» » גורם של נשירת שיער נשים

גורם של נשירת שיער נשים

דיהידרוטסטוסטרון (DHT), נגזרת של ההורמון הגברי טסטוסטרון, הוא האויב של זקיקי השיער על הראש שלך. במילים פשוטות, תחת מסוים מעוניין דיהידרוטסטוסטרון תנאים אלה המושתלים מת. פעולה פשוטה זו היא הבסיס של סוגים רבים של נשירת שיער, כך לטפל בה תחילה.

Alopecia Androgenetic, הנקרא בדרך כלל קרחת תבנית זכר או נקבה, שהבין באופן חלקי בלבד עד בעשורים האחרונים. במשך שנים רבות, המדענים חשבו androgenetic alopecia נגרמה דומיננטי של הורמון המין הגברי, טסטוסטרון, שבו נשים יש גם מעקב כמויות בתנאים רגילים. אמנם טסטוסטרון בליבה של תהליך התקרחות, דיהידרוטסטוסטרון נחשב האשם הראשי.

טסטוסטרון ממיר דיהידרוטסטוסטרון בעזרת ה-5-אלפא רדוקטאז ' Type II אנזים, אשר נערך בלוטות שמן של זקיק שערה. מדענים מאמינים כעת שזה לא הכמות של ונע טסטוסטרון המהווה הבעיה אבל הרמה של איגוד דיהידרוטסטוסטרון קולטני זקיקי שיער הקרקפת. דיהידרוטסטוסטרון מכווץ זקיקי השיער, דבר לשיער בריא לשרוד.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים
תהליך ההורמונלית של טסטוסטרון המרה ל- DHT, לאחר מכן נפגעים זקיקי השיער, קורה אצל גברים ונשים. בתנאים רגילים, לנשים יש אחוז קטן של רמת טסטוסטרון בעלות על-ידי גברים, אך גם ברמה נמוכה עלול לגרום DHT-המופעלות נשירת שיער אצל נשים. והוא בהחלט כאשר רמות אלה עולים, דיהידרוטסטוסטרון אפילו יותר בעיה. רמות אלה יכולים לעלות ולשקול עדיין להיות בתוך מה הרופאים "רגילה" בבדיקת דם, אף-על-פי הם גבוה מספיק כדי לגרום בעיה. הרמות לא ייתכן עולים בכלל, עדיין יש בעיה אם יש לך הסוג של כימיה הגוף שהוא רגיש מדי אפילו שלו לרמות רגילות של כימיקלים, כולל הורמונים.

מאז ההורמונים פועלים באופן הבריא ביותר כאשר הם באיזון עדין, androgens, כמו הורמונים הזכרי נקראים, אין צורך להיות מופעל כדי לגרום בעיה. שלהם המקבילה הנשית הורמונים, כאשר מופחת, לתת קצה androgens אלה, כגון DHT. כזה חוסר איזון גם יכולים לגרום לבעיות, כולל אובדן שיער.

הורמונים הם מחזורי. רמות טסטוסטרון יש גברים לרדת ב-10 אחוזים כל עשור לאחר שלושים. רמות הורמון נשים לדחות כמו הגישות המנאפאוז ושחרר בחדות במהלך תקופת המעבר ומעבר. אופיו המחזורי של שלנו שיער וגם הורמונים היא סיבה אחת נשירת שיער להגדיל בטווח הקצר אפילו כאשר אתה נתקל להאטה יחסית לטווח ארוך של שיער (ואובדן לעליה לטווח ארוך על צמיחת השיער) בזמן טיפול השולט נשירת שיער.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים
להלן הסיבות הנפוצות ביותר של נשירת שיער נשים:

Andogenetic Alopecia

מרבית הנשים עם androgenic alopecia יש ' מאטום לשקוף ' thinning כל התחומים של הקרקפת. הגברים לעומת זאת, לעתים נדירות thinning ' מאטום לשקוף ' אך במקום זאת יש דפוסים ברורים של קרחת. נשים מסוימות ייתכן שילוב של שני סוגי דפוס. Androgenic alopecia נשים הוא הפעולה של androgens, זכר ההורמונים שנמצאים בדרך כלל בכמויות קטנות בלבד. Androgenic alopecia יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים קשור לפעולות של הורמונים, כולל, ציסטות השחלות, צילום גבוהה אנדרוגן אינדקס גלולות הריון, גיל המעבר. בדיוק כמו אצל גברים ההורמון דיהידרוטסטוסטרון נראה לפחות חלקית אשם מזעור של זקיקי השיער אצל נשים סבל עם קרחת תבנית הנשי. תורשה ממלא גורם מרכזי המחלה.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים

Telogen Effluvium

כאשר הגוף עובר משהו טראומתי כמו לידת ילד, תת-תזונה, דלקת חריפה, ניתוח ראשית או מתח קיצוניים, רבים של 90 אחוז או של השיער ב- anagen (גידול) שלב או שלב catagen (נח) יכול להעביר בבת אל השלב הקזת (telogen). 6 שבועות ל שלושה חודשים לאחר האירוע לחוצה הוא בדרך כלל כאשר להתחיל התופעה הנקראת telogen effluvium. ניתן לאבד את חופן שיער בזמן כאשר ב- effluvium telogen ומתפקד. עבור רוב הסובלים טה רמיסיה מלאה הוא סביר כל עוד יש להימנע אירועים טעונים קשות. עבור נשים עם זאת, telogen effluvium אי סדר מסתורי כרונית, ניתן לשמור עבור חודשים או אפילו שנים ללא כל הבנה אמיתית של כל הגורמים המניעים או את הלחץ.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים

Anagen Effluvium

Anagen effluvium מתרחש לאחר כל להעליב כדי זקיק שיער אשר פוגע פעילותה mitotic או חילוף החומרים. אובדן שיער זה משויך בדרך כלל כימותרפיה. מאז כימותרפיה מתביית של הגוף שלך במהירות חלוקת תאי הסרטן, הגוף של אחרים חלוקת במהירות תאים כגון זקיקי השיער בשלב (anagen) הולך וגדל, מושפעים באופן משמעותי. זמן קצר לאחר כימותרפיה מתחיל כ- 90 אחוז או יותר של השערות יכול ליפול בעוד עדיין בשלב anagen.

תכונת חיפוש ב- anagen effluvium הוא שבר דקים של שערות. מוט שיער מצמצמת בשל נזק המטריצה. בסופו של דבר, מוט fractures באתר של צמצום וגורם אובדן שיער.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים

Alopecia גרירה

מצב זה נגרם על-ידי טראומה לשפות אחרות זקיקי השיער מתספורות צר שימשכו ב שיער לאורך זמן. אם התנאי מתגלה מוקדם מספיק, השיער regrow. במחט, cornrows, ponytails צר הרחבות הן הסיבות הנפוצות ביותר של סגנון.

הצג את הטיפול הטוב ביותר של אובדן שיער לנשים