» » Knarkimas – Išsamią Informaciją Apie Knarkimas

Knarkimas – Išsamią Informaciją Apie Knarkimas

Knarkimas yra vibracijos kvėpavimo struktūrų ir dėl garso, trukdė oro judėjimo metu kvėpuoti miegant. Kai kuriais atvejais garsas gali būti minkštas, bet kitais atvejais jis gali būti stiprus ir nemalonus. Knarkimas miegant gali būti ženklas, arba pirmasis signalas, obstrukcinė miego apnėja (dalis).

Sukelia knarkimas

Apskritai struktūrų, dalyvaujančių yra minkštasis gomurys ir liežuvėlis. Nereguliarus oro srautas sukelia užsikimšimas koridorius ir dažniausiai dėl vienos iš šių veiksmų:

  • Gerklės silpnumas, sukelia gerklės uždaryti miego metu.
  • Mispositioned žandikaulio, dažnai sukelia raumenų įtampa.
  • Riebalų, rinkti ir aplink gerklę.
  • Obstrukcija, nosies koridorius.
  • Obstrukcine miego apnėja.
  • Audinių kvėpavimo takų liečia viena kitą, sukelia virpesius viršuje.
  • Atpalaiduojantys, pvz., alkoholio ar narkotikų, atpalaiduoja gerklės raumenys.
  • Miegoti ant nugaros, kuris gali būti nuleisti į burną liežuvio.
Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Anti knarkimas vamzdelis

Poveikis knarkimas

Knarkimas yra žinomos kaip galinčios sukelti miego trūkumas snorers ir aplink juos, kaip gerai kaip dienos mieguistumas, dirglumas, trūksta dėmesio ir sumažėjęs lytinis potraukis. Taip pat buvo pasiūlyta, kad tai gali sukelti didelę psichologinę ir socialinę žalą, ligoniams. Keli tyrimai atskleidžia teigiamą koreliaciją tarp stiprus knarkimas ir širdies priepuolio riziką (apie + 34 % tikimybė) ir insulto (apie +67 % tikimybė).

Nors knarkimas yra dažnai laikomas nepilnametis kančia, snorers, kartais gali nukentėti sunkus sutrikimas, gyvenimo būdo. Tarp subjektų teismą iš Armstrong et al. atrado statistiškai reikšmingas pagerėjimas Šeimyninė santykiai po knarkimas buvo chirurgiškai pataisyta. Tai buvo patvirtinta tulžies et al., Cartwright ir riteris ir Fitzpatrick et al.

Nauji tyrimai susieti garsiai “ knarkimas ” su miego arterijų aterosklerozė, bei galvos smegenų insulto rizika. Mokslininkai hipotezę, kad stiprus knarkimas sukuria Turbulencija miego arterijos kraujotaka arčiausiai kvėpavimo takų. Apskritai, didina neramumai dirgina kraujo ląstelių ir anksčiau buvo susijęs kaip aterosklerozės priežastis.

JAV atliktas tyrimas apskaičiavo, kad maždaug vieną kiekvienoje 15 amerikiečių turi įtakos bent vidutinio sunkumo laipsnį, miego apnėja.

Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Anti knarkimas vamzdelis

Paplitimas knarkimas

Statistiniai duomenys apie knarkimas yra dažnai prieštaringi, tačiau ne mažiau kaip 30 % suaugusiųjų ir galbūt daugiau kaip 50 % žmonių, kai kurie gyventojai knarkti. Viena 5,713 Italijos gyventojų apklausa nustatytas nuolatinės knarkimas 24 % vyrų ir moterų 13,8 %, auga iki 60 % vyrų ir 40 proc. moterų nuo 60-65 metų; Tai rodo padidėjęs imlumas knarkimas kaip amžius didėja.

Diagnozė knarkimas

Be to, "triukšmas" knarkimas, daugiau sudėtingų sąlygų, tokių kaip miego apnėja gali būti laikantis knarkiate simptomas. Miego tyrimas gali nustatyti tokius klausimus. Pacientai taip pat gali įvertinti savo būklę, nustatyti tikimybę, kad šias problemas, remiantis jų miego sunkumais sunkumo.

Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Anti knarkimas vamzdelis

Gydymo knarkimas

Beveik visi gydymo knarkimas sukasi aplink kliringo sustojęs kvėpavimas ištrauka. Tai yra priežastis, snorers, patariama mesti svorį (nutraukti riebalų nuo spaudimo gerklės), mesti rūkyti (rūkymas silpnina ir užkemša gerklės) ir miegoti į savo pusę (į liežuvį neleisti blokuoti gerklės). Nemažai kitų gydymo galimybės taip pat yra, pradedant nuo over-the-counter pagalbos, pvz., nosies purškalai, nosies juosteles arba nosies klipus, tepalinės purškalai, ir "anti-snore" drabužių ir pagalvės, su šia neįprasta veikla kaip žaisti didžeridus. Tačiau knarkimas yra pripažintas medicinos problemų ir žmonių, kurie knarkti visada turėtų siekti profesinės gydytoją prieš remdamasi metodus, kurie gali maskuoti simptomus, bet ne gydyti pagrindinės sąlygos.

Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Anti knarkimas vamzdelis

Stomatologijos prietaisais knarkiate

Specialiai pagaminti stomatologijos prietaisais, vadinamas žandikaulio paaukštinimo įtvarai, kurie šiek tiek iš anksto apatinį žandikaulį ir taip traukti liežuvį į priekį, yra bendro režimo gydymo knarkimas. Paprastai yra konsultuojamasi stomatologas specializuojasi miego apnėja odontologija. Tokie prietaisai buvo įrodyta veiksminga mažinant knarkimas ir miego apnėja, kai apnėja yra lengvas arba vidutinio sunkumo. Žandikaulio paaukštinimo įtvarai dažnai toleruoja daug geriau nei CPAP mašinos. Įmanoma, bet retas šalutinis poveikis yra laipsniškas judėjimas, dantų, žandikaulio traškėjimas, perteklius seilėtekis ir dantenų dirginimo.

Over-the-counter žandikaulio paaukštinimo įtvarai suteikti maždaug tą pačią naudą, jei teisingai. Jie paprastai yra pagaminti iš EVA polimero ir dauguma jų yra panašūs į apsaugos burnos apsaugų, dėvėti sporto. Vienas trūkumas pigiau įtaisų, palyginti su profesionaliai įrengtos įrenginiai yra sunku nustatyti teisingą žandikaulio pozicijos. Over-advanced žandikaulio rezultatus žandikaulio sąnarių skausmai, nors pagal Išplėstinė žandikaulio gamina jokio gydomojo poveikio. Profesionaliai įrengtos prietaisai paprastai įtraukti koregavimo mechanizmas, kad žandikaulio paaukštinimo galima lengvai padidėjo arba sumažėjo po montavimo. Nustatyti labiausiai “ tai padaryti patys ” prietaisus būtina šildyti juos ir vėl juos pelėsių į norimą naują poziciją. Kita vertus, atsižvelgiant į mažą kainą, gali būti naudojamas naujas įtvaras.

Anksčiau Jungtinėse Amerikos Valstijose, žandikaulio paaukštinimo įtvarai buvo laikoma 2 klasės medicinos prietaisams ir galėtų negali būti legaliai parduodamas be recepto. Amerikiečiai buvo, tačiau leidžiama įsigyti šių įrenginių už JAV ribų ir jų asmeniniam naudojimui. Australijoje, gamintojai gali gauti patvirtinimą terapinių prekių valdyba (TGA) leidžiant įrenginiai turi būti parduodami įprastais mažmeninės prekybos kanalais be gydytojo įsikišimo.

Nuolatinį teigiamo kvėpavimo takų slėgio (CPAP) aparatas dažnai yra naudojami siekiant kontroliuoti miego apnėja ir knarkimas susijusios su juo. Išlaikyti atvirą kvėpavimo takų, prietaisas siurbliai kontroliuojamas srove oro per lanksti žarna, kaukė, dėvėti per nosį, burną, arba abu.

Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Anti knarkimas vamzdelis

Operacijos knarkimas

Chirurgija taip pat kaip būdas ištaisyti socialinės knarkimas. Kai kurios procedūros, pavyzdžiui, uvulopalatopharyngoplasty, bando plėsti kvėpavimo takų pašalinti audinių gale gerklės, įskaitant liežuvėlis ir ryklės. Šios operacijos yra gana invazinės, tačiau ir neigiamo šalutinio poveikio rizika. Pavojingiausių rizika yra, kad pakankamai rando audinį galėtų sudaryti per gerklę dėl pjūviai padaryti kvėpavimo takų siauresnė, nei buvo prieš operaciją, mažėja ir velopharynx oro erdvės. Randai yra individualus bruožas, todėl labai sunku prognozuoti, kiek asmuo gali būti linkę į randus chirurgas. Kai kuriems pacientams pranešė jų kvėpavimo takų ryklės operacijos sukelia sunkių miego apnėja dėl žalos, plėtrai. Šiuo metu, Amerikos medicinos asociacija nepritaria naudoti lazerių atlikti operacijas su ryklės arba liežuvėlis.

