» » Hair Loss Treatment Meestele

Hair Loss Treatment Meestele

Hair Loss Treatment MeesteleMeditsiin on viimastel aastatel teinud tohutu edusamme meeste juuste ravi. 5-Alfa-reduktaasi inhibiitorid nt Propecia kvantiteeti ja kirurgiliste juuksed restaureerimine, paljudel arengut elavad koos märgatavat Juuste kaotus ei ole enam vältimatu. Esimest korda inimkonna ajaloos, on nüüd võimalik lõpetada või juuste areng aeglane ja asendada kadunud juuksed kirurgia kaudu täielikult füüsiline tulemustega. Siiski kahju juuksuriteenused turustatakse praegu valdav enamus on siiski veel vaid "madu õli."

Olete kõik näinud tagaserva meeste ajakirjade reklaame, olen kuulnud raadiost kaubaautod ja te olete näinud edendamine IME ravi juuste Loss infomercials. Alumine rida on, et enamik reklaamitakse “ ravi ” ei toimi ennetamise ja juuste ravi. Kui hair loss treatment on FDA poolt heaks kiidetud või soovitatud Ameerika Hair Loss Association, on võimalik, on raiskab teie vääris aega ja raha. Pidage meeles, et edukas käsitlemine juuste sõltub suuresti ohjamisega. On oluline kohe, kui te teate, Juuste kaotus ilmnemise tõhusa toote töötlemise alustamiseks.

Klõpsake siin, et kuvada parimad hair loss treatment
Kahest järgmisest käsitlusest on kliiniliselt tõestatud edukalt käsitleda juuste meeste erineval määral.

Finasteriid, Proscar/Propecia

Finasteriid on Mark narkootikumide Proscar ja Propecia üldnimetus. Finasteriid töötati algselt välja Merck kui narkootikumide kohelda laienenud eesnäärmevähi lümfisõlmed (Proscar). Meestel eesnäärme probleeme käsitlevate katsete ajal pool intrigeerivam efekti juuksed kasvu ei täheldatud. Kuna finasteriid oli juba laienenud prostates käsitleda meestele FDA poolt heaks kiidetud, otsustas Merck ja ettevõtte võimalus töötada välja finasteriid esimese pillid käsitleda valitseb meeste kiilaspäisus jätkata.

22. Detsembril 1997 heaks FDA 1 mg doos finasteriid androgeenseid alopeetsia meestel (valitseb meeste kiilaspäisus) töötlemiseks. Propecia on esimene uimastite tõhusalt käsitleda meestele, kes seda kasutada valdav enamus valitseb meeste kiilaspäisus ajaloos.

Klõpsake siin, et kuvada parimad hair loss treatment

Propecia/finasteriid Tööpõhimõte:

Finasteriid on hair-raising edu põhjuseks võime konkreetselt nende II tüübi 5-alfa-reductace, ensüümi, mis teisendab testosterooni võimsamat androgeeni dihüdrotestosteroon (DHT-le). Propecia on 1 mg doos finasteriid tõhusalt vähendada DHT taset nii palju kui 60% kui iga päev. See on DHT, mis kahandab või miniaturizes juuste folliikuleid, mis lõpuks viib kiilaspäisus. 60% Vähenemine DHT on osutunud peatus juuste 86% meestest võttes nende ravimite kliiniliste uuringute tegemise ajal edenemisele. 65% uuringu osalejate kogenud, mida peeti juuksed kasvu märkimisväärset suurendamist.

Selleks hetkeks on ainult tõeliselt tõhus meditsiiniliselt tõendatud vahistamise Juuste kaotus protsessi viisiks DHT tase on väiksem. Ameerika Hair Loss Association soovitab finasteriid rünnaku vastu kõik mehed huvitatud töötlevad oma valitseb meeste kiilaspäisus esimese reana.

Klõpsake siin, et kuvada parimad hair loss treatment

Minoksidiil (loniten)

Minoksidiil (loniten) oli esimene uimastite puhul valitseb meeste kiilaspäisus FDA poolt heaks kiidetud. Aastaid, minoxidill, pillid vormil laialdaselt kasutatud ravimiseks Kõrge vererõhk. Just nagu finasteriid teadlased avastanud on väga huvitav pool mõju uimasti. Inimesi te ei lisaks ravimit on kasvav juuksed ootamatu kohtades nagu nende põseliha ja käed selja, mõned isegi kasvas juuksed on oma foreheads.

Mõned tublit teadlaste oli, et kohaldatakse minoksidiili hetkel toimumas, otse juht, võib kasvada juuksed on Kaljuuntuva alade mõistet. Ning ta tegi seda erineval Juuste kaotus ulatust. See on aeg, oli see käsitlus Revolutsiooniline.

Kuigi minoksidiil on kliiniliselt tõestatud juuste areng aeglane ja regrow mõned juuksed, vt kõige teavitada ekspertide see suhteliselt vähesel määral tõhusad uimastitarbimise juuste vastases võitluses. Kuna minoksidiil juuste hormonaalse protsess ei mõjuta selle positiivne mõju on parim ajutiselt ja tavaliselt annavad mõnevõrra pettumus pikaajalisi tulemusi.

Siiski soovitab Ameerika Hair Loss Association uimasti endiselt neile, kes ei ole vastanud favorably finasteriid ravi või neile, kes soovib teise toote lisamine oma režiim. Selle AHLA ei soovita minoksidiil valitseb meeste kiilaspäisus kannatusi meeste rünnaku vastu esimese reana, kuid tunnustab seda väikese kasutajate tõhusa ravi.

Klõpsake siin, et kuvada parimad hair loss treatment