» » Antarktika Krili Petrol – Omega 3 Ve Antioksidan

Antarktika Krili Petrol – Omega 3 Ve Antioksidan

Antarktika krili petrol

Antarktika Krili Petrol – Omega 3 Ve AntioksidanTaze bozulmamış ve toksin içermeyen Antarktika sularında--dan hasat, Antarktik krili yağ kolayca zengin omega-3 ve antioksidan içeriği balık yağı geçti. O saf, daha bio-mevcut ve Dünya ' en bol biyokütle gelir! Büyük şeyler genellikle küçük paketler halinde gelir. Bu durumda, büyük beslenme gelir kaynakları en küçüğü.

Antarktika krili (bilimsel adı Euphasia superba) krili, yarı saydam karides benzeri deniz kabuklu grubu 85 bilinen türler arasında bulunmaktadır.

İlk bakışta, büyük siyah gözleri ve pembemsi belirti, Antarktik krili özel bir şey olduğunu düşünüyorum değildir. Ama sadece biraz küçük bir ataş daha büyük, bu minik yaratıklar, aslında Antarktika ekosistem motoru güçler yakıt vardır.

Bilim adamları Antarktika krili numaraları aralığı 7 milyar 170 milyon ton arasında tahmin ediyoruz. Antarktika'daki bütün krili toplam ağırlığı insan nüfusunun toplam ağırlığı ağırdır. Bu bir dünya üzerinde en bol ve başarılı hayvan türlerinin Antarktika krili yapar.

Antarktika krili yani onlar farklı hayvanlar, yüzlerce balık, penguenler, mühürler ve büyük mavi balinalar için yem ki büyük sayılardır.

Dünyanın en büyük ve en uzun yaşayan balık ve memeliler de mavi balinalar ve diğer birçok balina türler de dahil olmak üzere fitoplankton yem. Bu balinaların 80 150 yıl yaşlı, onların büyük güç ve dayanıklılık onların ömrü boyunca sürdürmek yaşayabilir.

Büyük balık, balina köpekbalığı fitoplankton beslenir. 150 Yıldır yaşıyor, 12 metre uzunluğunda, tartmak kadar 15 tona kadar büyür ve ölür kadar cinsel olarak aktif değildir.

Antarktika krili petrol temsil eden önemli en zengin, en saf ve en güçlü kaynağı omega-3 yağları.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Fitoplankton: Antarktika krili üstün beslenme

Antarktika krili çoğunlukla besin-yoğun fitoplankton yem. Bu mikroskobik organizmaların bitkisel kökenli besinler okyanusta bulunan çok çeşitli oluşur.

Deniz gıda zinciri fitoplankton şeklinde çok temel. Antarktika, kıyı okyanus mevcut fitoplankton döller çözünmüş besin büyük miktarlarda getiriyor. Yaz aylarında 24 saatlik yoğun güneş ışığı da fitoplankton daha fazla klorofil üretmek izin verir.

Fitoplankton inorganik mineraller, su, doğal sıcaklık, güneş ışığı ve karbon dioksit biyo-mevcut amino asit, karbonhidrat, protein ve vitamin dönüştürmek için eşsiz bir yeteneği var. Antarktika krili doğrudan bu besinlerin dakika fitoplankton hücrelerden emmek.

Antarktika krili bir şaşırtıcı uzun yaşam-in ilâ 10 yıl, çünkü onlar yırtıcı ve beslemeleri fitoplankton olarak gece önlemek için gün boyunca okyanusun derinliklerinde gizlemek.

Fitoplankton bir besin kaynağı olan neden Antarktika krili insanlar için en iyi beslenme kaynağıdır ana nedenlerinden biridir.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

4 Nedenleri neden Antarktika krili yağ olduğunu Your Best Animal-Based Omega-3 kaynağı

Ben çünkü yağ yüksek kaliteli, hayvan tabanlı omega-3 almak için geldiğinde Antarktika krili petrol en iyi seçenek olduğuna inanıyoruz:

1. Antarktika krili petrol Antarktika tertemiz suları hasat edilir ve Merkür, toksik kimyasal maddeler, ağır metaller ve diğer toksinler ücretsizdir.

Balık stoklarının dünyada çok yaygın ve iyice artık balık ürünleri tüketmek için güvenli değil,-belki de değil, hatta balık yağı, omega-3 yağ iyi bir kaynak noktaya kirli olmak. Yaklaşık 40 ton civa elektrik üretmek için ABD'de kömür yakma nedeniyle tek başına yıllık yayımlanır. Balık bulunan diğer yaygın kirleticiler Poliklorlu Bifeniller (PCB), kadmiyum, kurşun, krom ve arsenik gibi toksik metaller ve Stronsiyum gibi radyoaktif maddeler içerir.

Çiftlik balık sağlıklı bir alternatif değildir. Çalışmalar daha az kirlenmiş çiftlik somon yüksek kirletici düzeyleri-özellikle dioksin ve PCB-bu vahşi caught olduğunu göstermektedir. Balık çiftlikleri, koşulların fabrika çiftlikleri her yerde koşulları gibi: kalabalık, sickly, enfekte hayvan-beslenen onları da kısa bir sürede mümkün – mümkün olduğunca büyük büyümek ne gerekiyorsa ve dışkı tavuk, ördek ve domuz içerir.

Tarım teknikleri balık hastalık vahşi Bebek Somon deniz bitleri ile hastalık gibi vahşi balık yaymak için neden oluyor.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

2. Antarktika krili petrol sinerjik antioksidanlar ve omega-3 yağları bir araya getirir.

Astaxanthin karotenoid-300 kat daha fazla vitamin A ve E, lutein kere daha güçlü daha güçlü ve CoQ10 daha 34 kez daha güçlü olduğuna inanılıyor Antarktika krili bulunan antioksidan türüdür. Antarktika krili yeni keşfedilen flavonoid bir roman moleküler yapı içerir.

Antarktika krili içeren omega-3s fosfolipitler şeklinde – lipozomlar veya omega-3 yağ asitleri EPA ve DHA, hücrelere doğrudan getirmek küçük paketler. Balık yağı ve inferior krili petrol bu yapımında karmaşık içermez.

Saf Antarktika krili yağda baskın yapımında kısmen Kolin, temel bir besin beyin geliştirme, öğrenme ve bellek için önemli oluşan phosphatidyl Kolin 's. Kolin sinir sinyalleri beyne gönderir, asetilkolin ve karaciğer korur trimethylglycine öncüsüdür.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

3. Antarktika krili petrol daha iyi balık yağı sizin vücut tarafından emilir.

Fosfolipitler, hücre zarı oluştururlar ve aslında bir yağ asidi, bir fosfat grubu ve organik bir molekül oluşmaktadır. Fosfolipitler ve trigliserid, kan, bulunan yağ türü omega-3 taşıyıcı olarak hareket. Ancak, araştırmalar omega-3 yağ asitleri fosfolipitler için bağlı oldukça bioavailability ve istikrar omega-3s yağ asitleri trigliserid taşıyıcılarda daha gelişmiş göstermektedir.

Bu Antarktika yağlardan omega-3 krili yağ vücudunuzun önemli alanlarda kullanıma hazır, beyin gibi yapar. Sen de uzun vadede paranın karşılığını daha bang veren omega-3s balık yağı, karşılaştırıldığında faydalarını yaşamaya daha az Antarktika krili petrol gerekir.

Antarktika krili petrol daha kararlı ve daha ekşime balık yağı daha dayanıklıdır. Bu soğutma ihtiyacı yoktur ve oda sıcaklığında iki yıl sürebilir. Ve balık yağı, Balık bir tat vermek alışkanlık veya reflü/püskürtme balık aromalı neden.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

4. Antarktika krili yağ omega-3 yağları yenilenebilir kaynağıdır.

Krili hasat olan biri en ekolojik dostu gezegen. Antarktika krili şimdi 47 yıldır, 1961, bir tarihi zirve hasat 1981/82 sezonu için hemen altında 529,000 ton ile başlayarak hasat. Ortalama yıllık yakalama oranı 2002'den 2007'ye daha az 120.000 ton bir yıl oldu.

Ancak, asılsız korkutma taktikleri krili nesli ve balinalar krili hasat tarafından tehdit olduğunu belirten bir numara olmuştur. Bunlar diğer kaynakları omega-3s satan sitelerden gelmiş.

California hasat krili yasağı için ilk devlet oldu, ama bu genel krili nüfusu ile ilgisi yoktur. California'da ticari balıkçılık krili onların sağlıksız Somon Balık çiftlikleri Oregon ve Washington, insan tüketimi için beslemek için kullanıyorsunuz. Neredeyse tüm insan krili hasat Antarktika içinde yapılır.

Antarktika krili biyokütle komisyon için koruma ve Antarktika deniz yaşam kaynakları (25 ülkenin oluşan CCAMLR), yönetimi altındadır. CCAMLR sadece resmi ve güvenilir uluslararası organizma krili stok kontrolü ve sürdürülebilir krili balıkçılık yönetimi dahil edilir. HİÇBİR krili sıkıntısı hiç CCAMLR tahmin.

Birçok çalışmada Antarktika krili aralığı 170 milyon 740 milyon ton, yaklaşık 420 milyon ton ortalama biyokütle göstermek; bir ayakta hisse birkaç yüz milyon ton yıllık üreme oranı. Bu deniz ekosistemi ve insan tüketimi desteklemeye devam etmek için fazlasıyla yeterli krili anlamına gelir.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Bir krili bir gün hap uzak tutar.

It's amazing nasıl Antarktika krili küçük bir şey sağlık böyle büyük bir destek daha fazla yolu daha bir güçlü antioksidanlar ve sağlığı teşvik omega-3 yağları ile sunarak size verebilir.

Bu Saf krili petrol ürün saflık, temizlik ve izinsiz kullanıma karşı direnci artırmak için her zamanki jel kapaklar yerine saf Antarktika krili petrol capliques (bir grup ile kapalı iki parçalı sert kabuk kapsül) şeklinde tüm avantajları sunar.

İdeal olarak, saf krili yağı ile ilk yemek her gün alınan sadece iki capliques sağlık son destek, bulaşma korkusu olmadan ve endişeleri dünyanın deniz ekosistemi zarar verecektir.Saf krili petrol bugün deneyin ve sağlık kontrolünü!

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın