» » Botox Injekcijas, Attieksmes Un Blakusparādības

Botox Injekcijas, Attieksmes Un Blakusparādības

BOTOX ® injekcijas (botulīna toksīna A)

Botox (botulīna toksīna veida A) ir apstrādes izmanto muskuļu spazmas, kas ir iegūti no celma baktērijas Clostridium Botulinum sauc. Botox ir nozares nosaukums botulīna toksīna tipa.

Kad Botox ir ievadīts muskuļos samazina spazmas, bloķējot pārraide starp muskuļu šķiedras un nervu endings. Botox efektīvi mazina muskuļu un izraisa lokalizētas paralīzi.

Ko var Botox izmantot?

Botox Injekcijas, Attieksmes Un BlakusparādībasBotox tiek injicēts muskuļus, lai novērstu virsnormas muskuļu funkcijas un spazmas, cilvēki, kuri ir apstākļiem, kas izraisa pārmērīgu nervu stimulācija. Tas darbojas šajā lietā, neļaujot nervus sazinoties ar muskuļu šūnās, kad paziņojums ir aizliegta kopš tas izraisa muskuļu paralīze un pārtrauc spazmas.

Tas ir arī aizvien populārs attieksmi pret cilvēkiem, kuri vēlas sasniegt jaunāki meklē sejas. Izlīdzināt smalkas līniju un grumbu un samazināt skatiens līnijas, kuras parasti sāk parādīties, kad cilvēki sasniegt vidēja vecuma sejas zonās var injicēt Botox. Botox ir kļuvusi ārkārtīgi populāra pēdējos gados, kā cilvēki uztver to kā efektīvu un drošu alternatīvu vairāk invazīvās procedūras, piemēram, sejas lifts.

Apstrāde tiek izmantots arī, lai ārstētu cilvēkus, kuri cieš no pārmērīga svīšana (Hiperhidroze), ar Botox iesprausta paduses vai citām injekcijas ietekmē jomās, lai neiekļūtu nervu signālu sviedri dziedzeri.

Botox var arī izmantot, lai ārstētu migrēnas. Injekcijas, nododot muskuļus pie kakla, uz pieres un tempļi, novērst ražošanas signāli, kas rada iespēju sajust sāpes. Tomēr šī ārstēšana ir tikai ieteicama cilvēkiem ar hronisku migrēnas, zāles ir bijusi neveiksmīga.

Uzklikšķināt šeit, lai mēģinātu Natox-Botox alternatīva

Kurš ir piemērots Botox attieksmi?

Kvalificēti un apmācīti ārsti vai zobārsti ir jāsniedz Botox, un arvien zobārstniecības prakse šobrīd piedāvā sejas estētikas pakalpojumus. Botox parasti ir droša un lietderīga attieksmi, taču tas var nebūt piemērots visiem. Ārsts vai zobārsts pārbaudīs jūsu slimības vēsturi un veselības aizsardzību, lai nodrošinātu to, ka esat piemērots kandidāts. Ir svarīgi, lai jūs pastāstītu jūsu ārstam, ja jums pašlaik ir kādas zāles vai nesen apturēja, jūs baro bērnu ar krūti, ir veselības nosacījumus, kas ietekmē jūsu muskuļi vai nervu, vai ja ir zināms, ka jebkura alerģijas.

Botox apstrādes procedūras

Botox Injekcijas, Attieksmes Un BlakusparādībasKosmētikas Botox apstrādes process ir droša un vienkārša. Pirms procedūras, jūsu ārsts ar jums apspriedīs laukumus vēlaties mērķa un sīkās injekcijas tiks ievietota šajās jomās. Tā parasti ir vērstas teritorijas ap acīm, degunu un muti, kā tas ir, kur tendence izstrādāt smalkas līniju un grumbu. Procedūra ir ātra un nevajadzētu būt sāpīga injekcijas.

Lai ārstētu Hiperhidroze (pārmērīga svīšana) lietojot Botox injekcijas tiek ievietoti paduses ādu.

Hronisks Migrēnas ārstēšanai lietojot Botox injekcijas tiek ievietoti pieres, tempļi un pie kakla muskuļus.

Botox apstrādes procedūra parasti ir ļoti ātrs, un vairumā gadījumu apstrādes laiks ir mazāk nekā 20 minūtes. Tas būs atkarīgs no injekciju skaitu. Tas nav nepieciešams, lai būtu Botox attieksmi pirms anestēzijas un sāpes būtu minimāla.

Uzklikšķināt šeit, lai mēģinātu Natox-Botox alternatīva

Pēc apstrādes

Viena no lielas priekšrocības Botox ir tur ir maz vai nav atkopšanas laikā, un lielākā daļa cilvēku jūtas labi, un uzreiz var atgriezties pie normālas dzīves...

Ārstēšanas rezultātiem atkarīga indivīdu, bet skatiens līniju un grumbu parādīties samazināta tikai pāris dienu laikā. Ārstēšanas rezultāti būtu pēdējo reizi apmēram 3-6 mēnešiem un procedūru var atkārtot pēc šī laika. Kā ārstēšanas rezultātus sāk valkāt off līnijas sāks parādās, lai atkārtotu ārstēšanu ir nepieciešams, lai atjaunotu jauneklīgāku ādu.

Cik bieži jūs saņemsiet Botox injekcijas?

Tas ir droši, ir atkārtot Botox injekcijas, un lielākā daļa cilvēku ir ik pēc 4-6 mēnešu ārstēšanas rezultāti "papildināta-up", lai. Vairāk ārstēšanu jums ir rezultāti kalpos ilgāk, kā pakāpeniski vājinās atbild par ādas rievām un līnijām rievu veidošanos muskuļus. Tomēr pārmērīga apstrāde var izraisīt ķermeņa ražot antivielas pret Botox, kas samazina tās efektivitāti.

Uzklikšķināt šeit, lai mēģinātu Natox-Botox alternatīva

Kādas ir izmaksas par Botox?

Botox izmaksas ievērojami atšķiras atkarībā klīniku vai jūs apmeklēt ārstu. Parasti jūs varat sagaidīt maksāt ap 200 £ ārstēšanas kursu. Ja izvēlaties apmeklēt ārstu ar lielu pieredzi vai apmeklējiet ekskluzīvo klīnikā, cenas ir būs lielāka.

Vai ir kādas Botox blakusparādības?

Botox parasti uzskata par ļoti drošu procedūru, bet tas ir iespējams, rodas blakusparādības. Šīs blakusparādības:

 • Galvassāpes.
 • Gripai līdzīgi simptomi un parasti jūtas slikti.
 • Slikta dūša (slikta dūša).
 • Acs plakstiņu (tas ir pagaidu).
 • Sejas sāpes.
 • Plakstiņu raustīšanās.
 • Apsārtums un mērenas sāpes injekcijas vietā.
 • Muskuļu vājums.
 • Double vision.
 • Piemiegtām acīm.
Ir svarīgi, lai pēc iespējas ātrāk redzēt savu ārstu, ja jums rodas jebkāda runas problēmas, grūtības norīt vai elpošanas grūtības pēc Botox attieksmi.

Uzklikšķināt šeit, lai mēģinātu Natox-Botox alternatīva

Kam vajadzētu izvairīties Botox?

Botox nav piemērots ikvienam, un jums nevajadzētu būt Botox injekcijas, ja jūs:

 • Infekcija ir plānota injekcijas vietā.
 • Stāvoklī pašlaik ir vai šķiet, ka jums varētu būt grūtniecība.
 • Ir alerģija pret sastāvdaļas konstatēts Botox.
 • Ja jums ir stāvoklis, kas ietekmē nervu vai muskuļu.
 • Ja jums pašlaik ir sievietēm, kas baro bērnu ar krūti.
Jums vajadzētu rūpēties, kad Botox attieksmi:

 • Ja rodas traucējumi, kas palielina jūsu risks asiņošana; piemēram, hemofīlija.
 • Ja jums ir bijusi rīšanas grūtības (dysphagia).
 • Ja jums ir hroniska elpošanas grūtības.
 • Ja jums ir epilepsija.
 • Ja jums ir bijusi acu operācija.

Kontrindikācijas

Botox Injekcijas, Attieksmes Un Blakusparādības Botox ir zināms, ka reaģē ar cita veida zāles, kas ir iemesls, kāpēc tas ir svarīgi informēt ārstam, ja esat par medikamentiem (tas ietver augu izcelsmes zāles) pirms apstrādes. Muskuļu paralīze var pastiprināt ja jums pašlaik ir uz kādu no šiem medikamentiem:

 • Antibiotikas, ieskaitot polymyxins un linkomicīns tetraciklīniem.
 • Muskuļu relaxants.
 • Spektinomicīns.
 • Aminoglycoside antibiotikām, piemēram, gentamicīnam, neomicīnam, tobramycin.
Uzklikšķināt šeit, lai mēģinātu Natox-Botox alternatīva