» » Erkekler Için Saç Dökülmesi Tedavisi

Erkekler Için Saç Dökülmesi Tedavisi

Erkekler Için Saç Dökülmesi TedavisiSon yıllarda Tıp erkekler saç kaybı tedavisinde büyük atılımlar yapmıştır. 5-Alfa-redüktaz inhibitörleri gibi Propecia gelişiyle ve birçok, cerrahi saç restorasyon evrimi ile fark saç dökülmesi yaşayan artık kaçınılmazdır. İnsanlık tarihinin ilk kez, şimdi durdurmak veya saç dökülmesi ilerleme yavaş ve kayıp saç cerrahisi ile yerine tamamen doğal sonuçları ile mümkündür. Ancak, bunu dedi, bugün pazarlanan saç dökülmesi tedavileri büyük çoğunluğu hala "yılan yağlar." ama bir şey vardır

Tüm arkasında erkekler dergi reklamları gördüğünüz, reklam radyoda duydum ve mucize tedaviler saç dökülmesi için teşvik infomercials gördüm. Büyük çoğunluğu bu reklamı olan “ tedavi ” saç dökülmesi tedavisi ve önlenmesi için çalışmaz. Saç dökülmesi tedavisi değil fda tarafından onaylanmış veya Amerikan saç kaybı Derneği tarafından önerilen, değerli zaman ve para harcıyorsun şansı vardır. Başarılı saç dökülmesi tedavisinde erken müdahale büyük ölçüde bağımlı olduğunu unutmayın. Saç dökülmesi başlangıcı fark en kısa sürede tedavi etkili bir ürün ile başlamak önemlidir.

En iyi saç dökülmesi tedavisi için tıklayınız
Aşağıdaki iki tedaviler, başarıyla erkeklerde saç dökülmesi farklı derecelerde tedavisi için klinik olarak kanıtlanmıştır.

Finasteride, Proscar/Propecia

Finasteride markası ilaçlar Proscar Propecia genel adıdır. Finasteride, genişlemiş prostat bezleri (Proscar) tedavisi için bir ilaç başlangıçta Merck tarafından geliştirilmiştir. Erkek prostat sorunları ile yapılan denemeler sırasında ilginç bir yan etkisi saç büyüme gözlendi. Finasteride zaten genişletilmiş prostates erkeklerin tedavisinde fda tarafından onaylanmış çünkü, Merck ve şirket ilk hap erkek tipi kellik tedavisinde Finasterid geliştirme imkanı takip etmeye karar verdi.

22 Aralık 1997 tarihinde, finasteride (erkek tipi kellik) erkeklerde androjenik alopesi tedavisi için 1 mg doz için fda onaylı. Propecia, etkin biçimde kullanmak erkeklerin büyük bir çoğunluğu içinde erkek tipi kellik tedavi tarihinin ilk ilaçtır.

En iyi saç dökülmesi tedavisi için tıklayınız

Propecia/Finasteride şekli:

Finasteride'nın hair-raising nedeniyle özellikle tip II 5-alfa-reductace, testosteron daha güçlü androjen dihidrotestosteron (dht) dönüştüren enzimi engelleyen yeteneğini başarıdır. Propecia'nın finasteride 1 mg doz etkili dht seviyeleri kadar 60 günlük alınan oranında düşürebilirsiniz. dht küçülür ya da sonunda kellik için saç folikülü miniaturizes öyle. dht bu % 60 azalma %86 Klinik deneyler sırasında ilaç alarak erkeklerin saç dökülmesi ilerleme durdurma kanıtlanmıştır. deneme katılımcıların % 65, ne saç büyüme önemli bir artış kabul edildi deneyimli.

Bu noktada, saç dökülmesi işlemi tutuklanması için yalnızca gerçekten etkili tıbbi olarak kanıtlanmış düşük dht seviyeleri için yoludur. Amerikan saç kaybı Derneği finasteride Bütün erkekler onların erkek tipi kellik tedavisinde baktılar saldırının ilk satırı olarak önerir.

En iyi saç dökülmesi tedavisi için tıklayınız

Minoxidil (loniten)

Minoxidil (loniten), erkek tipi kellik tedavisinde fda tarafından onaylı ilk ilaç oldu. Uzun yıllar boyunca minoxidill, hap formunda çok yüksek tansiyon tedavisinde kullanılmıştır. Sadece finasteride gibi araştırmacılar ilginç bir yan etkisi ilaç keşfetti. İnsanlar, kendi yanakları ve elleri arkasında gibi beklenmedik yerlerde büyüyen saç vardı ilaç bile kendi alınlarına saç büyüdü.

Bazı girişimci araştırmacılar minoxidil topikal, kafasına doğrudan uygulama saçsız alanlara saç büyümeye fikri vardı. De bu saç dökülmesi ölçüde bağlı olarak değişen derecelerde yaptım. Bu tedavi için zaman, devrimci.

Minoxidil saç dökülmesi ilerleme yavaş ve bazı saç regrow klinik olarak kanıtlanmıştır süre en bilgili uzmanlar saç dökülmesine karşı mücadelede nispeten marjinal etkili bir ilaç olarak görüyorum. Minoxidil saç dökülmesine hormon sürecini etkilemez çünkü olumlu etkileri en iyi geçici olduğunu ve genellikle biraz uzun vadeli sonuçlar hayal kırıklığı verim.

Bunu dedi, Amerikan saç kaybı dernek hala uyuşturucu finasteride tedaviye olumlu yanıt yok edenler veya olanlar kendi rejimi için başka bir ürün eklemek istediğiniz önerir. ahla minoxidil saldırı erkek tipi kellik ile acı erkekler için ilk satırı olarak önermez, ancak kullanıcıların küçük bir yüzdesi için etkili bir tedavi olarak tanımıyor.

En iyi saç dökülmesi tedavisi için tıklayınız