» » יתרונות בריאותיים של תה ירוק

יתרונות בריאותיים של תה ירוק

הנס של תה ירוק

יתרונות בריאותיים של תה ירוקכל מזון או משקה אחר מדווח יש יתרונות בריאותיים רבים כמו תה ירוק? הסינים מכירים היתרונות הרפואיים של תה ירוק מאז העת העתיקה, משתמש בו כדי לטפל הכל מכאבי ראש בדיכאון. בספרה תה ירוק: הסוד טבעי לחיים בריאים יותר, טיילור נדין קובע כי תה ירוק שימש לרפואה בסין לפחות 4,000 שנים.

כיום, המחקר המדעי ב אסיה ומערב מספקת ראיות מוצקות היתרונות הבריאותיים ארוך הקשורות שתיית תה ירוק. לדוגמה, בשנת 1994 היומן של המכון הלאומי לסרטן לאור תוצאות מחקר אפידמיולוגיים המציין כי שתיית תה ירוק צמצם את הסיכון של סרטן הוושט אצל נשים וגברים סיניים על-ידי כמעט שישים אחוז.

חוקרים מאוניברסיטת Purdue הסיקו לאחרונה כי תרכובת תה ירוק מעכב את התפתחותם של תאים סרטניים. יש גם מחקרים המציין כי ששתיית תה ירוק מפחיתה את רמות הכולסטרול סה כ, כמו גם שיפור היחס בין הכולסטרול הטוב (HDL) על הכולסטרול הרע (LDL).

לסיכום, להלן כמה מצבים רפואיים בהם שתיית תה ירוק ידוע כמרפא להועיל:

 • סרטן
 • דלקת מפרקים שגרונית
 • רמות כולסטרול גבוהות
 • מחלת cariovascular
 • זיהום
 • קשיי תפקוד מערכת החיסון
לקנות משקה אובדן משקל של תה ירוק | לקנות הגלולה אובדן משקל של תה ירוק

מה מייחד תה ירוק אז?

יתרונות בריאותיים של תה ירוקהסוד של תה ירוק טמון בעובדה שעשיר catechin פוליפנולים, מספר gallate גבוהה במיוחד (EGCG). EGCG הוא נוגד חמצון רב-עוצמה: מלבד מעכבות את הצמיחה של תאים סרטניים, זה הורג תאים סרטניים מבלי לפגוע ברקמות בריאות. זה גם היה יעיל בהורדת רמות כולסטרול ה-LDL, מעכבים היווצרות קרישי דם נורמלי. לוקח האחרון על חשיבות נוספת כאשר אתה מחשיב את זה פקקת (היווצרות של קרישי דם נורמלי) הוא הגורם המוביל של התקפי לב, שבץ.

קישורים נעשים בין השפעת שתיית תה ירוק, “ הפרדוקס הצרפתי. ” במשך שנים, החוקרים היו נבוכים את העובדה כי, למרות לצרוך תזונה עשירה בשומן, הצרפתים יש שכיחות נמוכה יותר של מחלות לב מאשר אמריקאים. התשובה נמצאה לשקר ביין אדום, אשר מכיל רזברטרול, polyphenol אשר מגביל את ההשפעות השליליות של עישון, דיאטה שומן. במחקר 1997, חוקרים מ אוניברסיטת קנזס קבע כי EGCG פעמיים חזקים כמו רזברטרול, אשר עשוי להסביר מדוע שיעור מחלות לב בקרב גברים היפני הוא נמוך למדי, אף-על-פי כ שבעים וחמישה אחוזים הם מעשנים.

מדוע אין אחרים תה סיני על מאפיינים דומים מבריאים? ירוק אולונג, תה שחור כל באים מן העלים של צמח קמליה סיננסיס. איזה תה ירוק ערכות זה מזה היא הדרך הוא מעובד. עלי תה ירוק הם מאודה, דבר שימנע EGCG המורכב להיות מחומצן. לעומת זאת, עלי תה אולונג בשחור נעשים מותסס העלים, שתוצאתו EGCG המרה לתוך תרכובות אחרות יעילים לא כמעט כמו מניעת ולחימה של מחלות שונות.

לקנות משקה אובדן משקל של תה ירוק | לקנות הגלולה אובדן משקל של תה ירוק

יתרונות אחרים של תה ירוק

ראיות חדש הוא מתעוררים כי תה ירוק יכולה אפילו לעזור דיאטה. בנובמבר 1999, יומן אמריקאי של התזונה קלינית פרסם את התוצאות של מחקר ב אוניברסיטת ז'נבה בשוויץ. חוקרים מצאו כי גברים אשר קיבלו שילוב של תמצית קפאין ותה ירוק נשרף יותר קלוריות מאשר אלה ניתן רק קפאין או פלצבו.

תה ירוק יכול גם לסייע במניעת עששת! בדיוק כפי שלה יכולות להרוס חיידקים יכולים לסייע במניעת הרעלת מזון, זה גם יכול להרוג את החיידקים שגורם דנטלי רובד. בינתיים, העור תכשירים המכילים תה ירוק – על פי דיאודורנט כדי קרמים – מתחילים להופיע בשוק.

יתרונות בריאותיים של תה ירוק

ההשפעות המזיקות של תה ירוק

עד כה, תופעת לוואי שלילית רק דיווח על-פי שתיית תה ירוק הוא נדודי שינה בשל העובדה כי הוא מכיל קפאין. עם זאת, תה ירוק מכיל קפאין פחות מאשר קפה: ישנם כ שלושים עד שישים אם. ג'י. של קפאין בשש-שמונה אונקיות של תה, בהשוואה ל מעל מאה - mg. בשמונה אונקיות של קפה.

לקנות משקה אובדן משקל של תה ירוק | לקנות הגלולה אובדן משקל של תה ירוק

כמה צריך לשתות תה ירוק?

יתרונות בריאותיים של תה ירוקיש תשובות רבות לשאלה זו, שכן ישנם חוקרים לחקור את המאפיינים הטבעיים של תה ירוק. לדוגמה, צמחי מרפא עבור מגזין בריאות מצטט דו ח יפני לפיה גברים ששתו עשר כוסות תה ירוק ביום נשארנו ללא סרטן במשך שלוש שנים יותר גברים ששתו פחות שלוש כוסות ביום (יש כ 240 – 320 מ"ג של פוליפנולים שלוש כוסות של תה ירוק).

בינתיים, מחקר על-ידי אוניברסיטת שמורת מערב של קליבלנד הסיקו כי שתיית ארבעה או יותר כוסות תה ירוק ביום יכול לעזור למנוע דלקת מפרקים שגרונית, או להפחית את הסימפטומים אצל אנשים הסובלים כבר המחלה. וגילה שמדענים במכון מחקר הסרטן סאיטאמה כי היו פחות recurrances של סרטן השד, המחלה התפשטה פחות מהר, אצל נשים עם היסטוריה של שתיית חמש כוסות או יותר של תה ירוק מדי יום.

זה נהיה יותר מבלבל. מחקר באוניברסיטת קליפורניה על איכויות סרטן-מניעה של תה ירוק הסיקו כי כנראה היתה להשיג את הרמה הרצויה של פוליפנולים על-ידי שתייה רק שתי כוסות ליום. לעומת זאת, חברה למכור נוסחה קפסולה של תה ירוק מתעקש עשר כוסות ליום נחוצים לקצור את היתרונות המרבי.

כיצד ניתן ליצור תחושה של טענות אלה מתנגשים? בהינתן כל הראיות, הוא ככל הנראה בטוח מתכנן שתיית ארבע עד חמש כוסות של תה ירוק לאדם מדי יום. אם אתה חסיד אמיתי, בכל האמצעים לשתות יותר; אך לגזור נוסף בריאות נשאר יתרונות שייקבע על-ידי מחקר נוסף.

לקנות משקה אובדן משקל של תה ירוק | לקנות הגלולה אובדן משקל של תה ירוק

איך מבשלים כוס תה ירוק?

לייצר את כוס תה ירוק מושלם הוא תהליך מסובך. אם לא יטופלו כראוי, אלה polyphenols באותו המספקים יתרונות בריאותיים יכול להרוס את הטעם, מה שהופך את הטעם תה "דשא". חשוב במיוחד לא over-brew תה ירוק. בעוד עדיף את ההוראות של היצרן עבור כל מגוון של תה ירוק, להלן מספר הנחיות כלליות:

 • השתמש בשקיקי תה אחד או 2 – 4 גרם של תה, לכל כוס.
 • ממלאים קומקום עם מים קרים ומביאים לרתיחה.
 • לאחר ניתוק בקומקום, אפשר לעמוד במשך 3 דקות.
 • שופכים את המים מחוממים שקיקי תה או תה, ולאפשר לו כדי תלול במשך 3 דקות. אם באמצעות שקית תה, להסיר את התיק.
 • אפשר את התה להתקרר שלוש דקות נוספות.
לקנות משקה אובדן משקל של תה ירוק | לקנות הגלולה אובדן משקל של תה ירוק