» » Erkeklerde Saç Dökülmesi Nedenleri

Erkeklerde Saç Dökülmesi Nedenleri

Giriş

Erkeklerde Saç Dökülmesi NedenleriAndrogenetik alopesi veya ortak erkek tipi kellik (mpb) erkeklerde saç dökülmesi % 95'inden hesapları. Otuz beş erkek üçte yaşına dereceye yaşayacaksınız sezilebilir saç dökülmesi ve elli yaşın erkeklerin yaklaşık % 85'i önemli ölçüde saç inceltme vardır. Acı ile erkek tipi kellik erkekler yaklaşık yüzde yirmi beş başlayan sancılı süreci yaşına ulaşmadan önce yirmi.

Aksine toplumsal inanç, erkek tipi kellik zarar çoğu erkekler onların durumu son derece mutsuz ve değiştirmek için her şeyi yaparım. Saç dökülmesi saç dökülmesi dertli'nın hayat her yönünü etkiler. Kişilerarası ilişkilerin yanı sıra olanlara profesyonel hayatını etkiler. Kendi saç dökülmesi kendi kariyer yolları değiştirmek erkekler için nadir değildir.

Nasıl yıkıcı erkek tipi kellik saç Los Derneğin tanıdığı erkek her yaştan olabilir ve tamamen objektif kendi saç kaybı soruların yanıtlarını almak erkekler için kaynak yarattı.

Sarı Sayfalar veya ticari Web siteleri yoluyla, seçenekleri araştırma karşı şiddetle öneririz. Orada yüzlerce ürün ve hizmetlerin hassas saç kaybı tüketiciye satılan, ancak şu anda orada durdurmak veya saç kaybını önlemek için klinik olarak kanıtlanmış sadece iki fda Onaylı ürün. Buna ek olarak, sadece bir avuç cerrahlar cerrahi saç restorasyon modern standartlara gerçekleştiriliyor.

En iyi saç dökülmesi tedavisi için tıklayınız

Erkeklerde saç dökülmesi nedenleri

Androgenetik alopesi veya erkek tipi kellik (mpb) erkeklerde saç dökülmesi büyük çoğunluğu sorumludur. İnsanlar ciddi hastalıklar, bazı ilaçlar ve nadir durumlarda son derece stresli olaylar, bir tepki gibi saçlarını kaybetmek birçok nedeni ise erkeklerde çoğu saç dökülmesi kalıtım üzerinde suçladı.

Ne erkek tipi kellik olanlar aslında devralan saç köklerinin ile genetik bir duyarlılık için dihidrotestosteron (dht) vardır. Saç köklerini dht için hassas ebatlarını, etkilenen her saç folikülü ömrünü kısaltmak başlar. Sonunda, etkilenen bu köklerinin kozmetik kabul edilebilir saç üreten durdurun.

Erkek tipi kellik, genellikle bir receeding çok ince ve inceltme taç başlangıcı ile karakterizedir. Saç tapınaklar ve orta-ön kafa derisi de dahil olmak üzere bu alanlarda görünüyor dht en duyarlı. Bu model sonunda ilerledikçe daha belirgin kellik boyunca yalnızca bir RIM bırakarak kafa derisi, tüm üst içine veya “ at nalı ” mpb daha ileri aşamalarda kalan saç modeli. Hatta bazı erkekler için saç kalan bu RIM dht tarafından etkilenebilir.

En iyi saç dökülmesi tedavisi için tıklayınız

dht daha yakından bakmak

Dihidrotestosteron (dht) bir türev ürün Testosteron mi. Testosteron, tip II 5-alfa-Folliküler 's yağ gudde içinde düzenlenen reductace, enzim yardımıyla dht için dönüştürür. Erkek tipi kellik tüm genetik süreci tamamen anlaşılır değil ise, bilim adamları dht saç köklerinin küçülür ve dht bastırılmış, saç köklerinin gelişmek devam biliyorum. Saç köklerini dht için hassas, minyatür işleminin tamamlanması etkilenen folikül sırada uzun bir süre için hormon maruz gerekir. Bugün, doğru müdahale ile bu işlemi yavaşladı veya bile eğer yeterince erken yakalanan durdu.

En iyi saç dökülmesi tedavisi için tıklayınız