» » Antarktikas Krils Eļļas Savietojama Omega 3 Un Antioksidantu

Antarktikas Krils Eļļas Savietojama Omega 3 Un Antioksidantu

Antarktikas krils eļļa

Antarktikas Krils Eļļas Savietojama Omega 3 Un AntioksidantuSvaigi novāktas no senatnīgs un toksīnu bezmaksas Antarktikas ūdeņos, Antarktikas krils eļļa viegli pārspēj zivju eļļa sakarā ar tās bagāto omega-3 un antioksidantu saturs. Tas ir visšķīstāko, bio-pieejama, un nāk no visvairāk bagātīgs biomasas uz zemes! Lielas lietas bieži nāk nelielos iepakojumos. Šādā gadījumā liela uztura nāk no mazākā avotiem.

Antarktikas krils (zinātniskais nosaukums Euphasia superba) ir 85 zināmo sugu krils grupas puscaurspīdīgu garneļu kā jūras vēžveidīgie.

No pirmā acu uzmetiena, jūs nedomāju, ka Antarktikas krils ar lielu melnās acis un rozā nokrāsu, ir kaut kas īpašs. Bet šīs sīkās radības, kas ir nedaudz lielāks nekā nelielu papīra saspraudes, būtībā pilnvaras Antarktikas ekosistēmas dzinēja degvielas.

Zinātnieki lēš, ka Antarktikas krils numurus diapazonā no 170 miljoniem līdz 7 miljardiem tonnu. Visas krils Antarktīdā kopējais svars ir smagāks nekā visu iedzīvotāju kopējais svars. Tas padara Antarktikas krils vienu bagātu un veiksmīgu dzīvnieku sugu uz zemes.

Antarktikas krils skaitļi ir tik liela, ka tie var barot simtiem dažādu dzīvnieku, zivju, pingvīni, plombas un lielo zilo vaļu.

Pasaules lielākais un garākais dzīves zivīm, zīdītājiem pārtiek arī no fitoplanktona, ieskaitot blue vaļi un daudzas citas vaļu sugas. Šie vaļi var dzīvot no 80 līdz 150 gadu vecumam, saglabājot savu lielo spēku un izturību visā to mūža garumā.

Lielākās zivis, valis haizivis, pārtiek no fitoplanktona. Tā dzīvo vairāk nekā 150 gadiem, pieaug līdz pat 12 metrus garš un sver ne vairāk kā 15 tonnas un ir seksuāli aktīva līdz tā nomirst.

Antarktikas krils eļļa ir būtiski bagātāko, vistīrāko un jaudīgākais avots omega 3 tauki.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Fitoplanktona: Labāku uzturu Antarktikas krils

Antarktikas krils pārtiek galvenokārt no uzturvielu blīvs fitoplanktona. Šo mikroskopisko organismu sastāv no dažādas augu barības vielu atrasts okeānā.

Fitoplanktonu veido ļoti pamats jūras pārtikas aprites. Piekrastes okeāna straume uz Antarktiku nes izšķīdušās barības vielas, kas mēslot fitoplanktona lielas summas. 24-Stundu intensīva saules vasaras mēnešos ļauj ražot hlorofila plašāku fitoplanktona.

Fitoplanktons ir unikāla iespēja pārveidot bioloģiski pieejams aminoskābes, ogļhidrātu, olbaltumvielu un vitamīnu neorganiskās vielas, ūdens, dabisko siltumu, saules gaismas un oglekļa dioksīdu. Antarktikas krils apgūt tieši šīs uzturvielas no minūšu fitoplanktona šūnu.

Antarktikas krils ir pārsteidzoša ilgmūžība līdz 10 gadiem, jo tās slēpt okeāna dzīlēs, dienas laikā, lai izvairītos no plēsēji un barojas no fitoplanktona naktī.

Fitoplanktona augstvērtīgiem pārtikas avots ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Antarktikas krils ir optimāls uzturs cilvēku avots.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

4 Iemesli kāpēc Antarktikas krils eļļa ir Your Best Animal-Based avots Omega-3

Es uzskatu, ka Antarktikas krils eļļa ir jūsu labākā izvēle, kad runa ir iegūt augstas kvalitātes, dzīvnieku omega 3 tauki, jo:

1. Antarktikas krils eļļa tiek ievāktas no senatnīgs ūdeņi Antarktīdas un ir brīva no dzīvsudraba, toksiskām ķīmiskām vielām, smagos metālus un citus toksīnus.

Zivju krājumus visā pasaulē ir kļuvuši tik plaši un pamatīgi piesārņots līdz vietai, ka tas vairs nav droši patērēt zivju produkti-varbūt pat zivju eļļa ir labs avots omega 3 tauki. Katru gadu aptuveni 40 tonnas dzīvsudraba izdalās Amerikas Savienotajās valstīs vien ņemot vērā ogļu dedzināšana elektroenerģijas ražošanai. Citi kopējo piesārņojošās vielas atrodas zivju ietver polihlorbifenilu (PCB), radioaktīvo vielu, kā stroncija un toksiskie metāli, piemēram, kadmija, svina, hroma un arsēna.

Saimniecībā audzētām zivīm nav veselīgākas alternatīvas. Pētījumi liecina, ka pat mazāk piesārņotu rūpnieciski audzētu lašu bija augstāki piesārņotāju līmeņi – īpaši dioksīnu un PCB-par tiem noķerti savvaļā. Nosacījumi pie zivjaudzētavas ir līdzīgi apstākļi zivju audzētavu visur: pārpildītas, slimīgi, inficētie dzīvnieki tiek baroti, kāds nepieciešams, lai augt tikpat lieliem, cik īsu laiku vien iespējams- un kas ietver ekskrementi, vistas, pīles un cūkām.

Slimība var izplatīties uz savvaļas zivju, piemēram, inficēt bērnu savvaļas lasis ar jūras utu rada zivju audzēšanas metodes.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

2. Antarktikas krils eļļas apvieno sinerģiski antioksidantiem un omega 3 tauki.

Astaksantīns ir antioksidanti, kas atrodami Antarktikas krils, kas, domājams, ir 300 reižu jaudīgāks par vitamīnu A un E, 47 reizes spēcīgāk nekā luteīns, un 34 reizes spēcīgāk nekā CoQ10 karotinoīdu-paveids. Antarktikas krils ir no jauna atklājuši flavonoīdu ar jaunu molekulāro struktūru.

Antarktikas krils satur omega-3s fosfolipīdi formā savietojama liposomes vai maz iepakojumos, kas apvieno omega 3 tauki, taukskābes EPA un DHA tieši uz jūsu šūnām. Zivju eļļa un zemākas krils eļļas nesatur šo fosfolipīdu komplekss.

Dominē fosfolipīdu tīra Antarktikas krils eļļa ir phosphatidyl holīna, kas daļēji sastāv no holīna, būtisku uzturvielu svarīgi smadzeņu attīstību, mācīšanās un atmiņā. Holīna ir prekursors acetilholīns, kas sūta nervu signālu smadzenes, un trimethylglycine, kas palīdz aizsargāt jūsu aknas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

3. Antarktikas krils eļļas labāk uzsūcas organismā nekā zivju eļļa.

Fosfolipīdi veido šūnu membrānas, un sastāv galvenokārt no taukskābju, fosfāta grupa un organisku molekulu. Fosfolipīdi un triglicerīdu tipa tauku atrodams asinīs, darbojas kā omega-3 nesējiem. Tomēr pētījumi liecina, ka omega-3 taukskābes, kas saistīta ar fosfolipīdi ir ievērojami uzlabojusi biopieejamība un stabilitātes omega-3s nekā taukskābes triglicerīdu pārvadātājiem.

Tas padara omega 3 tauki no Antarktikas krils eļļas pieejamākus svarīgās jomās jūsu ķermeņa, piemēram, jūsu smadzenes. Jums būs nepieciešama daudz mazāk Antarktikas krils eļļas pieredzes priekšrocības omega-3s, salīdzinot ar zivju eļļu, dodot jums vairāk sprādziena jūsu buck ilgākā laika posmā.

Antarktikas krils eļļa ir stabilākas un sasmakuma izturīgākas nekā zivju eļļa. Tas nepieciešams, saldēšanas un var ilgt divus gadus istabas temperatūrā. Un atšķirībā no zivju eļļas, tas nebūs jums neticams pēcgarša vai izraisa refluksa/atraugas zivju flavors.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

4. Antarktikas krils eļļa ir atjaunojamas avots omega 3 tauki.

Krils ievākšana ir viens no visvairāk ekoloģiski draudzīgu uz planētas. Antarktikas krils ir novāktas tagad 47 gadiem, 1961. gadā ar vēsturisko maksimumu ražu no nepilniem 529,000 t. 1981/82 sezonas sākuma. Vidējais gada nozvejas temps no 2002 līdz 2007 bija mazāka par 120000 tonnu gadā.

Tomēr ir bijuši vairāki nepamatoti skandāla taktiku, norādot, ka krils ir apdraudētās sugas, un vaļi ir apdraudēts pēc ražas novākšanas krils. Tie nāk no vietām, kas pārdod citiem avotiem omega-3s.

Kalifornijā bija pirmā valsts, aizliegt krils ražas novākšana, bet šī nav nekāda sakara ar krils pasaules iedzīvotāju. Rūpnieciskās zivsaimniecības Kalifornijā izmanto krils barot savu neveselīgu lašu zivjaudzētavu Oregon un Vašingtonā, nav paredzētas lietošanai cilvēku uzturā. Gandrīz visas cilvēka krils novākšanas veic Antarktikas.

Antarktikas krils biomasa ir par saglabāšanu par Antarktikas jūras dzīvo resursu (CCAMLR), kas sastāv no 25 valstīm Komisijas vadībā. CCAMLR ir tikai oficiālā un uzticamu starptautisko organisms iesaistīti krils ilgtspējīgas zvejniecības pārvaldības un uzraudzības krils akciju. Netrūkst krils kādreiz ticis prognozēts CCAMLR.

Daudzi pētījumi liecina, biomasa Antarktikas krils svārstās no 170 miljoni 740 miljoni tonnu, vidēji apmēram 420 miljonus tonnu; pastāvīgo sastāvu ar temps pavairošana, ir vairāki simti miljonu tonnu. Tas nozīmē, ka ir vairāk nekā pietiekami krils turpināt sniegt atbalstu jūras ekosistēmu un cilvēku uzturā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Krils dienā tur prom Pill

Tas ir pārsteidzošs, kā kaut ko tik mazu kā Antarktikas krils var dot savu veselību lielu impulsu vairāk veidos, nekā vienu, nodrošinot jūs ar spēcīgu antioksidantu un veselības veicināšanas omega 3 tauki.

Šī Tīrā krils eļļa sniedz visas priekšrocības, ko tīra Antarktikas krils eļļas capliques (divdaļīgs cietu čaumalu kapsulas aizzīmogo ar lentu) formā nevis parasto gel cepures palielināt produktu tīrību, tīrību un izturību pret manipulācijām.

Ideālā gadījumā tikai divi capliques Pure krils eļļas pirmo maltīti kopā katru dienu dos savu veselību galīgo atbalstu, bez bailēm no piesārņojuma un bez intereses nekaitējot pasaules jūras ekosistēmas.

Try Tīrā krils eļļas šodien un veikt kontroli pār savu veselību!

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa