» » Antarktika Krilli õli – Omega 3 Ja Antioksüdant

Antarktika Krilli õli – Omega 3 Ja Antioksüdant

Antarktika krilli õli

Antarktika Krilli õli – Omega 3 Ja AntioksüdantVärskelt koristatud põlised ja toksiini mittesisaldava Antarktika vetes, Antarktika krilli õli lihtsalt ületab kalaõli tõttu oma rikas omega-3 ja Antioksüdandi sisaldus. See on puhtam, rohkem bioaktiivsed ning pärineb kõige rikkalik biomassi maa peal! Sageli suured asjad tulevad väikestes pakendites. Sel juhul suur toitumine pärineb väikseim allikad.

Antarktika krilli (teaduslik nimi Euphasia superba) on krilli, poolläbipaistev kreveti-nagu mere koorikloomad grupp 85 tuntud liikide seas.

Esimesel pilgul, sa ei usu, et Antarktika krilli, oma suured mustad silmad ja roosaka varjundiga, ei midagi erilist. Kuid need tillukesed olendid, mis on veidi suurem kui väikeste kirjaklambriga, on sisuliselt volitused Antarktika ökosüsteemi mootori kütuse.

Teadlased prognoosivad Antarktika krilli numbrid vahemikus 170 miljonit kuni 7 miljardit tonni. Kõik Antarktika krilli kogumassist on raskemad kui kogu elanikkonna kogumassist. See muudab Antarktika krilli üks kõige rikkalikumad ja edukas loomaliikide maa peal.

Antarktika krilli numbrid on nii tohutu, et nad saaksid toita sadu erinevaid loomi, kalast, pingviinid, hülged ja suur sinine vaalad.

Maailma suurim ja pikim elu kalade ja imetajate toituvad fütoplanktoni, sealhulgas sinine vaalad ja paljud muud vaal liigid. Need vaalad saab elada 80-150 aastat vana, säilitades oma suurt jõudu ja vastupidavust kogu ahela vältel.

Suurim kala, Vaalhai, toitub fütoplanktoni. Ta elab üle 150 aastat, kasvab kuni 12 meetrit pikk, kaalub kuni 15 tonni, ja on seksuaalselt aktiivsed, kuni ta sureb.

Antarktika krilli õli kujutab endast rikkamaid, puhtaim ja kõige võimsam allikas oluline omega-3 rasvu.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

Fütoplanktoni: Hea toitumine Antarktika krilli

Antarktika krilli toituvad peamiselt toitainete tihe fütoplanktoni. Nende mikroskoopilised organismid koosnevad taimse päritoluga toitained leitud ookeani mitmesuguseid.

Fütoplankton moodustab mere toiduahela põhialus. Ranniku ookeani voolu suunas Antarktika toob kaasa suure hulga lahustunud toitaineid, et väetada fütoplanktoni. 24-Tunnise intensiivse päikesepaiste suvekuudel võimaldab toota rohkem klorofülli fütoplanktoni.

Fütoplankton on unikaalne võime muuta anorgaanilised mineraalid, vee, looduslik soojus, päikesevalguse ja süsinikdioksiidi bioaktiivsed aminohappeid, süsivesikuid, valke ja vitamiine. Antarktika krilli otse toitaineid need minut fütoplanktoni rakke.

Antarktika krilli on hämmastav eluiga kuni 10 aastat, sest nad peita sügavamal ookeani päevasel ajal vältida kiskjate ja fütoplanktoni kanaleid inimese kohta öö eest.

Võttes täisväärtusliku toidu allikas ja fütoplanktoni on üks peamisi põhjusi, miks Antarktika krilli on optimaalne toitumine inimestele.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

4 Põhjust miks Antarktika krilli õli on Your Best Animal-Based oomega-3 allikas

Ma usun, et Antarktika krilli õli on teie parim valik, kui tegemist on saada kõrge kvaliteediga, loomade omega-3 rasvad, sest:

1. Antarktika krilli õli on koristatud põlised Antarktika vetes ja on vabad elavhõbeda, mürgiste kemikaalidega, raskemetallide ja teiste toksiinide.

Kalavarude üle maailma on muutunud nii laialdaselt ja põhjalikult punkt, et ei ole enam ohutu tarbivad kala tooted – võib-olla isegi kalaõli, hea allikas omega-3 rasvu reostunud. Umbes 40 tonni elavhõbedat vabastatakse igal aastal elektri tootmiseks tõttu söe põletamine ainuüksi Ameerika Ühendriikides. Muud ühised saasteainete leitud kala sisaldavad polüklooritud bifenüülid (PCBd), radioaktiivsed ained nagu strontsiumi ja mürgised metallid nagu kaadmium, plii, kroomi ja arseeni.

Kasvatatud kala ei ole tervislikum alternatiiv. Uuringud näitavad, et isegi vähem saastunud tehistingimustes kasvatatud lõhe oli kõrgema saasteainete sisaldus – spetsiaalselt dioksiinide ja PCBde – kui need on püütud loodusest. Kalakasvandustes tingimused on nagu tehase talud kõikjal tingimused: ülerahvastatud, sickly, on nakatunud loomade söötmise iganes see võtab neil kasvada võimalikult suur ja nii lühikest aega kui võimalik – ja mis sisaldab fekaalid kana, part ja sigu.

