogiai pristatyti jūsų kūno ląstelių forma.

Moksliniai įrodymai iki šiol parodė, kad saugiausias ir efektyviausias vežėjų EPA ir DHA šių fosfolipidų.

Deja, standartinis žuvų aliejų (ir prastesnės krilių naftos prekiniai ženklai) trūksta šio fosfolipidų kompleksas. Vietoj jų sudėtyje yra omega-3 riebalų rūgščių mažiau naudinga nemokamai trigliceridų forma.

Kodėl svarbūs fosfolipidų?

Jie savo ląstelių membranas, korinio transportą reglamentuojančiai iš veikia kaip blokai ‘ tarpininko. " Eidamas šias pareigas, jie apsaugoti ląstelių membranas nuo laisvųjų radikalų.

Šis unikalus ryšys tarp fosfolipidų ir omega-3 riebalų rūgštys labai palengvina riebalų rūgščių molekulės per savo žarnyno sienelių ištrauka. Tai padeda jums dviem būdais …

 • Daro omega-3 riebalų grynas krilių aliejus žymiai daugiau biologiškai nei žuvų taukuose, leidžiant EPA ir DHA tiesiogiai patekti į jūsų ląsteles.
 • Pagerina savo omega-3 ir omega-6 santykis.
Kitas svarbus faktas: labiausiai dominuojantis fosfolipidų grynas krilių aliejuje yra phosphatidyl cholino, kuris yra iš dalies sudaro cholino.

Daugybė tyrimų parodė cholino smegenų vystymuisi, mokymosi ir atminties svarbą. Iš tiesų, cholino yra ypač svarbus vaisiaus ir kūdikių smegenų vystymosi, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.

Cholino yra gyvybiškai svarbus neuromediatorių acetilcholiną (kuris siunčia nervų signalus į smegenis) ir trimethylglycine, pripažintų kepenų gynėjas.

Be to, ji taip pat pasižymi visų būtinų antioksidantų nematė žuvies arba cod kepenų aliejus.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Grynas krilių aliejus yra nugalėtojas per žuvų taukų

Nekyla abejonių, kad jums gali būti naudinga imtis aukštos kokybės žuvų taukų. Tačiau grynas krilių aliejus siūlo aiškių privalumų žuvų taukus daug svarbių būdų.

Gauti visi tą patį multi-system sveikatos Privalumai omega-3-turtingas žuvų taukų, taip pat labai svarbus EPA ir DHA …

Tačiau grynas krilių aliejus taip pat siūlo:

 • DAUG geriau įsisavinti nei žuvų OilThis – tai gali užtrukti 1/5 dozė – dvi mažos kapsulės greičiau nei 10 didžiųjų. Fosfolipidų privalomas padidina biologinis omega-3s, pagerina omega-3 ir omega-6 santykis ir palaiko sveiką ląstelių membranos veikimą.
 • – Taip pat astaksantino ir naujų jūrinių flavonoidų – puikus antioksidantas ProtectionUnique Antioksidantai gali apsaugoti jus nuo žalingų laisvųjų radikalų.
 • Be taršos krilių yra maisto grandinės apačioje ir surinkti nuo nesugadintas Antarktidą supančių jūrų taršos. Taigi jūs neturite jaudintis dėl nesaugių gyvsidabrio, PCB, sunkiųjų metalų ir kitų toksinų sankaupas kad žemos kokybės žuvų taukų produktai gali būti.
 • Nuolat SupplyKrill yra labai atsinaujinantis šaltinis. Jie yra didžiausių biomasė vandenyne ir tiesiog negrėstų, sukelia jiems mirti nuo over-harvesting.
 • Stabilumo Antarkties grynas krilių aliejus yra labiau stabili ir atsparesni gaižumo nei tradicinių žuvų taukai. Tai reiškia, kad ji truks ilgiau. Jis truks DVEJUS metus esant kambario temperatūrai. (Prašome ne šaldyti.)
 • Ne žuvytę prieskoniu, refliukso ar kitų šalutinių poveikių nors žuvų naftos suvartojimo dažniausiai sukelia šalutinį poveikį žuvytę prieskoniu, refliukso arba belching žuvies skonio, tai įvyko ne Antarkties grynas krilių aliejus. Net ne didelės dozės buvo pažymėta neturės neigiamo poveikio.
 • Atsinaujinančių išteklių maisto šaltinis krilių atstovauti atsinaujinančios, tvarią ir aplinkai teigiamas mitybos šaltinis.

Rezultatas didelis daugiau antioksidantų

Grynas krilių aliejus yra uogienė-supakuotas su antioksidantų galia, įskaitant Antioksidantai vitaminai A ir E, plius astaksantino bei kantaksantiną.

Astaksantino yra karotinoidų rūšies antioksidantai, kad yra dar labiau galingu nei beta-karotino, alfa-tokoferolio, likopeno ir liuteino.

Grynas krilių aliejus taip pat yra naujai atrasti flavonoidų naujų molekulinės struktūros. Jūs tikriausiai girdėjote, kad flavonoidai yra galingi Antioksidantai. Keista, iki šiol, jie ne buvo nustatyta nieko, išskyrus augalų – daržovių, vaisių ir dumblių.

Astaksantino ir šį unikalų jūrų šaltinis flavonoidų grynas krilių aliejuje sukurti specialieji obligacijų EPA ir DHA, leidžia tiesiogiai metabolizmą ir antioksidantų.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Kodėl grynas krilių aliejus pasireiškia mano balsas

Saugokitės pigūs imitacijų, kurios nepalaiko jūsų sveikatai, taip pat grynas krilių aliejus. Kaip apie krilių naftos pastos privalumai žodį, galite tikėtis pamatyti daug ženklų, prastesnės krilių naftos potvynių rinkoje, bando praeiti save kaip aukštos kokybės produktai.

Deja, dauguma šių tariamą krilių naftos produktų sudaro mažiau kaip 10 procentų omega-3, ir visi trigliceridai, be unikalus fosfolipidų ir astaksantino antioksidantu apsaugos forma.

Bet tai ne tik turinys, svarbu-kaip vertingas, nes jie yra. Tai yra pristatymo sistema, kuri gauna ji į jūsų sistemą, greičiau ir efektyviau …

Imtis savo gerovę į naują lygmenį

Taigi, Štai kas yra parduotuvėje už jus:

 • Turtingas šaltinis omega-3s DHA ir EPA-apsauginis antioksidantų ir fosfolipidų – kad skatinti savo sveikatą
 • Aukštos kokybės standartus, kurie suteiks jums viso ramybė
Pasirengęs pamatyti sau, kaip savo sveikata ir gyvenimo kokybė gali klestėti į naują lygmenį?

Jums gali būti įdomu kiek Antarkties grynas krilių aliejus jums reikia … ir kokios investicijos yra susiję.

Tiesą sakant, suma, kurią reikia priklauso daugiausia nuo jūsų asmens sveikatos poreikius. Bet tik dvi kapsulės Šis priedas su savo pirmąją rupiniai kasdien palaiko jus su gausus asortimentas sveikatai stiprinti ingredientų … ir visiškai Nr TRANS-riebalų!

Nors riebaluose tirpių vitaminų – grynas krilių aliejus yra geriausias absorbuojamas su maistu, Fosfolipidų kiekis padeda emulsinių ir absorbcijos riebalų, todėl nebūtina atsižvelgiant jį su maistu.

Aš tikiu, kad jūs sutinkate, kad $24,95 yra labai priimtina, kad tokios aukštos kokybės produktas su tiek daug būdų, kaip išlaikyti jums didelis jausmas. Tai vien tik 83 centų per dieną gauti naudos iš širdies sveikatos, parama bendros sveikatos, ir dar daugiau!

Bet Štai būdas jums sutaupyti laiko, pertvarkymas ir užtikrina nuolatinį tiekimą.

Galiojimo laikas yra grynas krilių aliejus yra pilnas dvejiems metams.

Taigi galite užsisakyti 3 mėnesių tiekimo, ir patirties patogumui turi nuolat tiekti ant rankų kai baigsis jūsų dabartinis butelį. Taupo jūsų laiką, laivybos dolerių ir tiekimo nutraukimo rizika. Ir geriausias iš visų-ji leidžia jums užmesti grynas krilių aliejus dirba jums nuolat privalumai.

Taigi matote, I given jums kiekvienas įmanomas priežastis investuoti nedidelę sumą remti jūsų sveikatai su Antarkties grynas krilių aliejus.

Manau, kad jūs skolingas jį sau žengti šį žingsnį … pridedant šių dviejų labai svarbus mitybos elementų – daugiau omega-3 aliejai ir daugiau antioksidantų – į savo mitybą. Kodėl negalima naudoti to paties įrodyta šaltinio, kad aš dabar naudoju išlikti sveikiems?

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės