» » Antarktický Kril Olej – Omega – 3 A Antioxidační

Antarktický Kril Olej – Omega – 3 A Antioxidační

Antarktický kril olej

Antarktický Kril Olej – Omega – 3 A AntioxidačníČerstvě sklizené z nedotčené a toxinu bez živých vod, Antarktický kril olej snadno předčí rybího tuku protože jeho bohatý obsah omega-3 a antioxidační. Je to čistší, biologicky dostupné a pochází z velmi bohaté biomasy na zemi! Velké věci se často přicházejí v malých baleních. V tomto případě velký výživy pochází z nejmenší ze zdrojů.

Krunýřovka krillová (vědecký název Euphasia superba) patří mezi 85 známých druhů kril, skupina poloprůhledné krevety like mořských korýšů.

Na první pohled by vás nenapadlo, že krunýřovka krillová, velké černé oči a narůžovělý nádech, jsou něco extra. Tyto malé bytosti, které jsou jen o něco větší než malé sponky, ale v podstatě palivo, které pohání motor Antarktický ekosystém.

Vědci odhadují, krunýřovka krillová čísla v rozmezí 170 milionů až 7 miliard tun. Celková hmotnost všech krunýřovky v Antarktidě je těžší než celková hmotnost celé lidské populace. Díky krunýřovka krillová jedním z bohaté a úspěšné živočišných druhů na zemi.

Krunýřovka krillová čísla jsou tak obrovské, že se mohou krmit stovky různých zvířat, z ryb, tučňáci, tuleni a velké modré velryby.

Svět je největší a nejdelší živé ryby a savce také živí fytoplanktonem, včetně modré velryby a mnoho dalších druhů velryb. Tyto velryby žít mezi 80 až 150 let starý, zachování jejich velkou sílu a po celou dobu jejich životnosti.

Největší ryba, žralok velrybí se živí fytoplanktonu. Žije více než 150 let, roste až 12 metrů dlouhá, váží až 15 tun a je sexuálně aktivní, dokud to umře.

Antarktický kril olej představuje nejbohatší, nejčistší a nejmocnější zdroj esenciálních omega-3 tuků.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

Fytoplankton: Kvalitní výživa pro krunýřovka krillová

Krunýřovka krillová se živí převážně živiny husté fytoplanktonu. Tyto mikroskopické organismy se skládají z mnoha rostlinných živin v oceánu.

Fytoplankton tvoří samotný základ mořského potravního řetězce. Pobřežní moře proud v Antarktidě přináší velké množství rozpuštěných živin, které oplodnit fytoplanktonu. 24 Hodinový Intenzivní sluneční světlo v letních měsících také umožňují fytoplanktonu produkovat více chlorofylu.

Fytoplankton mají jedinečnou schopnost přeměnit anorganické minerály, vodu, přírodní teplo, slunce a oxid uhličitý v biologicky dostupné amino kyseliny, sacharidy, proteiny a vitamíny. Krunýřovka krillová přímo absorbovat tyto živiny z buněk minuta fytoplanktonu.

Krunýřovka krillová mají úžasnou životnost až 10 let, protože se skrývají v hlubinách oceánu během dne, aby se zabránilo predátory a informační kanály na fytoplankton v noci.

Zdroj výživných potravin v fytoplankton je jedním z hlavních důvodů, proč krunýřovka krillová je zdrojem optimální výživa pro člověka.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

4 Důvody proč Antarktický kril olej je zdrojem Omega-3 Your Best Animal-Based

Jsem přesvědčen, že Antarktický kril olej je vaše nejlepší volba, pokud jde o získávání vysoce kvalitní, zvíře založené omega-3 tuků, protože:

1. Antarktický kril olej je sklizena z nedotčených vodách Antarktidy a je bez rtuti, toxické chemické látky, těžké kovy a další toxiny.

Rybí populace po celém světě se stala tak široce a důkladně znečištěná do té míry, že již není bezpečně konzumovat rybí výrobky – snad ani rybí tuk, dobrým zdrojem omega-3 tuků. Asi 40 tun rtuti se uvolní ročně ve Spojených státech kvůli spalování uhlí pro výrobu elektřiny. Jiné běžné nečistoty v ryb patří polychlorované bifenyly (PCB), radioaktivní látky, jako je Stroncium a toxických kovů, jako je kadmium, olovo, chromu a arzenu.

Chovné ryby není zdravější alternativa. Studie ukazují, že i nejméně znečištěné lososů se kontaminujících látek vyšší – konkrétně dioxinů a PCB – než ty, které v přírodě. Podmínky na rybích farmách jsou jako podmínky ve velkochovech všude: přeplněné, neduživý, infikovaná zvířata jsou krmena cokoliv pro ně pěstovat co nejrozsáhlejší v co nejkratší době co nejvíce – a to včetně výkaly, kuře, kachna a prasata.

Ryb, zemědělské techniky, způsobují nemoc šířit volně žijících ryb, jako divoké dítě z norského lososa s mořské vši napadení.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

2. Antarktický kril olej synergicky kombinuje antioxidanty a omega-3 tuků.

Astaxanthin je Karotenoid typ antioxidant nachází v krunýřovka krillová, který je věřil být 300 krát silnější než vitamíny A a E, 47 krát silnější než lutein a 34 krát silnější než CoQ10. Krunýřovka krillová obsahuje nově objevil flavonoid román molekulární strukturou.

Krunýřovka krillová obsahuje omega 3 ve formě fosfolipidů – liposomy nebo malé balíčky, které přinášejí omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA mastné kyseliny přímo do buňky. Rybí tuk a nižší krunýřovky olej neobsahuje Tento komplex fosfolipidů.

Převládající fosfolipidů v čistě Antarktický kril olej je phosphatidyl cholin, který je částečně tvořen cholinu, základní živiny důležité pro rozvoj mozku, učení a paměť. Cholin je prekurzor acetylcholinu, který posílá nervové signály do mozku, a pro trimethylglycine, který pomáhá chránit játra.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

3. Antarktický kril olej se lépe vstřebává do těla než rybí tuk.

Fosfolipidy buněčných membrán a jsou složeny převážně z mastných kyselin, fosfátové skupiny a organickou molekulu. Fosfolipidy a triglyceridy, druh tuku v krvi, působí jako omega-3 nosiče. Studie však ukazují, že omega-3 mastné kyseliny vázané na fosfolipidy výrazně lepší biologickou dostupnost a stabilita omega-3 než omega 3 mastných kyselin triglyceridových dopravcům.

Díky omega-3 tuků z Antarktidy krunýřovky ropy mnohem dostupnější pro důležité části vašeho těla, jako je váš mozek. Budete také potřebovat mnohem méně oleje krunýřovka krillová vyzkoušet výhody omega 3 ve srovnání s rybí tuk, dává vám více zaplacená zábava, v dlouhodobém výhledu.

Antarktický kril olej je stabilnější a odolnější vůči žluknutí než rybí tuk. Není potřeba chlazení a může trvat dva roky při pokojové teplotě. A na rozdíl od rybího tuku, nebude vám rybí pachuť nebo způsobit zpětný/říhání rybí příchutě.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

4. Antarktický kril olej je obnovitelným zdrojem omega-3 tuků.

Krunýřovky sklizeň je jeden z nejvíce ekologicky přátelské na planetě. Krunýřovka krillová nyní bylo sklizeno 47 let, od roku 1961 s harvest historického vrcholu těsně pod 529 000 tun pro období 1981/82. Průměrná roční míru v letech 2002 až 2007 byl méně než 120 000 tun za rok.

Však byly řadou nepodložené zastrašovací taktika uvádějící, že krill je ohroženým druhem, a velryby jsou ohroženi krunýřovky sklizeň. Tyto pocházejí z míst, které prodávají jiné zdroje omega 3.

Kalifornie byl první stát zakázat krunýřovky sklizně, ale to nemá nic společného s globální krunýřovky obyvatel. Komerční rybolov v Kalifornii pomocí krunýřovky nakrmit své nezdravé lososa rybích hospodářství v Oregon a Washington, nejsou určeny k lidské spotřebě. Téměř všechny lidské krunýřovky sklizeň se provádí v Antarktidě.

Krunýřovka krillová biomasy je pod vedením Komise o ochranu z antarktických mořských zdrojů (CCAMLR), který se skládá z 25 zemí. CCAMLR je pouze oficiální a spolehlivé mezinárodní organismu podílejí na řízení udržitelného krunýřovky a sledování krunýřovky akcií. Nedostatek kril se nikdy předpokládané komisí CCAMLR.

Mnohé studie ukazují biomasy krunýřovka krillová v rozmezí 170 milionů na 740 milionů tun, přičemž v průměru zhruba 420 milionů tun; stálé populace s roční míra reprodukce několika set milionů tun. To znamená, že je víc než dost krunýřovky nadále podporovat mořského ekosystému a lidskou spotřebu.

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky

Krill denně udržuje prášky dál

Je neuvěřitelné jak něco tak malého jako krunýřovka krillová může dát vaše zdraví velkou podporu ve více než jednom poskytuje silné antioxidanty a zdravých omega-3 tuků.

Tento Čistý krunýřovky olej přináší všechny výhody čistého Antarktický kril olej v podobě capliques (dvoudílné hard shell kapsle s kapelou) namísto obvyklých gel čepice zvýšit čistotu, čistotu a odolnost vůči manipulaci produktu.

V ideálním případě jen dva capliques čistého krunýřovky ropy užívat s vaší první jídlo každý den dá své zdraví nejvyšší podporu, bez strachu z kontaminace a bez obav o poškození mořského ekosystému na světě.

Zkuste Čistě krunýřovky ropy dnes a převzít kontrolu nad své zdraví!

Chcete-li koupit krunýřovky ropy z oficiální webové stránky