Kalakasvatuse tehnikad põhjustavad taudi levikut looduslike kalade, nagu nakatamine looduslike laps lõhe meri täide.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

2. Antarktika krilli õli ühendab sünergistlikult antioksüdante ja omega-3 rasvu.

Astaksantiinirikas on leitud Antarktika krilli, mis on arvatavalt 300 korda võimsam kui vitamiine A ja E, 47 korda võimsam kui Luteiini, ning 34 korda võimsam kui CoQ10 antioksüdant karotenoidide-tüüpi. Antarktika krilli sisaldab äsja avastatud flavonoidide romaan molekulaarne struktuur.

Antarktika krilli sisaldab omega-3s fosfolipiidid kujul – liposoomid või -vähe pakendid, mis toovad omega-3 rasvu rasvhapped EPA ja DHA otse oma rakke. Kalaõli ja madalama krilli õli ei sisalda see fosfolipiidi keeruline.

Ülekaalus fosfolipiidi Antarktika krilli puhast õli on phosphatidyl koliini, mis koosneb osaliselt koliini, peaaju arengu, õppimise ja mälu jaoks oluline oluline toitaine. Koliin on atsetüülkoliini, mis saadab närviimpulsside aju, ja trimethylglycine, mis aitab kaitsta teie maksa.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

3. Antarktika krilli õli imendub paremini oma keha kui kalaõli.

Fosfolipiidide moodustavad sinu rakumembraani ja koosnevad peamiselt rasvhapete, fosfaat rühm ja orgaanilise molekuli. Fosfolipiidid ja triglütseriidide, leida oma verd, rasva tüüpi tegutseda oomega-3 vedajad. Uuringud näitavad siiski, et omega-3 rasvhappeid seotud fosfolipiidid on oluliselt täiustatud biosaadavust ja stabiilsuse omega-3S kui rasvhappeid triglütseriidide vedajatele.

See muudab omega-3 rasvu, Antarktika krilli õli kergemini kättesaadavaks olulistes valdkondades oma keha, nagu teie aju. Peate ka palju vähem Antarktika krilli õli experience the kasu omega-3S kui võrrelda kalaõli, andes teile rohkem bang teie Buck pikemas perspektiivis.

Antarktika krilli õli on stabiilsem ja rääsumine vastupidavamad kui kalaõli. See ei pea jahutusenergia ning võib kesta kaks aastat, toatemperatuuril. Ja erinevalt kalaõli, see ei anna teile kalamaitse järelmaitse või põhjustab refluks/röhitsus kala maitsega.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

4. Antarktika krilli õli on taastuvenergia allikas omega-3 rasvu.

Krilli koristus on üks kõige ökoloogiliselt sõbralik planeedil. Antarktika krilli nüüd koristatud 47 aastat, alates 1961, ajalooline piigi saagi napilt 529,000 tonni hooajaks 1981/82. Keskmist saaki aastamäära 2002 – 2007 oli vähem kui 120 000 tonni aastas.

Siiski, on alusetu paanika taktika kohta, et krilli on ohustatud liikide ja vaalad on ohus krilli saagi hulk. Need on pärit saidid, kes müüvad teiste allikate omega-3S.

California oli esimene riik ban krilli koristus, kuid see on midagi pistmist globaalne krilli populatsiooni. Kutselise püügi California kasutab krilli toita oma ebatervislik lõhe kala talud Oregoni ja Washingtoni, mitte inimtoiduks. Peaaegu kõik inimese krilli korje toimub Antarktika.

Antarktika krilli biomassi ei haldamist komisjoni jaoks kaitse ning Antarktika mere elu ressursside (CCAMLR), mis koosneb 25 riiki. CCAMLR on kaasatud krilli säästva kalanduse juhtimise ja järelevalve krilli laos ainult ametlikku ja usaldusväärset rahvusvahelist organismi. Krilli puudus on kunagi olnud prognoositud CCAMLRI poolt.

Paljud uuringud näitavad biomassi Antarktika krilli vahemikus 170 miljonit 740 miljonit tonni, keskmiselt umbes 420 miljonit tonni; laos alalise reprodutseerimise mitu sada miljonit tonni aastas. See tähendab, et seal on rohkem kui piisavalt krilli jätkuvalt toetada mere ökosüsteemis ning inimtoiduks.

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel

A krilli päevas hoiab ära Pill

See on hämmastav, kuidas midagi võimalikult väike Antarktika krilli anda oma tervisele suure tõuke rohkem võimalusi kui üks pakkuda teile võimsad antioksüdandid ja tervislikke omega-3 rasvu.

See Krilli puhast õli pakub puhast Antarktika krilli õli capliques (kahest tükist valmistatud kõva kest kapslid on paelaga pitseeritud) kujul kõiki eeliseid mitte suurendada toote puhtus, puhtus ja vastupanu avamisjälgi jätmata tavaline geel korgid.

Ideaalis, vaid kaks capliques puhas krilli õli võtta esimene sööki iga päev annab oma tervist ülim toetust, ilma saastumise hirmu ja muret maailma mere ökosüsteemi kahjustada.Krilli puhast õli täna proovida ja võtta kontrolli oma tervist!

Vajuta siia, et osta krilli õli ametlikul kodulehel