» » Botoxi Süstid, Ravi Ja Kõrvaltoimed

Botoxi Süstid, Ravi Ja Kõrvaltoimed

BOTOX ® süsti (Botulinum toksiini A)

Botox (Botulinum toksiini tüüp A) on ravi kasutatakse lihaste spasmid, mis on saadud bakterite nimega Clostridium Botulinum tüve. Botox on tootmisharu Botulinum toksiini tüüpi A.

Kui lihased on süstitakse Botox vähendab spasmid blokeerides edastamise lihaskiud ja närve lõpud. Botox tõhusalt vähendab lihastes ja põhjustab lokaliseeritud halvatus.

Mida saab Botox kasutada?

Botoxi Süstid, Ravi Ja KõrvaltoimedBotox on süstitud ebanormaalne lihaste funktsiooni ja inimesed, kes on tingimused, mis põhjustavad liigset närvi stimulatsioon spasmid lihastes. See toimib sel juhul takistades närve suhtlemisel lihasrakkudes, sest kui edastamine on keelatud see põhjustab lihaste halvatuse ja peatub spasmid.

Samuti on üha populaarsemaks ravi inimestele, kes tahavad saavutada nooremad otsivad jume. Botox võib süstida valdkondades nägu trahvi read ja kortse siluda ja vähendada pahaks read, mis tavaliselt algab, kui inimesed jõuavad keskmise vanusega. Botox on muutunud väga populaarne viimastel aastatel, kui vaadata seda tõhus ja ohutu alternatiiv rohkem invasiivsete protseduuride, nagu nägu lift.

Ravi kasutatakse ka ravida inimesi, kes kannatavad Liigne higistamine (liighigistamine), lisada armpits või Botox süstid on mõjutatud aladel, et vältida närviimpulsside higi näärmete jõudmist.

Botox võib kasutada ka migreeni raviks. Süsti on esitatud taga kaela, laubale ja templid, lihased valmistamise signaale, et tekitada teile valu tunda. Kuid see ravi soovitatakse ainult inimesed, kellel on krooniline migreen, kui ravi ei ole kahjuks.

Vajuta siia, et proovida Natox-alternatiiv Botox

Kes sobib Botox ravi?

Koolitatud ja kvalifitseeritud arstid või hambaarstid tuleks anda ainult Botox ja hambaarstide tegevuse üha rohkem pakuvad nüüd näo esteetika teenuseid. Botox on üldiselt ohutu ja kasulik ravi, kuid see ei pruugi olla sobiv kõigile. Arst või hambaarst vaadata oma haiguslugu ja tervist, tagada, et sa oled sobiv kandidaat. On oluline, et te öelda, teie arst kui te praegu mingeid ravimeid või hiljuti lõpetatud, te toidate last rinnaga, on terviseohutuse nõuded, mis mõjutavad teie lihased või närvid või kui teil on teada, et on mis tahes allergia.

Botox ravi korra

Botoxi Süstid, Ravi Ja KõrvaltoimedKosmeetikatoodete Botox ravi protsess on turvaline ja lihtne. Enne oma arstiga arutada menetluse valdkondades soovid suunata ja väike süsti saab lisada nendes valdkondades. Tavaliselt tähendab see suunatud valdkonnad ümber silmade, nina ja suu, nagu see on, kui kortse ja kaunid jooned kipuvad seda arendada. Menetlus on kiire ja süsti ei tohiks olla valus.

Kui Botox kasutatakse raviks Hüperhidroos (Liigne higistamine), lisatakse süsti armpits nahasse.

Kui kroonilise migreeni raviks kasutatakse Botox süsti lisada laubale, templid ja taga kaela lihased.

Botox ravi menetlus on tavaliselt väga kiire ja enamikul juhtudel ravi aeg on vähem kui 20 minutiga. See sõltub süstide arvu. Ei ole vaja anesteetikumi enne Botox ravi ja valu peaks olema minimaalne.

Vajuta siia, et proovida Natox-alternatiiv Botox

Pärast ravi

Üks peamisi eeliseid Botox on, et seal on vähe või üldse mitte taastumise aeg, ja enamik inimesi tunnen trahvi ja saate kohe naasta oma normaalset elu.

Individuaalne sõltuvalt ravi tulemustest, kuid pahaks read ja kortse kuvatakse vähendatud vaid mõne päeva jooksul. Ravi tulemused tuleks viimati umbes 3-6 kuud ja korra võib korrata pärast seda aega. Ravi tulemused hakkavad kandma välja read hakkavad uuesti ilmuda, nii et korrata ravi on vajalik, et taastada oma nooruslik jume.

Kui tihti te saada Botox süstid?

See on korrata Botoxi süstid on ohutu ja enamik inimesi on ravi iga 4-6 kuud hoida tulemused "ülaosaga-up". Rohkem ravi teil on, seda kauem kestab tulemused, nagu lihased vastutavad kortsud ja pahaks read on järk-järgult nõrgendada. Siiski, ülemäärase ravi võib põhjustada keha tootma antikehasid Botox, mis vähendab selle tõhusust.

Vajuta siia, et proovida Natox-alternatiiv Botox

Mis on hind Botox?

Botox hind varieerub kliiniku või arsti külastada. Võite eeldada tavaliselt maksma umbes 200 naela ravikuur. Kui valite arsti juurde on väga palju teadmisi või külastada eksklusiivne kliinikus, hinnad on tõenäoliselt suurem.

Kas Botoxi kõrvalmõjusid?

Botox on üldiselt peetakse väga ohutu protseduur, kuid on võimalik, et esineb kõrvaltoimeid. Need kõrvaltoimed on järgmised:

 • Peavalu.
 • Gripitaolised sümptomid ja üldine halb enesetunne.
 • Iiveldus (iiveldus).
 • Longus silmalaud (see on ajutine).
 • Näo valu.
 • Silmalau tõmblemine.
 • Punetus ja kerge valu kohas süsti.
 • Nõrkus lihastes.
 • Kahekordne nägemine.
 • Kissitama.
See on oluline, et näha oma arsti niipea kui võimalik, kui teil tekib mis tahes kõne probleeme, neelamis- või hingamisraskused pärast Botox ravi.

Vajuta siia, et proovida Natox-alternatiiv Botox

Kes tuleks vältida Botox?

Botox ei sobi kõigile ja te ei tohiks olla Botoxi süstid, kui te:

 • Olla infektsioon süsti kavandatud kohas.
 • On praegu rase või tunnete, et võite olla rase.
 • On allergia koostisosade leitud Botox.
 • Kui teil on seisund, mis mõjutab närve või lihased.
 • Kui teil on praegu rinnaga toitmise ajal.
Teil tuleb olla ettevaatlik, kui Botox ravi:

 • Kui teil on haigus, mis suurendab teie risk verejooks; näiteks hemofiilia.
 • Kui teil on esinenud neelamisraskused (düsfaagia).
 • Kui teil on kroonilisi hingamisraskusi.
 • Kui teil on epilepsia.
 • Kui teil on olnud silma operatsioon.

Vastunäidustused

Botoxi Süstid, Ravi Ja Kõrvaltoimed Botox on teada, et mõned teist tüüpi ravim, mis on, miks on oluline, kui te olete ravimeid (sh taimseid ravimeid) teatab arst märgib reageerida enne ravi. Lihaste halvatus võib intensiivistada, kui teil on mis tahes järgmised ravimid:

 • Antibiootikumid, tetratsükliinid, polymyxins ja linkomütsiini.
 • Müorelaksandid.
 • Spektinomütsiin.
 • Aminoglycoside antibiootikumid, neomütsiin, gentamütsiin ja tobramycin.
Vajuta siia, et proovida Natox-alternatiiv Botox