Radiodažnio abliacija (RFA) yra palyginti naujas chirurginio gydymo knarkimas. Šis gydymas taikomas radijo dažnio energijos ir šilumos (tarp 77 ° C iki 85 ° C) minkštųjų audinių ne atgal į gerklę, pvz., minkštasis gomurys ir liežuvėlis, sukelia randus audinio po oda. Po gydymo, tai rezultatai sąstingis, apdorotą teritoriją. Procedūra trunka mažiau kaip valandą, paprastai atliekama ambulatoriškai, ir paprastai reikia keletą gydymo seansų. Radiodažnio abliacija yra dažnai veiksminga mažinant sunkumo knarkimas, bet dažnai visiškai nepašalina knarkimas.

Bipolinis radijo dažnio abliacijos, technika, naudojama coblation tonsillectomy, taip pat naudojamas gydymo knarkimas.

Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Anti knarkimas vamzdelis

Ramsčio procedūra

Ramsčio procedūra yra minimaliai invazinė gydymo knarkimas ir obstrukcine miego apnėja. Ši procedūra buvo nurodyta 2004 m. FDA. Per šią procedūrą, trijų iki šešių + dacron (medžiaga naudojama nuolatinė siūlai) juostelės yra įtrauktas į minkštasis gomurys, naudojant modifikuotą švirkštą ir vietinių anestetikų. O procedūros buvo iš pradžių patvirtintas trimis "ramsčiais" reikiamΰ minkštasis gomurys, buvo nustatyta, kad buvo didelė dozė atsakas į daugiau stulpai su tinkamų kandidatų. Dėl šio ambulatorinės operacijos, kuris paprastai trunka ne ilgiau kaip 30 minučių, minkštasis gomurys yra kietesnės, galbūt sumažinti atvejų, miego apnėja ir knarkimas. Ši procedūra skirta viena iš labiausiai paplitusių priežasčių knarkimas ir miego apnėja – vibracijos arba žlugti, minkštasis gomurys (minkštos stogo burnos dalis). Jei yra kitų veiksnių, prisidedančių prie knarkimas ir miego apnėja, pavyzdžiui, nosies kvėpavimo takų arba išsiplėtusios liežuvio, tai tikriausiai reikia būti kartu su kitais gydymo efektyvumą.

Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Anti knarkimas vamzdelis

Farmakologinio gydymo

Atidarykite etiketės, atsitiktinių imčių tyrimas trisdešimt pacientams pasinaudoti pseudoefedrino ir domperidone kombinacija randama stiprus knarkimas gydymas. Preparatas yra parduodamas per kovą, kai kuriose šalyse.Gamtos gynimo

Yra įvairių fizinių metodų, tariamai sumažinti knarkimas. Tai gali būti žolių tabletes, akupresūrai prietaisų ar specializuotos Akupunktūra.

Yra atvejų, kuriame knarkimas yra neteisinga miegojimo vieta. Miega su per daug pagalvių, galite ruožas ir siauras oro ištrauka. Naudoti vienos pagalvės kad to išvengtų. Be to, gulėti ant nugaros gali sukelti knarkimas. Taigi, keisti miegojimo pozicija gali būti padėti.

Visų natūralių kovos knarkimas purškalai taip pat yra, kaip over-the-counter produktus galima rasti vaistinėse.

Tarp į ‘ gamtos "teisės gynimo priemonės yra pratimai padidinti raumenų tonusas, viršutinių kvėpavimo takų, ir vienas gydytojas anecdotally pažymėdamas, kad profesionalių dainininkų retai knarkti, tačiau pakankamai tyrimų šioje srityje dar reikia atlikti.

Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Anti knarkimas vamzdelis

Kaip partneris susidoroti

A snorer lova partneris praranda vidutiniškai valandų miego per naktį. Tai gali sukelti didelių santykių klausimus, taip pat miego deficito poveikį sveikatai partneriui. Ausų kištukai gali palengvinti gerą miegą žmonėms dalintis paties miegamasis su žmogumi, kuris baisiausiai. Užsienio earmuffs nėra skirtas miegoti. Kitos alternatyvos yra baltojo triukšmo generatorių.

Spauskite čia Norėdami išbandyti geriausia Anti knarkimas vamzdelis