» » טיפולי טיפוח שיער שניתן לבצע בעצמך

טיפולי טיפוח שיער שניתן לבצע בעצמך

טיפולי טיפוח שיער שניתן לבצע בעצמךביצים, יוגורט, דבש הם, במבט ראשון, כל הרכיבים של ארוחת בוקר טעימה — אך שהם במקרה גם שיער טיפול מרכיבים, אלה סבירים, טבעית זאת. והם לא היחידים. האם אתה יודע, למשל, בשמנים, אבוקדו נוספים הדומים של העור שלנו שמנים מאשר כל מוצר ולשילוט יופי? או חומציות קלה בלימון הוא יעיל — ועדינים ביותר — חלופה למוצרים כימיים-לאדן? בפעם הבאה מנעולים שלך צריך טרמפ, לחסוך כסף באמצעות אחד מתיקונים אלה מטבח.

לכל סוגי השיער הביצה היא באמת הטוב שבכל העולמות, אומר ג'ניס קוקס, מחבר של יופי טבעי בבית. החלמון, עשיר שומנים וחלבונים, באופן טבעי לחות, ואילו הלבן, אשר מכיל אנזימים אוכלי חיידקים, הסרת שמנים לא רצויים, היא מסבירה.

לשימוש: לשיער רגיל, השתמש הביצה שלמה לשיער תנאי; השתמש חלבוני ביצה רק כדי לטפל שיער שמנוני; השתמש חלמונים בלבד לחות שיער יבש, שביר, אומר קוקס. 1/2 כוס של תערובת הביצה באיזו מתאים לך ולהשתמש להחיל כדי לנקות, שיער רטוב. אם אין מספיק ביצים כדי המעיל הקרקפת והשיער, להשתמש יותר לפי הצורך. יוצאים ב- 20 דקות, לשטוף עם מים קרים (כדי למנוע ביצה בישול) ושיער שמפו. ביצה שלמה וטיפולי החלמונים בלבד ניתן להחיל פעם בחודש; ניתן להחיל כל שבועיים טיפול לבנים בלבד.

לשיער עמום סטיילינג מוצרים (כמו גם זיהום אוויר) ניתן להשאיר סרט saps לחות וגם מטשטש נעליים — אבל מוצרי חלב כמו שמנת חמוצה יוגורט יכולים לסייע להפוך זה נזק. חומצה לקטית רצועות בעדינות עפר משם בעוד שומן חלב מלחלח, אומרת ליסה בלקין, מחבר ספר הבישול של קוסמטיקה.

שימוש: עיסוי 1/2 כוס שמנת חמוצה או יוגורט לתוך שיער לח, אפשר לשבת 20 דקות. שטיפה עם מים חמים, ואחריו מים קרים, לאחר מכן החפיפה כרגיל. הטיפול יכול להיות מיושם בכל שבוע אחר.

עבור הקרקפת מגרדת להילחם פתיתי — הביא על ידי תזונה לקויה, מתח, אקלים, בין גורמים אחרים — לנסות תערובת לימון שמן זית ומיץ בשיערך. החומציות מיץ לימון מסייעת לסלק את הקרקפת כל רופף, יבש ופיסות עור, בעוד שמן הזית מלחלח את העור על הראש, אומר קוקס.

לשימוש: לערבב 2 כפות לימון טרי מיץ, 2 כפות שמן זית, 2 כפות מים, ועיסוי לתוך הקרקפת לח. תן תערובת לשבת במשך 20 דקות, לאחר מכן יש לשטוף שיער שמפו. הטיפול יכול להיות מיושם בכל שבוע אחר.

השיער הרפוי או משובח כדי להוסיף גוף שיער, להגיע מוצרי יופי לא סביר: בירה! מכיל משקה מותסס אספקה נדיב של שמרים, אשר פועל plump הפרודים עייף, מסביר קוקס.

לשימוש: לערבב 1/2 כוס בירה שטוח (למזוג בירה לתוך מיכל והנח לו לשבת במשך כמה שעות כדי לרוקן carbonation) עם 1 כפית שמן אור (שמן חמניות או שמן קנולה), ביצה raw. להחיל על שיער נקי, לח, אפשר לשבת במשך 15 דקות ולאחר מכן לשטוף עם מים קרים. או להוסיף בירה שטוח בלבד בקבוק תרסיס, משפריץ לשיער יבש. כאשר הנוזל כשנכנסים, שאריות החלבונים הנותרים (על-פי חיטה, מאלט או דילוגים) ממשיכה לחזק, מבנה השיער, אומרת בלקין. ניתן להחיל טיפולים כל שבוע שני.

על שיער יבש או פגום מרפסת מה שד dehydrating השיער שלך — מים קשים, חשיפת יתר של השמש, ברזל שטוח אמין שלך — הממתיק של הטבע יכול לעזור. דבש הוא humectant טבעי, כלומר, הוא מושך ונועל בלחות, אומר קוקס.

לשימוש: עיסוי כ- 1/2 כוס דבש לתוך שיער נקי, לח, אפשר לשבת 20 דקות ולאחר מכן לשטוף עם מים חמים. באפשרותך גם להוסיף 1-2 כפות שמן זית כדי לשחרר את הדבש עבור יישום קל יותר. לשיער פגום במיוחד מרפסת, מנסה ערבוב דבש עם 1-2 כפות של מרכיב עשירים, כמו אבוקדו או ביצה חלמון, אשר יסייעו לתדלק החלבון קראטין אג ח זה התקפה קרני UV. ניתן להחיל טיפול פעם בחודש.

לשיער שומני או שמנוני משתמשים בו כראוי, היא דרך זולה כדי להסיר שמן ולכלוך, אומרת בלקין.

לשימוש: ממשלתם 1 כף קמח תירס או קורנפלור, ריק שאכר מלח או פלפל, מטפטפים לשיער יבש, הקרקפת עד השתמשת הכל. לאחר 10 דקות, להשתמש במברשת שיער ההנעה לחלוטין מברשת אותו החוצה. הטיפול יכול להיות מיושם בכל יום אחר.

לשיער מקורזל מומחי היופי בבית נשבע אבוקדו — לא רק כדי לתקן שיער פגום. שמנים (שהן אור לח כמו הפרשות העור הטבעי שלנו) וחלבונים שלה מתפארים את השילוב הטוב ביותר של חומרים מזינים עבור החלקה ומשקלו למטה שיערו המתמרד, מסביר קוקס.

לשימוש: Mash עד חצי אבוקדו, ו עיסוי לתוך שיער נקי, לח. אפשר לשבת במשך 15 דקות לפני השטיפה במים. כח למעלה לחות חשמל על ידי שילוב מחית אבוקדו עם 1-2 כפות של המרכיב hydrating, כמו שמנת חמוצה, חלמונים או מיונז. ניתן להחיל את הטיפול כל שבועיים.

לשיער רדוף שאריות שום דבר לא אוכלת עד הצטברות מוצר כמו סודה לשתיה, אומר קוקס. סודיום ביקרבונט נשברת למעשה משהו חומצי.

לשימוש: לערבב 1-2 כפות סודה לשתיה עם כמויות קטנות של מים עד טפסים להדביק עבה. עיסוי לתוך שיער לח ואפשר לשבת במשך 15 דקות. לשטוף עם מים, ואז החפיפה. ניתן להחיל את הטיפול כל שבועיים.