» » Kde Nakúpiť Krill Olej?

Kde Nakúpiť Krill Olej?

Kde Nakúpiť Krill Olej?Tento článok je pre ľudí, ktorí majú vieru v prírodnej medicíne, ale ktorí sú zmätený medzi nákupom rybí tuk a krill olej na liečbu ich zdravotné neduhy prirodzene, ale pred nákupom krill olej, chcú vedieť čo je krunýřovky olej a aké sú výhody kryl olej, krill olej verzus rybí tuk, pravdu...

Takže Pokračovať čítanie tohto článku, prostredníctvom ktorého sa dozviete, čo je krunýřovky, ako je krill bio-luminiscenčné zvierat a aké sú výhody kryl olej. Verte mi, po prečítaní všetkých podrobností kryl, budete súhlasiť, že krunýřovky olej je naozaj prospešná a vaše rozhodnutie je správne. Tak umožňuje začať znova:

Aké sú Krills?

Krill je kôrovec pripomínajúce krevety ale iba 2.5 palcov dlhý váženia 2 g. To sa nachádza v antarktického oceánu a živí fytoplanktónu plávajúce na vode a je obľúbené jedlo z veľrýb, tesnenia, vtáky, tučniaky a iné morské živočíšne druhy.

Prestávku v potravinovom reťazci, ktorý kryl, môže mať katastrofálne následky v ekologických pojmoch. Preto je strategický prvok v Antarktíde biológiu, tvoriace snáď najdôležitejšie odkazy na web potravín. 85 Známych druhov, najrozšírenejšia je lov Euphausia Superba (tiež môžete vyhľadať Euphausia Superba olej), obyčajne známy ako Antarktída kryl, jeden z najhojnejšie na planéte.

Odhaduje sa, že v Antarktíde, predstavuje celkovú plochu rozdelenie kryl štyrikrát oblasti Austrálie. Pre svoje bohatstvo a obsahujúcich kombinácie živín známe silný antioxidant, Vedci veria, že to môže byť jedným z najdôležitejších potravín v budúcnosti. Rôzne štúdie vykonávané na svete vystavujú mimoriadne nutričné a terapeutické vlastnosti krill olej.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Kryl – Bioluminescent zvierat

S výnimkou niekoľkých druhov euphausiids, všeobecný vedecký názov pre kryl, mať ľahké produkovať varhany (photophore) v bruchu, štruktúru, ktorá umožňuje, aby vyžarovať svetlo pomocou chemickej reakcie zahŕňajúce kyslíka a niekoľko zlúčeniny nazývanej luciferin, Luciferázy a ATP (adenozín trifosfát).

Hoci nie je známe prečo majú túto schopnosť bioluminiscence, niektoré predpoklady sú, že táto kapacita kryl im pomáha pri získavaní členov opačného pohlavia na účely reprodukcie, zatiaľ čo iní vidia to ako kamufláž kompenzovať ich tieňa vyhlo uznaná ich predátorov žijúci v plytkých vodách.

Kryl – hojné druhy – používa kryl

Najčastejšie využitie kryl patrí kryl akvakultúry, ako návnadu v športe Rybolov, ryby v akváriu, a robiť diétne výrobky. V Japonsku, to je používaný ako potravinárskej a je nazývaný "okiami", slávny zložky používané v polievky, šaláty a predjedlá. Je charakterizovaný jeho slané a silnú chuť ako homára. Vo zvyšku sveta, použitie krill je obmedzená na jeho deriváty, ako je olej, ktorý sa používa ako doplnok stravy pre jeho liečivých a nutričné vlastnosti.

V antarktických vodách, ročný úlovok tohto kôrovcov je asi 100.000 ton a v Japonsku asi 70.000. Nadmerný rybolov je regulované od roku 1993 “ Komisie o ochrane antarktických morských živých zdrojov ” na zabezpečenie trvalej udržateľnosti v budúcnosti. Toto malé zviera, rodina “ Euphausiaceas ”, je jedným z najväčších skupín oceánov. Jeho banky dosiahli hustotu asi 20 kg na meter kubický vody.

Odhaduje sa, že existuje 90 druhov po celom svete, a len antarktickej kryl biomasy medzi 50 a 150 miliónov ton. To je veril, že krunýřovky biomasy je najväčší na svete dnes a mohlo by to byť medzi 220 až 440 miliónov ton. Prírodné obnovenie tejto biomasy je vyrobená v období dvoch rokov.

Medzi najčastejších druhov je Antarktída kryl (Euphausia superba) a severnej Tichomorie kryl (Euphausia pacifica).

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Zdravie výhody kryl olej

Krill olej obsahuje mnoho silný omega-3 mastných kyselín a živín, antioxidanty, vitamíny, fosfolipidy, flavonoidy, atď, ktoré olej s pozoruhodnou terapeutické vlastnosti efektívny pri liečbe hyperlipidémia, bolesti kĺbov, svalové bolesti, zápal, predmenštruačný syndróm a mnohých iných ochorení. Krill olej je naozaj len morské olej, ktorý kombinuje omega-3 mastné kyseliny, fosfolipidy a antioxidantov, tri hlavné základných látok pre ľudské telo správne fungovať a udržiavať alebo znovu získať zdravie.

Krill olej verzus rybieho oleja

Z krill oleja dostupných na trhu, Antarktída krill olej je stabilnejší a odolnejší než konvenčné rybí olej, ktorý znamená, že trvá dlhšie, a nie oxidovať v tele. Doba je 2 roky z chladničky a 4 roky vnútri chladničky. Krill olej nezanecháva rybie chuť ako bežné rybí olej nie je žiadny refluxnej, ktorý nastane s náročné krunýřovky olej kapsúl, krunýřovky olej kapsuly a krill olej caplets.

Takže pamätajte, krunýřovky olej kapsuly denne udržia lekára preč pretože krill olej je 48 krát lepší ako rybí olej.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Aké sú krills? -Aktualizované informácie

Krill, malé morské kôrovce, ako krevety, kúpanie v hustej kŕdľov, najmä v antarktických vodách. Väčšine cca 90 druhov, ktoré sa líšia v dĺžke od 8 do 70 mm používať nohy mäkučký filtrovať malé rozsievok na ktorých krmivo, všeobecne vydávajú silný zeleno-modré svetlo, ktoré pravdepodobne pomáha im zostaviť pre poter. Kryl žijú na otvorenom mori a je dôležitou súčasťou potravinového reťazca. Slúži ako potrava pre ryby, vtáky a hlavne veľrýb, ktoré spotrebujú až 2 tony kryl. Banky tieto kôrovce majú hustotu 20 kg na meter kubický; niektoré druhy tlie tesne pod povrchom a ďalej až 2.000 m hĺbky.

Preto Krill je obrovský význam ako zdroj bielkovín, japonské a poľskej flotily ryby pre kryl. Krill olej je známy pre svoje liečivé vlastnosti. Trinásť príslušníkmi Antarktický vytvorili úradu so sídlom v Austrálii, ktorý má právomoc obmedziť úlovky.

Každý rok kosticovcov migrovať antarktických vodách jesť tony kryl. Existuje viac ako 85 druhov tejto malej kôrovec podobná krevety. To je dobrým zdrojom bielkovín pre ich mnoho predátorov, vrátane človeka, vtákov a rýb.

V Antarktíde, tam boli pozoruhodné vedecký výskum medzi nimi zahŕňajú štúdium Glaciológia, meteorológia, geomagnetism, global climate control, seizmológie a ionospheric fyzika. Živiny-bohaté oceány okolo Antarktídy sú dôležité zameranie výskumu. Biológovia objavili rýb v antarktických vodách že zložka nemrznúca zmes v krvi, ktoré umožňuje, aby vydržali teploty pod nulou.

Štúdie na biologický históriu tučniaky, tulene a krill (potenciálny zdroj potravy pre svet) poskytli nové informácie o ekológii týchto druhov. Medzinárodné štúdie majú lepšie pochopenie reprodukcie kryl a umožnili vedci na zlepšenie ich predpovede bezpečných limitov pre zber tohto zvieraťa.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky