» » Hair Loss Treatment Naistele

Hair Loss Treatment Naistele

On naised on “ Catch-22 ″ asetage androgenetic karvkatte kadumist uimastite töödelda saabudes. Kuigi paljud uimastite võib töötada teatud määral naisi, arstid ei soovi neid ette näha ja narkootikumide äriühingud ei ole täpselt kukkuda ise olemasolevate või uute uimastite spetsiaalselt nende võimet vältida ja ravida naiste muster kiilaspäisus testimiseks.

Arstid ei soovi süstemaatiline käsitlus (pillid või muud liiki sise ravi, mis mõjutab kogu süsteemi) kui nad teavad, et Juuste kaotus tuleneb süsteemi või a sensibiliseeritud liiaga androgeeni “ over-response ” niinimetatud “ tavaliste ” androgeeni süsteemis summad. Seda sellepärast, et nende süstemaatilise töötlemise võib alandada asutuse androgeeni taset. Seetõttu valige arstid sageli aktuaalne ravi (need, mis on seotud selle Peanaha).

Parimate tulemuste töötlemisel tekkinud juhtuda, kui alustate ravi nii kiiresti kui võimalik pärast Juuste kaotus algab kuna pikaajalise androgenetic karvkatte kadumist võib hävitada paljud juuksed follicles. Steroidse pärast pikaajalist juuste vähemalt aitab vältida edasisi Juuste kaotus ja soodustada mõned juuksed regrowth alates follicles, mis on olnud seisvate, kuid on endiselt elujõuline kasutamise peatamine kohtlemise tulemuseks on juuste kadu, jätkamine on kui selle androgens pole mõnel muul viisil kontrolli all hoida. Säilitada oma vitamiini- ja mineraalainete tase aitab samal ajal, kui olete anti-androgen ravimitega.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele
Nagu alati, ravi on parim võimalus olla tõhusad siis, kui need on suunatud Juuste kaotus, samuti tahtlikud juuksed kasvu põhjuseks. Praegu on ainult üks heakskiidetud FDA käsitlus naiste muster Juuste kaotus.

Allpool leiate loendi praegu kasutatavate juuste käsitleda naiste ravi. Mõned kõnealuste uimastite ei on heaks kiidetud selle konkreetse rakenduse puhul FDA poolt aga nad on saanud kõik muud rakendused ja on välja silt ravimiseks kasutatavate Juuste kaotus.

Nende ainete ja meetodite tõhususe erinevad inimeselt inimesele, kuid paljud naised on leidis, et nende kasutamine ravi on positiivne vahe oma juuksed ja nende enesehinnang.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele
Minoksidiil 2% raviks Minoksidiil võeti esmakordselt kasutatakse tablettide kujul olevate ravimina käsitleda Kõrge vererõhk (antihypertensive). Täheldati, et patsientidel ravitakse minoksidiil ja kogenud ülemäärase pool mõju juuksed kasvu (hypertrichosis). Edasiste uuringute näitas, et minoksidiil lahust otse suhtes ning Peanaha võiks stimuleerida ka juuksed kasvu. Minoksidiil arendamise vereringe arvesse naha kaudu summa on tavaliselt sisemine kõrvaltoimeid põhjustada liiga väike.

Hajus androgenetic karvkatte kadumist naiste kasutada minoksidiil ja tegelikult tundub olevat tulemuslikumad naistele, meestele võrreldes. Minoksidiil tegijate soovitada naiste kasutada ainult minoksidiil ja mitte 5% sisaldus 2%. Minoksidiil tegijad ei ole saanud FDA tunnustamise edendamiseks 5% minoksidiili või minoksidiil ekstra tugevus naiste jaoks. Paljud dermatoloogid ei ette nähtud minoksidiil 5% naiste koos androgenetic karvkatte kadumist kui nende järelevalve all. Mõned väikesed kliinilised uuringud on läbi viidud 5% minoksidiil puhul androgenetic karvkatte kadumist, mis näitab, et tõepoolest 5% lahus on tunduvalt tõhusamat nii säilitada kui ka taaskasvavate juuksed üle 2% lahusele naiste kohta.

Kliiniliste uuringute peamiselt valge naised vanuses 18-45 aasta järel kerge kuni mõõduka kraadi Juuste kaotus, teatati minoksidiil järgmised reageerimine: 19% naistest esitada mõõduka juuksed kasvu pärast kasutamist minoksidiil 8 kuud (19% oli mõõdukas regrowth; 40% oli minimaalne regrowth). Märgitagu 7% naiste keskmine juuksed regrowth pärast kasutamist platseebo, vedelik toimeaine sisaldusega, ilma 8 kuud (7% oli mõõdukas regrowth, oli minimaalne regrowth 33%).

Ameerika Hair Loss Association tuvastab aktuaalne minoksidiil ravi naiste vastase võitluse piirangud androgeenseid alopeetsia (naiste muster kiilaspäisus) Seega soovitame väljaotsimiseks teavitada juuksed kahjumi spetsialist, mis annavad teile teavet sellel veebilehel võimaliku töötlustest kohta nõu.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele
Androgeeni retseptori inhibiitoreid.

Aldactone / Spironolactone Spironolactone või enam populaarne kaubamärk Aldactone on nimetatakse diureetikumid kaaliumi sparing (vee pillid) uimastite klassis. Seda kasutatakse keha vedeliku mahu vähendamine kaaliumi kahju tekitamata. See on ka hüpertoonia (Kõrge vererõhk) ja edema (paistetust) ravimiseks kasutatavate ja kaalium puudusi ja hyperaldosteronism (hormonaalse häire) kasutada.

Spironolactone on antiandrogen, mis töötab kahel viisil. Peamiselt see aeglustab androgens alla kuuluvate neerupealise näärmed ja munasarjade tootmise. Teiseks blokeerib see androgens tegevus osaliselt takistades dihüdrotestosteroon pärit androgenetic vastuvõtja.

Tagamet / Cimetidine Cimetidine, Mark Tagamet, alusel müüdud kuulub peamiselt sissehingatavaid haavandid ravimiseks kasutatavate histamiini sügavale imbuvad klassi. Histamiini blokeerimise meede takistab mao tootvate happe, mis võimaldab asutuse paranemist ning haavandita. Ka cimetidine on üsna võimas anti-androgenic mõju ja on näidanud, et blokeerida siduvad folliikuleid anduri saitide dehydrotestosterone vormi.

Cimetidine on kasutatud käsitleda hirsuitism naiste (ülemäärane facial juuksed juurdekasv) ning on naiste uurida koos androgeenseid alopeetsia, mis näitab paljulubavaid tulemusi. Mehed peaksid võtma oma juuksed tõsta tulemuste saavutamiseks vaja kõrge annuste tõttu käsitleda nende juuste feminizing toime, sealhulgas seksuaalset kahjuliku kõrvalmõju võimalik tõttu cimettidine.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele
Cyproterone atsetaadi Cyproterone atsetaadi is used to reduce sugu draiv on ülemäärane sugu draiv meeste ja selgema seksuaalne rünne töötlemiseks. See on ette nähtud ka käsitleda raske hirsuitism naine ning Fertiilses eas naiste androgenetic karvkatte kadumist. Cyproterone atsetaadi tehnoloogilisel selle mõju blokeerides DHT dihüdrotestosteroon oma retseptoreid siduv.

Cyproterone pole saadaval USA-s ja on mõelnud ühena viimase kuurordid raviks naiste muster juuste tõttu võimalik aine ja pikemas perspektiivis kõrvaltoimeid.

Mis tahes uimastiga loetletud nimetamata kõrvaltoimed võivad ilmneda, pöörduge oma arstiga, kui teil esineb pool mõju, mis on ebatavaline või eriti bothersome

Östrogeenid/progesterooni Tuntud ka kui hormoon asendamine ravi (HRT) ja menopausi on tavaliselt ette nähtud, östrogeenid ja progesterooni pillid ja kreemid on ilmselt kõige tavalisem süstemaatilise vorm androgenetic karvkatte kadumist kohtlemise naiste menopausi või mille östrogeenid ja/või progesterooni puuduvad muudel põhjustel.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele
Suukaudsed rasestumisvastased vahendidKuna kontrollimise sünniaeg pillid vähendada ovariaalvedeliku androgens tootmise, saab neid käsitleda naiste androgenetic karvkatte kadumist. Pidage siiski meeles, et sama tagatisrahad tuleb järgida kas naise võtab rasestumisvastaste vahendite pillid üksnes rasestumise vältimiseks või ravimiseks naiste muster kiilaspäisus. Näiteks suitsetajad üle kolmekümne viie "pillid" kes on suurem risk vereklombid ning muid tõsiseid tingimusi. Arutada oma meditsiiniliste ja elustiili ajalugu põhjalikult oma arstiga. Rasestumisvastaste vahendite pillid tulla mitmeid hormonaalse söötmeid ja saab oma arstiga määratakse mis sobib teie vajadustele vahetamine pillid vajaduse korral enne, kui teil on emotsionaalselt ja füüsiliselt rahul kujundamisel. Märkus: Ainult madala andropeažurnaali kontrollimise sünniaeg tabletid tuleks kasutada juuste indeks Kõrge androgeeni indeksi sünni kontrolli pillid tegelikult kaasa juuste tahtlikud see või mis võimaldab seda kord ta on ajendatud midagi muud. Nizoral/Ketokonasool Saadaval on igamisega raviks, Ketokonasool kasutatakse praegu seenhaiguse nakkuste ravis antifungal esindajana. Samuti on anti-androgenic mõju ja põhjustada vähendamine testosterooni ja muude androgens alla kuuluvate neerupealise nääre ja (on naisi munasarju) meeste ja naiste suguelundite. Selle toimingu tõttu saab kasutada abi käsitleda Juuste kaotus. Nizoral Šampoon sisaldab 2 protsenti, Ketokonasool ja on ette nähtud mitte ainult töötlemist Peanaha tingimustest, vaid ka kombineerituna muu ravimeetodite androgenetic karvkatte kadumist. 1% Versioon on nüüd saadaval börsiväliste, kuid see ei pruugi olla sama tõhus kui 2 protsenti retsepti tugevust. Pole ühtegi olulist kõrvaltoimeid.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele
Propecia Proscar Uimastite finasteriid pärsib ensüümi 5-alfa reduktaasi, seega inhibeeriv folliikuleid eesnäärmevähi tekitada kahju, tappes DHT tootmise. Kõigepealt turustati käsitleda eesnäärmevähi margitoote nime Proscar 5 mg pillid all. 1998, Kantakse 1 mg versiooni margitoote nimega Propecia turu esimese pillid meeste juuste Loss FDA poolt heaks kiidetud. See töötab hästi enamiku meeste nii ennetamisel juuste ja regrowth käivitamise ja see võib töötada mõned naistele, kuigi naised ei tohi võtta see rasedate ja peab ei saada samal ajal rase uimasti meessoost fetus sünnikahjustusi ohu tõttu. Alla 2% meeste kogemusi sealhulgas erectile siirdamiseks seksuaalse kõrvaltoimed ja Billie Jean raskusi. Naiste need kõrvaltoimed ei esine.

Cyproterone atsetaadi mis Ethinyloestradiol Mark Diane 35 ja Diane 50 alusel müüdud rasestumisvastaste vahendite tahvelarvuti on ettenähtud Euroopa naiste androgenetic karvkatte kadumist. Narkootikumide teosed keelamise mõned mehed sagedamini esinevate naiste hormoonide meetmete abil. Kuigi on võimalik veel juuste peatada ja käivitada umbes aasta jooksul juuksed regrowth narkootikumide, on vaja säilitada regrowth ja kõrvaldamiseks juuste pidevalt kasutada. Võimalikud kõrvalmõjud sisaldavad Rinnavähi pehmus, peavalu ja vähenenud Billie Jean. See on hea pool mõju-see aitab vältida Osteoporoos. Kõnealune uimasti on kombinatsioon cyproterone ja östradiool, mille östrogeenid. Diane 35 ja Diane 50 sisaldavad 2 mg cyproterone. Diane 35 sisaldab östradiool 0,035 mg. Diane 50 sisaldab östradiool 0.050 mg. Kõnealune uimasti on niisama tõhus nagu, kui mitte rohkem kui spironolactone. Praegu ei ole kõnealuse uimasti Ameerika Ühendriikides saadaval.

Saate vaadata parim hair loss treatment naistele