» » שמן קריל: שימוש, תופעות לוואי, אינטראקציות ואזהרות

שמן קריל: שימוש, תופעות לוואי, אינטראקציות ואזהרות

שמות אחרים של שמן קריל

שמן קריל: שימוש, תופעות לוואי, אינטראקציות ואזהרותשמן קריל דה, Acide Docosahexaénoïque, Acides גרא Oméga 3, Acides גרא N-3, Acides גרא Polyinsaturés, Acides גרא W3, שמן קריל האנטארקטי, נחתים Concentré דה Protéines, DHA, חומצה Docosahexanoic, EPA, Euphausia Superba שמן, Euphausiacé, שמן Euphausiids, Huile d' Euphausia Superba, Huile דה קריל, האנטארקטית קריל דה Huile, Huile d'Oméga 3, ריכוז חלבון ימיים, n-3 חומצות שומן, אומגה 3, חומצות שומן אומגה 3, אומגה 3Oméga 3, חומצות שומן אומגה 3, אומגה 3 משמן, חומצות שומן רוויות, חומצות שומן-W-3

סקירה של שמן קריל

שמן קריל הוא שמן על פי חיים זעירים, כמו שרימפס. לווייתנים מזיפות mantas, כרישי לוויתן לאכול בעיקר קריל. נורווגית, המילה "קריל" פירושה "לווייתן אוכל." אנשים לחלץ את השמן על פי קריל, למקם אותו בכמוסות, ולהשתמש בו עבור רפואה. כמה מוצרים שמן קריל שם המותג מציינים כי הם משתמשים אנטארקטיקה קריל. זה מתייחס בדרך כלל המינים של קריל שנקרא Euphausia superba.

שמן קריל משמש עבור מחלות לב, רמות גבוהות של מסוימים שומנים בדם (טריגליצרידים), כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה, קו, סרטן, דלקת מפרקים ניוונית, דיכאון, תסמונת קדם וסתית (PMS) ווסת כואבת.

איך זה עובד? שמן קריל מכיל חומצות שומן דומה שמן דגים. שומנים אלה הם חשבו להיות מועיל שומנים כי הפחתת כולסטרול נפיחות, נמוך יותר, ולבצע טסיות דם פחות דביק. כאשר טסיות דם פחות דביק הם נוטים פחות קרישי טופס.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

שימושים & היעילות של שמן קריל

ראיות מספיקות עבור:
  • כולסטרול גבוה. פיתוח מחקר מראה כי לוקח 1-1.5 גרם של מוצר שמן קריל ספציפי (נפטון קריל שמן, נפטון טכנולוגיות & Bioresources, Inc) מדי יום מפחית כולסטרול סה כ ו הכולסטרול ליפופרוטאין low-density "רע" (LDL), מגדילה את הכולסטרול ליפופרוטאין בצפיפות גבוהה "טוב" (HDL) בחולים עם כולסטרול גבוה. במינונים גבוהים של 2-3 גרם ביום מופיעים גם תפחית באופן משמעותי את רמות הטריגליצרידים, סוג אחר של שומן בדם.
  • תסמונת קדם וסתית (PMS). יש כמה ראיות כי לוקח 2 גרם של מוצר שמן קריל ספציפי (נפטון קריל שמן, נפטון טכנולוגיות & Bioresources, Inc) מדי יום עשויים להפחית את הסימפטומים של PMS; אבל כמה מומחים שאלה ממצאים אלה כיוון שהם מאמינים שהמחקר לא תוכנן היטב.
  • דלקת מפרקים. כמה מחקרים עולה כי אנשים עם דלקת מפרקים אשר לוקחים 300 מ ג של מוצר שמן קריל ספציפי (נפטון קריל שמן, נפטון טכנולוגיות & Bioresources, inc.) מדי יום יש פחות כאב, נוקשות ותפקוד טוב יותר לאחר 30 ימים של טיפול.
  • לחץ דם גבוה.
  • קו.
  • סרטן.
  • דיכאון.
  • תנאים אחרים.
עדות נוספת צורך לדרג את מידת היעילות של שמן קריל לשימושים אלה.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

תופעות לוואי & בטיחות של שמן קריל

שמן קריל נראה בטוח עבור רוב המבוגרים בעת שימוש הולם עבור כמות קצר של שעה (עד שלושה חודשים). מחקר על שמן קריל יש לא תהיה הערכה בטיחות או תופעות הלוואי האפשריות שלו. עם זאת, סביר להניח כי שמן קריל יכול לגרום לתופעות לוואי דומה שמן דגים כגון ריח רע מהפה, צרבת, טעם חשוד, כאבי בטן, בחילה שרפרפים רופף.

אמצעי זהירות מיוחדים & אזהרות: הריון, הנקה: לא מספיק ידוע אודות השימוש של שמן קריל במהלך הריון, הנקה. להישאר על בטוח ולהימנע השימוש.

חדרים נקיים מאכלי ים: אנשים אלרגיים פירות ים יכול היה להיות גם אלרגיים תוספי שמן קריל. אין שום מידע אמין מציג מה הסבירות אנשים עם חדרים נקיים מאכלי ים הם יש תגובה אלרגית שמן קריל; עם זאת, עד יותר ידוע, להימנע משימוש שמן קריל או להשתמש בו בזהירות אם יש לך חדרים נקיים של מאכלי ים.

ניתוח: שמן קריל יכול להאט קרישת הדם, קיים חשש כי היא עלולה להגביר את הסיכון של דימום במהלך ואחרי ניתוח. להפסיק את השימוש שמן קריל לפחות שבועיים לפני הניתוח המתוכנן.

המינון המתאים של שמן קריל תלוי במספר גורמים כגון גיל המשתמש, בריאות תנאים אחרים. בשלב זה אין מידע מדעי מספיק כדי לקבוע טווח המתאים של מינונים שמן קריל. זכרו כי מוצרים טבעיים לא תמיד בהכרח בטוח, במינונים יכול להיות חשוב. יש להקפיד על ההוראות הרלוונטיות על תוויות מוצר, להתייעץ עם הרוקח או הרופא או אחרים המטפל לפני השימוש.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי