» » שמן קריל האנטארקטי – אומגה 3 ונוגדי חמצון

שמן קריל האנטארקטי – אומגה 3 ונוגדי חמצון

שמן קריל האנטארקטי

שמן קריל האנטארקטי – אומגה 3 ונוגדי חמצוןשמן קריל האנטארקטי, טריים שנקטפו המים חינם הרעלן באנטארקטיקה והטריטוריות בתוליים, בקלות עולה שמן דגים בגלל שלו תוכן עשיר של אומגה 3, נוגד חמצון. הוא מזוכך, יותר bio-זמין, מגיע ביומסה שופע ביותר על פני כדור הארץ! דברים גדולים לעתים קרובות באים בחבילות קטנות. במקרה זה, מגיע התזונה הגדול הקטן ביותר של מקורות.

האנטארקטי קריל (שם מדעי Euphasia superba) הם בין המינים המוכרים 85 של קריל, קבוצה של למחצה כמו שרימפס סרטנים ימיים.

במבט ראשון, לא היית חושב קריל האנטארקטי, עם עיניים שחורות גדולות שלהם גוון ורדרד, הם משהו מיוחד. אבל הקטנטנים האלה, שהן רק קצת יותר גדול מאשר קליפ נייר קטנים, הם למעשה הדלק כי הסמכויות המנוע של המערכת האקולוגית האנטארקטי.

מדענים מעריכים קריל האנטארקטי מספרי טווח בין 170 מיליון עד 7 מיליארד טונות. המשקל הכולל של כל קריל באנטארקטיקה הוא כבד יותר המשקל הכולל של האוכלוסייה האנושית כולה. פעולה זו הופכת קריל האנטארקטי אחד המינים שופע מוצלח ביותר בעלי חיים על פני כדור הארץ.

קריל האנטארקטי המספרים הם כל כך מאסיבי כי הם להאכיל מאות בעלי חיים שונים, על פי דגים, פינגווינים, חותמות, הלווייתנים כחול גדול.

הגדול בעולם, הארוך ביותר חיים דגים, יונקים, ניזונים גם פיטופלנקטון, לרבות הלווייתנים כחול ומינים רבים אחרים לוויתן. לווייתנים אלה יכולים לחיות בין 80 ל-150 שנים, שמירה על שלהם גדול כוח וסיבולת לאורך כל תוחלת החיים שלהם.

הדג הגדול ביותר, כריש לוויתן, ניזון פיטופלנקטון. הוא חי במשך 150 שנים, גדל עד 12 מטר ארוך, שוקל עד 15 טון, פעילים מינית עד שהוא מת.

שמן קריל האנטארקטי מייצג את מקור העשירות הטהורה ביותר, החזקים ביותר של אתרי אומגה 3 שומנים.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

פיטופלנקטון: תזונה מעולה קריל האנטארקטי

קריל האנטארקטי ניזונים בעיקר פיטופלנקטון התזונתי צפוף. אלה אורגניזמים מיקרוסקופיים מורכב מגוון רחב של חומרים מזינים המבוססת על צמחים שנמצאו באוקיינוס.

טופס פיטופלנקטון היסודות הבסיסיים של שרשרת המזון ימית. זרם האוקיינוס החוף ב- the באנטארקטיקה מביא כמויות הגדול של מומס כי חומרים מזינים לדשן פיטופלנקטון. 24 שעות השמש האינטנסיבי של חודשי הקיץ אפשר גם פיטופלנקטון לייצר יותר כלורופיל.

פיטופלנקטון יש יכולת ייחודית להפוך אורגניים, מים, החום הטבעי, אור השמש, המינרלים פחמן דו-חמצני חומצות אמינו bio-זמין, פחמימות, חלבונים וויטמינים. קריל האנטארקטי ישירות לספוג חומרים מזינים אלו מתאי פיטופלנקטון דקה.

קריל האנטארקטי יש אריכות מדהים של עד 10 שנים, כי הם להסתיר במעמקי האוקיינוס במשך היום כדי להימנע טורפים, הזנות על פיטופלנקטון בלילה.

שיש מקור מזון בפיטופלנקטון הוא אחת הסיבות העיקריות מדוע קריל האנטארקטי הוא מקור הזנה מיטבית עבור בני אדם.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

4 סיבות מדוע האנטארקטי קריל שמן הוא מקור אומגה 3 Your Best Animal-Based

אני מאמין כי שמן קריל האנטארקטי היא האפשרות הטובה ביותר שלך כשמדובר מקבל באיכות גבוהה, מבוסס על בעלי חיים- אומגה 3 שומנים מכיוון:

1. שמן קריל האנטארקטי האיסוף המים הבתוליים של אנטארקטיקה, ללא כספית, כימיקלים רעילים, מתכות כבדות, רעלים אחרים.

ברחבי העולם יש להפוך כל כך נרחב ויסודי מזוהמים לנקודת כי היא כבר לא בטוחה לצרוך מוצרי דגים – אולי שמן דגים אפילו לא, מקור טוב של שומנים אומגה 3. 40 טון כספית הוא שוחרר בשנה בארצות הברית בלבד עקב שריפת פחם לייצור חשמל. אחרים מזהמים הנפוצים למצוא דגים כוללים polychlorinated biphenyls (PCBs), חומרים רדיואקטיביים כמו סטרונציום, מתכות רעילות כגון קדמיום, עופרת, כרום וארסן.

דגים farmed היא לא אלטרנטיבה בריאה. מחקרים מראים כי גם סלמון farmed מזוהם לפחות היה contaminant רמות גבוהות יותר – במיוחד דיאוקסין, PCBs – מאלה נתפס בטבע. התנאים ב ולדגי הם כמו תנאי החוות המפעל בכל מקום: צפוף מדי, בעל מראה חולני, חיות נגועות הן האכלת מה שלוקח להם לגדול גדול ככל האפשר באופן קצר זמן ככל האפשר – וזה כולל צואה של עוף, ברווז, חזירים.

דגים לחקלאות טכניקות גורמות למחלה להתפשט דגים פראי, כמו הדבקה של התינוק פראי סלמון עם כינים הים.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

2. שמן קריל האנטארקטי משלב בסינרגיה נוגדי חמצון ושומנים אומגה 3.

Astaxanthin הוא קרוטנואיד-סוג של נוגדי חמצון הנמצאים קריל האנטארקטי כי הוא האמין להיות חזק 300 פעמים יותר ויטמינים A ו- E, 47 פעמים יותר חזק מאשר לוטאין, 34 פעמים יותר וחזקים יותר CoQ10. קריל האנטארקטי מכיל פלבנואיד שהתגלו עם מבנה מולקולרי רומן.

קריל האנטארקטי מכיל אומגה-3s בצורה של פחמנים ארוכה – ליפוזומים או חבילות הקטן להביא את חומצות השומן EPA ו- DHA שומנים אומגה 3 ישירות לתאים שלך. שמן דגים, שמן קריל נחותה אינם מכילים זה פוספוליפיד מורכבים.

פוספוליפיד השולט בשמן טהור קריל האנטארקטי הוא phosphatidyl כולין, אשר מורכב חלקית של כולין, חומר מזין חיוני חשוב עבור התפתחות המוח, למידה וזיכרון. כולין הוא קודמן אצטילכולין, אשר שולח האותות העצביים למוח, ועל trimethylglycine, אשר מסייע להגן על הכבד שלך.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

3. שמן קריל האנטארקטי נספג טוב יותר על ידי הגוף שלך מאשר שמן דגים.

פחמנים ארוכה טופס את קרום התא, מורכבים למעשה של חומצת שומן, קבוצת פוספט מולקולה אורגנית. פחמנים ארוכה וגם טריגליצרידים, סוג של שומן נמצאו בדם שלך, לשמש נושאות אומגה 3. עם זאת, מחקרים מראים כי חומצות שומן אומגה 3 מאוגדים פחמנים ארוכה יש שיפור משמעותי תרופות ליפידיות והיציבות של אומגה-3s מאשר חומצות שומן על מנשאים הטריגליצרידים.

זה הופך שומנים אומגה 3 על פי באנטארקטיקה שמן קריל זמינים יותר לאזורים חשובים בגוף שלך, כגון המוח שלך. יהיה עליך גם הרבה פחות שמן קריל האנטארקטי לחוות את היתרונות של אומגה-3s לעומת שמן דגים, נותן לך בנג יותר משתלם בטווח הארוך.

שמן קריל האנטארקטי הוא יותר ויציב יותר עמידים בפני rancidity מאשר שמן דגים. הוא לא צריך קירור, יכול להימשך שנתיים בטמפרטורת החדר. שלא כמו שמן דגים, הוא לא לתת לך טעם חשוד או לגרום ריפלוקס/גיהוק של טעמים דגים.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

4. שמן קריל האנטארקטי הוא מקור מתחדשת של שומנים אומגה 3.

קריל קציר היא אחת ביותר ידודיתיים על הפלנטה. קריל האנטארקטי יש עכשיו כבר נמסקו במשך 47 שנים, החל בשנת 1961, עם יבול שיא היסטורי של ממש מתחת 529,000 טון בעונת 1981/82. מתכוון לתפוס שיעור השנתית בשנים 2002 עד 2007 היה פחות מ- 120,000 טון בשנה.

עם זאת, היו מספר מופרכת להפחיד טקטיקות וקבע כי קריל בסכנת הכחדה, לווייתנים מאוימים על-ידי קריל קציר. אלה הגיעו מאתרים מוכרים מקורות אחרים של אומגה-3s.

קליפורניה הייתה המדינה הראשונה לאסור קריל קציר, אבל יש מה לעשות עם האוכלוסייה הכללית קריל. חלוצת מסחריים בקליפורניה משתמש קריל להאכיל שלהם לא בריא סלמון דג משקים אורגון, וושינגטון, לא למאכל אדם. כמעט כל קריל האדם הקטיף נעשה ב- the באנטארקטיקה.

ביומסה קריל האנטארקטי הוא תחת ניהולו של הנציבות עבור שימור של אנטארקטיקה ימיים החיים משאבים (CCAMLR), אשר מורכבת 25 מדינות. CCAMLR הוא רק רשמי ואמין הבינלאומי האורגניזם המעורבים בניהול של קריל בר קיימא מדגה וניטור של מניות קריל. אי פעם יש כבר תחזית לא חסרים קריל על-ידי CCAMLR.

מחקרים רבים מראים ביומסה של קריל האנטארקטי נע בין 170 מיליון ל 740 מיליון טון, חישוב ממוצע של-420 מיליון טונות; מניות עומד בקצב רבייה שנתי של כמה מאות מיליון טון. משמעות הדבר היא כי יש יותר ממספיק קריל כדי להמשיך ולתמוך במערכת האקולוגית הימית וצריכת האדם.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

קריל יום שומר את הגלולה משם

מפליא איך משהו קטן כמו קריל האנטארקטי יכול לתת את הבריאות שלך דחיפה גדולה באופן יותר מדרך אחת על-ידי אספקת עוצמה נוגדי חמצון ושומנים אומגה 3 קידום בריאות.

זה שמן קריל טהור מספקת את כל היתרונות של שמן קריל האנטארקטי טהור בצורה של capliques (קפסולות עם שני קשיח פגז אטום עם להקה) במקום כמוסות ג'ל הרגיל כדי להגדיל את המוצר, ניקיון טוהר התנגדות שלא כדין.

באופן אידיאלי, רק שתי capliques של שמן קריל טהור לקחת עם הארוחה הראשונה כל יום ייתן הבריאות שלך את התמיכה האולטימטיבית, ללא חשש של זיהום, וללא חשש מפגיעה במערכת האקולוגית הימית בעולם.שמן קריל טהור היום ולנסות להשתלט על הבריאות שלך!

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי