» » טיפול אובדן שיער לנשים

טיפול אובדן שיער לנשים

הנשים “ מלכוד ″ הצב כשמדובר טיפולים סמים androgenetic alopecia. בעוד תרופות רבות יפעלו במידה מסוימת עבור נשים, הרופאים מסרבים לרשום אותם, חברות אינן נופל בדיוק מעל עצמם כדי לבדוק תרופות קיים או חדש במיוחד עבור היכולת שלהם למנוע ולטפל קרחת תבנית הנשי.

הרופאים מסרבים להשתמש טיפול סיסטמי (גלולה או סוג אחר של טיפול פנימית המשפיעה על המערכת כולה) אלא אם כן הם מכירים נשירת שיער הוא עקב עודף אנדרוגן המערכת או של sensitized “ over-response ” כדי כביכול “ רגילה ” כמויות של אנדרוגן במערכת. הסיבה לכך היא אלו טיפולים םייתכרעמ ייתכן של הגוף אנדרוגן לרמות נמוכות יותר. לכן, הרופאים בדרך כלל בוחרים טיפולים טופיקליות (אלה הוחלו ישירות על הקרקפת).

התוצאות הטובות ביותר מטיפול לקרות כאשר אתה מתחיל טיפול מוקדם ככל האפשר לאחר אובדן השיער מתחיל מכיוון alopecia androgenetic ממושך עלול להרוס את רבות של המושתלים. השימוש anti-androgens לאחר נשירת שיער ממושכת לפחות יעזור למנוע נשירת שיער נוספת ולעודד כמה regrowth שיער מכל אלה המושתלים היה רדום, אך הם עדיין בר-קיימא, הפסקת טיפול תביא אובדן של שיער חידוש אם androgens לא שמרו על הסימון בדרך אחרת. שמירה על ויטמין ורמות מינרלים מסייעת בעת תרופות anti-androgen.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים
כמו תמיד, טיפולים יש את הסיכוי להיות יעיל אם הם מיועדים לגורם אובדן שיער גם לגבי ומפעילה את צמיחת השיער. כעת יש ה-FDA אישר אחד בלבד, לטיפול נשירת שיער של תבנית הנשי.

להלן תמצאו רשימה של טיפולים כרגע בשימוש לטיפול נשירת שיער אצל נשים. תרופות אלה לא אושרו על ידי ה-FDA עבור יישום מסוים זה, אולם הם אושרו כולם עבור יישומים אחרים, נעשה מחוץ תווית לטפל נשירת שיער.

היעילות של סוכני ושיטות אלה משתנים מאדם לאדם, אבל נשים רבות מצאו כי שימוש אלה טיפולים שביצעת שינוי חיובי השיער, ההערכה העצמית שלהם.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים
טיפול טופיקליות של 2% Minoxidil Minoxidil תחילה שימש בטופס tablet תרופה לטיפול לחץ דם גבוה (antihypertensive). היא להוטות חולים טיפול עם minoxidil חווה מופרז צמיחת השיער (היפרטריכוזיס) כלוואי. מחקרים נוספים הראו כי החלת פתרון של minoxidil ישירות על הקרקפת עלולה לעורר גידול השיער. כמות minoxidil נספג דרך העור אל מחזור הדם הוא בדרך כלל קטן מדי כדי לגרום תופעות לוואי פנימית.

נשים עם androgenetic ' מאטום לשקוף ' alopecia להשתמש minoxidil, למעשה נראה יעילה יותר עבור נשים לעומת גברים. בוני minoxidil ממליצים נשים להשתמש רק בריכוז 2% של minoxidil, לא-5%. בוני minoxidil קיבלו אישור ה-FDA לקידום minoxidil 5% או minoxidil כוח נוסף לשימוש על ידי נשים. רבים בוחרים לרשום minoxidil 5% עבור נשים עם alopecia androgenetic אם נעשה שימוש בפיקוח שלהם. חלק קטן קליניים שנערכו ב- 5% minoxidil עבור androgenetic alopecia נשים מציג כי אכן הפתרון 5% יעיל באופן משמעותי יותר שמירה והן regrowing שיער מאשר פתרון 2%.

מחקרים קליניים של בעיקר נשים בגילאי 18-45 שנים עם מתונה למעלות מתון של נשירת שיער, דווח על התגובה הבאה minoxidil: 19% מהנשים דיווחו גידול מתון השיער לאחר שימוש minoxidil של 8 חודשים (19% היו regrowth עלייה; 40% היו regrowth מינימלית). בהשוואה ל- 7% מהנשים דיווח regrowth שיער בינוני לאחר שימוש פלסבו, הנוזל ללא המרכיב הפעיל, עבור 8 חודשים (7% היו regrowth מתון, 33% היו regrowth מינימלית).

האגודה האמריקנית של אובדן שיער מזהה את המגבלות של טיפול minoxidil טופיקליות במאבק נגד אישה androgenic alopecia (דוגמת נקבה קרחת) לכן מומלץ חפשו ייעוץ מומחה אובדן שיער מושכלות אשר יכולים לספק לך מידע על טיפולים אפשריים המפורטים באתר זה.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים
אנדרוגן קולטן אנזימים.

Aldactone / Spironolactone Spironolactone או שם מותג פופולרי יותר Aldactone הוא בכיתה של תרופות בשם diuretics אשלגן (כדור מים). הוא משמש כדי להפחית את כמות נוזלים בגוף שלך מבלי לגרום לאובדן אשלגן. זהו גם משמש לטיפול יתר-לחץ-דם (לחץ דם גבוה), בצקת (נפיחות), המשמשת לטיפול מחסור אשלגן והיפראלדוסטרוניזם (הפרעות הורמונליות).

Spironolactone הוא antiandrogen הפועל בשתי דרכים. בעיקר הוא מאט את הייצור של androgens יותרת הכליה, השחלות. שנית היא חוסמת את פעולת androgens בחלקו על-ידי מניעת דיהידרוטסטוסטרון איגוד כדי קולטן androgenetic שלו.

Tagamet / Cimetidine Cimetidine נמכרו תחת המותג Tagamet, שייך לקבוצה של וחוסמי היסטמין מוקפצות משמש בעיקר לטיפול בכיבים והמעיים. פעולת חסימה של היסטמין מונע הקיבה לייצר חומצה עודף, ומאפשר את הגוף לריפוי הכיב. Cimetidine גם אפקט anti-androgenic חזק למדי ומוצג יש לחסום את טופס dehydrotestosterone איגוד אתרי קולטן זקיק.

Cimetidine שימש לטיפול hirsuitism אצל נשים (גידול עודף שיער פנים), למד אצל נשים עם androgenic alopecia מציג תוצאות מבטיחות. בשל מינון גבוה הדרושים כדי להשיג תוצאות שיער גיוס זה, גברים לא לקחת cimettidine לטפל שלהם נשירת שיער עקב האפשר feminizing אפקטים כולל מהשפעות צד מינית.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים
אצטט cyproterone אצטט cyproterone משמש להקטנת הדחף המיני אצל גברים בעלי כונן מין מופרז, לטיפול ב תוקפנות מינית. גם טיפול תרופתי לטפל hirsuitism חמורה באישה גיל childbearing, גם androgenetic alopecia אצל נשים. Cyproterone אצטט התדמית השפעותיו על-ידי חסימת האיגוד של דיהידרוטסטוסטרון דיהידרוטסטוסטרון כדי קולטני שלו.

אצטט cyproterone אינה זמינה בארה ב, נחשב אחד מאתרי הנופש האחרון לטיפול נשירת שיער דוגמת נקבה בשל רעילות אפשרי תופעות לוואי לטווח ארוך.

כמו עם כל תרופה תופעות לוואי מאלה המפורטים עשויים להתרחש, פנה הרופא שלך אם אתה נתקל לוואי בלתי רגיל או מטריד במיוחד

אסטרוגן/פרוגסטרון מוכר גם בשם טיפול הורמונלי חלופי (גיל), בדרך כלל טיפול תרופתי ב המנאפאוז, גלולות אסטרוגן, פרוגסטרון קרמים הם כנראה םייתכרעמ השכיחה ביותר של טיפול androgenetic alopecia עבור נשים גיל המעבר או שאת אסטרוגן או פרוגסטרון חסר מסיבות אחרות.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים
אורלי השכנועיםמאז גלולות להפחית הייצור של השחלות androgens, הם יכולים לשמש לטיפול alopecia androgenetic של נשים. עם זאת, עליך לזכור כי ואזהרות אותו חייב לבוא אם אישה מקבלת וגלולות אך ורק כדי למנוע היריון או לטפל קרחת תבנית הנשי. לדוגמה, כבדים מעל גיל 35 לקחת "הגלולה" נמצאים בסיכון גבוה יותר עבור מתמוססים ותנאים חמורות אחרות. לדון ביסודיות את היסטוריית רפואי ואורח חיים עם הרופא שלך. וגלולות באים שונים פורמולציות הורמונליות, הרופא שלך ניתן לקבוע איזה מהם הוא המתאים לצרכיך, החלפת גלולות במידת הצורך עד נוח לך פיזית ונפשית בגיבוש. הערה: אנדרו נמוכה רקמדור אינדקס גלולות אמור לשמש לטיפול נשירת שיער. אינדקס גלולות אנדרוגן גבוהה למעשה לתרום נשירת שיער על ידי ומפעילה את זה או הפיכתה פעם היה מופעל על ידי משהו אחר. Nizoral/Ketoconazole זמין בטיפול טופיקליות על-ידי מרשם, Ketoconazole כעת משמשת כסוכן הארגמניים לטיפול פטריות. הוא גם כולל אפקטים anti-androgenic, עלול לגרום ירידה בייצור טסטוסטרון, אחרים androgens על ידי בלוטת האדרנל ועל ידי איברים זכריים ונקביים הרבייה (אצל נשים, והשחלות). בשל פעולה זו, ניתן להשתמש בה כדי לסייע לטיפול נשירת שיער. Nizoral שמפו מכיל 2% Ketoconazole, שנקבע לא רק לטיפול מהתנאים הקרקפת, אך גם בשילוב עם טיפולים אחרים עבור androgenetic alopecia. גירסה % 1 זמין כעת ללא מרשם, אך היא עשויה לא להיות יעילה כמו כוח מרשם 2 אחוזים. ישנן אין תופעות לוואי משמעותיות.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים
התרופה/פרוסקר Finasteride סמים מעכב אנזים 5-אלפא רדוקטאז, ובכך מעכבות הייצור של זקיק הערמונית-פגיעה, הרג DHT. זה היה תחילה המשווקים לטפל הערמונית תחת שם מותג Proscar ב- 5 mg כדורים. בשנת 1998, גירסה 1 mg עם המותג התרופה להזין את השוק הגלולה הראשונה שאושרו על-ידי ה-FDA עבור נשירת שיער לגברים. היא פועלת היטב עבור רוב הגברים בנשירת שיער והן ומפעילה את regrowth, יכול לעבוד עבור נשים, למרות נשים אסור לקחת אותו אם הם בהריון, עליך לא להיכנס להריון בזמן על התרופה בגלל פגמים לידה עובר זכר. פחות מ- 2 אחוזים מהגברים חווים ארעי תופעות לוואי מינית, כולל הזיקפה וקשיים החשק המיני. נשים אלה תופעות לוואי לא מתרחשים.

אצטט cyproterone עם Ethinyloestradiol נמכר תחת שם המותג דיאן 35 ו- 50 דיאן, זה לוח למניעת הריון הוא ולשפוך באירופה alopecia androgenetic של נשים. התרופה פועלת על ידי חסימת חלק מפעולות הורמונים זכר קיים בדרך כלל אצל נשים. למרות שניתן עבור התרופה להפסיק את נשירת שיער נוספת, גורם regrowth של שיער בתוך כשנה, עליה ניתן להשתמש באופן שוטף על מנת לשמור על regrowth, למנוע נשירת שיער. תופעות לוואי אפשריות כוללות רוך חזה, כאבי ראש, ירידה בחשק המיני. לה אחד לוואי טוב-it מסייע במניעת אוסטאופורוזיס. התרופה היא שילוב של cyproterone, אסטרדיול, של אסטרוגן. דיאן 35 ו- 50 דיאן להכיל 2 מ ג cyproterone. דיאן 35 מכיל 0.035 mg של אסטרדיול. דיאן 50 מכיל 0.050 mg של אסטרדיול. התרופה היא יעילה כמו, אם לא יותר, spironolactone. כעת זה סמים אינה זמינה בארה.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים