» » Antarktída Krill Olej – Omega – 3 A Antioxidantov

Antarktída Krill Olej – Omega – 3 A Antioxidantov

Antarktída Krill olej

Antarktída Krill Olej – Omega – 3 A AntioxidantovČerstvo zozbierané z toxín-Voľný Antarktíde a nedotknutej vodách, Antarktída krill olej hravo predbehne rybí olej jeho bohatý obsah omega-3 a antioxidantov. To je čistejšie, viac bio-k dispozícii, a pochádza z najviac nepreberné množstvo biomasy na zemi! Často veľké veci prichádzajú v malých baleniach. V tomto prípade veľký výživa pochádza z najmenších zdrojov.

Antarktída kryl (vedecký názov Euphasia superba) patria medzi 85 známe druhy kryl, skupina polopriehľadný krevety-ako morské kôrovce.

Na prvý pohľad by si, že Antarktída kryl, s ich veľké čierne oči a ružový nádych, sú nič zvláštneho. Ale tieto drobné tvory, ktoré sú len trochu väčšia ako malé sponky, sú v podstate palivom, ktoré poháňa motor antarktického ekosystému.

Vedci odhadujú antarktickej kryl čísla rozmedzí 170 miliónov až 7 miliárd ton. Celková hmotnosť všetkých kryl v Antarktíde je ťažšie než celková hmotnosť celú ľudskú populáciu. To robí antarktickej kryl jeden z najhojnejšie a úspešné živočíšnych druhov na zemi.

Antarktída kryl čísla sú tak masívne, že ich môžete kŕmiť stovky rôznych zvierat, z rýb, tučniaky, tulene a veľké modré veľryby.

Svet je najväčší a najdlhšia živých rýb a cicavcov tiež živia fytoplanktónu, vrátane modrej veľryby a mnoho iných druhov veľrýb. Tieto veľryby môžu žiť medzi 80 až 150 rokov, zachovanie ich veľkú silu a vytrvalosť počas celej ich životnosti.

Najväčšie ryby, žralok veľrybí sa živí fytoplanktónu. To žije viac ako 150 rokov, rastie do výšky 12 m dlhý, váži až 15 ton a je sexuálne aktívny, kým neumrie.

Antarktída krill olej predstavuje najbohatší najčistejšie a najsilnejší zdroj esenciálnych omega-3 tuky.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Fytoplanktónu: Superior výživa pre Antarktídy kryl

Antarktída kryl sa živia zväčša živín-husté fytoplanktónu. Tieto mikroskopické organizmy sa skladajú z široké spektrum rastlina-založené živiny nájdené v oceáne.

Fytoplanktónu tvoria samotnú podstatu morskej potravinového reťazca. Pobrežných oceánu prúdu v Antarktíde prináša veľké množstvo rozpustené živiny, ktoré oplodní fytoplanktónu. 24-Hodinová intenzívna slnečného svetla v letných mesiacoch tiež umožňujú fytoplanktónu produkovať viac chlorofylu.

Fytoplanktónu majú jedinečnú schopnosť premeniť anorganické minerály, vody, prírodné teplo slnečného žiarenia a oxid uhličitý na bio-dostupný aminokyselín, sacharidov, bielkovín a vitamínov. Antarktída kryl priamo absorbovať tieto živiny z buniek minútu fytoplanktónu.

Antarktída kryl majú úžasné životnosť až 10 rokov, pretože skryť v hlbinách oceánu počas dňa, aby sa zabránilo predátormi a kanály na fytoplanktónu v noci.

Majú zdroj výživných potravín vo fytoplanktónu je jedným z hlavných dôvodov, prečo antarktickej krill je zdrojom optimálnu výživu pre človeka.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

4 Dôvody prečo antarktickej Krill olej je zdrojom Omega-3 Your Best Animal-Based

Verím, že Antarktída krill olej je vaša najlepšia voľba, pokiaľ ide o získanie vysoko-kvalitné, založené na zvieratách- omega-3 tukov, pretože:

1. Antarktída krill olej je zberalo z nedotknutej vodách Antarktídy a neobsahujú ortuť, toxických chemických látok, ťažkých kovov a iných toxínov.

Rýb na celom svete sa stala tak široko a dôkladne znečistené do tej miery, že už nie je bezpečné konzumovať výrobky z rýb,-možno ani rybí olej, dobrým zdrojom omega-3 tukov. Asi 40 ton ortuti sa uvoľní každoročne v samotných Spojených štátoch kvôli spaľovanie uhlia na výrobu elektriny. Iné bežné nečistoty našiel v rybách patria polychlórované bifenyly (PCB), rádioaktívne látky, ako je stroncium, a toxické kovy ako kadmium, olovo, chróm a arzén.

Chovaných rýb nie je zdravšie alternatívou. Štúdie ukazujú, že aj najmenej kontaminovaných chovaný losos mal vyššie úrovne cudzorodých látok – konkrétne dioxínu a PCB – ako sú ulovené vo voľnej prírode. Sú podmienky v chove rýb ako podmienky v továrenských fariem všade: preplnené, sickly, infikované zvieratá sú kŕmené čokoľvek, aby rast ako veľký ako je to možné v krátkom čase čo najskôr – a že zahŕňa výkaly, kuracie, kačacie a ošípaných.

Techniky chovu rýb spôsobujú choroby sa šíri na voľne žijúcich rýb, rovnako ako infikovať divoké baby losos s mori vši.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

2. Antarktída krill olej synergicky spája antioxidanty a omega-3 tukov.

Astaxantín je karotenoid-typ antioxidant našiel v Antarktíde kryl, ktorý je veril byť 300 krát silnejší ako vitamíny A a E, 47 krát silnejšie ako luteín, a 34 krát silnejšie ako CoQ10. Antarktída kryl obsahuje novo-objavil flavonoidov s román molekulovou štruktúrou.

Antarktída kryl obsahuje omega-3 vo forme fosfolipidy – lipozómy alebo malé balíky, ktoré prinášajú tukov omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA priamo do buniek. Rybí olej a nižšej krill olej neobsahuje tento komplex fosfolipidov.

Prevládajúce fosfolipidov v čistej antarktickej krill olej je phosphatidyl cholínu, ktorý je čiastočne zložený z cholínu, základné živiny dôležité pre vývoj mozgu, učenie a pamäť. Cholín je prekurzorom pre acetylcholín, ktorý vysiela nervové signály do mozgu, a trimethylglycine, ktorý pomáha chrániť pečeň.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

3. Antarktída krill olej je lepšie vstrebáva v tele ako rybí olej.

Fosfolipidy tvorí bunkové membrány a sú zložené v zásade z mastných kyselín, fosfát skupina a organickej forme. Fosfolipidy a triglyceridov, druh tuku v krvi, pôsobí ako nosiče omega-3. Avšak, štúdie ukazujú, že omega-3 mastné kyseliny viazané na fosfolipidy majú výrazne zvýši biologická dostupnosť a stabilita omega-3 než mastných kyselín triglyceridov dopravcom.

To robí omega-3 tuky z Antarktídy krill olej ľahšie dostupné dôležité oblasti tela, ako váš mozog. Budete musieť tiež oveľa menej antarktickej krill olej spoznať výhody omega-3 mastné kyseliny v porovnaní s rybí olej, dáva vám viac zaplatená zábava v dlhodobom horizonte.

Antarktída krill olej je stabilnejší a odolnejší proti žltnutiu ako rybí olej. To nepotrebuje chladenie a môže trvať dva roky pri izbovej teplote. A na rozdiel od rybieho oleja, nebude vám rybia pachuť alebo spôsobí spätný/grganie ryby chuťou.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

4. Antarktída krill olej je obnoviteľný zdroj omega-3 tukov.

Kryl úrody je jedným z najviac ekologicky-priateľské na tejto planéte. Antarktída kryl sa teraz zberalo 47 rokov, od roku 1961 historický vrchol zberu necelých 529,000 ton pre sezónu roku 1981/82. Priemerná sadzba ročného úlovku z roku 2002 2007 bol menej ako 120 000 ton ročne.

Avšak tam boli rad neopodstatnené vyděsit taktiku uvádza, že krill je ohrozený druh, a veľryby sú ohrozený kryl zberu. Tieto pochádzajú z lokalít, ktoré predávajú iným zdrojom omega-3 mastné kyseliny.

Kalifornia bola prvým štátom zakázať kryl úrodu, ale to nemá nič spoločného s globálne kryl obyvateľstva. Obchodného rybolovu v Kalifornii pomocou kryl kŕmiť ich nezdravé lososa rybích fariem v Oregon a Washington, neurčené na ľudskú spotrebu. Takmer všetky ľudské kryl zber sa vykonáva v Antarktíde.

Antarktída kryl biomasy je pod vedením Komisie o zachovanie z antarktického morského žijúcich zdrojov (CCAMLR), ktorý sa skladá z 25 krajín. CCAMLR je iba oficiálnym a spoľahlivým medzinárodné organizmu zapojených do riadenia kryl udržateľného rybolovu a monitorovania kryl skladom. Núdza kryl niekedy odhaduje Komisiou CCAMLR.

Mnohé štúdie ukazujú biomasy antarktickej kryl siahajú od 170 miliónov 740 miliónov ton, v priemere približne 420 miliónov ton; stojaci skladom s mierou ročného rozmnožovania niekoľko stoviek miliónov ton. To znamená, že existuje viac než dosť kryl pokračovať v podpore na morský ekosystém a spotrebu.

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Krill denne udrží pilulka preč

Je úžasné, ako niečo tak malého ako Antarktída kryl môžete dať vaše zdravie veľký impulz vo viac spôsoby ako jednu poskytuje silné antioxidanty a zdravých omega-3 tukov.

Tento Čistý Krill olej prináša všetky výhody čistej antarktickej Krill olej vo forme capliques (dvojdielny tvrdá škrupina kapsule uzavretých s kapelou) namiesto obvyklých gél čiapky na zvýšenie čistoty, čistotu a odolnosť voči poškodeniu výrobku.

V ideálnom prípade len dva capliques Pure krunýřovky ropy prijaté s vašou prvou jedlo každý deň dám vaše zdravie ultimate pomoc, bez obáv z kontaminácie, a bez obáv z poškodenia svetových morský ekosystém.Pure krunýřovky ropy dnes pokúsila vziať kontrolu nad svojím zdravím!

Kliknite tu kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky