» » יותר מדי בוטוקס הוא רע, על – ידי הצגת עוז של ד ר – חלופי בצורה הטובה ביותר עבור בוטוקס

יותר מדי בוטוקס הוא רע, על – ידי הצגת עוז של ד ר – חלופי בצורה הטובה ביותר עבור בוטוקס

יותר מדי בוטוקס יכול להיות רע?

בוטוקס, שם המסחר של רעלן בוטולינום, משמש קוסמטית לטיפול במגוון של מחלות, כולל העין העצלה וקמטים. ישנם גם חדרים-קוסמטי הטיפולים הרפואיים, כגון נוירופתיה, קיבלו תוצאות חיוביות עם בוטוקס. בוטוקס בהחלט יש יתרונות מוכחים, אבל כמו רעלן ישנם כמה סיכונים המשויכים גם. הבנת מהו בוטוקס ויותר מה זה ניתן עבור יכול לסייע לך לקבוע אם זהו טיפול מעשית כדי לדון עם הרופא שלך.

היתרונות של בוטוקס

בוטולינום טוקסין הוא חלבון neurotoxic זה, במנות קטנות, יכול לספק הקלה קוסמטי ורפואי. מיוצרים תחת שמות מסחריים שונים כגון בוטוקס, Myobloc, Neurobloc ו- Vistabel רעלן זה פועל על-ידי מרגיע התכווצויות שרירים וחסימת של דחפים עצביים. זה נפוץ עבור מיני facelifts כמו זה מפחית קמטים וקמטוטים. עם זאת, הוא משמש גם קוסמטית לטיפול לפארו מצח העין העצלה, מהבהב בלתי נשלט. מבחינה רפואית, בוטוקס משמש פוקאלית צוואר הרחם, כאב כרוני prostates מוגדל, מיגרנות, שלפוחיות הפרוע, נוירופתיה.

לחץ כאן כדי לקנות Natox – חלופה בוטוקס

סיכונים, תופעות לוואי של בוטוקס

למרות בוטוקס יש כל כך הרבה יתרונות חיוביים, הן מבחינה קוסמטית והן מבחינה רפואית, ישנם גם סיכונים המשויכים אליו. בוטולינום טוקסין במינונים גדולים מאוד יכולים לגרום בוטוליזם, שהיא נדירה וגם משתק מחלה כי רוב בדרך כלל נובעת הרעלת מזון. ישנם מקרים שבהם פרוצדורה של בוטוקס נעלם רע בגלל רכיב רעיל היה גבוה מדי או הסם היה מנוהל בצורה לא נכונה. זה מאוד חשוב כי רק מיומן רופא, כגון לוח מוסמך רופא עור או כירורג פלסטי, לטפל שלך זריקות בוטוקס. חשוב באותה מידה להשתמש מותג מוסמך כגון בוטוקס, לא צורה לא ידוע של רעלן אשר לא יכול לענות על תקני איכות זהה.

יותר מדי בוטוקס הוא רע, על – ידי הצגת עוז של ד ר – חלופי בצורה הטובה ביותר עבור בוטוקסהגורם העיקרי של דאגה הוא חשיפה חוזרת ונשנית בבוטוקס. ההשפעות של בוטוקס האחרון מספר שבועות אך לאחר מכן דורשים טיפול חוזרות בסדר על התוצאות להמשיך. השרירים שלך מתחילים לקבל הדרכה על פי זריקות בוטוקס, ממעיט המופע החוזר של המצב.

עם זאת, יש אנשים להתמכר מבחינה אסתטית בוטוקס וכי בסופו של דבר חוזר הטיפולים כל כך קרובות פניהם למעשה הופכים קפואים המראה. מאז השימוש החוזר ונשנה של בוטוקס להגביל את ההנפשה פנים, חשוב להבין את ההשלכות של שימוש חוזר של טיפול זה. זה נכון במיוחד לגבי שחקנים, או מי מסתמך על הבעות פנים לפרנסתם.

ישנם תופעות לוואי אפשריות אחרות מבוטוקס כגון חבלות פרקים, כאב ראש, קלקול קיבה, בחילה. עם זאת, אם אתה מסתכל על מנת לטפל בתנאי מסוים לא התעללות טיפול בוטוקס על-ידי דבר הוא שימוש יתר, ייתכן שתגלה הקלה על פי התנאים קוסמטיים שונים. הרופא שלך יכול לסייע לך לקבוע אם הבוטוקס היא אפשרות מעשית בשבילך.

לחץ כאן כדי לקנות Natox – חלופה בוטוקס

חלופה בוטוקס

Natox הוא כמו בוטוקס ללא מחטים או ניתוח פולשני. זוהי דרך חדשה מהפכנית למאבק סימני ההזדקנות על-ידי שילוב רתימת הטכנולוגיה מרכיבים 100% טהור אורגני.

יותר מדי בוטוקס הוא רע, על – ידי הצגת עוז של ד ר – חלופי בצורה הטובה ביותר עבור בוטוקס Natox פועלת בתוך באופן מקביל בבוטוקס להשפיע על העצבים מתחת נקבוביות והעור. בוטוקס וגם Natox באותה מידה מטרה לשחרר את קבוצות שרירים פנים כדי לבער את כל המתח, יחד עם קווים ההזדקנות. ההבדל העיקרי הוא בתוך השיטה שהם משתמשים כדי להשלים פעולה זו.

Natox גאה גם טוענים כי Natox לא נבדק על בעלי חיים, Natox גם מצמצם את טביעת הרגל הפחמנית על פני כדור הארץ על-ידי קבלת החלטה לא תהיה נייר תווית, בוחרים במקום להדפסה ישירה על זכוכית יש בקבוקים אשר ניתן למחזר. מוצרים אחרים נוטים להשתמש בקבוקי פלסטיק עם תוויות נייר, אני בטוח כי כל ראית מה שאני מתכוון.

קנה Natox מהאתר הרשמי