» » Krili Petrol Satın Alınır?

Krili Petrol Satın Alınır?

Krili Petrol Satın Alınır?Biyografisi olan bu madde kim doğal tıp inanıyorum ama kim balık yağı ve doğal olarak ama krili petrol satın almadan önce onların tıbbi rahatsızlıkların tedavisinde krili petrol satın alma arasında şaşkın insanlar için onlar krili yağı nedir ve ne krili yağı faydaları, Balık yağı, sağ karşısında krili petrol bilmek istiyorum...

Bu yüzden üzerinden krili nedir, nasıl krili biyo-ışıklı bir hayvandır ve krili yağı faydaları nelerdir öğreneceksiniz bu makaleyi okuma ile devam edin. İnan bana, krili tüm ayrıntılarını okuduktan sonra krili yağı gerçekten yararlı ve senin kararın doğru olduğunu kabul edecektir. Öyleyse hadi baştan başlamak:

Krills nedir?

Krili bir karides ama sadece 2.5 inç 2 gram ağırlık uzun benzeyen bir Eklem bacaklılar olduğunu. Antarktika okyanusta bulunur ve su üzerinde yüzen fitoplankton beslenir ve balinalar, mühürler, kuşlar, penguenler ve diğer deniz türlerinin favori besindir.

Krili olduğunu, gıda zinciri, bir ara ekolojik açıdan felaket sonuçlara. Bu nedenle Antarktika Biyolojide gıda web en önemli bağlantıları belki birini oluşturan stratejik bir öğedir. 85 Bilinen, en yaygın (Euphausia Superba) familyasından ((Euphausia Superba) yağı da bakabilirsiniz), Antarktik krili, biri en yaygın bilinen dünyanın içinde.

Antarktika, dört kez Avustralya sahəsi krili toplam yüzölçümü dağılımı temsil ettiğini tahmin edilmektedir. Onun bereket ve bilinen güçlü antioksidan besin kombinasyonu içeren, bilim adamları geleceğin en önemli besinler biri haline inanıyorum. Dünya çapında yürütülen çeşitli çalışmalar krili petrol olağanüstü beslenme ve terapötik özelliklerinin açığa.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Krili-A biyolüminesans hayvan

Euphausiids bir kaç tür dışında krili, genel bilimsel adı organ (photophore) karın, oksijen ve bazı bileşikler, luciferin, luciferase ve ATP (Adenozin trifosfat) adlı bir kimyasal reaksiyon ışık yaymak izin verecek bir yapı üreten bir ışık var.

Neden bu biyolüminesans kapasitesi var bilinen değil, bazı varsayımlar krili bu kapasitesinin onları başkalarına sığ sularda yaşayan onların yırtıcı tarafından tanınan önlemek için onların gölge dengelemek için bir kamuflaj görüyorum ise üreme amaçlı, karşı cinsten üyeleri çeken yardımcı vardır.

Krili krili-bir bol türler-kullanımları

Krili en yaygın kullanımlarından krili yetiştiricilik, yem balık, akvaryum, balık yiyecek ve diyet ürünler üretmekte spor olarak içerir. Japonya, bir gıda olarak kullanılır ve "okiami", çorbalar, Salatalar ve mezeler kullanılan ünlü bir madde denir. Bir ıstakoz gibi tuzlu ve güçlü tadı ile karakterizedir. Dünyanın geri kalanında, krili kullanımı tıbbi ve beslenme özellikleri nedeniyle bir besin takviyesi olarak kullanılan yağı türevleri sınırlıdır.

Antarktika sularında bu Eklem bacaklılar yıllık catch yaklaşık 100.000 ton olduğu ve yaklaşık 70.000 Japonya'da. Aşırı düzenlenmiş tarafından 1993 yılından bu yana “ koruma ve Antarktika deniz yaşam kaynakları için komisyon ” ileride sürdürülebilirliği sağlamak için. Bu küçücük hayvan, ailesinin “ Euphausiaceas ”, okyanusların en büyük gruplarından biridir. Onun bankalar metreküp başına yaklaşık 20 kilogram-su yoğunluğu ulaşmıştır.

Bu dünya çapında 90 türler olduğunu tahmin edilmektedir ve sadece Antarktika krili bir biyokütle 50 ile 150 milyon ton arasında. Bu krili biyokütle dünyada bugün büyük ve 220 ve 440 milyon ton arasında olabilir inanılıyor. Bu biyokütle doğal yenilenme iki yıllık süre içinde yapılır.

En yaygın türleri arasında Antarktika krili ((Euphausia Superba)) ve Kuzey Pasifik krili (Euphausia pacifica) olduğunu.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Krili yağı faydaları sağlık

Krili yağ içeren birçok güçlü omega-3 yağ asitleri ve besin, antioksidanlar, vitaminler, fosfolipitler, flavonoidler, vb hangi bir petrol olağanüstü tedavi edici özelliklere sahip hiperlipidemi, eklem ağrısı, kas ağrıları ve sancıları, iltihap, Premenstrüel Sendrom ve pek çok başka hastalık tedavisinde etkili yapmak. Nitekim krili yağ omega-3 yağ asitleri, fosfolipitler ve antioksidanlar, üç önemli temel maddeler düzgün ve korumak veya sağlığını kazanması insan vücudu için bir araya getiren sadece deniz yağdır.

Krili petrol balık yağı karşı

Krili yağları elde edilebilir içinde belgili tanımlık çarşı, daha kararlı ve daha uzun sürer ve vücutta okside değil demektir geleneksel balık yağı daha dayanıklı Antarktika krili yağ olduğunu. Süresi 2 yıl buzdolabı ve buzdolabı içinde 4 yıl kadardır. Krili petrol yaygın balık yağı gibi bir balık tadı bırakmaz ve krili petrol softgels alıcı ile oluşur hiçbir özofagus reflü nedir, krili kapsüller yağ veya krili kabloları petrol.

Yani, krili petrol 48 kere balık yağı iyidir, çünkü bir gün uzak doktor tutar krili yağı kapsül unutmayın.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Krills nedir? -Bilgi güncelleme

Krili, karides, Antarktika sularında özellikle yoğun sürüler içinde yüzme gibi küçük deniz kabukluları. 70 Mm 8 uzunluğu değişir yaklaşık 90 türlerin çoğu tüylü bacakları hangi onlar beslemek, genellikle muhtemelen onlar spawn için araya yardımcı olan güçlü bir yeşilimsi mavi ışık yayarlar minik silikatlı filtre uygulamak için kullanın. Krili açık denizde yaşayan ve besin zincirinin önemli bir unsurudur. Bu yemek için balık, kuş ve özellikle balinalar krili ilâ 2 ton tüketen olarak hizmet vermektedir. Bankalar bu kabuklu yoğunlukları metreküp başına 20 kg var; bazı türler yüzeye kalır ve 2.000 m derinliğe kadar daha fazla.

Protein kaynağı olarak krili'nın çok büyük önemi, Japon ve Lehçe filoları krili balık. Krili yağ kendi tıbbi özellikleri için ünlüdür. Antarktika Antlaşması 13 üyelerini yakalar sınırlamak için güçleri olan Avustralya merkezli bir ofis oluşturduk.

Her yıl, bale balinalar krili ton yemek için Antarktika sulara göç ederler. Karides için benzer bu küçük kabuklular 85 üzerinden türü bulunmaktadır. Birçok onların yırtıcı hayvan, insan, kuş ve balık gibi protein iyi bir kaynaktır.

Antarktika, aralarında olağanüstü bilimsel araştırma olmuştur Buzulbilim, meteoroloji, geomagnetism, küresel iklim kontrolü, sismoloji ve ionospheric Fizik içerir. Besin açısından zengin okyanuslar Antarktika çevresinde araştırma önemli bir amacı vardır. Biyologlar Antarktika sularında balık sıfırın altındaki sıcaklıklara dayanacak şekilde veren kan içinde antifriz bileşeni olduğunu keşfettim.

Penguenler, mühürler ve krili (Dünya için potansiyel gıda kaynağı) biyolojik Tarih çalışmaları bu tür ekolojisi üzerinde yeni bilgiler. Uluslararası çalışmalar krili üreme anlayışı geliştirmek ve bu hayvan hasat için güvenli sınırlar onların tahminleri geliştirmek için bilim adamları sağladı.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın