» » Krili Petrol – Omega 3 Ultimate Kaynak

Krili Petrol – Omega 3 Ultimate Kaynak

Sağlığınızı iyileştirmek için iki basit yolu

Krili Petrol – Omega 3 Ultimate Kaynakİki takviyeleri ile genel sağlık geliştirmek için en iyi ve sade yollardan içerir:

 • Antioksidan tüketiminizi artırmak.
 • Omega-3 yağları tüketiminizi artırmak.
Antioksidanlar serbest radikallerin, hücre ve dokuların, vücuda zarar zararlı bu metabolik yan nötralize etmek için vücudunuzun yoludur.

Bilimsel kanıt sürekli antioksidanların kalp sağlığı, bağışıklık sistemi desteği ve bellek desteği de bir dönüm noktası olduğunu göstermiştir. Antioksidanlar da yaşlanma, belirtileri yavaş bir rol oynamak görünmektedir.

Her ne kadar birçok gıdalar antioksidanlar içerir, bugünün düşük diyetler hemen hemen her zaman bu yararlı serbest radikal çöpçüler tam aralığında yetersizdir. Neden ben antioksidan tüketiminizi sağlık en iyi duruma getirmek için değerli bir yol olarak artırılması önerilir.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Sağlık anahtarıdır iki önemli yağlar

Ben şimdi iki yağların sağlığa-önemli olan omega-3 yağları DHA ve EPA tarafından duymuşsunuzdur eminim. Bu bileşiklerin sadece sağlığınızı korumak açısından önemli değildir-onlar da kalp sağlığı ve bağışıklık sistemi ve ruh desteği sağlayan bilimsel araştırma gösterir.

Şimdi mükemmel bir dünyada tüm omega-3s ile yemek balık ihtiyacınız almak mümkün olacaktır. Ne yazık ki, araştırmalar balık yeme potansiyel, kirlenme endüstriyel kirletici ve toksinler gibi Merkür, PCB, ağır metaller ve radyoaktif zehirler ile yüksek derecede ortaya çıkarabilirsiniz göstermektedir.

Aslında, EPA ve FDA sağlık önerileri küçük çocuklar, hamile veya hamile ve emziren annelerin olabilir kadınlar için bazı balık ve kabuklu deniz ürünleri tüketimi karşı uyarı dışarı koyduk.

Ben eskiden balık almanız tavsiye yağ omega-3 yağ tüketiminizi artırmak için. Ve yüksek kaliteli balık yağları kesinlikle harika ürünler, birçok önemli sağlık faydası vardır.

Ama dezavantajları vardır.

Gibi … balık yağı antioksidan içeriği zayıf. Tarafından alıcı balık yağı omega-3 yağ asitleri tüketiminizi arttıkça, Balık yağı oksijen aşırı miktarda maruz veya kokmuş olmuştur aslında daha fazla antioksidan koruma için ihtiyacınız artabilir.

Neden? Eh, Balık yağı bozulabilir. Antioksidanlar balık yağı kolayca okside değildir sağlamak için yardımcı olur. Biz sadece belirtildiği gibi oksidasyon Bu sağlıksız serbest radikallerin oluşumuna yol açar.

Bu uzun bir süre için üzücü bir sorundu …

Krili petrol-keşif kadar yardımcı olan bir yağı çözmek ikilem antioksidanlar ve omega-3s benzersiz ve sinerjik birleştirerek.

Kendini daha önce önerilen balık yağı için üstün kanıtlanmıştır. İşte nasıl …

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Güçlü antioksidan + önemli Omega-3 yağları sağlık şaşırtıcı =

Ben ilk bu saf deniz petrol hakkında öğrendim, ben son derece etkilendim çok yararları ve katı araştırma antioksidanlar, omega-3 yağları ve diğer malzemeler eşsiz kombinasyonu arkasında.

Nasıl krili petrol Java destekleyen listesini büyük olasılıkla sen çok etkileyecek:

Birçok yollar krili petrol sizi destekler

 • Sağlıklı bir kalp
 • Konsantrasyon, hafıza ve öğrenme desteği
 • Kan şekeri sağlık
 • Müşterek tek bir artış ile Sağlıklı mafsallar
 • Yaşlanma, belirtileri mücadele
 • Sağlıklı beyin ve sinir sistemi fonksiyonu ve geliştirme
 • Hücre zarı için koruma
 • Kolesterol ve diğer kan lipid sağlık
 • Sağlıklı karaciğer fonksiyon
 • Bağışıklık sistemini destekleme
 • Sağlıklı ruh destek
 • En iyi cilt sağlığı
Sağlık gerçekten ürünler sunan bir ürün geliştirmek bir yol arıyorsanız, yani, o zaman lütfen saf krili petrol size nasıl yardımcı olabilir keşfetmek için bir dakikanızı ayırın.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Omega-3 takviyesi hakkında yeni uyarı...

Tüketici laboratuvar test yeni Laboratuar kalitesinde popüler balık yağı ve krili yağı takviyeleri arasında rahatsız edici bazı ihmaller ortaya koymaktadır.

Hatalı etiket, (bir çocuk ürün de dahil olmak üzere) bozulma ve enterik kaplı ürünler değişiyordu bu sorunlar, çok erken sürülmelerine. Ve bir evcil hayvan için tasarlanmış gök yüksek PCB.

Ne başka bir bağımsız laboratuar bulundu?

Bu arada, bağımsız test krili petrol üç büyük üreticileri karşılaştırmak için yapılmıştır. Biri bu üç üreticisidir.

Çok sıkı iletişim kuralı tarafsız kör üç markaları test sağlamak için uygulandı. Analitik testler üçüncü iyi kurulmuş ve iyi bilinen labs tarafından yapılmıştır.

Onlar astaxanthin, omega-3 yağ asitleri, fosfolipitler ve lyso-phosphatidylcholine ve tazelik ve güvenliği göstergeleri analiz.

Burada en önemli sonuçları vardır...

Bizim üreticinin krili yağı EPA, DHA yanı sıra toplam omega-3, en yüksek düzeyde içeren analiz açıkça belirtilen diğer iki karşılaştırıldı.

Astaxanthin büyük ölçüde reaktif (ve bu nedenle çok güçlü bir antioksidan), kullanılan Laboratuvar toplu krili astaxanthin istikrarı çalışma üç üreticilerin petrol bu yüzden.

Onlar sonucuna bir ürün çok kararsız, orta oldu, ve üçüncü-bizim üretici-istikrar için kesin bir kazanan oldu.

Ne zaman onlar tazelik göstergeleri, sınav trimethylamine oksit (TMAO), trimetilamin Amin (TMA) ve toplam uçucu temel azot (TVN), buldukları krili petrol bizim üretici tarafından üretilen (içinde en hal, belirlenemeyen) en düşük limitleri vardı.

Buna karşılık, bir şirket tarafından üretilen krili petrol çok yüksek konsantrasyonda TMA, TVN ve TMAO, bozulma... gösteren ve bir durumda bile insan tüketimi göre Komisyon kararı 95/149/EC için elverişsiz gösterdi Kendiniz için sonuçları görüntülemek için burayı tıklatın.

Ben bizim üreticisi öbek üstündeki bu testler geçtiğini söylemek memnuniyet duyuyorum. Ama başka bir nedeni neden ben saf krili petrol üstün olduğuna inanıyorum...

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Licaps ® hakkında büyük nedir?

Biz şimdi saf krili petrol "Licaps ®" kapsül bir softgel veya caplique yerine teslim. Licaps 2 adet kapsül bant kullanımı olmadan imzalamaya yenilikçi "Fusion Teknolojisi" kullanın.

Bu olağanüstü sıvı kapsül teknoloji-ebilmek sağlamak diğer birçok yararlı avantaj çünkü o...

 • Kapsül-doldurma işlemi-oluşturur bir 'tazelik kabarcık' sırasında azot ile formülasyonu sıvı temizlenerek oksidasyon potansiyeli azaltır
 • 2 Parçalı kapsül hermetik sağlar kapalı önemli ölçüde kaçak-olasılığını azaltmak için tam olarak sıkı, tek parça kapsül verir
 • Örnek doldurma ve süreçleri mühürleme raf ömrünü artırır
Alt çizgi ile Licaps... olasılığı kaçak neredeyse azalttı sıfır süre emme geliştirilmiştir.

Ve bu yazının tamamını değil...

Sadece doğru üretici seçerek bir yıl geçirdi

Ekibim ve ben 18 ay içinde ortaklık herhangi bir tür için kabul etmeden önce Licaps üretici ile bizim tespiti yaparak geçirdi.

Bir müteahhit veya bir çalışan işe kimlik bilgileriyle bak, çok ince eleyip sık dokumak, ilaveler yapmak şirketin kimlik bilgilerini almak akıllıca 's … ve bu tam olarak ne bu üretici ile yaptım.

Saf krili yağ üretmek için şirket seçiminde dikkatli en iyi krili petrol ürün olurdu bu yüzden dikkat kalite süreçlerinin... için ödenen sağlık geliştirmek için bulabildiğim.

İşte bu yenilikçi şirket arkasında Tarih sadece bazıları...

 • Tüketici güvenlik endişeleri [NULL]'lerin (denilen ' Licaps') içinde yanıt 'yapıştırma olmadan,' bir kapsül mühürleme kavramını geliştirdi
 • 15 Yılı aşkın Licaps kapsül tasarım ve süreçleri geliştirmek geçirdi
 • Başarıyla 2003'te Fransa kendi tesisi için cGMP sertifika aldı
 • Kapsül bir dünya lideri bir yüzyıl için-Kuzey ve Güney Amerika, Asya ve Avrupa'da 24/7 çalışan vardır 10 üretim siteleri üretmektedir
 • Üreten tüm 2 parçalı üzerinde % 50 kapsül var 180 milyar kapsül yıllık bazda daha bugün-
Eğer emin olabilirsiniz ekibim ve ben iyi düşünülmüş ve incelenen bir seçim size yüksek kaliteli bir ürün sağlanmasında yapılmış olduğunu bilerek.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Rehin kalite

Size en iyi kalite ürün alıyorsanız bir başka çok önemli güvence olduğunu.

Bir müteahhit veya bir çalışan işe kimlik bilgileriyle bak gibi kadar ek yapım şirketi kimlik bilgileri bilgilerini aramak akıllıca olacaktır.

Neden bizim takım bizim saf krili petrol üretim şirketinde çok dikkatli sağlığınız için ürün çok iyi olurdu bu yüzden onların kalite uygulamaları – özel dikkat seçti.

Bizim seçilen üretici acımasız gibi eylemleri içeren mükemmel kalite kontrol standartları peşinde …

 • Tüm önemli işlemler haritalama ve onları titizlikle izlenmesi
 • Her ürün için kalite hedefleri oluşturma
 • Performansını değerlendirmek için iç denetimleri
 • Uygun gelişim her aşamasında test
 • Tüm adımların kapsamlı belgeler
Ve bir sürü daha!

Tüm işlemlerinin sıkı sertifikalar – ISO 9001 ve ISO 17025-paranın satın alabileceği en iyi kalite ürün alıyorsanız huzur veren tarafından yedeklenir.

Dev balinalar küçük sağlık artırma gizli söyle

Sadece krili zaten nedir?

Krili küçük karides veya dünyanın en dev hayvanlar – büyük balinaların yem karides benzeri yaratıklar vardır. Dişsiz büyük balinaların krili onların büyük toplu yakıt için ihtiyaç duydukları enerji sağlamak için büyük miktarda yudum. Bir mavi balina besleme sezonu boyunca her gün krili ilâ 8,000 kilo yiyor.

Bu son derece akıllı büyük balinaların krili beslenme ihtiyaçları için bağlı tek hayvan değildir. Kadar seals, Penguen, deniz kuşları, kalamar ve balık var.

Sert Antarktika sularında olanlar bizim saf krili petrol oluşturan---dan hasat hardy krili yani onlar kabul edilir önemli bir “ kilittaşı türler, ” bir organizma bunun üzerine birçok Antarktika yırtıcı bağlıdır.

Bu yayınık kabuklular yoğun kitleler veya okyanus yüzey pembe veya kırmızı etkinleştirebilirsiniz küme birleştirmek.

Plankton ile birlikte, dünya üzerindeki en büyük biyokütle krili makyaj … kolayca yenilenebilir yiyecek kaynakları biri, bir çevresel açıdan mükemmel bir besin kaynağı.

Krili beslenme yeni bir kaynak ya da değildir. Onlar bir besin kaynağı olarak insan ve evcil hayvanlar için 1800'lerden beri hasat ettik. Nerede bir incelik kabul muhtemelen bile daha önce Japonya'da.

Ancak, size bilmeniz gereken …

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

EFA denge sağlığınız için önemlidir

Esansiyel yağ asitleri (EFAs) omega-3 yağları (önemli bileşikler EPA ve DHA yüksek) ve omega-6 yağ içerir. EFAs vücudunuzda üretilen olamaz ama normal sağlık ve metabolizma için yararlıdır. Bu nedenle, EFAs diyet edinilmesi gerekir.

Bazı omega-6 yağ sağlık için iyi olsa da, omega-6s omega-3s için denge önemlidir. Ne yazık ki, çoğu insan bir overabundance omega-6 yağ tüketmek.

Atalarınızın bir diyet ile sağlıklı bir denge yaklaşık olarak eşit omega-6 ve omega-3 yağ kucakladı. Ama şu anki Batı diyet omega-6 yağ içinde çok çok yüksektir. Omega-3 oranı ortalama omega-6 Şimdi 20: 1'e yakın ve bazı durumlarda bile 1. Bu sen-ebilmek almak--dan en iyi sağlık.

Bu dengesiz oranı nedeniyle ve büyük olasılıkla olabilir, çünkü parası daha fazla omega-3 yağları …

Ben saf krili petrol sağlık arsenal eklemek önerilir.

DHA ve EPA yanı sıra, bu eşsiz yağı başka bir profile “ gizli silahı ” neden inanıyorum bu üstün olduğunu anlatan balık yağlarda bulunmayan …

Diğer krili petrol gizli

Balık yağı farklı olarak, saf krili yağ omega-3s fosfolipitler – lipozomlar veya yağ asitleri, vücudun hücrelere doğrudan teslim küçük paketler şeklinde taşır.

Güncel bilimsel kanıt EPA ve DHA en güvenli ve en etkili taşıyıcıları bu fosfolipitler olduğunu göstermiştir.

Ne yazık ki, standart balık yağlar (ve aşağı krili petrol markalar) bu yapımında karmaşık yoksundur. Bunun yerine onlar omega-3 yağ asitleri ücretsiz trigliserid daha az yararlı formu içerir.

Neden fosfolipitler önemlidir?

Onlar, hücre zarı, hücresel taşıma olarak işleyen tarafından düzenlenmesi için yapı taşları olan ‘ kapısı-bekçileri.' Bu rolde, serbest radikal saldırısından hücre zarı korumak.

Fosfolipitler ve omega-3 yağ asitleri arasındaki benzersiz bu ilişkiyi büyük yağ asit molekülleri, barsak duvarından geçişini kolaylaştırır. Bu iki yolla yardımcı olur …

 • Omega-3 yağ saf krili yağı EPA ve DHA doğrudan hücre girmek izin vererek bu balık yağı daha önemli ölçüde daha fazla biyoyararlanım yapar.
 • Omega-3 omega-6 oranı artar.
Bir başka önemli gerçeği: saf krili yağı en baskın yapımında phosphatidyl Kolin, Kolin kısmen oluşturulmuş olmasıdır.

Çok sayıda çalışma Kolin beyin geliştirme, öğrenme ve hafıza önemini göstermiştir. Aslında, Kolin özellikle hamile ve emziren kadınlarda fetal ve bebek beyin gelişimi için önemlidir.

Kolin (ki sinir sinyalleri beyne gönderir) hayati nörotransmitter asetilkolin ve trimethylglycine, tanınmış bir karaciğer koruyucu öncüsüdür.

Ayrıca, o da gerekli antioksidan, Balık veya cod karaciğer görmedim tam Kompleman övünme petrol.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Saf krili yağdır kazanan balık yağı üzerinde

Yüksek kaliteli alarak yararlanabilirler söz konusu balık yağı. Ancak, saf krili petrol birkaç önemli yol içinde balık yağı Net avantajlar sunmaktadır.

Hepsi aynı nörokutanöz alacağınız sağlık faydaları omega-3 açısından zengin olan balık yağı, çok önemli EPA ve DHA gibi …

Ama saf krili petrol de sunmaktadır:

 • Balık OilThis 1/5 gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir daha fazla daha iyi emilim yerine belgili tanımlık doz-iki küçük kapsüller 10 büyük olanlardan. Yapımında bağlayıcı omega-3s bioavailability artırır, omega-3 omega-6 oranı geliştirmek ve sağlıklı hücre zarının çalışmasını destekler.
 • -Astaxanthin ve bir roman deniz flavonoid dahil-mükemmel antioksidan ProtectionUnique antioksidanlar serbest radikallerin zarar korumak olabilir.
 • Kirliliği ücretsiz krili gıda zinciri altta ve Antarktika çevreleyen tertemiz Deniz kirliliği kadar toplanır. Yani ürünleri içerebilir bu düşük kaliteli balık yağı Merkür, PCB, ağır metaller ve diğer toksinler güvensiz birikimleri hakkında endişelenmenize gerek yok.
 • Devam eden SupplyKrill son derece yenilenebilir bir kaynak var. Onlar okyanus büyük biyokütle ve onlara over-harvesting gelen yok olmak neden sadece riski yoktur.
 • İstikrar Antarktika saf krili petrol daha kararlı ve daha ekşime geleneksel balık yağlar daha dayanıklıdır. Bu uzun sürecek demektir. Oda sıcaklığında iki yıl sürecek. (Lütfen soğutmak değil.)
 • Balık hiç tat, reflü veya diğer yan etkiler ancak balık yağı tüketimi yaygın yan etkileri balık tat, reflü veya bu saf Antarktika krili yağ bulmadığı balık tatlar, püskürtme yol açar. Hiçbir yan etki daha yüksek dozlarda belirttiği gibi.
 • Yenilenebilir yiyecek kaynağı krili yenilenebilir, sürdürülebilir ve çevre pozitif beslenme kaynağı temsil eder.

Puan daha antioksidanlar için büyük

Saf krili antioksidan vitamin A ve E, artı astaxanthin ve canthaxanthin de dahil olmak üzere antioksidan gücü ile reçel yağdır.

Astaxanthin karotenoid-beta-karoten, alfa-tokoferol, likopen ve lutein daha güçlü antioksidan türüdür.

Saf krili yağı da bir roman moleküler yapısı ile yeni keşfedilen flavonoid içerir. Muhtemelen flavonoidler güçlü antioksidan olduğunu duydum. Doğal olarak, şimdi önce onlar bitkiler-sebze, meyve ve yosun dışında hiçbir şey bulamamıştı.

Özel bir bağ astaxanthin ve bu eşsiz deniz kaynaklı flavonoid saf krili yağı EPA ve DHA,'ın antioksidanların doğrudan metabolizma izin oluşturun.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Neden saf krili yağ benim oy alır

Hem de saf krili petrol için sağlık desteği olmayan ucuz taklit için dikkat edin. Krili petrol yayılır faydaları hakkında kelime, aşağı krili petrol taşkın market, birçok marka görmek kendilerini yüksek kaliteli ürünleri olarak geçmesine çalışıyorum bekleyebilirsiniz.

Ne yazık ki, bu sözde krili petrol ürünlerinin en az yüzde 10'u omega-3 ve tüm trigliserid, benzersiz fosfolipitler ve astaxanthin antioksidan koruma olmadan şeklinde bulunur.

Ama bu sadece önemli-değerli oldukları gibi içeriği değildir. Teslim sistem, daha hızlı ve daha etkili bir şekilde sisteme alır …

Sizin refah yeni düzeylere çekmek

İşte sizin için mağaza nedir:

 • Omega-3s ile birlikte koruyucu antioksidanlar ve fosfolipitler-DHA ve EPA-zengin kaynağı, sağlık teşvik
 • Aklın toplam barış size yüksek kalite standartları
Kendiniz için ne kadar sağlık ve yaşam kalitesini yeni seviyelere kurtuluşa eresiniz görmek için hazır mısınız?

Ne kadar Antarktika saf krili yağ ihtiyacınız merak ediyor olabilirsiniz … ve yatırım ne tür ilgilenmektedir.

Aslında, size gereken büyük ölçüde kişisel sağlık gereksinimlerine bağlıdır. Ama bu ek her gün ilk yemek ile sadece iki kapsül destekler size bol yelpazesine sağlık-artırılması maddeler ile … ve kesinlikle hayır TRANS-yağ!

Saf krili yağda çözünen vitaminler ile yiyecek alarak zorunlu değildir gıda ile emilir, yapımında içerik emülsifikasyon ve yağ emilimini yardımcı olur en iyi olmasına rağmen.

Eminim ki $24.95 çok büyük duygu tutmak için bir çok yol ile böyle bir yüksek kaliteli ürün için uygun kabul edebilirsiniz. Kalp sağlığı yararlanmak, ortak sağlık ve daha fazlasını desteklemek için günde sadece bir 83 Cent olduğunu!

Ama yeniden zaman ve sürekli bir tedarik emin için bir yol.

Bir tam iki yıl saf krili petrol raf hayattır.

Bu yüzden bir 3 aylık tedarik sipariş ve sizin şu anki şişe sona erdiğinde sürekli bir tedarik taraftan sahip kolaylık deneyimi. Zaman, nakliye dolar ve tedarik kesinti riskini kaydeder. Ve en önemlisi-saf krili sizin için sürekli çalışan yağı faydaları tutmayı sağlar.

Anlayacağınız, ben sağlık Antarktika saf krili yağı ile destekleyen küçük bir miktar yatırım için akla gelebilecek her neden verdik.

Eğer bu adım atmak için kendinize borçluyum inanıyoruz … bu iki önemli besin öğeleri-daha fazla omega-3 yağları ve daha fazla antioksidan-diyete ekleyerek. Neden şimdi sağlıklı kalmak için kullanımı aynı kanıtlanmış kaynağını kullanmayın?

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın